Spišská Nová Ves II.

kukulik30
7. apr 2009

Mile snazilky, nesnazilky, mamicky, tehulky a samozrejme rodacky, oteckovia a spioni zo SNV a okolia vitam Vas v dalsom pokracovani nasej naozaj plodnej temy 😀 😀 😀

tesime sa kazdej novej tvari 🙂 tak hor sa k nam 😀

kukulik30
autor
16. júl 2009

nie nebodaj... ale odtial sa dostaneme debodaj 😀 😀

kukulik30
autor
16. júl 2009

a Veronika, chvalim Matejka, ako pekne pribera 😉 asi uz si na chate, tak si precitas neskor 😀

anicka...ako po ockovani, Viktorka ok?my sme vsetky ockovania zatial zvladli bez teploty , tak som rada 🙂 teraz je tiez v 3 rokoch nejake ockovanie posledne, ze? to si musim pozistovat u lekarky, lebo my sme u nej chvalabohu uz dlho dlho neboli...

zuzana612
16. júl 2009

Baby, aj my mozno pojdeme na dovolenku. Na 2 tyzdne do Huty 😀 😀 😀 Alebo, zeby som bola na dovolenke teraz??? To asi skor 😀
Dnes sme boli pozriet bratranca, maju maleho Simonka, ma este len 3 tyzdne, taka hrcka mala, sa mi ani verit nechce ze o nejakych 24 tyzdnov mozem mat doma taku hrcku aj ja 🙂

Ja by som isla tiez na kosiarny, ale kedze asi nebudem mat auto a pesi tam asi nezajdem, takze zase nic 😖

sophie1981
17. júl 2009

bre ranko......aj my ideme na dovolenku....v sobotu tahat kominy...... 😀 😀 😀 😀 ....bude aj piesok..... 😀 🙄

joj, inac dobre ranko...dnes opat slnecne.... 😎 .....aj vase deti boli vcera take zle???....moju akoby niekto vymenil.... 😨

slaviq81
17. júl 2009

Bré ránko 🙂

kukulik30
autor
17. júl 2009

Dobreeeeee 🙂

my sme mali hroznu noc...Samko sa k nam nasackoval a bol taky horuci, ze som hned isla merat teplotu a samozrejme do par sekund mu vybehla na 38...urcite mal aj viac,ale nemohla som mu poriadne strcit teplomer do dupky/ dala som mu NUrofen a trosku mu klesla/....strasne sa priecil....tak som spala ako pri zapnutom radiatore 😖 ...stale sa prehadzoval, nakoniec nadranom som to vzdala a odisla do detskej na jeho postel

teraz som mu merala, tak mal 37, 5...nevime z coho, nic mu nie je...teraz uvazujem, ci ist k dr alebo nie 😒

sophie1981
17. júl 2009

zase som o 3549 vlasov lahsia...... 🙄 🙄 ☹ ........a ta mala pirana ma v noci dohryzla... 😲

sophie1981
17. júl 2009

livi, neviem......ved este pockaj ako s to bude dalej postupovat...sefcikova robi do 12.....tak ak nieco este ju stihnes.....mozno salen prehrial......

anape
17. júl 2009

ahojte baby,

livka po ockovani nam nozicky neopuchli, ale teplota nam vecer vysla na 38,2 a este aj vcera rano to bolo cez 37, no postupne klesala a uz je dobre 🙂

drzim palce aby ste neboli chori, ved idete na dovolenku 😎

bibi aj mne hrozne vypadavali vlasy a najma po prvom porode, ale po tom sa to nejako ustalilo a narastli nove 🙂 , no ty sa neboj, mas slusnu zasobu, takze plesata urcite neostanes 😀

co mate dnes v plane baby?

mne zoberie za hodinku petka babka, tak si chcem rychlo upratat a pozmyvat podlahy, potom mi treba rychlo kupit synovcom nejake darceky, lebo popoludni ideme na narodeninovu party 🙂

zuzana612
17. júl 2009

ahojte, my sme zase hore skoro od piatej, no horor. Tak som ho dala teraz spat ale este mrnci. Dufam ze si pospi aspon 2-3 hodiny aby potom vydrzal na chate. Ja zatial upeciem jablkove strudle, aj ked sa mi taaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaak hrozne nic nechce. Tato horucava je horsia ako ked prsi.

Livia, musi byt nejak virus alebo co, lebo aj segra vcera volala ze jej ma Filipko vysoke teploty a z nicoho nic, mne mal Matus tiez minuly tyzden teploty asi 3 dni a presli. Aj kamoska ma 2 deti s teplotami. Mozno je to aj z toho tepla a zmien pocasia. Ale hadam to rychlo prejde

kukulik30
autor
17. júl 2009

no fasa, sme sli k dr a tam maju nejaky problem, maju zavrete a vypisane, ze okolo 11tej budu ordinovat, ale ci, to je otazne 😖 ...Samkovi uz vystupila teplota a to ma v sebe Nurofen, v jednom kuse place...tak ak nebudu ordinovat pojdeme asi na pohotovost poobede 😒 ...ale nerada tam chodim, nikdy clovek nevie na koho tam natrafi a oni zvyknu hned rypnut antibio 😖

kukulik30
autor
17. júl 2009

bibka, nevyzera to na prehriatie...neciti sa dobre...to vidno, ze je chory....a ide vikend,ak by to bolo v tyzdni, tak pockam..... chcem aby na neho kukla ona,ale ked sa nebude dat, tak pohotovost to isti

kukulik30
autor
17. júl 2009

tak,Samkovi vyskocila teplota opat na 38, 6 a to bol po Nurofene, isli sme k lekarke a je to angina 😖 ..tak mu chcela predpisat atb penicilin,ale kedze je moj Lacko alergicky na penicili, tak dala Summamed 5 dnovy sirup atb+ diazepam pri vysokych horuckach 38, 5 a na kontrolu mame prist o tyzden v piatok, takze nasa dovolenka sa pravdepodobne rusi 😒 ..dr sa ma pytala , ci sa nestazuje na bolest hrdla a ja , ze nie, povedal mi Samko, ze ho nic neboli a ona kukla do hrdla a vravi,ze jeho musi hrdielko boliet poriadne 😕 ☹ chudacik, odvazny, zatlkal do poslednej chvile, a ked som sa ho opytala pri dr , tak uz povedal, ze boli....teraz zaspal po tom sirupe,diazepame a Paralen cipku...

megy2
17. júl 2009

...drzim palce livi nech vam to cim skor prejde....a dovo si mozte presunut nie?

sophie1981
17. júl 2009

joj, livka.....nech vam to cim skor prejde.....chudacik, ale statocnik...chlapov nic neboli!!!... 😅

my sme boli pri ocnej na kontrole....o tyzden musime ist opat....vraj pod sietnicou videla nejaky biely kal na oboch ockach...tak nam predpisala kvapky do ocka, ktore v celom meste nemaju.... 😨 .....tak dufam ze to zozeniem do piatku...mam jej to kvapnut 4 hod pred vysetrenim..... 😒

rybecka
17. júl 2009

Ahojte,
aj my sme mali v noci teplotu 😕 Ondrejko ☹ ale preslo to zatial bez teploty ale je prechladeny idu mu sopliky tak dufamze sa to nezhorsi 🤐

pata31
17. júl 2009

nech sa vam skoro uzdravia drobci 😕

kukulik30
autor
17. júl 2009

dakujem...sme teraz doma zabedneny, pozatahovane zavesy a zaluzky, len aby sme ako tak mali v byte chladok,prestahovali sme sa do obyvacky, roztiahla som gauc a Samko lezi , miestami spinka, ale stazuje sa , ze ho bolia nozky, ked ide iba na zachod ☹ a stale ma teplotu, horuci...vecer asi skusime zabaly 😖

bibka, no to je suepr, ked clovek nemoze pozhanat liek...snad sa ti to podari 😒 ...nech ti tie kvapky objednaju co najskor...drzte sa ...a o tom kale ti nepovedala nic blizsie???

janka...tak hadam vam to prejde rychlo a bez zhorsenia...my vacsinou ked sme mali sopliky, tak nam vybehla na zaciatku teplota a potom bol klud, iba soplil a soplil....ale teraz vidno, ze je ubolelny, nema sople,a le to hrdlo bolave a ta horucka ..ach, som zvedava na noc 😖

kukulik30
autor
17. júl 2009

Samko ma stale horucku, ..teraz 38, 7...uz som nestastna, vobec mu po liekoch neklesa 😕 😕 ☹

rybecka
17. júl 2009

joj chudacik, 😢
to je hrozne ked je dieta chore my zatial bez teploty ale sopliky stale. drzte sa asi budu Livia zabaly co? ked lieky nepomahaju ☹

kukulik30
autor
17. júl 2009

janka, zabaly uz boli, teraz ma 38, tak aspon trochu pokles 😒 ...dufam, ze zajtra to uz bude lepsie

slaviq81
17. júl 2009

Čo to tu čítam 😕 😕 Chudáčik Samko 😔 Hádam mu do rána teplota klesne. Nie hádam, ale určite hej.

sophie1981
17. júl 2009

juj, Livka..nech mu to cim skor prejde....ja sa toho strasne bojim, ked bude katka chora... 😕

k tym nasim ockam sa este nevyjadrila, ze vraj to moze byt aj to ze bola nedonosena a ze vraj by to nemalo ohrozit jej zrak, len si chce byt ista, tak preto este raz kontrola a aj s kvapkami, nehc ma zrenicky roztiahnute....

buducu nedelu ideme na vylet do polska,,,,nasa dovolenka.... 😀

anape
17. júl 2009

ahojte,

livka je mi luto, ze to nakoniec u samka prepuklo do anginy 😒 , drzim palce, nech trpi co najmenej a nech sa z toho cim skor dostanete 😉

ja som zatial zazila raz tiez take stavy ked bol petko chory a nezaberali mu lieky na teplotu, po liekoch mu teplota akoby este aj stupala, tak sme mali celu noc pohotovost a takmer hodinu sme nevedeli znizit teplotu pod 39st. napriek obkladom... bolo to fakt hrozne, my s manzelom sme z toho boli viac hotovi ako petko, ten to znasal statocne

idem ja spat lebo je veeela hodin 😕 ... my sme boli dnes na narodeninovej party a zajtra zrejme pojdeme k babke, ked bude dobre pocasie

dobru noc 🙂

sophie1981
18. júl 2009

holaaa....sobotaaa...

tak co livka sko??...verim ze uz ovela lepsie..... 😉

kukulik30
autor
18. júl 2009

Halooo...hlasim sa ...noc sme nejako zvladli, este sme museli dat Samkovi sprchu s vlaznou vodou na znizenie teploty a este raz zabaly, lebo teplota sa stale drzala hore....ked sme sli spat mal 38, 5 po zabaloch a liekoch...nejako nam to nezaberalo, tak som dala este o polnoci cipok, diazepam a lahli sme si ja a Samko do spalne na velku postel, Lacko siel do detskej na jeho, nech sa netlacime a nejako sme spali- nespali...stale stonal , plakal, prehadzoval sa...ani sa necudujem, ked som mavala ja anginy, tak to bolo brutalne a u dietata si to neviem predstavit 😖 najhorsie je , ze mam problem do neho dostat cokolvek tekute..odmieta pit, doslova ho nutim dat si aspon glg...nadranom zacal tak drazdivo kaslat, asi ho to velmi bolelo, lebo starsne plakal, az ho napinalo na zvracanie, ani sliny nechcem prehltat tieklo mu z ust ☹ 😢 ...ale potesujuce je, ze teraz je to troska lepsie, a teplota 37, 5...dufam, ze uz nepojde tak hore..
dnes sme mali ist oslavovat svokrine narodky na zahradu- robit raznici..tak my sedime doma, MM siel aspon doobede okopat, porobit nieco a na obed pride domov k nam, nech nie sme sami 🙂

prajem pekny den

rybecka
18. júl 2009

Dobre ranko,
no dufaj Livi ze ste z najhorsich teplot vonku a ze sa to uz bude zlepsovat.
ja som este dava Matejkovi na krk satku a na nu som dala bravcovu mast ze vraj to pomaha ale asi troska aj hej 😉
my sme mali tiez taku tazsiu noc Ondrejko opat teploty nie vysoke ale 37,5 a ma uz aj hnacky 😖 no zatial len 2 krat kakal na riedko uvidime ako sa to vyvinie cez den a asi zajdem na pohotovost. teraz spinka dospava noc a mne sa drieme
MM siel na ryby a ja ho cakam s kavou a jeho nikde 😠
my dnes ideme tiez na narodeninovu party moja sesternica a kmotra zaroven 😀 ma 30 rokov 🙂

ivana2009
18. júl 2009

pekne dobre ranko
oj livka pajem samkovi skore uzdravenie 😉 😉 moj zlaty oj tie deti nase a my trpime s nimi
Nasho matuska treba zase pochvalit spal od 21.30h do 4.15h
chcem aby troska pospinkal lebo ideme na kosiarny na chatu segra oslavuje narodky ale akosi sa mu nechce spat 😉 😉
oj pre tie decka ta horucava nic moc 😠 😠 😠 😠 😠
Tak sa ŕadujem matusko nam dviha hlavu 😀 😀

slaviq81
18. júl 2009

😕 Tu sa víkenduje 😎

Livka, ako Samko? Už lepšie?

My sme boli v PP v Tescu, ale nič som nekúpila 😝 😀

zuzana612
19. júl 2009

Ahojte, ja tu 2 dni nie som a vidim ze sa to tu moc nepohlo 😀 Nikoho v tychto horucavach asi nic nebavi. My sme boli v piatok na tej chate oslavit svagrinine statnice a od vcera sme v Hute, ja bez auta, tak som si urobila velky nakup aby som nemusela chodit po obchodoch, tak to tu hadam nejak vydrzim. Na dome sa moc toho neurobiko kedze sa zase vcera cely den serinkali s vodou a potom so vstavanou umyvackou ktora nie a nie vliest tam kde ma, potom zase problemy s digestorom, tak otec vkuse nadaval ze co som si to objednala za kuchynu ked mi tam nic nepasuje. No nervy som mala aj ja. Ale uz mame aspon funkce umyvadla a aj s sprchu ktoru som aj hned vyskusala. To bola parada 😀

Livia, dufam ze Samkovi je uz lepsie, nas to zatial obchadza, ale aj segra uz ma obe deti s vysokymi horuckami. A ja som uz dnes vstala so zapchatym nosom, tak parada 😒

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre