Spišská Nová Ves II.

kukulik30
7. apr 2009

Mile snazilky, nesnazilky, mamicky, tehulky a samozrejme rodacky, oteckovia a spioni zo SNV a okolia vitam Vas v dalsom pokracovani nasej naozaj plodnej temy 😀 😀 😀

tesime sa kazdej novej tvari 🙂 tak hor sa k nam 😀

veronika1982
19. máj 2009

ok my sme doma.. maly sice spi ale taky nepokojny spanok ma...

zuzana612
19. máj 2009

Veru tak Livia, je to brutal 😖 Ale este horsie to bude po porode, lebo pri Matusovi som bola taka unavena ze som poobede spavala s nim a vecer o osmej som uz opat spala. Ale neviem ako zosuladim spanie vsetkych nas troch 😀 Nakoniec nie 2 mesiace, ale este 2 roky ostanem u nasich 😀 😀 😀
To je super ze vysledky su dobre, tak sup, sup, nech uz o mesiac nas v pase nejake tyzdne napisane. A kedy budes vediet kolko fazuliek sa ujalo??? Ja by som taaaaaaaaaaaaaak velmi chcela dvojicky. Teda keby boli prve, keby mi terazpovedal dr. ze su to dvojicky tak neviem-neviem 😀 Ale kedze u nas v rodine dvojicky nie su, tak toho sa bat nemusim.

Ako je v Spisskej? Lebo u nas zacina opat paradne hrmiet. A to mama pride so synovcami, isla po nich do skolky, tak ak budu dnu, to bude zase kriku 😕

rybecka
19. máj 2009

Ahojte, ja vas idem len pozdravit lebo nestihacka 😝
inak som nasrata lebo ma vcera kadernicka ostrihala na kratko vyzeram jak debil 😠 a to som jej vravela ze len podstrihnut.
Livi super ze vsetko je ok tak sa tesim na dalsiu tehulku 😉 😵
a na rok tu bude zase vzruso ohladom porodov 😀

pata31
19. máj 2009

Zuzka a ako tvoja choroba? Bola si u dr?
no ja som dnes hotova z toho pocasia...si neviem predstavit ako prezijem horucavy v lete 😕 😅

veronika1982
19. máj 2009

pati to vas uz teraz lutujem. sice u mna to nie je o nic lepsie. potim sa ako slon a aj matej.. mame potnicky..

bola tu livka a samko bol uzasny ako keby bol doma a matej zase spal v livkinom naruci... este teraz spinka v postielke takze to malo na neho dobry vplyv..

sophie1981
19. máj 2009

caute...babka kocikuje, tak vyzivam chvilu..om volala mm ze ci nekonci, ze mame konecne volny byt a on ze este neskoncil... 🙄 🙄 🙄 ....no snad nabuduce.... 😕 😀

zuzanka, len si pekne oddychuj.....nech fazulka zosilnie.... 😀 ......a toho pavuka uvidim...svokra vravela ze kupia Katke, ale nespolieham sa na to..... 😅 .....autosedacky uz som pozrela na nejakych bazaroch vsetko len zo zapadu...tak to asi poriesim, ak najdem nejaku schopnu, tak poslem segru a nech mi ju donesie....

veronika....a ako matej uz lepsie???

patka, ty uz mas 10tt.... 😵

no a jani...preto nechodim ku kadernikom...lebo nechcem vyzerat ako debil...... 😀

slaviq81
19. máj 2009

My sme už doma. Bála som sa aby nezačalo pršať, lebo taký čierny mrak privialo 😝 Ale fučí statočne. Stará mama sa velmo potešila, keď nás videla. Hneď začala Lare strkať do rúk tyčinky a piškóty 😠 No a bratrancova manželka konečne dnes porodila. Termín mala 6.5., takže malý je riadny valibuk - 4 a pol kila a 55 cm 😨

Bibi, aj kočiar predám 😀 A akú autosedačku chceš?

zuzana612
19. máj 2009

Joj baby, taaaaaaaaaaaak fajni mi je doma, mama ma cely tyzden volno, tak si mam kedy aj oddychnut, nemusim nic robit len sa zavse postarat o Matuska, mam navarene, no proste parada. Keby som nebola chora tak mohla ist mama ku mne na cely tyzden a mohla som si hore poriadne poupratovat, ale aspon si oddychnem

Jani, ved hod nejaku fotku nech posudime ci fakt vypadas ako debil, alebo si to len nahovaras 😀 Aj ja potrebujem ist ku kadernicke urobit nieco s touto mojou metlou, ale nejak sa mi ani to nechce

Pati, mam antibiotika, ale hadam bude vsetko ok.

Matuska mam uz v postielke ale este stale vykrikuje tak dufam ze za 25 min. zaspi, nech si v klude pozrem ordinaciu ak pri nej nezaspim, lebo dnes som poriadne cez den nespala, ked Matus spal poobede prisla kamoska na kavu a potom mama aj so synovcami, tak oddych nehrozil.

veronika1982
19. máj 2009

bibka matejovi je uz lepsie.. dnes som mu len raz odsala nostek.. dnes sme ho aj kupali lebo dostal potnicky a uz spinka pri tatikovy na posteli... takze este zajtra vydrzime doma...

anape
20. máj 2009

huraaa ja som konecne prvaaa 😀

dobre ranko baby,
co tak dlho spite??? 😀

sophie1981
20. máj 2009

halooo..to neznamena, zeslnko vevstalo, ze aj vy budete zalezene.... 😀

dobre rano anka...veru konecne prva.... 😀

slavka....kociar chce sestra ako mam ja, tak jej ho donesiem z uk......ale sedacku vravela ze vezme.... 😉 ...ja chcem uz tu vacsiu...myslim 9-15 kg.......a ty po akej poskulujes??? 😅

veronika...tak uz len dnes a padla....zase ficis po vonku co....ja pojdem o chvilku...skulturnim sa nejako a pojdeme na dalsie kolecka okolo Hornadu.......pozriet ako sa dari cirkusantom.... 😀 😀 😀 😀

veronika1982
20. máj 2009

bibka nedrazdi...ja robim dezinfekciu izby od bacilou ale s matejom na rukach mi to moc nejde

sophie1981
20. máj 2009

😀 eronika ja nem drazdim...... 😀 ......mala akurat vstala....este stiahnem foto, poslem segre a padam.......budem na teba mysliet.... 😀 😀 😀 ...kym budem dychat cerstvy vzduch..... 😀 😀

kukulik30
autor
20. máj 2009

Ahojte 🙂
ja som troska pratala, tak som nemala ani cas vas rano pozdravit, teraz idem umyt vlasy a nahodit fasadu a tiez padam troska na vzduch, doma mame tak dusno 😝 uz to zacina, budem spat asi iba v gatkach 😀

kukulik30
autor
20. máj 2009

Veronikin Matejko je taaaaky chutnucky, na spapanie 😵 😵 😵 vcera sa tak pekne pucil a meekal fakt ako kozicka 😀

veronika1982
20. máj 2009

ale drazdis drazdis.. ja som chytila z nedele alergiu na slno a tam kde ma opalilo mam same vyrazky a svrbi to...

bibka ved sa stav ked pojdes z prechadzky..

sophie1981
20. máj 2009

livi, ja uz asi tyzden spim len v gatkach......o chvilu budem bez.... 😀
veronika...spravim kolecko nech katka pospi a dojdem....mne zase konecne slnko vytahalo vyrazky....tu hnusnu alergie na magne.... 😝 ...

zuzanale
20. máj 2009

Ahojte my sme mali hroznú noc 😝 Laura od poobedia vkuse spala trošku sa napapala len o 7dmej a 9tej a o druhej ráno bola taká hladná pahltnica sa nevedela dojesť do toho sa začala pučiť a kakať a nakoniec to išlo oboma smermi ogrckané sme boli obe 😖 a aj skoro všetko naokolo kým sme sa dali do poriadku a zaspali bolo pol4tej .... no a Timka buntošila od 6tej tak som už moc nenaspala 🙄

ozaj baby som zažila trapas včera sme boli po MM v robote lebo mi nechal auto kvôli poradni tak som poobede naložila baby do auta a hajde do SNV ... šli sme potom do kauflandu sa mi zdravila nejaká baba aj sa mi zdala povedomá ale som mala myšlienky rozlietané kade tade tak som sa nejak nezmohla ani odzdraviť 😅 ale najhoršie je že som doteraz neprišla na to kto to bol aj som pomrkala albumy ale sa nepodobá ani na jednú z vás tak neviem 😅 žeby si ma len pomýlila 😅

zuzana612
20. máj 2009

Ahojte, my sme od pol siedmej hore, o siedmej sme uz sedeli v aute, zaviezli sme sesternicu doporodnice, isli do Kauflandu nakupit hojdacky po 4 eura, zastavili sa u segry a teraz sme uz doma. Matusko ide hajat a ja by som mala asi s nim. Inac tu je krasne, slnieco a 20 stupnov, tak dufam ze sa to nepokazi, lebo taka burka ako prisla vcera stala za to.

Bibka, a Lucia planuje este jedno babo ked chce taky kocik ako mas ty????

zuzanale
20. máj 2009

Ahoj Zuzi aké hojdačky má kaufland som včera bola a som nevidela akurát Timka si kúpila stoličku plastovú na balkón za 3,99

anape
20. máj 2009

baby pozrela som na meteo.sk pocasie pre spissku a kazdy den je tam polojasno a pekne teploty, no na piatok je tam mrak s dazdom, napriek vysokej teplote 😕 😨 , hadam to nebude pravda a nebudeme zase prekladat stretko

slaviq81
20. máj 2009

Ana, veď to je zákon schválnosti 😀 😝
My ideme zajtra do Bešeňovej. Dúfam, že nás nestopnú policajti, lebo lekárničku už máme starú 😝
Včul idem nakŕmiť Laru a hajde von 😎
Bibi, ok. Ja ti ani neviem akú, preto sa teba pýtam 😀 Baby - Zuzky a Livia aké máte autosedačky? 😕

anape
20. máj 2009

tu je dnes nejako mrtvo 😕

ja od rana nieco porabam a stale sem nakukujem ako zavislak 😔 ... no ideme sa s viki obliect a ideme na maly nakup, pre Petka do skolky a potom ideme ku kamoske, lebo doma mame rozlozene lesenie, takze na dvore kvoli bezpecnosti byt nemozeme

ivana2009
20. máj 2009

ahojte kocky a tehulky tak my dnes od rana lietame po internom atd ale uz to mame za sebou liek zmeneny tak uvidime .Matusko teraz zaspinkal a ja idem nieco zrobit
Ninka piekla fajny kolac ta asi chce ,aby som pri tej vahe ostala 😀 😀 😀 mnam vyborny 😉 😉 😉 je sikulka
zajtra o 12H poradna potom kadernik ej ten cas leti ako voda 😀 😀 😀
Musim sa vam pochvalit tatik kupil mamke za Matuska nausnice ale vyberala som ja 😀 😀 😀 😀
Bibka ja ti v tom moc neporadim ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

zuzanale
20. máj 2009

Ahojte no pozerám že fakt mrtvo 😅
Slavi Timka má úplne jednoduchú teraz v nej sedí už len pripútaná bezp. pásom ale pre Lauru som už pozerala takéto niečo ale ma odrovnal rozdiel v cene na týchto stránkach ale veď mrkni sama dobré nie 😠

http://www.maderna.sk/autosedacky/autosedacky-o...

http://www.babycool.sk/?art=detail.php&kategori...

ale budem ešte pozerať ďalej lebo táto je podľa staršej normy teraz sa už robia podľa 44/04 a táto je 44/03

zuzanale
20. máj 2009

No Ivi ty si si vybrala ale mňa nič neoslovilo mne to musí padnúť do oka a povedať "kúp ma" 😀 veď ja už vyše roka chcem vymeniť náušnice a retiazku a stále som nenašla také čo by sa mi páčili 😖
ešte že za Timku prsteň vyberal môj MM a ja som len schválila lebo asi by som doteraz nič nemala 😀 a to vyberal dobe lebo síce mini ale mám briliant 😉

rybecka
20. máj 2009

Cafte,
joj slavka zavidim Besenovu. 😉 mne deticky spia a ja rychlo papam cestovinky lebo uz sa zaciname pucit 😅
inak ja mam sedacku multimax plus. je celkom fajn som spokojna.
vidim ze vsetky behate po vonku my sme stale no dvore nonstop. takze vobec nie som dnu v lete.a preto ani nezapinam Pc.
v piatok stretko? akurat ma prsat dnes som pocuvala no uvidime ako sa to vyvinie dufajme ze nie.
😎

kukulik30
autor
20. máj 2009

ahojte, my mame teraz takuto autosedacku a sme s nou spokojni 😉
a predtym sme mali, ale nebola ta to nejak znackova, ani neviem aka...kupovali sme v kauflande ale bola certifikovana 🙂 teraz ju maju kmotrovci

rybecka
20. máj 2009

Zeny, som sa nazrala 😝 😝 😀 a teraz kojim 🙂

veronika1982
20. máj 2009

aj my teraz papame.. bola nas pozriet katka s mamkou ale moj matej to mal na haku ze ma vedla seba slecnu. dokonca aj ked plakala tak mu to nevadilo.. katka je uz velka slecna..
my ideme zajtra doobedu na kontrolu tak sa dostaneme na vzduch., idem teraz rychlo zehlit lebo matej spi v postielke..

podla mna v piatok bude teplo len z tepla moze prist dazd ale ked to bude doobedu stretko tak to stihneme..

joj jani ti zavidim ten dvor..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre