Spišská Nová Ves II.

kukulik30
7. apr 2009

Mile snazilky, nesnazilky, mamicky, tehulky a samozrejme rodacky, oteckovia a spioni zo SNV a okolia vitam Vas v dalsom pokracovani nasej naozaj plodnej temy 😀 😀 😀

tesime sa kazdej novej tvari 🙂 tak hor sa k nam 😀

zuzanale
28. máj 2009

noo oni sa rozpadli priamo na mne ešte že už som bola doma lebo by som išla z ihriska cez pol sídliska s holou riťou 😨 😀 😀 😀 😀 som sa zohla že vyzujem Timku a bolo po nich ☹

kukulik30
autor
28. máj 2009

😀 😀 😀 😀 juj to by bola podivana na ihrisku 😀

zuzanale
28. máj 2009

nooo to by bola 😀 😀 😀

zuzanale
28. máj 2009

vonku vyšlo trochu slnka takže idem ja nakrmiť Lauru a hajde na ihrisko nech sa Timka aspoň trochu vyšali a ukľudní...

sophie1981
28. máj 2009

no som rada, ze niesom sama, co nosi oblubene do rozpadnutia......som si dovliekla z lodnyna jedne dziny....s predratou dierou na pravom kolene a na lavom vela netreba.....nooo...mama ze to naco...scuchane, ostrapkane okolo topanok....mama ze to co za handra...som sa normalne urazila...len skoda ze sa do nich momentalne nevtrepem...mam pocit, ze sa mi panvove kosti roztiahli...lebo mi nesedia..... 🙂

kukulik30
autor
28. máj 2009

neboj, oni sa stiahnu 😉 a potom nam ich prevedies, ked su take suprove 😀

veronika1982
28. máj 2009

tak mi uz sme okupany a bubame teda to vyzera ze bubame.. mna boli cely clovek.. idem si zmerat teplotu lebo sa necitim naj..

livi tak som myslela na teba ze ako ste dopadli. drzim palce..

bibka prepac mi za tu dnesnu poznamku.. som dostala pucung on manzela za to... ale ja som to myslela len zo srandy tak hadam sa nehnevas...

idem pod perinu lebo ked si predstavim ze v noci mam vstavat tak mi je az teraz do placu...

slaviq81
28. máj 2009

Baby, ja vás už vôbec nestíham ☹ Lara ma vkuse ťahá za tepláky a motá sa okolo mňa 😝 😀 Keď bude zajtra pekne, tak vybehnem do mesta. Alebo žeby som šla pre zmenu poobzerať na Mier? 😅
A v novom I-čku som vyčítala, že 19.6. je v meste nejaká akcia pre decká. Tak by sme sa tam konečne mohli všetky stretnúť, hm?
No musím už ísť 😝

veronika1982
29. máj 2009

dobre rano.. ja uz kukuckujem.. mali sme strasnu noc.. maly bojoval so soplikami tak sme sa budili kazdu hodinu..

vcera vecer pred kupanim tatik s matejom cvicil a podarilo sa mu posadit a dokonca aj nozicky vystieral ako keby chcel vstat.. pozrite sa na foto...

kukulik30
autor
29. máj 2009

Krasne ranko, ....zatial 🙂

veronika...hihi...podareny je 😵

sophie1981
29. máj 2009

dobre ranko...aj my sme nemali najlepsiu noc...sa ozvala moja tatarska omacka na langosi,......Katka poplackavala...chudatko...uz o pol siedmej sme kupali a po prvy krat sme zaspavali na rukach..no a v noci sme boli 4xhore...

veronika no urazila som sa na smrt..... 😠 😀 😀 ,,,...este trochu a potrebujem psychiatra.. 😀 😀 😀 ...ved ani neviem co take si vravela......chlapy su sem-tam zvlastny..... 😕 ....

rybecka
29. máj 2009

Dobre ranko,
my celkom normal noc Matej sa este nezobudil. a Ondrejko je uz hore od pol siestej tak zatial sa hraje pod hrazdickou a ide spinkat. 😉 viete aka je vonku zima? 😕 vysla som na dvor a normalne sok ono to cez okno vyzera ze krasne slniecko ale kosa je riadna.tak ideme sa na obliekat a hajde do kocika 🙂

sophie1981
29. máj 2009

juj, janka, ti zavidim ten tvoj dvor.....supnes maleho von a robis si dalsiu robotu...to my bytovkovi musime kruzit a furikovat....keby sme aspon balkon mali.... 🙄

veronika1982
29. máj 2009

ved to ze vonku vyzera byt fajn.. vyjdem na balkon a tam brrr zima.. tak neviem ako toho mojho nezbednika obleciem... ja uz aj povysavane mam...susedia si pomyslia ze uz nam fakt sibe.. v noci vysavame kvoli soplikom a cez den byt. 😀 😀

kajacz
29. máj 2009

Dobré ráno, u nás lialo skoro celú noc a teraz pokračuje... 🙄 aj tak musím doobedu požehlit a poobede pobalit...takže von sa nechystám, i ked by som potrebovala skočit do obchodu...
Noc zase nič moc...a ráno nechcel ani kojit, takže dneškom už(už?!) nadobro končím s kojením...

bibka- aj my sme v bytovke bez balkona... 😔

kajacz
29. máj 2009

kedy su Spišské trhy?... 😕

veronika1982
29. máj 2009

kaja a kde idete na svadbu?

kukulik30
autor
29. máj 2009

veronika, nic si z toho nerob, ja vysavam pravidelne kazde rano o pol 8mej, tiez si isto myslia, ze som chora...no a co 😀 hlavne, ze sa som spokojna...este idem umyt vlasy a tiez asi vylezieme von, kym sa to celkom nepokazi...ale teraz pozeram, ze zacina aj dost fukat 😕 a hlasili silny narazovy vietor, no uz sa tesim...nechcete prist k nam?samozrejme aj Bibka...kto este?

kukulik30
autor
29. máj 2009

kaja spisske trhy su okolo 11. 7...tento rok neviem ako to vychadza, ale kuknem v kalendari 😉

kukulik30
autor
29. máj 2009

podla kalendara to vychadza 9, 10, 11, 12. jul 🙂

veronika1982
29. máj 2009

a vies ze som rano nad tym uvazovala ze ci nepojdeme k tebe na navstevu?

kukulik30
autor
29. máj 2009

ta pridte, budem rada 🙂

zuzana612
29. máj 2009

Ahojte, aj my sme mali hroznu noc, teda aspon ja. Matus sa celu noc prehadzoval a pomrnkaval a ja som bola kazdych 10 min. hore. Od siestej sme hore, ani papat nechce, idem ho dat spat a ja pojdem s nim. Dufam ze si pospi aspon hodinu. Aj tu je riadna zima, normalne rozmyslam ci si nejdem aj prikurit trosku. Len v prvom rade sa musim ist naranajkovat lebo ma natahuje na zvracanie ako jojo. Od hladu 😀 Baby, ja taaaaaaaaaaaaak hrozne zerem a neviem ako sa mam krotit 😖 Nechcem pribrat 25 kg!!!!!

kukulik30
autor
29. máj 2009

pridte zo zadu, odtial, ako som ti minule ukazovala, kde byvam, a ja zidem dole a dame kociarik do pivnice 😵

kukulik30
autor
29. máj 2009

Zuzka, ty mozes pribrat, sa si ako tien, len si dopraj ..ked ti ide na chut, tak si daj, ale davaj si viac zeleniny a vlakniny, to zasyti ovela viac a na dlhsie 🙂 nech je fazulka zdrava 😵

kajacz
29. máj 2009

dakujem...tak to budeme na Slovensku...11.7 ideme na dalšiu svadbu, manželovemu bratrancovi zo Smižian a nevestu má z Martina...
veronika- buducu sobotu sa žení manželov kamarat od nás z Jamnika a svadbu majú na Tarči s SNV...

kajacz
29. máj 2009

Ešte sa Vám musím pochválit- od februára mám dole 10kg...

veronika1982
29. máj 2009

ok pojdeme von aby maly trosku pospinkal a potom ti zavolam ci ste doma alebo von..

zuzanale
29. máj 2009

Ahojte my sme mali fajn noc výnimočne večer o 21.00 už obe spali Laura vstala až o 3tej a potom o 6tej akurát Timka ani neviem kedy priliezla som sa zobudila na plač a chvíľu na to sa už zo spánku rehotala zrejme zas prežívala v noci zážitky s ihriska 😅

Veronika Laura tiež zvláda všelijaké podobné kúsky len my sme asi hrozný rodičia tak sa vytešujeme že nás ani fotiť nenapadne až keď je po .... nám potom asi dieťa prázdny album obúcha o hlavu že kde má foto s detstva keď sú tam samé nezáživne zábery keď spí a leží😅

kukulik30
autor
29. máj 2009

kaja..wau..super super...to ja by som nikdy nedokazala 😕 😅

veronika, budem cakat..mozno sa stretneme aj vona a spolu pojdeme k nam 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre