Spišská Nová Ves II.

kukulik30
7. apr 2009

Mile snazilky, nesnazilky, mamicky, tehulky a samozrejme rodacky, oteckovia a spioni zo SNV a okolia vitam Vas v dalsom pokracovani nasej naozaj plodnej temy 😀 😀 😀

tesime sa kazdej novej tvari 🙂 tak hor sa k nam 😀

pata31
1. dec 2009

Ahojte...ja som este stale 2v1 😀 ale uz je december, uz mozme... 😝 vo stvrtok mam poradnu, tak som zvedava, co mi povie...dnes som si este bola v socialke a zdravotke zaplatit 6dni v novembri, co som nebola na materkej, takze uz mam aj toto z krku...a kupila som si aj dojcen.flasu Dr.Brown, to je nejaka patentovana, tak som zvedava, ako bude fungovat 😉

veronika1982
1. dec 2009

pati tak to je super ze si este pokope a k tej flaske.. my mame obycajnu ktoru som kupila raz v polsku a je odlozena v skrini ale dnes ju opat vyskusame ci ju maly nebude chciet lebo som mu kupila vacsi dudel.. a dnes sme strajkovali opat s papanim aj s obednajsim spankom.. hodinu sme sa trapili na posteli a potom som sa nastvala a sli sme von..teraz sme si lepili vianocne ozdoby na okna..

slaviq81
2. dec 2009

Fiha, tu to viazne 😝

K fľašiam - je jedno aká je fľaša, dôležitý je cumel. Moja Lara sa naučila na cumel Mam, s iným mi nič nevypije, darmo jej pchám do pusy Aventku, kuká na to jak na zázrak 😝

A Bibka šla na výlet? 😅

maca77
2. dec 2009

ahojte

Bibke všetko naj, naj, najlepšie k meninám 😉 😵

evitkamalicka
2. dec 2009

Bibka vsetko najlepsie

pata31
2. dec 2009

hmm, tak som zvedava, ako ten nas maly zazrak bude vymyslat s cumlikmi...

a tiez sa pripajam k blahozelaniu Bibke 😵 😵

kukulik30
autor
2. dec 2009

Ahojte , Bibiane vsetko naj naj naj a poklad do bruska 😉

antoniab
2. dec 2009

ahojte

vsetko naj naj naj bibke k meninam 😵 😉

veronika1982
2. dec 2009

ahojte.. slavka videla som vas poobede z okna ako idete okolo nas...

my skusame s mm podla knihy ako uspat maleho bez toho aby musel zaspat na prsniku.. no dnes mu to trvalo 30 min s placom a potom som to vzdala...och boze...tak uvidime ako to bude zajtra pokracovat... susedia budu poteseny..ale v tej knihe to tak presvedcivo pisu.. ale srdce neda...

pata31
3. dec 2009

Ahojte...chcem sa spytat, ako to je pri porode...ci davaju ich kosele, alebo si dam vlastnu? ze ci si mam zobrat nejaku starsiu, keby som ju zaspinila,ci ako to je?
a inac mam streptokoka, tak mi dal dr take cipky ci co to je na preliecenie.. 😅

slaviq81
3. dec 2009

Veronika, šli sme sa prejsť do hypernovy 😉 Ja už som si asi 100 krát povedala, že začnem Laru učiť zaspávať bez prsníka, ale nejak mi to nedá.

Paťa, košelu na pôrod dostaneš erárnu (aj keď ja som rodila v svojej), ale zober si ešte 2 svoje 😉 Také staršie.

pata31
3. dec 2009

aha, no fajn, ze erarnu davaju 🙂 ...a svoje mam este tri, ale vsetko nove, bo take s gombickami som nemala ziadne...

veronika1982
3. dec 2009

tak to je fajn pati ze ti prisli na to..u mna kebyze si to nevsimol primar tak rodim bez preliecenia a ktovie s akymi nasledkami.. takze je to super.. preliecis sa a mozes ist rodit..

a mne dali hned pri prijme erarnu koselu.. ale potom som sa prezliekla do svojej a az ked som sla rodit tak mi sestricka doniesli z izby a prezliekla som sa na porodnej sale do ich...

zuzana612
3. dec 2009

Ahojte, vidim ze to tu nejak zamrzlo. Mna uz ani nebavi sediet pri PC s tymi mojimi bolestami chrbta, nastastie od pondelka idem znovu na masaze tak dufam ze to pomoze. Dr. mi povedal ze ziadne vianocne upratovanie a ze si mam aspon 2 tyzdne davat este bacha, lebo krcok mam sice zavrety, ale hrdlo ci co sa uz uplne vyrovnalo, tak aby som neporodila skor. Tak sa snazim oddychovat, aj ked sa to momentalne u nas neda kedze sa menili okna a este stale nie je vsetko upratane. Ja sice neupratujem, ale musim davat stale pozor na Matusa, co je niekedy vacsia zataz ako keby som cely den upratovala 🙄 0

Juj Pata, ako ti zavidim ze uz mozes kazdu chvilu ist, aj ja chcem mat uz aspon 38tt v profile 😀 No nic, padam, potrebujem si ist lahnut, tak pekny vecer vam prajem

veronika1982
4. dec 2009

no nejako to tu viazne... my dnes odchadzame na chatu vecer na tatransku strbu a vratime sa az v nedelu. tak som zvedava ako to matej prezije..dnes som mu uvarila mrkvovu polievocku tak dufam spapa aspon par lyziciek..

veronika1982
4. dec 2009

evka gratulujem... som si precitala v inej teme 😉 😉 😉 😉

evitkamalicka
4. dec 2009

veronika dakujem 😵

veronika1982
4. dec 2009

len nech sa vsetko podari.. drzim palceky...kamoska co si s nou pises v jednej teme je moja spoluziacka s VS tinika.. tak som si citala jej prispevok a narazila som na teba..

zuzana612
4. dec 2009

Evitka, aj ja gratulujem. Pozeram ze budes mat priblizne rovnaky rozdiel medzi detmi ako ja. Tak nech vsetko dobre dopadne a nech sa coskoro ku tebe prida aj Bibka a Livia. A vlastne aj dalsie ktore este planuju 😀

pata31
4. dec 2009

baby, mna chyta migrena...ja nechceeeeem ☹ 😢 😢 naposledy som prelezala skoro cely den a nic mi nezabralo, az ked som vecer o desiatej konecne zaspala... 😖

Evitka, aj ja blahozelam, tiez som si vcera vsimla v inej teme, ze ti tam svieti 5tt 😵

a Zuzi, teraz mam taky nejaky pocit, ze to tak skoro nebude...neviem, preco... 😅 a ty pekne oddychuj, aby si este tie dva tyzdne potiahla.. 😉

evitkamalicka
4. dec 2009

ďakujem kočky

rybecka
4. dec 2009

Jeje dalsia tehula 😵
krasne spravy a blahozelam 😵
ja sa mam tak ze sa mi vsetko kazi co sa da od auta az po spotrebice 🙄 🙄 a penazi nikde a Viianoce predodvermi proste na prd obdobie a preto ani nic nestiham a koncim sa stazovat 😝
Bibka dodatocne vsetko naj k meninkam nech sa ti splni to co si prajes.
Dnes sme boli na Mikulasi v skolke samozrejme moj Matej plac a ziadna basnicka ani pesnicka na rukach takze ani jedna foto 🙄 bal sa Mikulasa 😖
Idem si dat spat deti aby som mohla mat volnejsi vecer. pa pa

evitkamalicka
4. dec 2009

rybecka dakujem krasne....nam cez vikend horeli poistky, stena v chodbe cierna, nemozem poriadne pustit pracku ani elektricku ruru kym to elektrikar neopravi a ten nemoze skor ako za tyzden, takze ci chcem alebo nechcem zajtra tu pracku aj ruru pustim a budem dufat, ze nezhorime

rybecka
4. dec 2009

Potesila si ma ze nie som sama co sa na mna vali z kazdej strany pohroma 😀 😀 😀

zuzana32
5. dec 2009

Ahojte,
no Vy to tu nejako zanedbávate.

Rybečka, neboj určite nie si sama.
Nám pre mesiacom postupne začala odchádzať mikrovlnka, najprv prestala zohrievať na 900, potom na 750 - takže sme objednali novú.
A v ten istý deň, začala štrajkovať práčka, tak sme pre istotu vymenili aj tú. A už na nej statočne periem druhý deň.

Pomaly presne po 10 rokoch nám začínajú vypovedať všetky spotrebiče. Niekedy sa vyrábali kvalitnejšie veci. A teraz je to ozaj na 10 rokov.

veronika1982
5. dec 2009

ahojte. tak hlasime sa z chaty.. matej v noci papal kazde dve hodiny a obzeral sa kde to spinka.. takze asi tak a teraz odmieta vobec spat.. tak uvazujem ci nejdeme domov aj ked tatikovi sa to nepaci..

antoniab
5. dec 2009

ahojte

ej ale mame vikend ked je tu tak prazdno pocasicko celkom v poho tak si to uzite 😉

evicka aj ja blahozelam a prajem bezproblemove tehulkovanie a drzim palce aby si mala co chvila spolubojovnice 🙂 🙂

baby neviete o nejakej dobrej pediatricke v snv asi by som to mala uz poriesit a ja neviem alebo na tej novej poliklinike pri hornade je nejaka 😖 dik 😉

anape
5. dec 2009

ahojte baby,
ja momentalne oddychujem a vychutnavam si klud ktory tu je, lebo som s detmi sama a od rana boli velmi pojasene, tak sme si uzili 😕 😅

antoniab mas vela detskych lekarok a podla kazdeho je dobra ina... my chodime k dr.macejkovej, teraz ma ambulanciu na novej poliklinike pri hornade a sme spokojni... na tej poliklinike je este aj dr.kovalova, k tej chodi janka... veronika s bibkou zase chodia k sefcikovej na mieri, aj na nu som pocula, ze je fajn... ono take bezne virozy vie poriesit urcite kazda, no a ked je nieco vaznejsie, tak aj tak treba ist ku odbornikovi, ale radsej na to nemysliet

peknu sobotu vam prajem

zuzana612
5. dec 2009

Ahojte, my pomaly cakame na Mikulasa, mal by prist o necelu hodinku 😀 Ako kazdy rok mama vola vnucikom ziveho, tak o chvilu pride cela rodina a bude veselo. Som zvedava ci ten nas darebacik povie aj nejaku basnicku, lebo uz tyzden vykrikuje Miki pri kazdej vianocnej reklame a ze mu Miki donesie darcek. To zase bude sladkosti, zase priberem 🙄

Janka, ak ta aj ja mozem postesit, tak mi mame v dome vsetko nove a aj tak sa nam kazdu chvilu nieco poserinka. Takze to bude asi tym, ze cim menej penazi, tym viacej veci sa ti pokasla 😀 😀 😀

zuzana612
6. dec 2009

Pozeram ze nikde nikoho, asi kazdeho boli brucho od tych sladkosti 😀 U nas bolo veselo, Matus ked zbadal Mikulasa tak spustil taky krik, ze sa len prilepil na Daniela a bolo 😀 Ale z darcekov sa vytesoval, ani neveceral po tych sladkostiach co ich tolko pojedol 😀 My sme si uvarili varene vinko ku kolaciku, tak bolo veselo.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre