Spišská Nová Ves II.

kukulik30
7. apr 2009

Mile snazilky, nesnazilky, mamicky, tehulky a samozrejme rodacky, oteckovia a spioni zo SNV a okolia vitam Vas v dalsom pokracovani nasej naozaj plodnej temy 😀 😀 😀

tesime sa kazdej novej tvari 🙂 tak hor sa k nam 😀

ivana2009
31. máj 2009

pekne ranko to mame cas 😠 😠 😠 😠 😠
maleho uspavam je niejaky uplakany ten cas vplyva 😢 😢 😢

sophie1981
31. máj 2009

dobre ranko...no pocasie na prd...... 🙄 ...ale predpokladam, ze aj tak budem musiet vybehnut von aspon na chvilu, bo katka nas zozerie..... 😕

kajacz
31. máj 2009

ahojte... 🙂 tak sa hlásim už zo Slovenska... 😵 cesta prebehla celkom dobre, dovečera sme boli ešte u svokry...teraz varím nedelný obed...poobede zase tradičný program- ku svokre...

zuzana612
31. máj 2009

Ahojte,

Kaja, vitaj na sk, ale mohla si nam aj lepsie pocasie doniest 😉 My pojdeme asi do Popradu, chceme ist poyriet do Mercury a Baumaxu, treba nam kosacku kedze nam uz travicka vysla von. Ale ak nic nenajdeme, nasla som taku fajnu malu ya 2 tisicky, tak to mam pol materskej 😀 Obed mam uz navareny, Matusko spi, Daniel maluje, tak mam chvilu volno.Potom mi treba aspon povysavat lebo vcera som nejak nemala cas a smeti je vsade ako na smetisku.

Sa vytesujete ako vase deticky zacinaju gagotat, a ja by som bola niekedy rada, keby ten nas bol aspon chvilu ticho. Lebo to jeho kricanie, vrieskanie, jacanie mi ide niekedy a hlavne teraz taaaaaaaaaaaaaaaaaaaaak velmi na nervy. Uz sa tesim ked ma za pol roka ked budem od neho nieco chciet posle kade lahsie 😖

Uz sa chcem dlhsie opytat Janky a Zuzky. Obe deti spavaju s vami v izbe? U Janky viem ze ano. Nebudia sa deti navzajom? Hlavne tie starsie, nebudia sa ked male v noci placu? Lebo ja ked budem u nasich tie 2 mesiace tak budeme spat vsetci v jednej izbe

anape
31. máj 2009

ahojte baby,
to pocasie je fakt o nicom, ale hadam sa najblizsie dni vycasi, nech dame aspon to stretko 🙂

ja tiez momentalne varim obedik, viki spinka a mm siel s petuskom do kostola, no a pomedzi to som si spravila kavicku, ze si ju v klude vypijem, tak som tu 🙂

zuzi mna sa sice nepytas, ale kedze mam tiez dve deti, tak pisem 😉 ... my sme zo zaciatku tiez spali vsetci spolu v spalni, ale to len par noci, lebo ked viki plakala, tak sa budil aj petko a potom byval mrzuty, tak siel s nim mm do detskej a viki spala so mnou na posteli a pre petka to bolo lepsie, kludne si spinkal 🙂
teraz uz spava v detskej sam, len ked nahodou ma zly sen a place, tak ideme k nemu

katka vitaj doma 🙂
prajem vam krasnu a pohodovu nedelu 🙂

kukulik30
autor
31. máj 2009

Aaaaaaaaahojte 😀
dnes mame ale na prd den 😒 ale nic to, nemoze byt stale teplo a zase dazd treba...len nech sa vyprsi a cez tyzden aby bolo pekne 🙂

kaja tak vitaj v domovine nasej 😀 dufam , ze to stretko vyjde ..taka sanca sanesmie nechat prepast 😉 ...este aj Zuzka dosla do Huty, tak to by bola skoda, keby nam to nevyslo 😵

dnes ide opat Samko bubat k babke a dedkovi/ svokrovcom/..kedze zajtra skoro rano vyrazame opat do KE na USG ...tak mame vecer doma zurku s MM 😀 😀 😀 sa smejem...zaspime pred telkou ako obycajne...ani romantikus vecer nemozme mat, bo uz treba abstinovat pred odberom 😒 😀 co uz 😝

sophie1981
31. máj 2009

uz sme doma z prechadzky...je cudne vidiet poloprazdne sidlisko a citit sa ako blazon, ktory kocikuje v lejaku.... 😕 ...no co, aspon viem ze moj zivotny styl sa nemeni.....ked musis, tak musis..... 😀 😀 😀

katka, vitaj doma........

juj, anka, aj ja si idem spravit kavicku...mnam,...kym katka spinka.... 😉

Zuzanka, uz si "doma"??? 😀 😀 ....tak sa niekedy stavim vratit kosicek.....chcela som aj fusak do sedacky, ale dnes som ho opat vytiahla.......kedze do ovecky sa nezmestime..... ☹ 😅

livka......ja planujem tutumutu a romantikus...no ale este uvidim, ci ma mm nenasere este viac ako stihol doteraz..... 🙄 🙄

kukulik30
autor
31. máj 2009

bibka, ja som tiez chodila aj v dazdi a Samko to mal velmi rad, spal ako drevo...nic si z toho nerob....iba, ked bola hmla, som sedela doma...tiez sme kocikovala niekedy ako bludna ovca 😀 hlavne, ze dieta spalo 😀

sophie1981
31. máj 2009

juj, tak super, ze nem som len ja nem normalna...... 😀 ...a co zase utieras prah kompika???.... 😀

kukulik30
autor
31. máj 2009

no mame navarene uz od vcera, tak musim ho kustik vylestit, bo nemam inej roboty..ale uz ideme papat, MM vola 😅 😀

rybecka
31. máj 2009

cafte,
ja si idem az teraz dat kavicku tak som tu. 😉
Zuzi my spime v jednej spalni asi prvy tyz. sa matejko budil na ondrejkov plac a potom si zvykol ale vlastne ani Ondrejko v noci neplace on len zamrci ja dam cicu a spi dalej a rano ked je hore uz od siestej tak ho zoberiem do obyvacky tam si este lahnem a Matej spi aj do osmej uvidis to poriesis a Matusko si zvykne tiez.
Bibka ja som kocikovala denne Matejka a to boli aj mrazy a chumelice metelice a ja jedina na dedine 😅 ale citala som ze mas ist s dietatom za kazdeho pocasia von je to prenho velmi zdrave 😉 ze neexistuje zle pocasie len zle oblecenie ked sa dobre obleciete obidvaja tak sa to da.
teraz sa snazi MM uspat Ondrejka v kociari ale sa mu nejak nedari necham ho nech sa trapi nech vie co mam ja cez tyz. a ja si tu vegetim Matej tiez spi, 🙂 uz ma bol volat,ale nie v ziadnom pripade je to aj jeho syn nie? 😀

slaviq81
31. máj 2009

Ahojte 🙂
To je dnes počasie, ani psa vyhnať 😠 Lara spí, tak kúštik surfujem, idem si asi aj ja urobiť kávičku 😀

Ana, boli ste včera v Smižanoch? Vraj tam bolo kopu ľudí, môj otec tam šiel sám (on je taká samostatná jednotka 😀 ) a prišiel trošku spoločensky unavený 😀 😝

anape
31. máj 2009

slavi boli sme v smizanoch, bola na ihrisku taka akcia pre deti v ramci MDD, tak sme sa tam stretli partia s detickami a trochu sa pozabavali a vysantili... vecer bol drislak, ale to sme my uz boli na odchode, lebo sa riadne ochladilo, no nevadi, ja ich aj tak nejako zvlast nemusim 😎

bolo tam dost ludi spolocensky trosku unavenych 😀

zuzanale
31. máj 2009

Ahojte tak som tu na skok včera sme boli v PP na plienočky a iné drobnosti som si konečne kúpila voňavku po dlhej dobe a mám konečne aj nové náušnice 😉 a po ceste sme ešte boli pozrieť kolegiňu v Tomášovciach tak som sa sem nedostala.

Dnes je hnusne 😝 vonku ale teraz prestalo pršať tak asi na chvíľku vybehneme von

Zuzi Timka spáva od 1,5roka v sama v detskej aj keď zvyčajne medzi 2 a 4tou prilezie k nám a prvé dni sa aj občas prebrala lebo Laura bola častejšie hore ale teraz sa už nenechá rušiť max vyženie MM po flašu s mliekom a spí ďalej 😀

maca77
31. máj 2009

ahojte

u nás všetci spia ... malá dospáva dve preplakané noci 🙄 .. no ja budem zas ďalšiu noc nevyspatá a ona ráno vstane s úmevom na tvári 😠 😀

aj u nás prší, nepršalo doobedu možno nejakú hodinku... aj to dobre, lebo detičky mali 1.sv.prijímanie, tak stihli pred kostolom aspoň nejakú fotku bez dažďa 🙂

Livi, tak držím palce, aby zajtrajšie odbery boli úspešné 😉

my sme si zakúrili do krbu, takže máme dnu príjemne teplúčko 😵 ... no romantikuš večer tiež nebude - mne robí spoločnosť mrska a MM ide aj tak večer do práce 😀

kukulik30
autor
31. máj 2009

maca, zajtra este iba ultrazvuk..odbery mozno v stredu..ale dakujem 🙂

zuzana612
31. máj 2009

Tak my sme uz doma, boli sme v tom PP, v Mercury sme si kupili kosacku na travu, mali taku malu fajnu a iba za necelych 50 euro co nam na nas kusok travy bohate staci, zvysom zahrady moze Daniel kosit kosou ako vcera 😀 Potom sme isli do Maxu, ale kedze ja tomu obchodaku neviem prist na chut lebo tam podla mna okrem sportoveho oblecenia poriadne nic nemaju. Chcela som Matuskovi kupit papucky, no mas ho videt. Tak som mu kupila aspon gel na zuby a antisepticky sprej kedze je taky vetroplach 😀 Klasicky sme si dali gofry z ktorych mi je teraz zle, ale nevadi. Tak by som si pospala, ale Matus spal asi 15 min. v aute cestou domov a zjavne mu to stacilo. Noc tiez bola hrozna lebo okolo polnoci uz bol pri nas v posteli a potom sa celu nos srdil ze sa nemoze roztahovat a ma malo miesta. O pred siestou uz bol hore a mne sa taaaaaaaaaaaaak velmi chcelo spat. Tak dufam ze bude o siedmej v posteli a ja s nim. Akurat ma napadlo ze ci nezoberem nejaku deku a nepojdem si pospat hore do spalne 😀

Livia, aj my drzime palceky, kedy by si mala vediet ci bud babo?

veronika1982
31. máj 2009

ahojte. tak ja sa hlasim po vikende.. v sobotu sme boli doobedu v meste a kupili sme drobcovi riflicky z ktorych mu este ani nohy nie je vidno a to som kupila najmensie ake existuju..a body a harcku.. poobede dosla manzelova partia z popradu tak nam podonasali kopec veci ale smola vsetko je nam velke.. matej asi tusil ze ma navstevu tak nic nespal a zaspal az vecer o deviatej..

dnes bola celkom kludna nedela.. ale sice sedeli sme doma.. matej spal aj v kociari aby mu to nechybalo.. teraz je okupkany napapany a ja ze spi tak som odisla z izby a ono moje dieta nespi.. tak ho idem uspat..

rano chcem ist na plucne kedze su este aj nasi doma...

pata31
31. máj 2009

cafte baby, tak ja som tuto noc od tretej nespala, mi bolo blbo, jak na grcanie, ci palenie zahy, vsetko dokopy, navyse strasne suchoty v ustach...tak som hodinu a pol skusala najprv sodu, potom tabletku proti paleniu zahy, ale nic nepomahalo, tak som sla do obyvacky a zapla si telku, dala kus chlebika...to mi trosku pomohlo, ale som nemohla aj tak si lahnut, tak len po sediacky au do siedmej, pak som si sla lahnut... 😅 takze krasna noc, a este aj cely den mi je tak vselijak...ten hnusny pocit v ustach... 😠

kukulik30
autor
31. máj 2009

zuzka, dakujem o nejake 3 tyzdne by som uz mala vediet, ci to vyslo alebo nie 🙂

kukulik30
autor
31. máj 2009

my uz sme doma bez Samula ☹ tak mi je nejako smutno..ale to prejde, ked zaspim 😀 a doobedu som pri nom ako na koni 😀

pata31
31. máj 2009

Livka, drzim aj ja palceky!!! 😵

diankav
31. máj 2009

ahoj Bibka tak áno už o chvíľku ma to čaká pôrod tak už mam aj strach tak uvidíme ako to pôjde von a ty si o koľko dni mala skôr pred termínom tak sa majte dobru noc ja už idem spať

maca77
31. máj 2009

veronika, buď rada, že Matejkovi sú vecičky ešte veľké ... najviac mrzí, ak niekto prinesie deťom nejaké krásne vecičky a bud sú už malé alebo také akurát a potom ich nestihnú vynosiť 😉

jáj Livi, takže zajtra ideš dať skontrolovať ako foliky narástli ? 😅

sophie1981
31. máj 2009

caute..uz konecne spinkame...dokonca som sa aj skulturnila.....snad som vanu neupchala.... 😀 ...my sme boli na navsteve v Janovciach...sme boli pozriet malu Katku....je o mesiac starsia od nasej, ale ta ma haro....nie nas biedacik holohlavy..... 😝 .....

vidim, ze Pata si zacina vychutnavat tehu hlavne v noci..... 😀 😀 ...to je trening nakojenie.... 😀 😀 😀

dianka...v 35tt.......som rodila....

nic, idem aj ja do hajan......snad manzel dojde do postele skor ako ja zaspim..... 😝 .......

ivana2009
31. máj 2009

ahojte tak my sme boli dnes v PP maly dnes malo bubkal preto sme ho len nedavno kupali lebo potom dospaval dala som nove foto ako to leti uz mame mesiac 😀 😉
tak idem uz hajat dobru noc 😉

zuzana612
1. jún 2009

Ahojte, uz sa dlho nstalo aby som tu bola prva. A to sme dnes spali do siedmej, lepsie ako vcera do 5.45 😖 Len neviem co idem dnes s Matusom cely den robit ked prsi. Asi mu budem musiet natiahnut tie gumaky a prsiplast a zobrat ho von tak ci tak aspon na chvilu.

Bibka, nechcete s Katuskou prist????

A idem sa pochvalit. Neviem ci je to teda nieco na chvalenie, ale pred chvilou som mala prvu rannu nevolnost 😀 Nic prijemne grcat nejaku kyselinu v izbe do sacika aby ma svokra nevidela a nepocula a nemusela som vysvetlovat co mi je 😀 😀 😀

sophie1981
1. jún 2009

dobre rano....u nas noc bola veeeelmi zaujimava....konecne sme sa s mm stretli v posteli tak romantikus....no a neviem ci mala zaziarlila na oca, tak od polnoci pre zmenu vysela na ceckoch ona....si ich chcela len dudulikat....ani cumel nechcela....no som skoro skolabovala..... 😲 😲 😲 ...takze od pol jednej poriadne nespim a ceciny mam ako zuvacky...... 🙄 .......rano o stvrtej sme konecne zaspali, ale ona samozrejme na mojom bruchu a cecok vedla nosa.....ale aspon sme potiahli do tej siedmej....teraz dufam, ze si este aspon na pol hodku zdriemne, ze budem mat sancu poupratovat....

zuzanka...uvidim......asi Jozko bude koncit skor, tak mozno sa obaja dovalime......ale doobedu musim ist s malou von.....s kociarom, bo ma zozerie a neda ani kavu vypit...

kajacz
1. jún 2009

dobré ránko... 😉 i ked také uplakané... 😔
Noc celkom dobrá... šimonovi sa tu spí dobre...asi čerstvý tatranský vzduch... 😀
baby poradte, kde majú v Spišskej pekné kvalitné košele a kravaty...manžel si chce ist kupit... 😨

zuzanale
1. jún 2009

Ahojte ja som mala noc nič moc od včera mám nejaké divné krče v podbrušku a okrem toho moje oči zas zareagovali na zmenu tlaku takže mi ide hlavu rozstreliť 😝 a ešte aby nebolo málo tak o 5tej začala Timka buntošiť 😠 revala lebo som ju s mliekom odlifrovala späť do postele, rev zobudil Lauru takže veselo ešte že o 5,30 už znovu spali .....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre