Spišská Nová Ves II.

kukulik30
7. apr 2009

Mile snazilky, nesnazilky, mamicky, tehulky a samozrejme rodacky, oteckovia a spioni zo SNV a okolia vitam Vas v dalsom pokracovani nasej naozaj plodnej temy 😀 😀 😀

tesime sa kazdej novej tvari 🙂 tak hor sa k nam 😀

tica
24. máj 2009

inač ktorá z vás mala byť v modrom z neba?
😅

sophie1981
24. máj 2009

caute...tak namiesto tatier sme sli len na cingov....bala som sa aby sme nezmokli, kedze to pocasie doobedu bolo kadejake...ale nevadi, snad buduci tyzden bude lepsie.... 😉 ...aj tak bolo super....Katka uz spinka.....ja este kuknem telku a idem aj ja spat.....zajtra zase pondelok....chcem ist na urad vybavit katke pas.....ved o chvilu letime.... 😀 😀 😀

cau tica.....si ta na velke prekvapenie mojej chabej pamate na tvare pamatam..... 😀 😀 ...z videnia.....len teraz niesom ista, ci to bolo ked som 2 tyznde pred porodom lezala v nemocke, alebo uz po porode..... 😕 ....a v sobotu som tusim obdivovala tvoj kociarik....som este mojej mame ukazovala, ze sa mi velmi paci ta kombincia farieb...taka sportova.... 😉 ...joj a vitam ta medzi nami.....mas krasneho synceka....

inac ako baby po vikende??....my mame kupene biele vino....ale nemam nan chut....som planovala romantikus, ale skutek asi utek.... 😀 😅

sophie1981
24. máj 2009

livka, super foto.... 😉

kukulik30
autor
24. máj 2009

tica, rybecka mala tancovat v Modrom z neba 😉

bibi, no aj Slovensky raj potesi a do Tatier sa vyberiete , ked uz bude fakt teplo 🙂 ja tiez nemma velmi rada take vselijeke pocasie, ktore neviem co prinesie...
takze romantikus vecer 😀 noooo, tak nepokaz 😀 😀 😀
a Katuska ako pekne barankuje...taka okana mala 😵 a ako nacvicujete zaverecnu pozu z Hriesneho tanca 😕 🙂 paraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaada

slaviq81
24. máj 2009

Brý večer 🙂

kukulik30
autor
24. máj 2009

Bryyyyyyyyyyyyyyy 😀

kukulik30
autor
24. máj 2009

Lara, uz ma ake dlhe vlasky 😵 zlatucka je, smejko malicky 😵 😵 😵

slaviq81
24. máj 2009

Livi, no má dlhé, aj ja som prekvapená ako rýchlo jej narástli. Koncom júna ju zasa šmyknem do hola 😕 😝 😀 Parádne fotky zo stretka, je mi ľúto, že som nemohla dojsť. Kedy mám druhú šancu? 😕 😀

ivana2009
24. máj 2009

Lara aka je zlatucka a fajnucka 😀 😀 😀 😀
idem uz hajat peknu dobru noc pa pa 😉

ivana2009
25. máj 2009

pekne dobre rano prva 😀 😀 😀
tak dnes je cas 😠 😠 😠 to preto lebo ideme na nozicky to bude nalada 😢 😢

kajacz
25. máj 2009

ahojte... 🙂 zdravím vás...asi týžden som tu nebola...manžel prišiel z nemocnice a potreboval starostlivost, mal trochu depresie...a hlavne musí držat dietu, tak som neustále vymyslala čo varit...inak už mu je lepšie a dnes išiel do práce...
dúfam, že vás dnes dočítam...my máme von krásne...

sophie1981
25. máj 2009

ta co mrafce, ta cafce,....... 😀

s nasho romantikus vecer nic nebolo.....sme zaspali.... 🙄 😀 ....tak mozno dnes..... 😕 😨

slavka, no neviem ci ti dame druhu sancu..... 😒 ....si nas sklamala..... 😅 .........musime sa dohodnut o vine a treste a potom budeme mudrejsie..... 😀 😀 😀

veronika ides dnes na nozicky???....abo len tak bezcielne brazdit ulice sidliska???? 😕 ...bo ja idem na urad po papiere na pas.... 😉 ...len ci sa nepridas s matejkom....

sophie1981
25. máj 2009

ahoj katka...super ze manzel uz v poho........a to varenie ti nezavidim.....vlastne cely tyzden...chory chlap je horsi ako chore dieta....teda aspon u nas.... 😀

kajacz
25. máj 2009

sophie- dakujem, ale to varenie mi neprestalo...chystám mu jedlo aj do práce... 🙄

Inak som Vám chcela povedat, že budúcu sobotu 6.6 ideme na svadbu a rozmýšlame, že na Slovensko pojdeme už tuto sobotu, manžel si vezme dovolenku na zotavenie a Samka vypýtame zo školy...
takže keby ste mali stretnutie budúci týžden, tak by som sa možno pridala... 😉

megy2
25. máj 2009

aaaahojte...som tu dlllllllllllllllllllllho nebola prepaaaaacte.....ale som bola aj chora a potom som musela dorabat veci a par dni som mala aj dovo......bibka som ta uz zopat krat stretla ale asi si ma uz nepamätas a ja sa hanbim ozvat 😅 😅 som blba co?????.....a co mate nove?ziadne babo nepribudlo??....

sophie1981
25. máj 2009

megy, to musis do mna kopnut, ja nemam ale vobec nemam pamat na tvare....ludi si zapamatam az ked sa s nimi viac krat stretnem.. 🙄 🙄 ..joj, co by som dala za to aby som mala aspon 20 percent z liviinej tvarovej pamati.... 😀 🙄

katka ja sa rada stretnem...a urcite aj ostatne baby..

sophie1981
25. máj 2009

no nic, idem ja von, bo mala uz salie.......stavim sa neskor....paaaa 😉

rybecka
25. máj 2009

cafte, tak my po vikende celkom fajn. teraz sa kojime tak len tak kratko.
mam dnes dost vela prace hlavne pranie a upratanie domu tak som zvedava ci ti stihnem a vsetky kvety poliat na dvore 🙂 tak pekny den prajem 😎 ja idem behat po dome este uspat ondrika a ide sa na to 😀

veronika1982
25. máj 2009

ahojte... uz sme doma.. vsetko v poriadku pani dr. bola mila... skocili sme este do hypernovy a matej teraz spi v postielke tak ked sa zobudi ideme do ulic.. vikend vo svite bol super.. v sobotu som ani nevedela ze mam dieta lebo cely den prespal v kociari von a v nedelu sme boli na navsteve u svagra ale uz ked sme sa vracali domov tak maly celu cestu plakal.. asi sa mu enchcelo ist do snv a zaspal mi az vecer o deviatej.. a mame take skarede potnicky na licku ze az.. ktvoie ci to nie je aj nejaky ekzem. uz skusam vsetko... v repiku ho umyvam, natieram olivovym olejom a nic...

a vitame noveho clena..tica odkial si? aby som vedela ked budem na prechadzke ze sa pridas ku mne...

bibka aj mne treba ist na socialku ale to pojdem az ked sa maly zobudi... momentalne ho sledujem a mam pocit ze sa chce pretocit na brusko lebo sa nejako skruca v postielke...

a my mame doma velky problem.. stratila sa nam manzelova penazenka a neviem kde je.. ja mam taku sklerozu ze az.. fakt si neviem na nic spomenut,,.takze idem snorit. uz si pripadam ako stopovaci pes...

megy2
25. máj 2009

...hej nabuduce kopnem 😀 😀 ,ale ked vzdy si s niekym.....napr.vcera sme si na bicykloch a ty s manzelom tak som nechcela vrieskat....sme sa minali pri panorame pred mostom..... 🙂

kukulik30
autor
25. máj 2009

ahojte 🙂
dnes nejako nestiham, rano som bola na krv, trocha som sa prehnala, lebo som myslea, ze krv na predoperacne mi ma zobrat obvodacka, tak som si tam vysedela zbytocne hodinku a tak som isla o 8mej ku gyn a tam mi este nastastie stihla vziat sestricka tu krv, takze v stredu, stvrtok by mali byt vysledky 😵 a mozam ist konecne ku internistke....
teraz idem popratat a hajde von 😀
katka to stretko by mohlo vyjst, neboj , nieco spiskame 😉 a suepr , ze uz je drahemu lepsie 🙂

anape
25. máj 2009

ahojte baby,
konecne som sa sem dostala 🙂

v sobotu sme boli na tej party u svagrinky a dosli sme dost neskoro, tak uz som nezapinala nb, no a vcera sme v podstate tiez cely den travili vonku 🙂

dnes mam doma aj Petka, lebo vcera vecer mal zvysenu teplotu, no neviem z coho, lebo nema ani hlieny, ani zapalene hrdielko 😕 , ale ma na tvaricke a slabinach trosku take vyhadzane ako keby alergia na nieco 😒 , tak zostal doma na pozorovani, zatial zvysenu teplotu nema, tak uvidime

popoludni sa chystam ku kadernicke ,tak som zvedava ako dopadnem, mam urcitu predstavu, no neviem co mi na to povie ona... ja by som si dala aj nieco extravagantnejsie, no trosku sa aj bojim a jednak MM nema rad, ked mam prilis kratke vlasy

aj ja by som bola rada keby bolo buduci tyzden stretko aj s katkou 🙂

zatial vam prajem pekny den, idem sa venovat detickam, upratat, navarit a tak 😝

zuzana612
25. máj 2009

Ahojte, mne sa nejak buria hormoniky a nic ma nebavi, ani len PC, este ze je pekne sa sme cele dni aj s kamoskami von, nejak sa cez ten den presuchtam a tesim sa vecer o osmej do postele. Zajtra idem na kontrolu tak dufam ze mi dr. povie ze som uz zdrava a nemusim jest tie blbe antibiotika. Kedy pojdem spat so Spisskej neviem, ale ked sa mi taaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaak hrozne nechce ist 😖 Nekupite niekto dom v Hute??? Aj so svokrou 😀 😀 😀
Matuskovi chudatku ide dalsi stolicka, ritka cela zaparena, nepomaha ziaden krem, uz neviem co mam s nim robit. Chuda tak place ked kaka ze je do revu aj mne. Keby bolo tak teplo ze moze behat po zahrade len tak s holou prdelou co by mu to trosku aspon obschlo 😖

Livia, a kde je nejaka poriadna spolocna fotka zo stretka 😀 Vsetky deti ste mali naukladat na zem a pekne ich spolu odfotit 😉 Mne sa toho mojho nechce odfotit uz ani len raz do mesiaca. Som to ja ale za mat 😕 A o vyvolani fotiek ani nehovorim. A kedy ides po fazulku??? Uz teraz niekedy, nie?

Bibka, a tebe sa treba zacat snazit ak chces stihnut to druhe babo do roka 😀

zuzanale
25. máj 2009

Ahojte tak aj ja sa hlásim po víkende , tiež sme celý deň väčšinou vonku a k PC sa dostanem len málo a večer kým uložíme deti tak je občas aj 21.30 😝 a to sa mi už sem nechce radšej sa s MM venujeme iným príjemným veciam
😀

Ozaj to stretko nejak splánujte že s konečne dovalím aj ja 😉

megy2
25. máj 2009

....asi ste vsetky von co?...je kraaaasne ale pre mna pracujucu strasne dusno kedze mam rifle......tak pekny dnik....

anape
25. máj 2009

nakukla som, lebo mam chvilku cas, obed navareny, upratane, deticky spia... a ja si popijam kavicku 😎

zuzi a uz vasi vedia ze si tehulka? a kamosky?

zuzana612
25. máj 2009

Ana, okrem vas na MK a mojej sestri nevie este nik. Poviem to az ked to budem mat potvrdene od dr. o tie 3 tyzdne ak bude vsetko ok. Ked mam niekedy velmi nafuknute brucho tak si dam nieco sirsie aby to tak nebolo vidno 😀 Pri Matuskovi som povedala az v 14-tom tyzdni, teraz poviem v 11-tom, mozno 😀 Mozno nepoviem vobec kym si to sami nevsimnu 😀

Mne Matusko spinka uz 2a pol hod. 2x sa uz pomrvil a zamrncal, ale zaspal dalej. Dnes ho uz nebudem davat spat aby bol o siedmej v posteli. Len chuda musi byt hladne, lebo za cely den zjedol iba jeden jogurt 😖

anape
25. máj 2009

tak to si dobra tajnostkarka zuzi 😀 , ja som nedokazala mamine nepovedat to ze som tehu, volala som jej hned v ten den ako som to zistila 😅 ... akurat ked som otehotnela s viki, tak mamina bola v zahranici a ten tyzden co som cakala, som mala co robit, aby som jej to neprezradila v telefone 😀

tebe matusko spinka este dvakrat za den? lebo prave vcera som premyslala, ze odkedy mi petusko spinkal uz len raz za den a neviem si spomenut 😔 ... viki zatial davam spinkat dopoludnia, ked vidim, ze je unavena, to spinka doma a pekne si pospi, no a potom este minimalne raz zdriemne vacsinou v kociku

rybecka
25. máj 2009

ahojte
aj ja som nakukla 😀 papam polievku a v globale vsetko spravene dnes je Ondrejko mimoriadne zlaty a spinka dufam ze mu to vydrzi, aj Matejko spinka takze chvilka pre mna 😀
Mne Matejko spinka iba raz do dna asi tak od roka.

pata31
25. máj 2009

Zuzi, to si ani manzelovi nepovedala 😕 ty si ozaj tajnostkarka 😀 😀 ja by som nevydrzala ani den 😝 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre