Spišská Nová Ves II.

kukulik30
7. apr 2009

Mile snazilky, nesnazilky, mamicky, tehulky a samozrejme rodacky, oteckovia a spioni zo SNV a okolia vitam Vas v dalsom pokracovani nasej naozaj plodnej temy 😀 😀 😀

tesime sa kazdej novej tvari 🙂 tak hor sa k nam 😀

kajacz
23. jún 2009

Ahojte dievčence... 🙂 nešiel nám internet, tak sa ozývam až teraz...

livia- hlavu hore, nabudúce to vy vyjde...držíme palce

U nás je škaredo, dnes hlásia silný dažd a vietor... 😝 inak som čitala, že nebude velmi pekné leto... 😖

veronika1982
23. jún 2009

ahojte.. no na krcnom sme dopadli dobre.. pani dr. mu odsala hlieniky a matej reval ako keby ho rezali... zajtra okolo obeda ideme zase aby mu to odsala lebo vraj ma jednu dierku tenucku a tam mal toho najviac.. ked sme vysli von tak dedo sa ma pytal ze co mu to tam robili ze tak plakal.. tak asi mali z neho zabavu v cakarni.. kym sme cakali tak vsetky babky a dedkovia sa na neho chodili pozerat...tak my bolo z toho smiesno...

a teraz sme sa vratili lebo sme boli na byte pomerat okna a obyvacku... a akurat dnes nam aj obyvacka dosla takze pojdeme pre nu a ulozime ju zatial len v krabiciach do izby...som bola na balkone a skusala co spravi ta vyska.. ale dlho som nevydrzala...no budem si musiet nejako zvyknut...

bibka mame super novy vytah ani nepocitis ze si v uzatvorenom priestore... len skoda ze nemame kluce od vchodovych dveri lebo len teraz im davali tie bzuciaky a mi ich este nemame.. takze sme tam dnes cakali kym nam niekto otvori.. 😀

zuzka neboj matuska priviazeme lanom a keby nahodou chcel skocit tak ho to zachyti.. ha ha..

matej este spinka a ked sa zobudi tak pojdeme este von lebo dnes bol len trochu

a stretli sme livku zo samkom na prechadzke...

diankav
23. jún 2009

Ahoj Livia tak áno som ešte cela už bi som to chcela mať za sebou ale aj to bude a ako sa cítim tak už všelijak 😝 😝 😝 už ani nespím v noci a tak dúfam že aspoň nebudem preťahovať tak už len čakám 😝

lenkaga
23. jún 2009

cavte babenky,
chcem sa vas opytat na dobreho gynekologa, alebo gynekologicku v SNV. Ale fakt dobreho, lebo s tou gynekologickou co mam teraz, nie som velmi spokojna. Stale mi lieci mykozu a stale sa mi vracia, neviem ci je to normalne.

sophie1981
23. jún 2009

caute...Veronika.....ono super ze mate novy vytah, ale ta predstava ako vysoko idem ma desi....a hlavne to ze tak dlho v tej malej krabici bez okna.... 😲 😲 ...no jednoducho ja s vyskou nebudem nikdy kamarat a taktiez s malymi uzavretymi priestormi.....

musim sa pochvalit....dnes som nenormalne sikovna....uz mam oprane dve pracky aj vyvesane, navareny obed(cesnacka s opecenym chlebom, karfiolove karbonatky so zemiakovou kasou a mrkvovym salatom), akurat dospratavam kuchynu, este pozametam a poumyvam podlahy a hotovo...pojdem s kackou troska von...teraz zaspinkala...dnes je podozrivo dobra vo vnutri..... 😕 😨 ...tak uvidim co bude na konci dna......ale asi to bude v tom, ze som zlozila kresielko co mam pre sestru a v tom kresle sa jej velmi paci, lebo ma nad sebou hracky tak debatila az kym nezaspala.... 😅 ...idem doutierat ten zvysok riadu a dokoncit, nech ma rodicia aspon raz pochvalia.... 😀

sophie1981
23. jún 2009

cau lenka, lichvar je dobry, ale uz je tam tolko ludi ze cakas dlho....... 😕

slaviq81
23. jún 2009

Čaute,
my sme spali od deviatej večera do deviatej!!! rána 😕 , samozrejme medzitým milión krát kojenie, ale som oddýchnutá a spokojná. Na a Lara zaspala až teraz, dúfam, že do štvrtej pospí 😝

Bibi, no ty si šikulka 😀

anape
23. jún 2009

ahojte baby,
nejako nestiham, mala som uz dve navstevy a teraz sa chystam, ze pojdeme s malou pre Petka do skolky, kedze konecne neprsi, no slecna spi uz vyse troch hodin 😨 ,

lenka ja chodim ku okalymu a som spokojna... ono je tazko hovorit ktory lekar je dobry, pretoze kazdemu vyhovuje nieco ine... ja som pocula takmer na kazdeho aj dobre aj zle... kazdemu nevyhovies 😉

anape
23. jún 2009

viki sa zobudila 🙂 , spala tri hodiny a 20 minut 😀

zuzana612
23. jún 2009

ja sa dnes len tak poflakujem, nic sa mi nechce, nic ma nebavi, proste paradny den. Matus spal doobedu asi 20 min. a teraz spi asi pol hod. tak idem asi k nemu lebo aj tak nic neurobim. Mohla by som ist aspon travnik pokosit, no ale chce sa mi??? Veru nie 😖 A to ak ma byt taketo cele leto tak pekne dakujem 😒

Anka, hadam v Chorvatsku je lepsie pocasie, mne isla dnes kamoska do talianska a sestra hovorila zevraj tam bolo nejake zemetrasenie. Tak sa hadam nevratia na otocku 😖

Idem si ja veru lahnut aspon na pol hod. potom ma prist mm s kamosmi trosku pomakat okolo domu na tom nasom smetisku, tak aby som vladala buzerovat 😀

veronika1982
23. jún 2009

no my uz mame peniazky na ucte.. nie je to sice ziadna vyhra ale co uz...

rybecka
23. jún 2009

Ahojte,
ja mam dnes velmi zlate dieta spinka a hraje sa no priste ukazkovy je 😉 ideme s MM za fararom ohladom krstu.
chceli by sme na 12.6. konecne pokrstit

rybecka
23. jún 2009

veronika,
ja milujem vysky urcite pridem na kavu na balkon 😉

anape
23. jún 2009

zuzi praveze aj v chorvatsku je momentalne zle pocasie, lebo ta studena vlna zasiahla celu europu, no uz cez vikend sa ma oteplit, tak hadam to uz bude dobre... akuratze more bude studene 😒

kamosi su v taliansku a dnes sa sli flakat po nakupnom centre, lebo vonku prsi a je chladno 😕

veronika1982
23. jún 2009

janka ja uz sa vidim ako v lete pijem na balkone kavicku v kresielku a slnim sa... ovsem ak mi nebude zle z vysky a ak mi to matej dovoli kedze vtedy bude uz mat 1 rok...

potom si spravime take stretko a piknik na balkone len neviem ako to bibka zvladne. ha ha

sophie1981
24. jún 2009

dobre rano...tak o hodinku a pol saideme ockovat..... 😕 ....baby ja bojim viac ako keby mali mne vtrepat konske injekcie do noh....

veronika, my si dame kavicku pod panelakom.....pri preliezkach.... 😀

kukulik30
autor
24. jún 2009

ahojte... 🙂

bibka, neboj, vobec to nie je nic strasne...mala si trosku zaplace a hned bude kludna, male deti to ani nepamataju 😉 Samko zamrncal a hned bol kludny, akurat mal dlhsie nozku opuchnutu...vezmi si vreckovku, a hned jej obtoc, nech to ma v teple a doma jej daj obklady s namocenou vreckovkou do vlaznej vody...niekolkokrat ...nam napr, ani teplota nevybehla, nic, ani naznak zvysenej teploty a to po kazdom ockovani bol v pohode, teraz su tie injekcie menej agresivne ako niekedy 🙂 zvladnete to

rybecka
24. jún 2009

ahojte,
bibka presne tak ako pise livia deti to zvladaju ovela lepsie ako my mamy aj nas to caka na tyz. 😉
co robkate dnes? ja dnes sama s dvomi detmi doma 😝 😅 a ani nemam napad co varit vonku je tak vselijak taky divny den 🤐

kukulik30
autor
24. jún 2009

ja sa so Samkom chystam ku kamoske, tu na Mier..nech sa pohra s jej malym troska, ona ma teraz male babo, tiez v aprili narodene..tak si troska vydychne..... a my pokeckame...ale dufam, ze nas po ceste nestihne dazd, lebo nemame auto, tak ideme peso 😒

rybecka
24. jún 2009

Livi tak si to uzite 😉
ja dnes total nevyspata Ondrejko sa budil kazku hodinu 😝 chcem spattttttt 😔 🙄 no ale mozes uz maly place a Matej este neranajkoval a ja tu sedim som zla matka 😀 tak idem sa venovat detickam 😉

sophie1981
24. jún 2009

uz sme doma.....juj, troska poplackala a bolo po...teraz uz ma na nozkach obkladik.......len ako dohovorit mojmu decku nech tolko nekope nozickami??...kazali ich drzat v klude.....no teraz uz len cakat ci zareaguje na injekcie alebo nie..... 😕 .....

Janka...ja idem varit kuriatko na sampinonoch...dufam, ze mi to katka dovoli....a nejaku tu poliecku zbuchnem....a zemiakovo-syrove krokety bo uz mam taku chut na ne......

kto pride na kavu???? 😀 mam troska tyciniek a medovych rezov......a aj chlebik by som dokazala vykuzlit z chladnicky.....
😀

zuzana612
24. jún 2009

Ahojte, tak my sme sa dnes zase super vyspali, spali sme hadam od pol deviatej vecera do stvrt na desat. Asi dospaval vcerajsok, lebo to spal asi len hodinu a pol za cely den. Potom sme sa este pol. hod. povalali v posteli a teraz ranajkujem 😝 Ale zato vcera, to vam bol den. Ked mi vcera Matus treti krat po sebe stiahol radio tak som sa uz od nervov rozrevala a hukala som asi pol hod. vkuse 😀 Normalne nie a nie prestat. Hrozne s tymito hormonami. Samozrejme ze ma taku nasiel Daniel a hned co sa stalo, no ja som nebola este 15 min. schopna povedat ze uz nevladzem, ze si neviem dat rady s mojim dietatom. Dufam ze nie som jediny taky cvok, ze to obcas chyti aj vas 😀 A teraz je hore este len hodinu ale ak som uz 100x povedala nie, nerob, prestan, sem pod. No kto by to vydrzal??? Keby sa dalo ist aspon von, ale tu prsi, tak to bude zase cvokaren

sophie1981
24. jún 2009

Zuzanka...tehu, tehu, tehu.... 😀 😀 😀 😀 ....

Katka zaspinkala, tak uvidim ao dlho pospi...ja som jej este nic nedala, ziaden nurofen....uvidim ked vstane, ze ci bude plakat, tak jej dam.....chudatko, ju tu teraz len pucim....asi najskor bude plakat zo mna a z tolkeho bozkania a pucenia a nie z reakcie na injekciu.... 😀 😨

zuzana612
24. jún 2009

no to mas pravdu, to moc prezivas, jedno pichnutie injekciou 😀 Neviem co budes robit ked zacne lozit, behat a tam spadne, tam sa buchne, to bude. budes hadam revat viacej ako ona 😀

evitkamalicka
24. jún 2009

ahoj kocky...co noveho? 5. jula sa chystame domkov na 3 tyzdne, kedze budu trhy

slaviq81
24. jún 2009

Čaute,
máme ďalší krásne upršaný deň 😝 Ešteže sa včera trošku umúdrilo, a tak sme na chvíľu vybehli von, len tak po Západe sme sa túlali. Veronika išla som okolo vás 😀 Aj hore som kukala a teba som nevidela 😀

Bibi, Katke nič nedávaj, až keď bude mať fakt vysokú vysokú teplotu. Len pokračuj z obkladmi. A prišla by som na kávu, ale neviem kde bývate 😅

Evitka, nič nové, u vás ako?

evitkamalicka
24. jún 2009

u nas tiez ni nove, len vkuse prsi a prsi a ja som potom taka leniva az hroza

slaviq81
24. jún 2009

Evitka, no to sme dve lenivé 😀 😝

evitkamalicka
24. jún 2009

esteze aspon maly vtedy dlho spi tak troska lenivosti nezaskodi

sophie1981
24. jún 2009

slavka, hned za fludrom sme........ 😉 ....

Katka uz vstala......hraje sa v kresielku, resp. trepe dpo tych hrkaliek ako najata......rachot riaden.... 😕 ..

PRECO TOLKO PRSIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre