Spišská Nová Ves II.

kukulik30
7. apr 2009

Mile snazilky, nesnazilky, mamicky, tehulky a samozrejme rodacky, oteckovia a spioni zo SNV a okolia vitam Vas v dalsom pokracovani nasej naozaj plodnej temy 😀 😀 😀

tesime sa kazdej novej tvari 🙂 tak hor sa k nam 😀

sophie1981
12. máj 2009

aj my sme na cice...... 😀

rybecka
12. máj 2009

takojime dve kto este??, 😀 😀

sophie1981
12. máj 2009

a sme aj na konikovi..tukame jednym prstom....ako datel.... 😀

rybecka
12. máj 2009

presne tak 😀

rybecka
12. máj 2009

a treba mi ist na zachod joj a ako velmi 😀 😝

sophie1981
12. máj 2009

a to necikas s malym na cice??...ja uz som par krat musela.... 😀

sophie1981
12. máj 2009

nechutne ale ked musis tak musis....sa nezostim... 😲

rybecka
12. máj 2009

ale mne treba na velku 😀 😝

rybecka
12. máj 2009

dobra debata 😀 😀 😀

sophie1981
12. máj 2009

jaaaj...tak to je uz iny problem.... 😀 😀

rybecka
12. máj 2009

nakojene 🙂 a aj vykakany 😀 uz len ho uspat 😝 dnes je to od rana problem 😝

kukulik30
autor
12. máj 2009

do kelu, robim zapekane cestoviny a teraz som zistila, ked uz to mam dat do zapekacej misy a zaliat, ze nemam kyslu smotanu 😠 ma porazi a to som bola v hyperke a bola som presvedcena, ze v chladnicke je 🙄 tak som dovarila 😖

rybecka
12. máj 2009

boze on nechce spat ☹ ja uz neviem co mam robit s malym nie a nie zaspat 😝

rybecka
12. máj 2009

a tiez som chcela ist navarit 🤐

kukulik30
autor
12. máj 2009

jeeeeej, svagrina je moja spasa, prave mi zazvonila z dola, ze ide k nam a ja , ze ci nema nahodou doma pochutkovu smotanu a ona ma, tak mi ide po nu a donesie...jupiiiiiiiiiiiiiiii, este ze nebyva daleko 😵

ivana2009
12. máj 2009

😀 ahojte
ninka ty si betarka 😉 😉
matus sa napapkal o 11.30h a teraz spi so zvedava kedy vstaneme 😀 😀 😀
to je cas ani vonku lebo je kosa 😖 😖 😖

zuzana612
12. máj 2009

Baby, moj oddych dnes vypadal asi takto: Matus spal ako napisala Bibka doobedu asi 2 minuty. Potom som ho zobrala na nakup do Kauflandu, nech sa riadne unavy. Jest nechel uz nic, dala som ho spat, stihla som sa akurat tak v klude naobedovat a uz bol hore. Teraz mi tu tapka po rukach, urevany, nechce jest, tak parada. To bude zase den. Ani von s nim nemozem ist, tak dufam ze to nejak do vecera prezijem 😖

zuzanale
12. máj 2009

Ahojte no ja sa musím pochváliť dnes mi dopriali moje baby spánok cez obed konečne po 5tich týždňoch ale to len vďaka Laure lebo dnes mala spavé doobeda len papala a bubala od jednej bola hore a teraz zas driemka zlaté to dieťa 😵 a varenie cestovina zo syrom to istí 😅

rybecka
12. máj 2009

Zuzanka som na tom podobne moje dieta dnes nespi normalne to nechapem ze take malinke a nespinka 😕 tiez cakam ze bude 17 hod a pride muz domov. a ja by som rada uvarila cestoviny ale nejak mi to Ondrejko nedovoluje 😝 budem hladna aspon schudnem 😅

zuzanale
12. máj 2009

Jani ona zvykne striedať jeden deň prespí skoro celý a druhý si vynahrádza a pospí jedine von v kočiari max trochu podriemka v postielke no a dnes ma deň spavý takže zajtra bude veselo 😅

veronika1982
12. máj 2009

jani aj my dnes trpime nespavostou...a dokonca smer sa dnes tak pogrcali ze sme museli perinku prat a ja tricko..

aaaa bibka uz tukam prstom aj ja a maly papka

veronika1982
12. máj 2009

o ktorej mi odporucate zajtra ist na nozicky? hned rano?

a co mozem na hrdlo a nadchu?

ivana2009
12. máj 2009

My tak driemkame poplackavame 😒 😒 dnes sme ani vonku neboli vstal o 15h kym sa napapkame odgrcneme tak bolo 16h do obedu bolo dost chladno tak uz len zajtra okupkame sa o 18.30 a bubkame

veronika1982
12. máj 2009

my sme teraz papkali tak hadam nezaspime ako vcera lebo sme nekupkali.. tak dnes sa chystame

kukulik30
autor
12. máj 2009

akurat sme dosli domov, bola som so Samkom na poste, este sme si urobili okruh po Mieri a mna taaaak boli ta hlava...urobila som si kafe , dufam, ze troska pomoze 😒

kukulik30
autor
12. máj 2009

veronika zazvorovy, a rascovy cajik mozes 😉 a klasika salviu kloktat...

kukulik30
autor
12. máj 2009

Horký zázvorový čaj je velmi účinný v boji s nachlazením. Přináší hřejivý a příjemný pocit a obnovuje vitalitu a energii. Podporuje pocení, snižuje horečku a pomáhá odbourávat toxiny. Zejména při střevní chřipce je zázvorový čaj neocenitelný, protože uklidňuje zažívací potíže, tiší větry, křeče a svírání při průjmu. Podporuje trávení, povzbuzuje žaludek a střeva, zvyšuje vylučování enzymů. Jako lék proti nevolnosti je vynikající. Hodí se pro těhotné i pro ty, kdo trpí kinetózou (cestovní nevolnost). Výzkumy také potvrdily další účinky zázvoru: zabraňuje srážení krve, snižuje hladinu cholesterolu a krevního tlaku, má antioxidační účinky, které zpomalují proces stárnutí. Zázvor se nedoporučuje při gastritidě nebo žaludečních vředech.

ika26
12. máj 2009

čaute, Veronika aj my sme boli na nožičky na kontrolu včera, ale doktorke nefungoval ultrazvuk tak sme sa zbytočne prešli, už druhý krát, niečo jej tam vonku opravujú tak ordinovala len do 11.00 a zajtra neviem ako robí a či jej už ide ultrazvuk, ale je jedno kedy pôjdeš, lebo detičky berie hneď.

slaviq81
12. máj 2009

Ženy, vy fakt nemáte čo robiť? Kedy vás mám stíhať čítať 😠 😝 😨
Dnes sme boli v meste, ale museli sme ísť predčasne domov, lebo Lara začala zvracať 😔 Zajtra ideme do poradne, tak sa popýtam čo s tým robiť. Inak sa nemôžem dať dokopy, len by som spala. Žeby jarná únava 😅

kukulik30
autor
12. máj 2009

veronika, ved si zavolaj ci ordinuju, aby ste sa zbytocne nehnali 😉

slavka, a z coho zacala zvracat? 😕 zeby zmena ? alebo nieco pojedla? no ta jarna unava sa ma drzi uz niekolko tyzdnov potom 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre