Spišská Nová Ves II.

kukulik30
7. apr 2009

Mile snazilky, nesnazilky, mamicky, tehulky a samozrejme rodacky, oteckovia a spioni zo SNV a okolia vitam Vas v dalsom pokracovani nasej naozaj plodnej temy 😀 😀 😀

tesime sa kazdej novej tvari 🙂 tak hor sa k nam 😀

rybecka
12. aug 2009

Ahojte,
dnes rano sa nam narodili 7 steniatok bigla joj ale su len zlatucke 😵 😵 😵 tak mam sa o co starat 😀 dampotom foto ked budu vacsie alebo sa mozte prist kuknut 😉
idem makat dnes brigada doma odvodnujeme dom 😝 idem varit chlapom

slaviq81
12. aug 2009

Kde ste všetky? My už máme lečo vo flašiach, šichta 😉 Volala mi sesternica, že dnes ide do Bešky aby som došla. Tak mám dilemu, či zajtra ísť, alebo nie 😕 Ešte pozriem aké počasie hlásia na zajtra 😝
Jani, ja by som chcela vidieť takích malích havkáčov 😵 Mne sa to strašne páči 😀 Na zjedenie 😀 😀

Livi, večer nesaď jahody, lebo ti do rána vyschnú 😀 😝

sophie1981
12. aug 2009

baby, a\kde na fb to mate???.....ja mam taku strategickupc hru, ale pridala by som sa k vam....zalozime velku farmu.... 😉

janka a to pc stenata abo zive??... 😀 😀 😀 😀 😀

kukulik30
autor
12. aug 2009

slavka, sak uz som na to prisla, ze to somarina 😀 😀 😀 jedine, ze v noci si dam budik a to nehrozi, taka sisi nie som 😝 😀 😀 😀

kukulik30
autor
12. aug 2009

jani, juj musia byt zlatucki malicki 😵 😵 😵

rybecka
12. aug 2009

Bibka jasne ze zive 😀 ja som taka mini chovatelka biglov 🙂

sophie1981
12. aug 2009

tak si jedneho kupim...za kolko predavas???

rybecka
12. aug 2009

Baby, ja som z tej farmy jelen 😀 😅
Bibka su to cistokrvne bigli predavam ich po 100 eur ale keby si mala vazny zaujem tak ti urobim lepsiu cenu ako pre kamosku 😉 mam 4 psikov a 3 fenky nadherne 🙂

kukulik30
autor
12. aug 2009

baby mam jednu slepku, to jej mam nejak urobit ohradu a zrat jej mam dat co??? 😅

slaviq81
12. aug 2009

Čo nechápete? 😅
Livka, nič nemusiš dávať žrať, stačí len potom vajcia pozbierať 😀

Tak som sa rozhodla, zajtra ideme do Bešky, prídeme až v piatok. Síce nebudem prvá v Madarase, ale už som sa s tým zmierila 😀 Vôbec neviem, čo mám zbaliť malej, hlavne čo sa týka jedla 😝
A v meste som stretla Bibku, napchávala sa so zmrzkou 😅

sophie1981
12. aug 2009

no nechapeme..... 🙄 ...

ja som sa fakt napchavala......nejaku energy...Kata nespi vobec....dnes dokopy hodinku...na nervy...ale vecer sme si napustali plnu vanu a plavali sme spolu......bavila sa na tom, ale len kym nenasla cecok....tak sme sa kojili vo vani.... 😝 😕 .....aspon pri obliekani a olejcekovani bola kludas....len dufam, ze to nebude pozadovat stale.....ked sme sli z mesta, spustila rev, ze je hladna...naookolo ziadna lavicka, nic, zacalo prsat.tak som vytiahla cecok, nastokla ju nech nevrieska, prehodila som okolo a cez nu deku a ficala domov v dazdi s malou na cecke...no uz si niekedy pridem, ze som idiot....a mala mi zacala robit taky blby vyraz tvare.....vyplazi napol jazycek, oduje spodnu peru a pozera cez celo okolo......a este aj slinu pusti.... 🙄

janka, a kedy chces odovzdavat hafany??

rybecka
12. aug 2009

Bibka
tak o 6 tyz. sa mozu predavat vychadza to tak v polovici septembra. 😉

kukulik30
autor
12. aug 2009

ja mam novy konicek...malovanie na sklo...este sa len ucim,ale jeden pohar som uz vymalovala a svietnik priesvitny zo skla 😵 nejak ma to chyta 😀

slavka neblazni, ta do Madarasu idzem sama??? 😕 😀 😀 😀

bibka, nech zije dojcenie, kedykolvek, kdekolvek a akokolvek 😀 😀 😀

sophie1981
12. aug 2009

janka, tak snad ukecam chlopa.....dam vediet....

livia,,,to stihas popri sliepke a jahodkach???......a mas pravdu, ja som snad dojcila uz asi vsade.....

😀

kukulik30
autor
13. aug 2009

dobreeeeeeeeeeeeeeeee rano 😀

my sa dnes chystame k dr na preventivnu prehliadku , co sa robi v 3 rokoch, ale nepojdeme presne , objednala nas skor o par mesiacoc...takze dnes na 9tu hodinu...odchytit moc a hajde 😀

ivana2009
13. aug 2009

pekne dobre ranko a my sa chystame do PP pozriet niejaky odstavovac neviete mi poradit aky je dobry? 😉 😉

kukulik30
autor
13. aug 2009

ivak, nie, my nemame a nehodlame ani kupit, takze neporadim 😀

ivana2009
13. aug 2009

pridala som foto mrk 😉 😉
Super papame vitaminky ,neviem ci ist dnes na nozky ci v pondelok hoc sa mi k tej dr nechce ale raz tam musime ist 😅 😅 😅 😅

sophie1981
13. aug 2009

breee ranko......my uz hore od pol piatej..... 🙄 ...moje dieta je nezmar..... 😠

ivka a skocite aj do tesca???...maju akciu na detske body s dlhym rukavkom.....1+1 zadara za 2,5...ak sa stavite, nekupila by si mi 2?...nejake pekne univerzal farby..... 😉

sophie1981
13. aug 2009

a ja odstavujem rucne, alebo mixujem smoothie....mnam.... 😵

sophie1981
13. aug 2009

ivka, matusik uz aky chlap je...smejko.... 😉

joj, mi nedalo odkopirovat, ale ja hyniem smiechom.....:

Záhorák hovorí svojej žene: "Očúvaj stará, blížá sa ty
svátky, kúpime
> svinu, zabijeme, budú jitrnicky, klobáse, krvavnice". Zrazu sa
otočí,
> j.bne synovi po papuli, ten padne zo stoličky.
> Žena sa ho pýta: "Nááááá co robíš, šak ti nic nespraviu"?!
> "Už ho vidzím k.k.ta, jak to žere bez chleba"!
😀 😀 😀 😀 😀 😀

sophie1981
13. aug 2009

Okúpaný a osprchovaný muž sa utiera uterákom pred zrkadlom a pýta sa:
"Zrkadielko, zrkadielko, povedz že mi, kto má najväčšieho chuja na svete?"
"Ja." ozve sa manželka.

sophie1981
13. aug 2009

zbierate jahody??..krmite kravy???dojite?? 😕

zuzanale
13. aug 2009

ahojte Ivka ak vyboštokovej na nožičky tak zavolaj lebo mm bol s nohou a ona ide na dovču len neviem či už tento týždeň či až budúci.....

a hnusné počasie vonku prší a mne treba ísť k obvodnej po lístok pre Timku na očné naša je na materskej tak meníme a sme aj včera boli po kvapky lebo náš plačko keby že jej ich kvapne tam tak vyreve a už sme mali nacvik snáď to už v utorok naostro bude bez plaču akurát má očná nepotešila asi dostaneme okuliarky ☹ tak dúfam že nie....

inak dobré vtipy Bibka 😀 😀 😀 no a s tími ksichtíkmi a vystrájaním to nieste samé Laura už má v postielke obžutý mantinel s každej strany jazyk vyplazuje keď jej čosi poviem a k tomu brble niečo ako nene no a ráno som ju pristihla ako sa oboma ruky mi držala tyčky na postielke hlava vykrútená a snažila sa pritiahnuť pusou k ďalšej a ožužlávať ju 😝 🙄

anape
13. aug 2009

ahojte baby,

ja uz mam doma aj petka, takze zase mame veselo 🙂

ivka ved chod s nozickami k dr. fabianovi na polikliniku, je velmi zlaty 😉

zuzanale
13. aug 2009

ano Bibka sadíme, dojíme zbierame celkom sranda a občas väčšia závislosť ako na koňovi 😅 😀

ivana2009
13. aug 2009

tak musim zavolat nieze pojdem zbytocne 😉 😉

megy2
13. aug 2009

..neviete baby ci sa oplati ist do polska na iterierove dvere?....
...bibka 😀 si ma rozrehotkala pri pc v robote....

zuzanale
13. aug 2009

tak zavolaj lebo fak nepamätám že kedy ide ale viem že ide

zuzanale
13. aug 2009

megy cenovo ti nepoviem ale svokra pred pol rokom menila bola pozrieť v polsku a nakoniec kúpila v PP v merkury akurát viem že koberec čo popri tom kupovala bol v merkury ozaj lacnejší

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre