Spišská Nová Ves II.

kukulik30
7. apr 2009

Mile snazilky, nesnazilky, mamicky, tehulky a samozrejme rodacky, oteckovia a spioni zo SNV a okolia vitam Vas v dalsom pokracovani nasej naozaj plodnej temy 😀 😀 😀

tesime sa kazdej novej tvari 🙂 tak hor sa k nam 😀

veronika1982
25. sep 2009

presne ja som dnes na to myslela na to cd.. ma ich livia a ze vraj ich ma dalej posunut..

slavka kolaudacia bude niekedy v oktobri.

veronika1982
25. sep 2009

pridala som aj tu fotku co sa smeju len som ju zmensila..

rybecka
25. sep 2009

aj ja mam cd 🙂
Ok Slavka tak Matej uz ma sice dve ale ponuknem mu aj Laru emiraty su emiraty 😀 😀 😀 sice jedna je Parizanka same zahranicie no uvidime ake veno budu mat slecny lebo mi len do bohatej rodiny 😀

slaviq81
25. sep 2009

Janka 😀 😀 😀 Počuj, nepoznáš Gabiku Bellovú? Kedysi bývala cca 2 domy vyššie od vás, chodili sme spolu asi 3 roky na základku. Nevieš čo je s ňou? 😅

rybecka
25. sep 2009

hej poznam bola to moja suseda 🙂
je vydata ma skoncenu vysku pravo a zije v Liptovskom Mikulasi tam aj pracuje.
Dom uz predali

slaviq81
25. sep 2009

Jee, už ste doma? Aj my sme teraz došli 🙂 No veď oni v LM predtým bývali, jej otec je odtiaľ ak sa nemýlim. Viem, že chodila do PP na nejakú súkromnú strednú školu, ale viac už nie 😝 Asi nevieš ako sa teraz volá čo?

kukulik30
autor
25. sep 2009

ahojte, Bibka, ja mam to cd od Zuzky 😉
pozdravujem vas 🙂 ja som od pondelka na OCR, takze super 😖 , Samko uz ma atb ☹ dufam, ze uz sa vylieci poriadne a nic sa nevrati...

kukulik30
autor
25. sep 2009

a krasne deturence mate 😵

kukulik30
autor
25. sep 2009

ja by som aj napalila, ale nema cd 😅

kukulik30
autor
25. sep 2009

no vidim, ze tu nik nie je, tak sa majte, idem zavarat leco...

veronika1982
25. sep 2009

kto pride ku nam na noc. nasi sli na chatu a mm siel s kmotrom rano do topolcian a ked sa vracali tak cele slovensko je v kolonach a oni su este len pri ziline tak asi ostanu spat vo svite.. a mne strelila ziarovka v kupelke a vybilo mi istic aj na zachode.. ha ha..keby som vedela tak idem s nasimi na chatu ale co uz ved pri sebe mam chlapa tak ma hadam matej ustrazi...

kupila som dnes plienky huggies a celkom fajn cena v mladosti..

ivana2009
25. sep 2009

ahojte tak mi sme riadne zahlieneny tak sa davame do kopy kasleme soplime kakame ritka vypreta vsetko na kopu ☹ ☹ ☹

sophie1981
25. sep 2009

veronika, sme sa mohli dohodnut, aj my sme same...oco dedo v robote...babka vo vlaku do ba....akurat sa kojime, sme sa s kackou vycliapkali spolu vo vani, minuli hektolitre vody a teraz uz len spinkat.... 😀

veronika1982
25. sep 2009

matej uz drichme ja som popratala a vyprala este jeho ogrcane veci a uz lezim pri nom.. no vidis to.. spravili by sme si damsku jazdu a ti dvaja by spali pri sebe.. ja som mu len umyla dupku a kupelke, tak pozeral ze preco je tam tma.. ha ha..

ivana a neposlala vas na krcne.. nam to dost pomohlo ked mu tam odsavali hlieny.. cely den potom vydrzal. a rano mu opat vytiahli a bol pokoj..

zuzanale
25. sep 2009

Ahojte hodila som nové foto 😉

Lucke samozrejme blahoželám k Samkovi a obom hlavne veľa zdravíčka 😉

my máme smutnú udalosť v rodine sme tak trochu v šoku manželov bratranec s manželkou čakali dvojičky a včera bohužial predčasne porodila diavčatko čakajú najkritickejšie 3dni chlapček neprežil 😢 😢 😢 😢

anape
25. sep 2009

ahojte baby,
u nas uz vsetci spia, len ja tu este strasim... idem spat, no chcela som vediet co mate nove 🙂

zuzka je to fakt hrozne ☹ , ja tych ludi poznam prostrednictvom mojej kamaratky, ktora zije v tej istej dedine a prave dnes som bola pri nej a rozpravala mi co sa stalo... tiez nad tym takmer stale premyslam, aky je osud kruty... no tiez verim, ze dievcatko prezije, ved uz z jej mena to je jasne, ze zvitazi 😉 ... fakt im veeeeelmi drzim palceky

dobru noc 😔

veronika1982
26. sep 2009

joj tak to je smutne..preco nie je osud ku kazdemu spravodlivy ale dufam ze dievcatko zabojuje.. boze ja som bola vcera pri kamoske ktora tiez caka dvojicky a tiez jej hrozi predcasny. v stredu ju primar pustil domov tak hadam to potiahnu vsetky tri do vitazneho konca..

livia ja mam doma prazdne cd tak ked pojdeme von tak ti ich donesiem. nam nejde cdromka tak nemozem napalit.

kukulik30
autor
26. sep 2009

dobre ranko 🙂

zuzka 😔 iba pomyslenie na take nieco mi trha srdce ☹ ja by som sa zblaznila s mojou povahou....nech aspon to druhe mimi zabojuje...
moja naj kamoska 19.9. porodila dvojicky v 33tt,ale chvalabohu su ok 😵

veron..ok , tak sa zastav niekedy, v pondelok budem urcite cely den doma, v utorok rano musim ist nachvilu nieco vybavit do roboty , aj vo stvrtok,v stredu ideme do KE doobedu, ale okolo 12tej uz budem doma, a piatok idem so Samkom na KO k dr, ale tiez skoro rano, takze okolo 11tej uz budeme doma...to je rozvrh , co 😀 tak si vyber a niekedy dojdi, zbehnem dolea napalim..kebyze mam doma cd, uz to mate,a le stale na to zabudnem, lebo ja nic nenapalujem, iba zriedka , naposledy neviem ci pred rokom 😅 tak na to vobec nemyslim....

ivana2009
26. sep 2009

dobre ranko
nie neposlali nan nikde dala iny sirup ale uz je troska lepsie

sophie1981
26. sep 2009

dobre ranko...zuzka verim ze mimco zabojuje a ze to zvladne...z mi srdce cuka..... ☹ ....

dedo vzal katku do obchodu, ja mam akoze upratat a mame fajront...poobede skocim do obchodu po nejake tie kase, bo uz sme vsetke pojedli.... 😅

sophie1981
26. sep 2009

nove foto samka, kuk

kukulik30
autor
26. sep 2009

Samulik je riadny macko, zlatunky 😵 😵 😵

ivka...asi to bude sirupcek na rozpustanie hlienikov, tak skore uzdravenie..vsetkym marodom malym aj velkym 😉

slaviq81
26. sep 2009

Krásny je Samko 🙂 Joj, ja keď vidím také bábätko, tak chcem aj ja 😀 😝

Ivana, Lara tiež mala vypretú dupu, to bude tými ATB. Teraz už ok 😉
A to vraj ešte len chrípka na SK dorazí, to asi nevystrčím päty z domu 😝

Zuzka, smutné 😔 , mňa by to asi položilo, skončila by som v blázinci 😖
Livi, prídem? 😅 😅

kukulik30
autor
26. sep 2009

slavka, prid 🙂

slaviq81
26. sep 2009

OK, len neviem ktorý deň, ja ešte rozvrh nemám urobený 😀 😀 😀 Ale čas viem - cca 15.00 😉

ivana2009
26. sep 2009

zuzka take smutne spravy ☹ ☹ ☹ nechcem si to ani predstavit ☹ ☹ ☹
slavka mi neberieme ATB zatial len sirup na hlieniky tak chudacik vykasliava dupku natieam imazol nezabralo tak som skusila pitiol tak uvidim 😒 😒 😒

kukulik30
autor
26. sep 2009

slavka, tak v takom case by som mala byt doma v pondelok, utorok , stredu a piatok urcite 😀 neni problem, a nevadi, ze nas Samo je chory, teda urcite uz to na tyzde nebude take hrozne, kedze berie atb 😅 ale bola by som rada, keby si dosla 😵 co tak streda? to uz bude relativne v pohode, ved v piatok ideme na kontrolu 🙂

kukulik30
autor
26. sep 2009

to mala byt otazka, ci nevadi, ze Samo je chory??? zabudla som dat otaznik 😀

slaviq81
26. sep 2009

Ivi, neboj to prejde 😉

Livi, veď ti zavolám 😉

Ja tu zas mudrujem nad fotoknihou, som z toho jeleň. A vybrať pár fotiek z toho množstva čo mám ... 😝

kukulik30
autor
26. sep 2009

slavka, aj ja by som chcela fotoknihu, ale zmizli my vsetky fotky , co som mala v notebooku 😠 tak uz asi nebude..jedine, ze mi tie pricinky niekde najde moj bratranec, on sa troska vyzna v pocotacoch...ak ich este najde vobec 🙄

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre