Spišská Nová Ves II.

kukulik30
7. apr 2009

Mile snazilky, nesnazilky, mamicky, tehulky a samozrejme rodacky, oteckovia a spioni zo SNV a okolia vitam Vas v dalsom pokracovani nasej naozaj plodnej temy 😀 😀 😀

tesime sa kazdej novej tvari 🙂 tak hor sa k nam 😀

sophie1981
19. júl 2009

dobre ranko......vcera som uz na vas nemala cas...sme boli na stavbe, manzel s dedom dorobili striesku nad vchodove dvere, tak dufam, ze to ten vcerajsi vietor vydrzala...ugrilovali sme si fajnove raznici, konecne som upratala ten bordel v bude, nasla som este jednu samatovu vlozku do komina, takze som bola som sebou nesmierne spokojna..... 😀 ...katka si spinkala v starom kociariku a hadaa sa s kvietkami.....takze bolo super....po robote nas babka pozvala na pivo na congov, domov sme dosli presne ked zacali padat prve kvapky dazda, katka unavena ako nikdy.... 😀

tak co dnes bude neviem.... 😕 ...

prajem deckam skore uzdravenie,nas to zatial obchadza...tuk-tuk.... 🤐

sophie1981
19. júl 2009

Zuzanka.....sa stavime poobede po tovar oki???....a omrknut tu tvoju novu kuchynu.... 😵 ...a chcela som oprat potah na autosedacke, ale nemozem prist na to ako ho mam dat dole cez ten stredovy bezp. pas..... 😕 ...ze ti ju vratim a budes navchystana na dalsie drobo.... 😅

zuzanale
19. júl 2009

Ahojte som tu dlllho nebola nestíham mm má dovolenku a ešte je tu aj sesterka takže sa venujeme sebe detúrencom a tak....... my sme všetci zdraví akurát Timke trošku sopel jeden deň vybehol ale to bolo s bazéna bola pridlho, Laura má za sebou očkovanie prešli sme bez teplôt a máme 6300g a 64cm takže super akurát z toho tepla je na nervy....

Dúfam že sa vám deťúrence skoro uzdravia 😉 my sme boli takto chorý naposledy vo februári tiež teploty cez 38 vyše týždňa a Timka jak mátoha 😖 😝

zuzana612
19. júl 2009

jasne, zastavte sa. Na potah sa vykasli, ani ja som to nemohla dat dole tak som to len odopla, vyrajbala a nechala vyschnut vo vani aj s autosedackou 😀

veronika1982
19. júl 2009

ahojte. tak my sme uz doma..vcerajsiu burku sme prezili ale nebolo mi vsetko jedno. som myslela ze nam strechu odfukne na chate.. matej je zlatucky a tak krasne sa s nami rozprava..a hlavne ked sa napapa tak pusti dialog so mnou.. joj tak sa vytesujeme...

oj dufam ze samkovi je uz lespie..

rybecka
19. júl 2009

kde ste zienky? 😕
aka bola nedela? my sme ju do piatej prelezali ale potom sme sli vonku a este aj teraz nam prisla navsteva no uz vlastne aj odisla 🙂 Ondrejko uz spinka a bude veget.
Zajtra nebudeme mat cely den elektrinu 😕 neviem co budeme robit asi pojdem s detmi niekde do lesa na vychadzku aby sme zbili den. Opecieme si klobasku 🙂

anape
19. júl 2009

ahojte baby,
myslela som, ze budem aspon polhodinu docitavat co mate nove za vikend a tu je len par novych prispevkov 😕

livka dufam, ze samko uz je na tom podstatne lepsie, drzim palce 🙂

my sme vcera popoludni boli u babky a dnes som bola s viktoriou u kamosky kym chlapi mali popoludnajsiu siestu 🙂

jani isla som cez iliasovce a len tak narychlo pocas jazdy som pozerala kde to vlastne byvas, no zase neviem... dobre si pamatam cislo domu 27? pozerala som tak zbezne po cislach a bolo 28 a vedla nebola 27... 😕

ivana2009
20. júl 2009

pekne dobre ranko 😀 😀 😀 😀
tak zase super cas
Nas matusko chodi spinkat ako velky chlap o 22h a vstava o 4h 😀 😀 ,ale mama je vyspinkana 😉
Livka samko ako ?
co dnes idete porabat pochvalte sa 😉 😉 😉 😉 😉

zuzana612
20. júl 2009

Ahojte, volako to tu ozaj spi 😒 Vsak je leto, kazdy ma lepsi program ako sediet pri PC 😀 Nas prisla vcera pozriet Bibka s katuskou a Jozkom, tak sme ich uvitali v nasom novom dome. Pohostili v spalni na nasej posteli, tak sme si pripomenuli casy v UK ked sme sa valali na posteli ja, Bibka a jej Jozko 😀 😀 😀 Matuskovi sme doskladali nabytok v izbicke, tak uz len preniest postielku, zavesit zavesy ktore som este nedosila 😀 a Matuskova izbicka by bola hotova. Teda 2 izbicky, lebo este tam nemame vstavanu skrinu na oddelenie 2 izieb 😀 Ale aspon bude mat kde behat.

Kedze my nemame auto, tak sa budeme zdrziavat len pekne v Hute. Tak kto sa bude nudit, moze nas prist pozriet 😉

veronika1982
20. júl 2009

ahojte... tak nas matej pre zmenu si za ten tyzden odvykol spat vo svojej postielke tak ho tam asi v noci strasilo lebo buntosil a kazde dve hodiny papal..

a sa mi dnes neskutocne dari... rano o druhej mi sused z hora ogrcal pradlo na okne.. vsetky matejove veci mozem prat od znovu... a sla som na krv k lekarovi tak pre zmenu mi sestricka nevedela najst zilu a ked ju nasla tak krv netiekla tak ma pichla 3 x a nic.. prislo mi zle tak som si polezala a potom som sla domov uspat maleho a vratila som sa ked tam bol uz lekar a ten mi zobral krv.. teraz sa uz matej zobudil tak ideme konecne brazdit ulice mieru..

sophie1981
20. júl 2009

caute...my snme spalido 8.00..... 😵 teraz sa krmime a utekame na postu, potom na ortopediu a potom na policiu.....taaakze mame to nabite......Katku som zabalila na siroko...bojovala, ale nakoniec som ju ukecala, ze to len na chvilu...no ale mam pocit ze madam bude kakat, tak asi budem bojovat zas,..... 😝

livka, samulko ako??

musim pochvalit zuzanku...ta to bude mat doma krasne........az na hostovsku,....o tej aj zuzka vie ze nemusim malby na stenach.... 😀 😀 ...ale postel ma suprovu..... 😉 ...chodte oskusat....dokonca aj kavu fajnovu...konecne,.... 😅

kukulik30
autor
20. júl 2009

Ahojte, len tak narychlo, nakoniec sme rozhodli, ze sa presunieme do tatier, hlasia horuce pocasie, doma by sme to nevydrzali, predsa len je tam lepsie..nebudeme chodit nejak vela, ale nejaky program uz v hlave mame 🙂
Samulik uz nemal vcera ani dnes vobec teploty, ani nevyzera, ze bol chory, uz zacal aj pekne pit a papat, takze som rada, poslednu davku ATB ma zajtra, takze uz by to malo byt ok 🙂 ale jasne ze ho budeme este setrit, ziadne namahanie ani nic 😉

slaviq81
20. júl 2009

Ahojky,

Anička, tie domy sú asi číslované spôsobom na jednej strane párne a na druhej strane nepárne 😉

Bibi, to ešte koľkokrát pôjdete na tú ortopédiu? 😕 😕

Livka, super že už nie sú teploty.

Veronika, a vy ste načo byt kupovali, veď ste mohli ísť bývať na chatu 😀 😀 😀 Srandujem.

My sme mali hroznú nedeľu. Skúsila som po dlhšom čase Lare dať kuriatko, no spapala, ale čo to s ňou zas porobilo. Začala zvracať, a zvracala, už mala chudinka prázdny žalúdok a ešte stále ju nadvihovalo. Potom vysilená zaspala. V noci spustila plač, nemohla som ju utíšiť. Aj teplotu mala. Potom sa vykakala, celá bola špinavá, musela som ju šupnúť do vane. Nakoniec ale zaspala. Moja zlatá. Už som myslela, že pôjdeme na pohotovosť. Nebolo mi všetko jedno, a ten pocit že som ublížila vlastnému dieťaťu. Už jej nedám žiadne mäso ani za svet.
Teraz je už v starých koľajách - hravá, čulá, ako by sa nič nestalo. 🙂

sophie1981
20. júl 2009

uz sme doma.....

slavka...uz viac nepojdeme....nozicky mame v pohode a p. doktorka nam tak milo oznamila ze..."balte si ju ako chcete"..... 😕 tak som s toho vydedukovala, ze uz nemame chodit....totizto posledny krat ked sme boli mala dovcu alebo neordinovala...ale jupi, uz ju mame z krku...pri druhom babe sa uz omrknem po nejakom inom ortopedovi....henta mi zozrala kus mojho cenneho zivota..... 🙄

livka, super ze uz ste ok a aj na dovce....tisko s katkou zavidime...

veronika, sme poculi cez okno mateja plakat....ho nechvas hladovat???? 😀 😀 😀

idem vypustit katkinu ritulu s pelusky....nech sa prevetra..

a slavka, lara je alergicka na masko??? 😕

slaviq81
20. júl 2009

Bibi, to isté aj mne povedala - balte si ju ako chcete, urobila fotku a vypýtala si za ňu 10 korún 🙄 No neviem či je alergická alebo čo je to. Doktorovi som to povedala na poslednej poradni (to mala Lara 9 mesiacov) a kukal na mňa jak na blbú, že prečo jej dávam mäso, vraj to je ešte skoro a stačí len zelenina 😨 Hlavná vec, že v detských receptoch je už mäso od 7. mesiaca.

sophie1981
20. júl 2009

no s tymi prikrmami ja uz mam riadny gulas...asi sa budem zase spoliehat len na seba, co si myslim.... 😀

inac ta doktorka je vzne hrozna...uz to moze aspon nejako kulturnejsie oznamit...ze napr...je to v poriadku, uz viac nemusite balit na siroko,......alebo ja neviem...a nie, balte si ju ako chcece a za tym ani bu ani mu...inac tiez si vypytala 50 centov za foto.... 😅

slaviq81
20. júl 2009

Ženy, ja som si zmyslela, že chcem nový koč pre Laru, strašne sa mi páči quinny zapp. Len neviem či sa nenáhlim, rozum mi hovorí počkať do jari. Ale ja ho ceeeeeeeem už teraz. Tak ma odhovorte 😀 😀 😀
No nie je pekný? http://www.amazon.co.uk/gp/product/images/B001M...

sophie1981
20. júl 2009

slavka...pekny.......len na tu zelenu idu strasne muchy v lete...... 😀

veronika1982
20. júl 2009

to isto ste nas poculi plakat?

anape
20. júl 2009

ahojte baby,

livka som rada, ze ste uz v poriadku, tak si poriadne oddychnite na dovolenke 🙂

slavi je velmi pekny, hned by som ho brala... 😉 , ale ty uz sportovy kociar mas, ci nie?

bibka ja ta dnes videla, sla si okolo socialky, aj som ti zatrubila, taka biela fabia 🙂 ... sli sme prave s vikinkou na kontrolu na ocne, to je ok, no chcela som ist aj s petuskom na kozne, lebo si hrozne skrabka hlavicku a nevidim tam nic, akurat sa mu zacali vyhadzovat sem-tam take cervene vyrazky a jednu ma aj na cele, tak som to chcela poriesit s koznou, no ta na detskej ma dovolenku a ta hore na poliklinike robi ako slimak, sedela som v cakarni takmer 40min, kym sestricka zavolala dalsieho, tak som sa jej pytala, ze ci mi maleho vezmu aj ked nemam poradove cislo, takze nehrozi... chcela som aj zaplatit, no ze sa da, ale to az v piatok ma moze objednat... tak som sa napalila, lebo je to svinske, su dve kozne, ludi v cakarni strasne vela, niektori chodia po listky aj par dni, kym sa im ujdu a ony z toho prosperuju, ved poplatky za objednavku su myslim, ze 7eur 😠 a aj to cakaj v lepsom pripade tyzden... no fakt ked nemas moznost ist za lekarom po znamosti, tak je to o drzku, kazdy ta ma v pazi ☹

kukulik30
autor
20. júl 2009

slavka, ja by ho brala 🙂.. a bibka fakt na neho idu muchy? 😕
mne sa napr strasne paci aj britax Verve 😉 ...tiez je super a lahucky 🙂

no idem balit, papa zienky, budem tam bez netu, tak ma asi slahne 😀 😀 😀 ale nie srandujem...trocha oddychu padne vhod 😉

veronika1982
20. júl 2009

livi tak prijemnu dovolenku

anka a nema nahodou petko kiahne? alebo ich uz mal?

slavka ten kociar je super.. aj ja by som brala taky ale inu farbu...

rybecka
20. júl 2009

Ahojte,
aj ja som dnes chcela ist na ortopediu ale sa mi nechceeelo presne kvoli tej doktorke je hroooooooooozna 😝
musim sa niekedy odhodlat.
Anka ja byvam cislo 39 🙂 a domy idu zaradom 😉 tak nabuduce sa zastav.
Livia krasnu dovolenku prajem uzite si to nas to caka o 3 tyz. tiez sa tesim ako male babo 😅
Zuzi rozmyslam ze ta pridem kuknut a donesiem ti tie veci uvidim ako to zvladnem s mojimi drobcami 😉
no ideme teraz na podlesok na preliezkli taky mini vylet s ockom 😉 😎

zuzana612
20. júl 2009

Ahojte, tak dalsi den za nami a ja rozmyslam ci nejdem spat aj s Matuskom hore k nam 😀 Doobedu som mu tam vytreplala cestovnu postielku tak v nej aj spinkal kym som ja robila, tak preco tam nespat aj teraz, nie. No to by mi musel Daniel vyniest aj TV 😀 Tu dole mi to ide vsetko straaaaaaaaaaaaaaaaaaasne na nervy. Dnes nam doviezli dalsie tatry na nasyp ku garazi tak uz nemame ani plot, tak teraz len strazit Matusa aby mi neusiel. A miesto dokoncovania dnu musime cim skor urobit urobit plot okolo tych nasypov, tak dufam ze nam zajtra dovezu tvarnice. Ak chce niekto prist na brigadu, tak ste vitani 😀 😀 😀

Jani, kludne sa niekedy zastav, ja tu budem urcite, kedze nemam ako ist prec 😀

sophie1981
20. júl 2009

zuzana. sa ti cudujem, ze tam nespis...ja by som tam uz davno bola.....aj bez telky..... 😀

veronika, sla som poza vas cinziak a pokial nemate ine babo vo vchode na nizsich poschodiach, tak to bol urcite matej....mala si otvorenu vetracku a pradlo na okne..... 😀 ...

anka, ja som si myslela ze si to ty, lebo s fabiou zltou je livia, striebornou je moja sesterka a biela jedine ty..... 😀

livka....andrea, ta sestricka od prognera ma zeleny a ked sme sli s nou von, tak tej havede mala na kociary habadej,najhorsie je ze ich musela sfukavat, lebo ked ich pretrela rukou, tak sa jej tam rozpucili..... 😝

veronika1982
20. júl 2009

tak to bol moj syn.. bol najedeny len unaveny a nevedel zaspat... a mna nebolo pocut ako kricim? ha ha...si musim davat uz pozor aby ste na mna neposlali socialku za tyranie deti... 😀 😀 😀 dufam ze sa katka nezlakla a este stale je nasa potencialna nevesta...

matej uz spi a ja idem pod sprchu a idem tiez

zuzana612
20. júl 2009

bibka, tak som predsa neodolala a som tu 😀 Ani nie tak koli tomu aby som tu spala ale chcela som poupratovat kuchynu a kedze matusko ma postielku tu v spalni a dole by mi z postale usiel, tak som nam zbalila nejake potrebne veci a matusik uz skoro 2 hodiny haja a ja som si zatial porobila poriadky v kuchyni. este cakam na chlapa ci sa ku nam prida lebo nejak sa mu nechce lebo vie ze mu nebude mat kto urobit ranajky 😀 😀 😀 ale som mu povedala ze ak si to rozmysli nech si hore donesie rozky a nejaky dzem kedze nemame zapojenu chladnicku, tak nas tu hadam nenecha napospas osudu. Tak som zvedava ako sa mi bude hajat. Teraz sedim v matuskovej izbe s laptopom na kolenach a je to celkom fajn pocit. Tak dufam ze o tyzden uz budem sediet v nasej obyvacke 😉

sophie1981
21. júl 2009

super zuzanka...verim ze sa spalo dobre...ja sa este nacakam, kym budem spat vo svojom......ale nejako to vydrzim.....cas ruze prinasa..... 😀

inac, dobre ranko...neviem kde ste,...som myslela ze tu uz budete...my sme doteraz spali...ale v noci to bolo hrozne...Katka bola na cicke asi 7x......len sa chcela dudlat, tak som to nakoniec vzdala, vytiahla cecok v lahu a spala, mala sa obsluhovala podla chuti.....ale nic som sa nevyspala...vkuse ma skrabala po ceckach.....

veronika1982
21. júl 2009

aj my sme uz hore a uz sa obliekame von kym nie je tak teplo..

rybecka
21. júl 2009

ahojte aj my sme hore 😉
uz sme napojeny na cice 🙂 a ideme tiez vonku 😎

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre