Spišská Nová Ves II.

kukulik30
7. apr 2009

Mile snazilky, nesnazilky, mamicky, tehulky a samozrejme rodacky, oteckovia a spioni zo SNV a okolia vitam Vas v dalsom pokracovani nasej naozaj plodnej temy 😀 😀 😀

tesime sa kazdej novej tvari 🙂 tak hor sa k nam 😀

rybecka
30. aug 2009

ahojte, 😎 vidim ze nedela nikde nikoho
my cakame svokru 😝 aj svagra pridu na 30ku ja oslavujem uz tyz. 😝 uz ma to nebavi nech pridu raz vsetci naraz ne?

anape
30. aug 2009

ahojte baby,
aby som vas aspon trosku potesila ked na slovensku este vcera prsalo, tak dnes cele dopoludnie lialo aj tu, ale neva, aspon sa trosku schladil vzduch, teraz uz zase svieti slnko, tak sa bezime prevetrat

janka aj ja nemam rada take oslavy na velakrat, preto najnovsie spravim jednu pri kazdej prilezitosti a hotovo, kazdy kto chce, nech si to zariadi a pride 😀

veronika1982
30. aug 2009

ahojte. tak my sme boli dnes na chate...aj ja som vcera sledovala svadbu ktora bola vedla nas a tak mi ich bolo luto lebo lialo ako z krhly...

sestra je uz na ceste domov z bulharska a vraj je horuco tak hadam dojdu zajtra domov v poriadku...

akurat sme si objednali pizzu tak uvidime aka bude.

rybecka
30. aug 2009

Navsteva odisla ja uz upratane a ide sa do hajan 😔
dobru nocku 😔

sophie1981
31. aug 2009

dobre ranko....

tak zase pondelok......smajlici stale nejdu,,,,,tak len tak sucho pisem....

kukulik30
autor
31. aug 2009

aa, bublin kova princezna 😀 ...a inak ahojte 😀

my dnes mame behacky, na urady este odniest papire, kupit este pyzamko a tricka nejake do skolky 🙂

anicka, jaaaaaj, ako by som sa menila s tebou 😀 😵

sophie1981
31. aug 2009

livia aj moj manzel uraduje.....a my spime....snazim sa zorganizovat malej satnik, pomali vytahujem jesenne pancuchace......a opalovacky balim.....:(....

no a ublinky ma rada ako vidiet s foto....🙂...najprv nedoverovala a teraz sa bez bubliniek ani kupat nemozme...

sophie1981
31. aug 2009

inac mne nejdu ani foto vymazat z albumu....teraz neviem co to....bo vlozit v pohode, premiestnit v poho, len mazat nejde....to mam napisat adminom?...abo to v mojom laptope???

ivana2009
31. aug 2009

ahojte
bibka donesiem ku katke matusa ten by pozeral co sa deje
vcera sme plakali ☹ ☹ brusko nas trapilo

kukulik30
autor
31. aug 2009

bibka, mam pre teba cuketu, nechces?

kukulik30
autor
31. aug 2009

vcera som ti aj volala, ale nikto to nebral 😀

sophie1981
31. aug 2009

livia...bio cuketku??....jasne...no a nikto nebral, bo phone v taske od piatku...🙂

cau ivka...no dones, budu sa kupat v bublinkach spolu...

kukulik30
autor
31. aug 2009

tak ti zavolam, ked budem doma, kde sa nachadzate 😉

zuzana612
31. aug 2009

ahojte, vidim ze vsteci su zaneprazdneni len ja nemam co robit 😀 Matus ma volake riadne sopliska, rano aj kaslal ale v priebehu dna je to ok, tak dufam ze to nebude nic vazne. Mala prist kamoska z RK ale tiez jej pochoreli deti a ja som akurat dala piect croisanty. Kto chce prist na navstevu 😀

Bibka, ved ked je Jozko doma, vsak nam moze prist narezat tie 2 obkladacky nech uz mam kupelku komplet 😉

sophie1981
31. aug 2009

Zuzana....natahat od vas sopliska??/...no sikula si...snad poslem len stareho vecer, ked bude mat cas.....ideme na stavbu rozbijat okna, a este musi dopucovat pod parapetami nasim.....slovenska dovolenka...

rybecka
31. aug 2009

Dobre ranko,
zuzana mnaaaaam crosainty zeby sme sa nasackovali 😀 😀 😀 ale ked ste chori a my tiez ideme do skolky tak radsej nie.
jaaaaaaaaaaaj mam strach dieta mi odchadza do skolky normalne mam tremu za neho, dnes mam prvykrat v zivote rodicovske v skolke 😅 moja premiera 🙂
a co zajtra padlo a ja u mm vybavujem volno.

zuzana612
31. aug 2009

skusam novu ruru, konecne ju mam zapojenu, tak dufam ze mi nezhoria kym som tu 😀 Vsak pridete niekedy cez skolsky rok s krpcami doobedu kym bude Matejko v skolke 😉

Ozaj, neviete od kolkej je detska pohotovost? Chcem ist s Matusom nech ho pozru

kukulik30
autor
31. aug 2009

janka, vy mate rodicovske v skolke???? 😕 u nas nic 😅

slaviq81
31. aug 2009

😕 😕

😀 😀

veronika1982
31. aug 2009

ahojte.. aj ja som doobedu uradovala bola som v banke odniest list vlastnictva... potom sme sa boli este prejst aj s katkou... a teraz matej na pol hodiny zabubal.. stihla som sa naobedovat a zvesit pradlo...a uz tu cumikuje vedla mna...

joj deticky vam idu do skolky.. to bude v stredu vsade placu..

kukulik30
autor
31. aug 2009

nooooo, veronika, poviem vam vecer, ked odjdem z roboty,ako som pracovala, ci som cez slzy videla 😅 ☹

ja som dnes minula pomali 50 eur , a to som kupovala len pre Samka tricka s dlhym rukavom do skolky, slipky, trenky, pyzamko a papucky 😅 ale uz mame vsetko 🙂

rybecka
31. aug 2009

Livia tak to celkom slusne ja minula viac na tie veci. 😝
Hej mame rodicko neviem co no uvidime idem tam o 16 hod. asi aky bude zaciatok o kolkej a tak vies mala dedina ale za to deti je dost 29 nastupuje.
Idem vysavat auto ale nechce sa mi 😝

kukulik30
autor
31. aug 2009

ale to je uz druha varka 😀 tych veci...no ale ked treba, tak treba 😉

fiha, tak to by aj mna zaujimalo, ale u nas som sa iba pytala riaditelky, kedy sa otvara skolka, od kolkej je nastup, ona, ze od pol 7mej uz chodia deticky a pooobede od 16tej su v zbernej miestonosti, kde si ich rodicia vyzdvihnu 😅 a co nam treba doniest/ prezuvky, teplacky+triko na prezlecenie, pyzamko a smaozrejme nejake nahradne veci, keby nieco/....takze dufam, ze budem pekne stihat chodit po neho do tej stvrtej 🙂 ty mas aspon vyhodu, zemozes ist po neho aj skor, ak je nejaky problemik...no chudacik Samko bude musiet od zaciatku pekne do konca vydrzat, iba prvy den pride po neho MM skor,nech nema hned sok 😅

kukulik30
autor
31. aug 2009

baby, kde maju momentalne najlepsie ceny na plastove okna, ale nie polske, nieco v normalnej kvalite...treba nam este do zimy vymenit v Samkovej izbe posledne okno, tak aby sme to do konca oktobra stihli....

ninka1234
31. aug 2009

Ahojte po dlhej dobe 😉

včera sme boli v ZOO a videli sme zuzanku, pekne brušenko sa už rysuje 😵

kukulik IP

sophie1981
31. aug 2009

livia a existuje aj lacne nepolske plastove okno???

tak budem na vas mysliet skolkarov.....🙂

pata31
31. aug 2009

Livka...Noves alebo Slovaktual..ale cenovo neviem,asi Noves bude lacnejsi...my sme tiez PL okna davali, ked sme menili...a sme spokojny zatial..

kukulik30
autor
31. aug 2009

patka Noves je asi najdrahsi, co viem...asi zostaneme pri Eurojordane 😅

kukulik30
autor
31. aug 2009

no su polske a polske...aj polske su dobre, len nie kazde 😒

rybecka
31. aug 2009

Podte zajtra na Kosiarny mm ma volno 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre