Spišská Nová Ves II.

kukulik30
7. apr 2009

Mile snazilky, nesnazilky, mamicky, tehulky a samozrejme rodacky, oteckovia a spioni zo SNV a okolia vitam Vas v dalsom pokracovani nasej naozaj plodnej temy 😀 😀 😀

tesime sa kazdej novej tvari 🙂 tak hor sa k nam 😀

medulka986
30. apr 2009

ja som prihlasena ,čakam na miška,že sa ozve

medulka986
30. apr 2009

jeho poznám,od malička 😎

ninka1234
30. apr 2009

poslala som ti IP

vinka
30. apr 2009

Ahojte nabúram sa vám tu trochu.Chcem pozdravit jednu opatrovatelku zo SNV.Možno tu píše možno nie.Opatruje jedných manželov na Lipovej v SNV ukradla mi misky tuperware ktoré som tam zabudla pri starkých.Ak tu píše a sa spozná tak DAKUJEM a vela štastia v budúcnosti. ☹

medulka986
30. apr 2009

nie si prihlásená 😖

medulka986
30. apr 2009

viem 😀

ninka1234
30. apr 2009

už som

medulka986
30. apr 2009

vinka,blba skusenosť ☹

zuzana612
30. apr 2009

Matusko je fesacisko a Ivka tiez vypada ako keby ani nerodila 😀 Len dufam ze z jej Matuska nebude taky expert ako ten moj, lebo to je cislo ake sa len tak lahko nenajde 😖 No ale nic, vsak nech su len ti nasi drobci zdravucky.

Zuzi Le a Maca, nepoznaju sa nahodou vasi manzelia? Ked jedna erzi a druha je kobylka, clovek by si myslel ze je to z jednej hlavy 😀 😀 😀 Tomu mojmu to zatial nevadi, ale to bude tym ze je cele dni prec, tak nevidi kolko casu tu presedim 😀

Predpokladam ze vsetko je zalezene pri zahrade, vsak ja tiez, ale teraz je reklama, popritom sa napchavam opat bananom so slahackou. Mne ked nieco zachuti, tak to budem jest pol roka vkuse kym si nevymyslim nieco ine 😝

sophie1981
30. apr 2009

vinka.....ja neopatrujem....a ani misky nezbieram...coze ja to niesom.... 😀 😀 😀

medulka....nova foto??...musim aj ja zmenit.... 😉

Zuzana....ty si v tej zahrad 😉 den-noc...raz v realnej svojej, raz v ruzovej.... 😀

vinka
30. apr 2009

Musím vám odpovedat. 🙂 Nemyslela som konkrétne niektorú z vás. 🙂 Ale svet je malý a možno ju niektorá pozná alebo to náhodou spomenie niekomu čo pozná práve ju.A dostane sa jej to do uší.A bude mat výčitky svedomia.Lebo ked poznáte misky tuper.tak to sú dost drahé misky. ☹ A naraz ukoristitť si 3 je sila. 😠 Nemám možnost tam íst v utorok doobedu ako tam chodí ona.Tak jej to nemôžem povedat osobne. ☹ No nechcem vám to tu rušit. 🙂

mrka2
30. apr 2009

ahojte, no co to tu citam??? ivke srdecne blahozelam,myslela som,ze to bude az zajtra,ale bola to rychlovka. 😀 super super super!!! tak vela zdravicka a pohody s malinkym. 😵 😵

medulka986
30. apr 2009

bibka,ked si už neviem vytvoriť album,tak aspon zmením foto 😝 to ešte zvládnem 😀
a čo by aj do albumu už dala? 😎 😎

sophie1981
30. apr 2009

medulka...foto zo svadby??? 😀 ....a kazdej narodene dieta???....ja neviem...kopec veci??....laktacne veci??..inac konecne som nasla to dvd ohladom kojenia, co nam davali v Uk na predporodnej priprave...tak neviem, ak nahodou pojdete este pozriet Veroniku, tak to u nej necham nech odovzda, ak nie, tak sa snad este stretneme...inac dnes som bola na poiklinike, som myslela ze ci neprezvonim.....ale nakoniec nebol cas... 😝

sophie1981
30. apr 2009

vinka, ja sa len smejem, neberiem to osobne..... 😀 ...ale ked sa to vzme,baba bola sikovna...taky ulovok...aj ked tie misky pravdupovediac nepoznam...ja som taky kuchynsky antitalent, co sa tyka naradia...ja len vareska, hrniec a ideees... 😉 😅

sophie1981
30. apr 2009

idem ja spinkat...sme doteraz piekli kolaciky pre katku na krstiny.....a o chvilku sa budeme kojit..ajked dnes bude asi dobra noc, kedze minula bola o nicom a cez den toho vela nenaspinkala....

sophie1981
30. apr 2009

dobruuu nooooc 😔

medulka986
1. máj 2009

dobre ránko,bibka,budem sa velmi tešiť tomu DVD 🙂

zuzanale
1. máj 2009

Baby tak kde ste 😨 dnes žiadny závislák 😀 ja síce tiež len na skok som pred chvíľou vstala som o 7dmej nakojila a ešte zdriemla lebo spať som šla po polnoci a o 3tej už Laura papala a o 6tej znova .....
Dnes vyzerá pekne tak hádam sa do poobedia nepokazí a vyrazíme do Zoo keďže v LE žiadny program nehrozí 😝

slaviq81
1. máj 2009

Dobre raaaaaaano, zavislacky no kde ste? 😕 Slavite prvy maj? 😀 😀

A blahozelam Ivke, nech ste zdravi a nech vam drobcek robi len a len radost. 😵 😵 😵

zuzanale
1. máj 2009

Jaj a predsa nie som dnes prvá......
dobré ránko medulka som vás čakala cez týždeň a vy nikde 😅 ste toho mala asi veľa čo 😖

zuzanale
1. máj 2009

ozaj poradte čo na Laurine potničky tváričku má samú bodku a drapľavú až des ☹ 😖

anape
1. máj 2009

ahojte baby,
vcera vecer som vas musela este pred spanim docitat ako spravny zavislak 🙂 , no ked som chcela napisat, tak mi dosla baterka na notebook-u a nechcelo sa mi uz ist pre nu... no a teraz som zabudla co som to vlastne chcela napisat 😕

v prvom rade samozrejme blahozelam Ivke k Matuskovi, nech su zdravi a stastni... tak nakoniec to bola tiez rychlovka, hoci ninka o pol 3 napisala, ze to este vyzera nadlho a par prispevkov na to, myslim ze taku polhodinku neskor uz bol matusko na svete 😨 🙂
ale super, ze to uz ma Ivka za sebou a nemusi sa umarat cakanim 🙂 , nakoniec to vyslo presne v den terminu

kukulik30
autor
1. máj 2009

ahojte 😉
zuzka a su to potnicky, nemoze to byt alergia?
no ak su to potnicky, tak tie by mali vymiznut dost rychlo, oni sa urobia, ale velmi rychlo zmiznu 😒 vraj na to netreba nic davat ,ale mozno existuje nieco..ale nic ma nenapada 😅

anape
1. máj 2009

inak ta pani co predava tie topanky, ktore ste tu spominali, je moja "znama" z inej temy, no a ona mi raz pisala, ak si dobre pamatam, ze jej manzel robi pre ten podnik, tak to maju zrejme za nakupne ceny

ked ste objednavali topanocky z netu, tak vam pekne sadli? lebo ja ked skusam petkovi, tak niekedy mu treba aj rozdielne cisla, zalezi od strihu topanocky

livka a katka aj moj Petko ma rad pestre farby a skor take tie dievcenskejsie, ale myslim, ze to je len kvoli tomu, ze tie farby su take zivsie ... lebo inak ho zaujimaju vsetky tie chlapske "zalezitosti" 🙂

ked sme raz boli kupovat topanocky, tak mu vravim, nech mi ukaze ktore sa mu pacia a on mi nanosil asi 5 topanok a vsetko kvietockovane, motylkovane... 😕

kukulik30
autor
1. máj 2009

lebo tvar je take nezvycajne miesto na potnicky, skor byvaju na krku, v zahyboch, pod pazuskami, v podkoleni a tak, preto ma to napadlo..nas Samko sa tak vyhadzoval z alergie, ked som nieco zjedla, co som nemala 😖 a vtedy sme mali, ked uz to bolo neunosne masticku Locoid krem/ hormonalnu/taka zlto biela, davala som to iba v nutnych pripadoch, ale velmi rychlo zabrala

kukulik30
autor
1. máj 2009

anicka, tak s tymi topanockami by to dopadlo aj u nasho Samka tak 😀

zuzanale
1. máj 2009

Livy no oni zmiznu a ďalšie vyrašia ☹ a ja len vodičkou umývam a keby alergia tak má všade ale má len na tvári a troška krk

anape
1. máj 2009

inak baby ja som mala vcera vecer hroznu naladu, lebo ked som bola popoludni po Petka v jaslickach, tak mi medzitym nejaky "dobrak" oskrel auto 😠 ... velmi ma to nastvalo, lebo ja si davam pozor a bola som stastna, ze som zatial neoskrela ja a niekto mi tu radost pokazi 😒 ... na zapade je to take o drzku, auta tam stoja na ceste, prechadza sa na uzko... no dnes som zistila, ze to mi vlastne neoskrel tym, ze siel kolo auta natesno, lebo to nie je vodorovne ale zvisle, tak zrejme niekto zle cuval alebo co... nechapem, lebo naschval som zastavila na parkovisku, nech je okolo viac miesta... no velmi ma to trapi 😒

anape
1. máj 2009

livka to jedine, zeby sme vyskusali v predajni v spisskej, kde tie topanocky drzia a konkretne uz len u nej objednali

a inak, nenapisala si mi, ze kedy ma Katka termin porodu 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre