Spišská Nová Ves II.

kukulik30
7. apr 2009

Mile snazilky, nesnazilky, mamicky, tehulky a samozrejme rodacky, oteckovia a spioni zo SNV a okolia vitam Vas v dalsom pokracovani nasej naozaj plodnej temy 😀 😀 😀

tesime sa kazdej novej tvari 🙂 tak hor sa k nam 😀

slaviq81
27. máj 2009

Zuzi, nám hneď v septembri prišiel šek na smeti za Laru. Veľmi rýchly boli 😠 Keby aj iné veci tak rýchlo vybavili... 🙄

zuzanale
27. máj 2009

Slavi aký dážď 😨 u nás ani kvapka 😠 už by mohlo lebo aj keď fučí je dusno 😝

Jani naša Laura presne ako Timka nemá rada byť naobliekaná ona chce otužovať 😅 takže musím špekulovať čo jej obliesť lebo inak je krik 😖

zuzanale
27. máj 2009

hups opravujem už leje 😅 a smeti no že vraj toho majú veľa tak pošlú neskor

sophie1981
27. máj 2009

aj nam vcera dosli seky za smeti...katkine.....su proste rychly.... 😅 ....uz prsi....juj, som myslela ze\este vybehneme von...no nic, budeme sa trapit doma.....inac zuzana nedviha, snad je vsetko ok...tu dlho nebola....

cajak
27. máj 2009

Ahojte kocky,nie som zo Spisskej ani okolia,no hladam svoju dobru znamu za slobodna Andrea Pacigova,nepozna ju tu niekto. Diky z info.

maca77
27. máj 2009

ahojte

cajak, nebývala náhodou v Hute? 😉 lebo jednu takú poznám

cajak
27. máj 2009

Hej byvala,no teraz neviem kde byva dlhsie sme neboli v kontakte.

cajak
27. máj 2009

maca77,nemas prosim ta na nu nejaky kontakt,rada by som sa s nou opat skontaktovala.

kajacz
27. máj 2009

ahojte...pozerám, že aj vám sa už skazilo počasie...a pozerala som predpoved tak nič moc až do nedele... 🙄

V sobotu by sme mali cestovat na SLOVAČ.. 😵 .tak nám aspon v aute nebude velmi horuco...pomaly už začínam chystat veci...

ivana2009
27. máj 2009

aj nam uz dosiel sek na smeti a hned maly mal 2 tyz ved su trapny 😠 😠 😠 😠
veru cas je hrozny my sme zaspinkali horko tazko tak som zvedava ako dlho ak pride tatik tak ho okupeme to je okolo 19.30h
veru bibka myslela som na Zuzku ze co je s nou?ak budes vediet daj info dik 😉 😉

veronika1982
27. máj 2009

my sm sa teraz zobudili... sme spinkali spolu na posteli... a teraz sme sa napapali...

som si ukradla trosku dyne... boze to bolo... som sa az oblizovala tak uvidime co budeme robit vecer... vcera som stihla pozehlit tricka a dnes ma cakaju plienupeky...

kaja takze dojdes na sk... super...dones nam pekne pocasie... ja sa bojim co bude vecer kedze maju dojst tie burky.. budeme s matejom zmurit oci...

a ani medulka tu dlho nebola...

cajak
27. máj 2009

maca77 este si tu.....

veronika1982
27. máj 2009

mne dosli minuly tyzden seky za smeti aj za mateja aj za mm kedze si dal trvaly pobyt tu u nasich a dokonca matej plati viac ako tatino.. ha ha..

ivana2009
27. máj 2009

to nemyslis vazne ved to je chore co mame my platit to hned vedia poslat 😖 😖 😖
veronika a zaspava ti sam nas matus sa chce tulkat 😀 😀 😀

ivana2009
27. máj 2009

veronika tatino zje menej matejko viac 😀 😀 😀 😀

veronika1982
27. máj 2009

tatino je neskor nahlaseny ako matej tak preto.. maly sme problem lebo ked sme ho sli zaregistrovat do poistovne tak brali manzelov obciansky a tam mal trvaly pobyt v poprade tak mateja automaticky prihlasili pod jeho adresou tak potom si siel vybavit trvaly pobyt tu v snv a dnes to mal odniest nazad do poistovne aby to matejovi zmenili..

ano ivka aj my sa nosime na rukach a je to super nosti 4,5 kg... dnes bol v postielke a sa mu to nepacilo a dosiel dedo a hned ho zobral na ruky a matej si spokojne zaspinkal... takze tak.. a najradsej ma ked ho mam na rukach a chcem aby si odgrgol tak musim mat svoju hlavu polozenu na jeho a dycham na neho.. vtedy je hned mrtvy..,.a ked je tatik doma tak sa musia vecer drzat za rucicky...

ivana2009
27. máj 2009

takze som rada ze nie som sama ktora ho rozmaznava 😉 😉 😉 ale neda mi to ak place aj u nas je to tak ak zaspavame hlavy mame spolu a tak zaspi ten je ale cickos 😀 😀 😀 😀 teraz spi tak som zvedava so kedy my ideme do poradne 10.6 tak som zvedava kolko mame a vy ste pekne pribrali 😀 😀 tak nech papaka , ze pojdu na kolotoc ved trhy su uz za cvilu tu.... 😉 🙂

ivana2009
27. máj 2009

a teraz kedy idete do poradne?

veronika1982
27. máj 2009

teraz ideme az 24.6. ale o tyzden sa mame prist ukazat lebo tie sopliky mame stale..

ja sa ho snazim co najdlhsie udrzat v postielke ale mam to asi jedno ci stojim pri nom pri postielke alebo ho mam na rukach..aj hojdaciu postielku mame a nic nepomaha.. darmo naruc je naruc...

chceme ist s mm na alexandrovcov a dnes som mala ist kupit listky ale nejako to nevyslo.. babka povedala ze sa postara o neho..

ivana2009
27. máj 2009

ale ved treba ist Matejko bude dobrucky 😉 😉 😉 😉 je to pomoc ak byvate spolu hoc sukromie je na nic ale ja som skoro viac sama a tak mi chodi mamina pomahat aspon uprtat veci po kupani a ja zatim kojim 😝 😝 😝

maca77
27. máj 2009

cajak, až teraz som sa sem dostala... kontakt na ňu nemám, ak budem cez víkend s nejakou kámoškou, tak sa skúsim popýtať... viem, že jeden čas bývala na sídl. Východ... ale odkedy odišla od manžela, som sa s ňou nestretla...

baby, mňa tiež riadne vytočil šek za smeti za Tamku... som bola vtedy taká nas.atá, že som mala chuť napísať na MsÚ, že keď sú takí rýchly, tak mali aspoň vyúčtovať o tých 5 dní menej, čo sme boli ešte v pôrodnici 🙄

veronika1982
27. máj 2009

ivana mne aspon mm poodklada veci po kupani ale to mu musim vsetko povedat.. vies postupnost krokov presne co a kde a ako ma odlozit... matej este spi.. cudo.. tak dnesne kupanie sa posunie...

maca77 vidis to a to ma nenapadlo.. ja som to este poriadne nestudovala lebo to doniesli ked som kojila...

sophie1981
27. máj 2009

volala som zuzane a nedviha...sa mi to zda velmi cudne, snad je v poriadku...skusim este raz....

aj moja Katka este spinka...sme boli troska von.....potom este ostala babka pokocikovat a ja som urobila langose...mnam som hned 3 zozrala aj so syrom......teraz ma boli brucho.... 🙄 ...pazravica som.....
u nas Katka zaspava na posteli ale musim byt vedla nej...a vecer ked zhasneme svetlo sa musime drzat za prstiky.....inac pozerame do blba......sem-tam sa jej nieco sniva a zaplacka, tak s manelom skocime k nej a obaja ze ssssss,ssssss,ssssss...ona pootvori ocka, pozrie na nas prestane plakat, pousmeje sa, zavrie ocka a chrni dalej.... 😅 .....

veronika1982
27. máj 2009

dufam ze je v poriadku.. ale tiez niekde zapatrosila mobil. a na daniela nemas cislo?

my robime to iste ssss,ssss aj pocas krstu v kostole obidvaja naraz...som hodila dnesne foto ked spal.. sme sa z neho smiali...

sophie1981
27. máj 2009

veronika, super foto.... 😀

veronika1982
27. máj 2009

matej dnes dospava strateny cas asi a ja cakam a cakam.. nasla som super riekanky na jednej strane tak som mm citala a ten len krutil hlavou a smial sa.. idem si to vytlacit a budem sa to ucit.

veronika1982
27. máj 2009

ani livia sa neozvala. mali ist dnes do kosic

sophie1981
27. máj 2009

zuzana bola naposledy na skype v nedelu....som jej pisala sms, nech sa laskavo ozve......ZUZANA LASKA MOJA DE SI TA MI CHYBAS TA DE SI....... 😕 😕 😕

veronika1982
27. máj 2009

pozeram relaciu na dvojke... super relacia

zuzana612
27. máj 2009

Caute, tu som 😉 Pekne ze mate o mna starost 🙂 Ako pise Veronika, ani neviem kde mam mobil 😀 Videla som sice poobede nejake zmeskane hovory ale boli z neznameho cisla, tak som nevedela Bibka ze si to ty. Vcera som bola cely den u segry, dnes bola zase segra tu, potom tu bola kamoska, pomedzi to mi dava zabrat matus ktory je momentalne ako z divych vajec, popritom mu idu stolicky tak som rada ze zijem. Unavena cele dni ako pes tak chodim spavat s Matusom, co bude o chvilu. Ale okrem toho sa mame fajn, zevraj som uz zdrava tak nemusim jest antibiotika. Matus ma odrety cely nos lebo si ho suchol o obrubnik, teraz mi stiahol vonavku zo skrinky tak mame dieru v podlahe, nasi ma zase pochvalia 😖 V kuchyni dokaze vyliest na stol, tak uz vlastne nikde nie je v bezpeci. Ak nechame pootvorene dvere tak ujde von a uteka na ihrisko ze ho nejdem dobehnut. Tak momentalne cakam cele dni od rana kedy bude vecer aby isiel spat a ja s nim 😒

No nic, idem ho dat do postielky, ja sa idem najest a tiez idem spat. A este pohladat mobil 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre