Spišská Nová Ves II.

kukulik30
7. apr 2009

Mile snazilky, nesnazilky, mamicky, tehulky a samozrejme rodacky, oteckovia a spioni zo SNV a okolia vitam Vas v dalsom pokracovani nasej naozaj plodnej temy 😀 😀 😀

tesime sa kazdej novej tvari 🙂 tak hor sa k nam 😀

anape
24. aug 2009

ahojte 🙂 ,
vy ste rano popisali viac stran ako za cely vikend 😀

livka 😀

aj ja sa chystam dnes do madarasu s mamkou, ze ona zostane s petuskom a mozno jej necham aj viki v detskom kutiku a ja si narychlo obehnem nejake obchody

prajem vam krasny den 🙂

slaviq81
24. aug 2009

Brý deň, ale sa nám ochladilo ne? Včera som vybehla von, ale po pol hodine som už uháňala domov, aby ma neodfúklo 😀 😝 A nič sa mi nechce robiť, ja som tak zlenivela, že sama tomu neverím 😔

Bibka, nepredávaj Kačičku, vymeň za moju špekulantku 😉

rybecka
24. aug 2009

Ahojte,
my sme boli u lekarky v poradni tak mame 7200g 🙂 ale cez vikend mal troska zvysenu teplotu a dnes je cely vyhadzany tak nas neockovala a ideme zajtra zas ze uvidime ako sa to bude vyvijat 😖
Slavka a ja som dnes leniva neskuuuuuuuuuuutocne teraz som dosla a treba my varit a nechce sa mi a ani nemam inspiraciu a bordel v byte ani postele este nie su ustlane no vybuch 😝 a to je na tom najhorsie ze ma to ani neserie ako druhy krat 😅

kukulik30
autor
24. aug 2009

slavka, o tej lenivosti by som vedela rozpravat, ja ked je take pocasie ako teraz, tak som nemozna...nemozem sa nic prinutit, esteze som aspon so Samkom von vysla 😝

pata31
24. aug 2009

cafte, baby...chcem sa spytat, ako to je s dr pre babatko...musi sa to dopredu povedat? A to ma zaradia podla ulice, ci si mozem vybrat? nemam ani sajnu o tom... 😕

kukulik30
autor
24. aug 2009

patka, no treba sa skor dohodnut, a mozes podla ulice, alebo si vyberies... 😉 a potom , ked porodis, iba zavolas, ze uz ste doma a ona ti da poradnu 🙂 ty aj , ked budes na prijme v porodnici, tak sa ta budu pytat, u akej pediatricky bude babo, lebo tam potom poslu prepustaciu spravu, tak preto je dolezite si to skor dohodnut 🙂

veronika1982
24. aug 2009

pata ja som si opytala sestricky u dr. ci mozem nahlasit v porodnici jej meno aj ked ulicou patrime k inej a povedala mi ze mozem tak ked som lezala na sale tak prisla za mnou sestricka a pisala si meno a aj manzelove meno a tusim aj povolanie...

tatik nam dnes kupil mozaiku ktoru vcera nemali v baumaxe a dnes ju zahadne uz mali. ha ha..neviem co tam ti ludia robia.. nedalo mu a tak sa tam siel este raz pozriet a iny zamestnanec povedal ze ju maju tak ju uz mame doma. super super...

a ja som dnes matejovi kupila ciapocku, tielko a teplaky.. dnes mi spal od deviatej do dvanastej a potom od jednej do pol tretej.. dospaval vcerajsok asi...

livia a mna ste co nevolali doobedu? som sa prechadzala jak bludna ovca a vy ste si dali rande s bibkou co??

kukulik30
autor
24. aug 2009

veronika, sak sme bludili a kukali, ale na teba nenatrafili a to sme presli fakt cele sidlisko 😕 ...a ja kolko razy chodim sama jak bludna ovca 😀 😀 😀 hmmm? 😀

kukulik30
autor
24. aug 2009

hlavne , ze mame mobily, nieeeee? 😀 😀 😀

anape
24. aug 2009

no bola som dnes v madarase, ale nepodarilo sa mi prejst obchody, kedze sme boli s detickami.... boli sme v detskom kutiku, dm-ke a bille... pojdem popozerat ked bude petusko v skolke, ale moze byt, no max mi pripada taky zivsi

zuzana612
24. aug 2009

Ahojte, Bibka, len teraz som si precitala spravy, nesiel mi net. Myslim ze sa mi da platit, aspon doteraz som nikdy nemala problemy s platenim. My sme si chceli ist objednat tie stolicky, ale momentalne ich nemaju ani na sklade a povedali mi ze mi zavolaju a nic. Boli sme potom aj v Madarase, ked to bude hotove tak to bude fajn, zatial nic moc. Ale ten detsky kutik je vyborny

kukulik30
autor
24. aug 2009

no hej, Max je zivsi, lebo toto este nie je zaplnene obchodmi...tych par obchodikov, co tam je nestaci 😝 ...to je tak, ked to chceli narychlo otvarat, ale nie je to dokoncene 😅 ale dufam, ze sa to uz bude len zlepsovat a pribudne tam viac a viac obchodov, nech je vyber, lebo ja zase nemam chut stale chodit do PP 🙄

lenjak
24. aug 2009

ahojte som tiež zo SNV a mam 3mesačné babatko. premyslam o kurze plavania v poprade, chodili ste niektora?

kukulik30
autor
24. aug 2009

ahoj lenjak, hej ja som chodila 😉 ale to uz bolo pred 2 a pol rokom...este to bol v hoteli Satel..teraz to je uz v aquacity

lenjak
24. aug 2009

ved prave ja som tiez chodila so starsim ale to je sest rokov dozadu, tak som chcela vediet ako to je v aquacity

kukulik30
autor
24. aug 2009

hmm..moja kmotra chodi a jej sa paci, podla mna je to lepsie, lebo tam je to aj vacsie, nie ako v Sateli, sme sa dost tlacili v tom malom bazeniku 😖 ...ale to je individualne, teraz je to troska aj drahsie, myslim , ze 90 eur, 10 vstupov na 1/2hodinky...
my mame akurat teraz problem s malym, mam taky pocit, ze jemu to vobec neprospelo..to potapanie, ma starsny problem s umyvanim hlavy, boji sa, vecne vo vani bojujeme , ked mu chveme hlavu namocit, zmyt sampon..proste otras, krici, odstrkuje hlavu a este len vojdeme do vane , krici: hlavu ne, hlavu ne!!!! 😒 takze tak
inak ma vodu rad, kym mu netecie po hlave 😀

ivana2009
24. aug 2009

ahojte
😀 livka tak vinko ti chutilo ☹ 😉
Bibka katusku kupim 😒
zuzka tak ta podlaha by ma nepotesila 😢 😢 😢
Mne sa MADARAS paci mam sa kde prechadzat 😀 😀 😀
naj blizsie stretko v Madarase decka sa maju kutik a my pokecame 😉 😉 😉
Janka Ondrejko super vaha a to mate uz druhe ockovanie ?
My este len co nam dali v porodnici ale na tt na kontrolu tak hadam uz budeme ok 😉 😉

ivana2009
24. aug 2009

😀 😀 lenjak aj ja som rozmysla ci ist ci nie 😀 😀 😀

lenjak
24. aug 2009

tomu starsiemu to prospelo velmi skoro sa naucil plavat uplne pekne potapal sa, mali sme sice az tri kurzy, ale teraz by som sla aspon raz a potom by som ho ucila sama

ivana2009
24. aug 2009

inak livka foto super 😉 😉 nech je matusko zdravucky 😉 😉
a nas Matusko sa niekam ponahla prevracia sa na bok a niekam by siel 🙂 🙂 🙂 a ako rozprava ggggggggggggggg 😀 😀 😀 a raz sa nam podaril smiech na hlas a uz sa zase smejeme bez zvuku 😒 😒

anape
24. aug 2009

aj mne presne pripadal madaras taky nedostavany, bolo to take okate, ze to je narychlo spustene a nedokoncene, ale ked terminy ich uz tlacili... nevadi, ved raz sa to dokonci 🙂 , aspon je kde ist na kavu ked bude zle pocasie 😉

ivka no my co mame starsie deticky, tak v detskom kutiku moc nenakecame 😀 , ved to treba stale behat za detvakami... ja som dnes bola s mamkou a zistila som, ze sama s dvomi tam ist nemozem, lebo uz aj viktoria je aktivna a to by som nestihala behat za obidvoma 🙂

viki chodi zase o nieco lepsie, uz chce iba chodit a chodit, no este to casto vyzera ako po tretom pive 😀 , ale je to zo dna na den lepsie

ivana2009
24. aug 2009

anicka urcite mas pravdu neviem si to predstavit 😉 😉

veronika1982
25. aug 2009

dobre ranko...

tam moje dieta vcera vecer zaspalo o pol siedmej a to som si myslela ze len na pol hodinky a ze pojdeme kupat.. spal mi do pol deviatej.. tak som ho len prezliekla, umyla tvaricku. manzel ho zobral na rukach pred zrkadlo a nas matej sa normalne chcel byt s tym druhym v zrkadle.. taky bol podoreny ako trepal s rukami a nohami do zrkadla... ale dala som mu papat a hned zaspal..

dnes uz buntosil o siestej ale teraz zalomil tak idem dat ranajky a sprchu..

nas matej sa nepretaca na bok..ale za to sa rehota a rozprava sa najlepsie mu ide komunikacia s lustrom..

sophie1981
25. aug 2009

dobre ranko....

my sme ohore od pol siedmej....noc dobra do 3...potom katastrofa...len jest chcela pazravka mala....
janka...super vaha...ja som uz taka zvedava na buducu stredu v poradni, kolko mame my...sa mi zda, ze cez vikend narastla a pribrala..... 😅

a pre 8 rokmi som sa vydavala....... 😀 😀 😀 ...dnes ma mm pozval na veceru....snad nam katka dovoli nejaky romantikus a nebude plakat za mamou ako ked sme sli do kina.... 😝

kukulik30
autor
25. aug 2009

dobre ranko 😀
my sme mali 9.vyrocie 10, juna a obaja sme na to zabudli 😝 😀 ..spomenuli sme si asi po 3 tyzdnoch 😀 😀 😀 fuj hanba hanba hanba 😀 😀 😀 ...no to uz ide s vekom...ta zabudlivost 😅

sophie1981
25. aug 2009

Katka zase papa.....ona snad dnes rano nema dna.... 🙄 ...ved od 3-tej ju\uz kojim 4.x... 😝 ........aaaaaaaaaaaa uz tlaci hovienko...padam po nocnik, nech to zachytim don... 😀

sophie1981
25. aug 2009

co dnes varite?? 😕

kukulik30
autor
25. aug 2009

my mame zo vcera kuracie cicky s brokolicou a smotanou a chcem urobit kapustnicu 😝 😵

ivana2009
25. aug 2009

dobre ranko
livka mnam dala by so si 😠 😠

sophie1981
25. aug 2009

aj ja ceeem kapustnicu... 😠 😠 😠 ..livia nem provokuj hej??

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre