Spišská Nová Ves II.

kukulik30
7. apr 2009

Mile snazilky, nesnazilky, mamicky, tehulky a samozrejme rodacky, oteckovia a spioni zo SNV a okolia vitam Vas v dalsom pokracovani nasej naozaj plodnej temy 😀 😀 😀

tesime sa kazdej novej tvari 🙂 tak hor sa k nam 😀

veronika1982
28. jún 2009

slavka na tu svadbnu cestu chodte radsej.. aj my by sme sli ale nasa cesta bude na zapad a naspat..

no tak je to jasne.. synovec ma kiahne takze teraz cakat ako to dopadne s matejom... ja ho teraz len kontrolujem ci nema vyrazku a je pravda ze 2 tt je inkubacna doba takze kludne ak sa nas bojite chapem to... ved aj dnes sme sa prechadzali sami takze nejake 2 tt to bez vas vydrzime.. ale ak vas nahodou stretneme tak sa ku nam ani neprihovarajte ok? 😀 😀 😀 radsej chodte na druhu stranu.. a baby na sp. trhy mame vybaveny stanok s ciernym pivom...ale kedze mi este budeme v karantene tak cia je to smola cia????? vasa vasa..

kukulik30
autor
28. jún 2009

slavka, ja tiez lezat nemusim, ja ani nevydrzim, ale na nafukovacke aj cely den 😀 😀 😀 fiha ... slavka a to uz je ta svadba vas na spadnutie??? ci ako? 🙂

veronika,ja pivo len prilezitostne,takze ozeliem 😀ale keby si mi nukala nejake fajne vinko, tak to uz hej 😝 ale vcera sme ho vypili s manzelom a svokrou dost, tak mam teraz vino az vyse hlavy 😀

kukulik30
autor
28. jún 2009

no nic my sa najeme, teda samko, teraz vstala a ideme zas na oslavy 😝 tentoraz odlavovat Jana,a le to bude rychlovka, kedze je celkom teplo a neprsi, tak chceme ist este aj niekam von 😎

antoniab
28. jún 2009

ahoj
tak ja vas zdravim uz zas s uk 😉
akurat mi dosla pozvanka na scan do nemocnice na utorok tak sa tesim 🙂 ze uvidim drobca
bibi bola som si zistovat co ako na socialke tak otom papieri viem ale kto ti ho vystavil ?

slaviq81
28. jún 2009

Livi, no na spadnutie nie je, ja neviem či sa jej vôbec dočkám 😝 😠 😕 Ale dúfam, že hej 😀 Len keby okolo toho netrebalo vybavovať milión papierov 😒 A ja pivo neznášam, fuj. Ja rada vínečko, dnes večer si dám, keď ho už spomíname 😀

ivana2009
28. jún 2009

ahojte tak vinecko oj ja nema s kym 😠 😠 😠 😠 😠
dnes sa pochvalim prechadzala som sa s bibkou 😀 😀 😀 😀 katuska je kludne deco je peknucka 😉 😉 😉

veronika1982
28. jún 2009

pekne pekne,, kedze mi sme v karantene tak nas bibka uz vymenila.. super... my sme vypadli o piatej von a teraz sme sa vratili a matej este spi.. burku sme preckali v suterene bytu a nazad von...

ivana2009
28. jún 2009

tak vy ste uz boli v byte ?to je radosti a ja zajtra idem s mocom tak som zvedava com nam povie dr nasa ☹ ☹ ☹

rybecka
28. jún 2009

ahojte a ja mam rada aj pivo aj vino 😀
hotova alkoholicka 😀 😀
zienky a kde je medulka dllllllho sa neozvala 😕

rybecka
28. jún 2009

ivanka drzim palceky nec vam vsetko dobre dopadne 😉

zuzana612
28. jún 2009

Ahojte,

tak my sme den prezili pracovne 🙂 Kedze ma vcera moj chlap nasral lebo bol na turnaji v Hute a neurobil to co mal, tak musel dokoncit plot dnes!!!!!! Ja som isla umyt nase krasne nove schody co ostali este trosku spinave od vcera, vymalovala som stenu okolo a zajtra este dokoncim a uz by sme mali mat hotovu aj vstupnu chodbu. A v utorok by sme mali mat voduuuuuuuuuuuuuu!!!!!!!!!!!!!!!

Ja by som isla tiez k moru, naposledy som bola pred 2 rokmi na Ibize 3 tyzden a aj to pracovne 😖 ale aspon nieco. Tiez ma nevavi lezat na plazi, vydrzim tak 10 min. potom si idem zaplavat a takto stale dookola. ale keby to bola podmienka ze mi niekto tu dovolenku daruje ked budem kvasit na plazi, tak to by som vydrzala 😀 😀 😀

Veronika, ja kludne mozem prist, zevraj je lepsie ked dostane kiahne mensie dieta, ze to lepsie znasaju a hlavne sa este nevedia skriabat 😀 Sestrin maly mal 13 mesiacov ked dostal kiahne. Dufam ze ich Matus nedostane ked bude mat fazulka par mesiacikov. Mna by to ohrozit nemalo kezde som kiahne mala 😉

Bibka, tak ty si bola v meste s Ivkou, hej?????????? A som pozerala na kazdy bezbarierovy autobus ze kedy vystupis 😠

Takze vy ste take vinarky, hej? Ja nemusim uz skoro ziadny alkohol, ale cervene s colou si zavse dam 😉

zuzana612
28. jún 2009

Boze baby, my musime nase dieta pomaly pri kazdej lyzicke strasit bobom aby nieco zjedol. Tak daniel ho krmi a ja bucham po stole ze ide bobo 😖 A to niekedy taaaaaaaaaaaaaaaak krasne jedol 😢

sophie1981
28. jún 2009

ahojte...

Zuzanka prepac, ale dosiel mi kredo, tak som nemala ako zavolat...jeden bus mi usiel pred nosom a kedze je nedela, tam k vam na koniec sveta chodi bus kazde 2 hodky.... 😕 ...pred hutou sa iste aj vtaky obracaju..... 😀 😀 😀

veronika...no vymenili sme matejka za matusa...vies, predsa je trosku mensi od katky cize tam je este stale sanca vitazstva na nasej strane v bitke.... 😀 😀 😀 ...

Zuzana, sa nerob ze nemas rada vinko.....cervene aspj 2 litre a za tym ruska hymna..... 😀 😀 😀 😀

anka uz smazi kozu.....juuuj....a veronika....vysvetli mi...co to je svadobna cesta???...ja za 8 rokov take nieco nepoznam..... 😀 🙄

martina...tak super ze ste dosli v pohode...ani si nedala vediet co vlastne povedal doktor tu na svk...aka velka je fazulenka???? 😅 ..a ten papier ti vystavi DWP......

Livia...krrraaaaasneee, si sa na nas vykaslala s gulasom..... 😠 ......si ZAPAMATAME..... 🤐

janka...aj ja pivo aj vino....mnam...aj slivovicku a hruskovicku...... 😀 😀 😀 😀 😀

slavka...dufam ze ked uz k tej svadbe dojde, bude tu na svk...ze prideme pocucat pred kostol.....nech je to co najskor!!!!! 😉

sophie1981
28. jún 2009

mne dnes cviklo nerv medzi lopatkami, nejde mi otocit hlavu do lava....aj ruka na tom nieje velmi dobre...tak som si dala horucu sprchu a troska povolilo.....ale babka kupala katku, kedze mna boli ruka...a ona plakala, nestela babkuuuu 😕 😕 😕 ....babka o snad nejako predycha..... 😅

sophie1981
28. jún 2009

moj stary je inac este stale pri mamicke..... 😠 ....uz mam normal nerv ako nikdy....niekedy mam pocit, ze vsetko ostatne je dolezitejsie ako my dve pre neho.... ☹ ☹ ☹ .....

kukulik30
autor
28. jún 2009

bibka, to sa stazuj u nasich chlopoch...oni su taki pazravi 😝

zuzana612
28. jún 2009

Bibka, mne vciklo nerv niekde pri zadku, tak taham nohu za sebou 😀 A odkedy som z poslednej poriadnej opice spred 2 rokov otehotnela, tak uz radsej pijem s mierou 😀 😀 😀 A nahodou sem chodi bude kazdu hodinu, len asi meni trasy, niektory ide j cez tarcu 😉

Musim urychlene najst nabijacku do notebooku lebo mi skape, len to bude asi problem, lebo sa s nou hral Matus 😀

zuzana612
28. jún 2009

jednu cast mam, ale neviem kde je druha 😖

rybecka
28. jún 2009

BIbka aj ja mam niekedy pocit ze vsetko je dolezitejsie ako ja s rodinkou a hlavne ked ide o ryby alebo huby total zavislak tak jak ja na modrom konovi 😀 😀

sophie1981
28. jún 2009

livia, sa nevyhovaraj na chlopoch hej..... 🙄 ...si mala ustrazit..... 😝

zuzka.....takze teraz to bude dievcatko, ked za triezva zapravene???? 😀

janka....aspon vas meni za ryby a huby, takze mas z toho aspon nejaky osoch v chladnicke....moj chodi ku mamicke.....na kavicku,..... 🙄 ...teraz im obklada kupelnu...... 🙄 ......ale som tak v kutiku duse dufala, ze dojde aspon o svrtej-piatej, ze bude s nami, ved nas nevidel skoro cely vikend..... ☹ ....

sophie1981
28. jún 2009

zuzana......skus pozriet za tou krabicovou garazou co mate v izbe.... 😀 ...alebo do nej.... 😅

sophie1981
28. jún 2009

no nic, idem zase zalomit ku katke......este si dam uvarit cajicek na noc i idem do hajan...tak zase zajtra..... 😉 ..paaaaaaa

ivana2009
28. jún 2009

to nie ste same ☹ ☹ ☹ MM isiel zase vonku uz mam take nerviky treba nam ist s matuskom a on pohoda isiel prec 😠 😠 😠 😠 a ked pride z cesty z neho nic ☹ ☹ ☹
tak zajtra musim oblietat sama 😒 😒 😒 😒 citim sa ako slobodna matka 😀 😀 😀 😀

zuzana612
28. jún 2009

Ivi a kde robi mm ked je stale prec?

veronika1982
28. jún 2009

ivi myslela som ze v suterne nasho doterajsieho bytu...do noveho pojdem asi zajtra doobedu kedze sa mi baby budu teraz vyhybat..

my sme uz okupkany a aj pol hodinovy plac mame za sebou.. kedy to prestane?snazim sa konecne po dvoch mesiacoch naucit mateja zaspat sameho v postielke.. vcera zalomil o desiatej..

a nas tatik zase obetoval sportovu karieru kvoli matejovi ale tohto turnaja sa musel zucastnit takze sme mu v tom nebranili.. uz je na ceste domov...

ivana2009
28. jún 2009

Mm chodi do rakuska ☹ ☹ ☹ utorok ide vrati sa stredu vecer a ide zase v piatok a pride vecer v sobotu ☹ a vo stvrtok futbal a ja domaca deva ☹ ☹ ☹ a kedze cerpu dovolenku tak siel a naj ma hneva ze dnes isiel pride vecer zajtra a v utorok dalsia pride v stredu stvrtok nic extra a v patok ide zase

veronika1982
28. jún 2009

a medulka sa ma fajn len ma vela prace a nieco s pocitacom ale rada by sa s nami vsetkymi stretla..

rybecka
28. jún 2009

tak ju veronika od nas pozdravuj 😉

slaviq81
28. jún 2009

Ja som tu dnes tak neskoro, iné dni už dávno odfukujem 😀 Konečne Lara večer zaspí keď treba, ale zato posledné dni vynecháva poobedný spánok a ten doobedňajší si presúva k obedu a aj dlhšie spí. Takže Livka už môžme prísť konečne na kávu 😀 😉
No a dnes bolo super počasie, sa to krútilo jedna radosť 😀

Zajtra čo porábate?

antoniab
28. jún 2009

bibi doktor ma najprv zdrbal ze som mala prist hned na zaciatku no ale ja som sa bala letiet a potom som si trocha vymyslala ze ma boli brucho aby ma vysetrili v uk v nemocnici a ukludnila sa to bolo 7+5 tt vtedy mi urobili sono dr.krajnak mi urobil doma sono babo bolo uz tak velke ale neviem kolko malo pytala som sa na ine veci a dohadovali sme sa ako budem chodit do poradne tak som si ani nevypytala foto 😅 utorok idem tu tak mi daju foto a budeme vediet aky sme velky 🙂

zuzna ty sa ako citis ?

inak mate baby krasne babatka som si prezrela vase albumy 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre