Spišská Nová Ves II.

kukulik30
7. apr 2009

Mile snazilky, nesnazilky, mamicky, tehulky a samozrejme rodacky, oteckovia a spioni zo SNV a okolia vitam Vas v dalsom pokracovani nasej naozaj plodnej temy 😀 😀 😀

tesime sa kazdej novej tvari 🙂 tak hor sa k nam 😀

zuzana32
19. máj 2010

Paťa tak Ťa čakám? 😉

zuzana32
20. máj 2010

Dobré ránko,
takže opäť ďalšie krásne ráno a deň pred nami.
Ja som tu v noci, teda do ráno 01.15 čakala, kým došiel manžel. 😠 .
Ale od dnes sa už má otepľovať na slabých 15 st. 😒

denisocka
20. máj 2010

čaute baby,
pochvalujem peknu veroniku a šatky

chcem sa opýtať,kde všade maju v SNV na predaj detske vaničky? okrem mladosti a delty, potrebujemm taku kvazy klasicku do kocky ,nie piškotovu . ani v nezabudke nemaju

denisocka
20. máj 2010

čaute baby,
pochvalujem peknu veroniku a šatky

chcem sa opýtať,kde všade maju v SNV na predaj detske vaničky? okrem mladosti a delty, potrebujemm taku kvazy klasicku do kocky ,nie piškotovu . ani v nezabudke nemaju

denisocka
20. máj 2010

sorry,to bol nejaky rýchly dvojklik

veronika1982
20. máj 2010

tak vy ste tu toho popisali vcera.. co ste nemohli spat?

my sme teraz vstali.. 😀

aj my sme pouzivali plienky z lidlu a aj z francuzska mi svagor nosil. a bibka aky gel vam vyteka z plienok? lebo nam nic netecie..

sophie1981
20. máj 2010

dobre ranko..... 😉 ...sme spali do 8..... 😀 😀 .....

dnes nam treba ist do mesta kupit plastenku na golfku.....no a plienky a prasok na pranie..... 😝 ....

veronika, ja ked necham katke dlhsie plienku(ale len active baby), tak ma na ritke take ako male zelatinove kusocky.....ale len pri zelenych pamperskach...pri sleep and play som nepostrehla.....ani studenu prdku...... 😀

veronika1982
20. máj 2010

aj ja uvazujem ze ci nepojdeme sa prejst do mesta ale ked potom len minieme peniaze...

no aj nam sa obcas stane ze matej ma take ako keby gulicky ale to vpredu tam ako ma pipika...a tou studenou prdkou si chcela nieco povedat? 😀

zuzana612
20. máj 2010

Caute, my sme od siestej hore, ja som skapata ako vzdy, do toho toto blbe pocasie, na nervy. Ale do osmej sme sa este vyvalovali v posteli, teraz Lili spi, mama sa ide hrat s Matusom a ja idem zehlit tu kopu co sa mi za 2 tyzdne nazbieralo 😕

Bibka, ako dnes? Lebo ku dr. berem obe deti, Daniel nasiel vecer v schranke pozvanku pre Matusa do poradne, este ze tam pozrel. Tak tam mam ist medzi 12-14 tou, dufam ze Matus dovtedy vstane. Tak akchcete mozte prist skor a pockate nas tu, alebo mozme vas zobrat ked pojdeme od dr.

sophie1981
20. máj 2010

veronika........nic nechcela povedat..... 😝 😅 ....len ze zuzanale nachadza studene prdky v plienke...... 😀 ....

Zuzana...skor nemozem musim do mesta aj s dedom do banky, mu nejako hapruje direct debit, a on chudak, ked sa ma take nieco vybavovat, tak ho az prehana...tak idem s nim,..... 😝 ....

ale ved dojdite vy k nam na navstevu....nebudem ozdaj cakat u vas doba sama.....a dojdem zajtra na pol dna.... 😉

maca77
20. máj 2010

ahojte

Deni, ešte v bývalom nábytku predávajú detské veci a napadlo ma ešte 100+1, možno aj tam majú vaničky

ja neviem čo dnes budeme robiť, možno sa trošku prejdeme a asi sa pustím postupne do upratovania špajze, skríň a pod.

denisocka
20. máj 2010

maci dik,a to je kde ten stary nabytok? ja nesom zo snv

lubkatobi
20. máj 2010

lydia, drzime palce aj my, nech ste skoro doma a zdraviii...

my pouzivame huggies premium a sme spokojni (az na to, ze su drahe), ale nemame z nich cervenu dupu.. a tiez sme si este nevsimli ziaden geeeel.. ani gulicky 😨

maca77
20. máj 2010

Deni, to je na rohu križovatky oproti bývalej baníckej škole ... tuším sa to celé volá N-centrum ... je to na prízemí, vchod z chodníka (smer podjazd) a je to presťahovaný obchod od MEtropolu - Bejbycentrum

rybecka
20. máj 2010

Ahojte,
tak my zasa pouzivame pampers active baby kupujem ich cez net od madarky 😀 a sme spokojny.
No ja dnes mam v plane najst dobru kadernicku co ma pekne nafarbi lebo moji kadernici odisli 😠 takze teraz chodim skusat
Budem vdacna za kazdu radu a hned aj tel. ze mozem sa objednat 😀 poradte kde chodite. 🙂
no a este musim ist do Letanoviec kupit sliepky lebo nas pes susede podusil 4 a ona nechce peniaze ale sliepky 😅
a este aj kontrolu s Ondrejkom ktoru som mala mat vcera len som zabudla takze Zuzana mozno sa stretneme u Kovalovej 😉
dnes na obed len spagety takze nevarim parada polievka hotova cakam kedy sa zobudi Ondrej a ide sa na plan 😀

lydia22
20. máj 2010

Ahojte tak este si nas tu nechaju pre istotu do zajtra,ale musim poklopat maly sa zda byt o.k,aj ocne pozadie dobre,v noci dobre bubkal,chova sa ako zvycajne.len je tu vela ciganov,ale co narobim!este ze muz si zobral volno a moze tu byt kedy chce.tak vsetkym prajem krasny den.

rybecka
20. máj 2010

Lydia tak to je super 😉
Zeny ta co je s tymi kadernikmi kde ste vsetky mne treba ist do mesta a ja som dufala ze aspon jedno meno tu najdem 😝 😀 😀
ale este som doma Ondrejko spinka 🙂

veronika1982
20. máj 2010

janka dobre kadernicky su na vychode v sintre ale tam sa musis objednat, ale aj na korze su super..len cisla nemam. aj v hyperke. to je vlastne to iste ako na korze a v madarase...

uvazujem ze co poobede budeme robit lebo tatik ide pozerat hokej.. nedame stretko?

zuzana612
20. máj 2010

mne je uz matus hore, idem mu dat jest, poobliekat sa a ideme ku dr a potom odviest starku na vlak a potom neviem 😖

antoniab
20. máj 2010

ahojte

joj neprovokujte s tym stretkom lebo sedim doma uz 5den a mi to ide namozog aj by som vas pozvala k nam ale este furt smoklim a mala uz ma zvisenu teplotu tak uvidim ked sa zobudi aka bude a supnem jej bud sirup alebo cipok co je lepsie 😒

zuzanale
20. máj 2010

Ahojte my sme boli s Laurou na kontrole včera bolo hnusne tak som nebola až dnes a Laura nervná bola trebalo dlhšie čakať dr nemala elektriku tak jej nešiel ani pc a tým pádom všetko pomalšie 😝

Janka ja tiež tie kaderníctva čo Veronika radí v madarase a na korze a v hyperke len oni majú ešte oproti fabovi v tej uličke ako ideš k detskej poliklinike jednu prevádzku a koleginina švagriná zvyčajne robí tam ale kedy a ako neviem oni sa tie baby striedajú nejako minule som sa bola v hyperke za ňou strihať 😅

Baby tak to moje dieťa iné ciká či čo že len ja mám taký blbý pocit a studenú prdku z tých plienok 😕 😀

Bibka len nekupuj pláštenku s okienkom v predu bude ti na .... moja Laura sa tade vystrčí najprv umýva ruky a potom čiapka dole a šup ho aj hlavu von 😀 😀 😀

anape
20. máj 2010

ahojte,
aj my sme stale chorlavi 😒 , dokonca aj mna pobolieva hrdlo, tak hadam to neprepukne do horsieho....deticky mali vcera po 38 teplote, no odvtedy nic, akurat su trosku zahlieneny....a viki ma este aj zahnisane ocka, zatial jej to cistim s repikom resp.harmancekom a kvapkam ophthalmo-septonex,tak uvidime co bude a ked sa nezlepsi,tak zajtra pojdeme k lekarke....no rano ked sa zobudila,tak som sa az zlakla, lebo jedno ocko mala tak zlepene hnisom a zasusene,ze ho neotvorila ☹ ,ale ona to brala statocne...uvolnilo sa to az ked som jej to vycistila repikom....no bolo mi do placu, ale nechcela som plakat pred petkom,lebo on sa potom boji, ked ja placem 😕

veronika aj mna pozval mm na lord of the dance, tak mozno pojdeme.... a to sa ako obliekas, nejako spolocensky? a teplejsie, to tam bude zima aj ked nie je lad? neviem, lebo som na akcii na zimaku este nebola...dik za radu 😉

lydka aj my drzime palce, ale urcite bude maly v poriadku, deticky akosi vedia padat 🙂

my pouzivame rozne plienky, zatial vsetky v pohode

dokelu, pozeram, ze zase prsi 😒 .... to je uz brutal s tym dazdom ☹

prajem vam pekny den, napriek zlemu pocasiu, ja sa uz tesim, ked deticky zaspia, ze trosku vydychnem 🙂

zuzanale
20. máj 2010

Anka tie očká môžu byť aj s plného nošteka a hlienov Laura minule tiež mala a potom keď jej to prešlo tak zmizol aj hnis teraz mala tiež trolinku ale občas jej to vybehne viac...

susana28
20. máj 2010

Ahojte,
tak dnes som sa vytešovala, že hádam je už po daždi, a ono to už vonku ľabe 😠 Ja len ľutujem postihnutých povodňami 😒 to musí byť strašné, keď vidíš, ako ti voda všetko berie. A len čo sa spamätajú, tak ich to postihne opäť ☹

Lidka, no vidíš, všetko bude v poriadku, detičky vydržia omnoho viac ako si my myslíme, viď Zuzkin Matúško, ten už ma pády natrénované 😉 Ináč vám musím povedať, že to je veľmi pekné decko, ten keď raz vyrastie tak bude balamutiť babenky jedna radosť. A lili? Tak to je jedna sladučká bábika na spapanie, ale zas vie aj riadne dať vedieť o sebe, ale babka zas vie ako na drobca a za pár minút už bola tichúčko 😉 A Zuzka z Huty, tak som čakala babu ako hrom, a ono sa mi prihovorilo také útle dievčatko 😉 Takže môžem vám povedať, že je to veľmi zlaté, sympatické žieňa, a zuzka tých mafiniek aj šišiek môžeš papať koľko chceš, lebo to na tebe vôbec nie je vidno, si ako také cvernička 😉

Plienky, tak my máme odskúšané všetky značky, a môžem povedať, že nie vždy tie kvázi značkové sú aj najlepšie. Dokonca medzi naše obľúbené patrili aj TOUJOURS z lidl, ale aj CLEVER z bili si splnili svoju úlohu, dokonca jeden čas sme používali tie z hyperky taká ich značka, že euroshoper, či tak niejak. ale je pravda, že každému bábätku sadne na prdelku niečo iné, takže vždy kúpiť prv malé balenie, a vyskúšať 😉

anape
20. máj 2010

zuzi presne to som si aj myslela, lebo mm ju chcel zobrat k lekarke uz dnes, no prehovorila som ho, nech pockame, ze to zrejme suvisi s tymi hlienami...tak uvidime

sophie1981
20. máj 2010

no a sme doma...plastenka kupena, ze 7 eur za trocha gumy..... 🙄 .....kupila som madam aj tenisky, a cestou domov sme stretli Lubku... 🙂 .

veronika1982
20. máj 2010

anka ja si obleciem asi rifle, tricko a nejaky pulover alebo nejake nohavice...este uvidim..ked som bola minuleho roku na alexandrovcov tak bolo na zimaku ako v saune..ale aj vonku bolo vtedy teplo.a neboj lad uz davno na zimaku nie je takze zima ti nebude...

slaviq81
20. máj 2010

Čaute ženy 🙂

Kedy už bude pekne? My sedíme celé dni doma, Lara má angínu 😖 . A tiež jej očká hnisajú, ale už je to lepšie. V pondelok mám priniesť moč, tak už teraz stresujem, lebo moje decko na nočníku sedieť nebude 😝 Jediná nádej je počas reklamy 😀
Ja dávam Lare cez deň sleep and play, sú fajne tenučké. Na noc sú nám dobré aj hypernovácke alebo babylove z DM. Niekedy sa zobudí taká počúraná, že má plieku až pri kolenách 😀
Počujte boli ste už s deckami u zubára? Lebo ja dumem, že by sa mi patrilo Laru vziať 😕

veronika1982
20. máj 2010

slavka dnes som ta videla aj s mamkou a bez lary tak som si pomyslela ci nie je chora..taks kore uzdravenie..

antoniab
20. máj 2010

no tak mi uz mame teplotu 38,2 tak som jej dala cipok tak dufam ze zaberie 😒

veronika1982
20. máj 2010

cipok by mal zabrat tak je timuske lepsie..aj ked ja najprv davam nurofen a az potom cipok...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre