Spišská Nová Ves II.

kukulik30
7. apr 2009

Mile snazilky, nesnazilky, mamicky, tehulky a samozrejme rodacky, oteckovia a spioni zo SNV a okolia vitam Vas v dalsom pokracovani nasej naozaj plodnej temy 😀 😀 😀

tesime sa kazdej novej tvari 🙂 tak hor sa k nam 😀

zuzana612
4. jún 2010

aky most?

pata31
4. jún 2010

tam pri Embracu je most, niekolko metrov pred odbockou na Danisovce...

veronika1982
4. jún 2010

uz pustili vsetky deti domov zo skoly na mieri a vraj uz sa vylieva hornad. som teraz volala mm nech ide domov lebo vraj voda preteka uz cez most pri lidli...a mne je az do placu...ani nemam chut fotit to vsetko...najviac mi je luto tych ludi...

pata31
4. jún 2010

ach jej, to je hroza... ☹ ☹

sophie1981
4. jún 2010

pata...neviem....moze byt, ale skor myslim, ze bude len zaplaveny ten most pod markusovskymi rampami...kedze sme sli okolo mebraca a voda tam stale, ale nejako prudko netiekla...zato usek pod rampami bol uzavrety policiou....a zaliaty.....

gabkazabka
4. jún 2010

hrôza ☹ 😢

pata31
4. jún 2010

tak cast mosta strhlo..

veronika1982
4. jún 2010

bibka som ti volala ze ked by ste sli von aby si doniesla avon ku mamke do roboty ale nebrala si mobil tak som si myslela ze ste v markusovciach. no neviem ci my sa dostaneme do svitu dnes. ak tak v nedelu ked sa budeme vracat tak by som si prisla pre neho lebo v pondelok sestra uz dava objednavky..

sophie1981
4. jún 2010

veronika, ten tvoj aspon domov dojde ked mu zavolas...moj sile pomahat do markusoviec......tak mam nervy v ..... aby sa mu nic nestalo....ked vidim tu vodu..... 😕

evitkamalicka
4. jún 2010

ahojky, no ako vidim mate to tam fakt vesele, u nas v Sali to vyzeralo tiez vselijako, ale nastastie uz voda klesa

slaviq81
4. jún 2010

Baby, to čo sa deje 😕 😕 😔 ☹ Mne je normálne do plaču.

zuzana612
4. jún 2010

aj mne je uz z toho zle, daniel prisiel domov, cele embraco poslali domov 😖

maca77
4. jún 2010

tak aj náš Adam je už vyše hodiny doma ... volala som do Zuš-ky že nepríde, lebo keď sa Hornád nedajbože vyleje,tak by sme sa ani domov nedostali ... na všetkých mostoch je to kritické, aj pri Madarase, pri Zš Kožuchova... medzi Hutou a Spišskou už spadla aj tá prasknutá časť cesty ...
... MM som vravela, nech si ide pre istotu dajake rožky a šalat kúpiť0,, keby sa nemal jak z Levoče večer dostať domov... ja som bola len u nás v obchode, aspoň niečo dokúpiť ...

zuzana612
4. jún 2010

Maca, vsak to ich opravovanie cesty kazdy rok nema ziadnu logiku, ked im to kazdy rok pada, tak uz davno miesto sypania kamenov tam mali urobit most a bol by pokoj. Teraz nech este par dni prsi tak spadne cela cesta a ty este aj doma porodis 😀 😀 😀

maca77
4. jún 2010

@zuzana612 veru tú cestu naposledy aj celkom dobre opravili, ale tam treba prevŕtať pod cestou, aby mohla voda z lesov odtekať a aby to nepodmývala ... ale veď ke)d to spadne celé, zrobia most a už bude mať kde voda pretekať 😝

... v noci ma ale panika už chytala, od večera bolesti v podbušku jak sviňa, normálne som sa cítila jak pred pôrodom, jedno mi to nebolo a fakt mi prebehla hlavou myšlienka,že čo budem robiť, ked ma to fakt "chytí"

susana28
4. jún 2010

No baby, tak ja som sa každý rok vytešovala, že nás sa záplavy netýkajú, a teraz neverím vlastným očiam, čo sa to deje 😝 Ešte do obedu som bola na nákup v madarase, a trúba som kúpila len dve litre mlieka. O pol jedenástej volali zo zédešky kožuchovej, že máme okamžite prísť po decká, lebo hrozí, že sa vyleje hornád. a práve sme sa so sestrou dohodli, že keď sa vaneska zobudí, tak pôjdeme do lidlu, ešte podokupovať potraviny pre istotu, a tu veronika píše, že most pri lidli je už pod vodou 😖 A naša pivnice je už tiež zaliata, tak aby sme sa tešili, čo z toho ešte bude. a zuzka huta, máš pravdu, tak to to bude asi vyzerať, keď príde koniec sveta. ☹

zuzana612
4. jún 2010

aj nam uz preraza vodu v pivnici, daniel dviha vrecia s lepidlom, odklada vsetky elektircke veci a tak. A teraz mi volala kamoska z Margecian, chcela nas prist pozriez ze nepride lebo niekde na vychode sa zosypal na trat cintorin, tak vlaky nepremavaju 😖 Normalne zacinam mat strach.........

denisocka
4. jún 2010

Maci,co ti hrozi porod? Ja dnes do poradne asi tazko dojdem,ktovie ako bude zajtr.inac,sme bez elektriky

zuzanale
4. jún 2010

Ahojte u nás to už až taká hrôza nieje ale ľutujem ludí v domoch od sídliska až po celej dĺžke popri potoku k lidlu tam je to komplet zatopené ale prečo ? lebo tam nieje potok vyregulovaný 😠 cez sídlisko je tak udržalo teda až na zopár miest ale to nenarobilo žiadnu škodu ...tak chudáci ludia auta len odťahovky a požiarnici kde sa dalo vyťahovali no a prvé patra komplet vytopené ☹

no a naši sú na kopci ale spodná voda prerazila vo vonkajšej pivnici trištvrte metra vody takže zemiaky asi fuč 😝 😝 oca s bratom tiež poslali s Rošera domov aby sa potom cez hornad dostali .....

Marceli a tvoj mm čo robí v LE veď teraz sa dostať do SNV z LE tak to aby si si lietadlo alebo kajak zháňal 😕

veronika1982
4. jún 2010

zuzi mm isiel domov a vraj pri lidli je to o.k..podala som zlu informaciu..

denisocka
4. jún 2010

My sme bez elektriky kurnik

lydia22
4. jún 2010

Uz som sa aj ja zlakla s tym lidlom,dik veronika za info.ja zatial od rana trcim doma s Tomaskom uz sivejem,skocim aspon do Sintry na nakup a spat domov.muz robi do 18tej tak super,este si s Tomaskom uzijem.paneboze nech uz prestane prsat! Je mi tak luto tych ludi...

sophie1981
4. jún 2010

Katka zaspala......konecne....je taka nervna,,,,,chytlava nervozita vladne......

moja svokra uz ma komplet pivnicu v riti......svagrina vystavena na najvyssom kopci a spodna voda prebyta tiez v poracovni....ked si predstavim tie skody.....ved snad grecko pomoze nie?.... 🙄 ...

denisocka
4. jún 2010

Biba a vasa stavba jak?ktovie jak domi pri hrisku v hrhove

sophie1981
4. jún 2010

nasa stavba na kopci, bez pivnice, tak dobre.....pozemok namoknuty ale voda nestoji.....odteka k dolnym susedom.....kedze sme uplne na kpci....ja sa budem triast ked dojdu burky, aby nas blesky netriafali....

maca77
4. jún 2010

Deni, ty kašli dnes na poradňu, len uškodiť ti môže cestovanie v takom nečase ... no ja neviem, či mi fakt aj predčasný porod nehrozí ... aj pri Tamarke som mala už taký mesiac pred termínom bolesti a brucho tvrdlo tiež ... ale teraz sa mi to zdá dosť skoro, veD mám ešte 2mesiace do termínu 😕
.. ti nezávidím keď ste ešte aj bez elektriny...

... Zuzi-LE, MM robí na policii ... nedávno mi volal, že asi bude mať aj nočnú...

sophie1981
4. jún 2010

denisa...len pekne sed doma...vas este niekde splachne po ceste...

ktovie kedy dojde ten moj junak.....ale predpokladam, ze tiez bude aj nocovat pri hode, kedze stale prsi.....

zuzana32
4. jún 2010

Ahojte, tak nám nešiel net.
No na tarči je zatiaľ o.k., aj keď už niektorým začína v paneláku prerážať spodná voda do pivníc.
My máme chválabohu nakúpené, a urobené zásoby.
Ale vonku je to strašné.
Bibka, tie prvé fotky čo si pridala boli odkiaľ?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre