Spišská Nová Ves II.

kukulik30
7. apr 2009

Mile snazilky, nesnazilky, mamicky, tehulky a samozrejme rodacky, oteckovia a spioni zo SNV a okolia vitam Vas v dalsom pokracovani nasej naozaj plodnej temy 😀 😀 😀

tesime sa kazdej novej tvari 🙂 tak hor sa k nam 😀

veronika1982
12. máj 2009

livi a ten cajik kde dostanem?

dik ivana tak neviem co teraz..skusime tam ist a uvidime

slaviq81
12. máj 2009

Livi, ja neviem, už mi dva krát zvracala z kuracieho mäska a dnes som jej dala žĺtok do zeleniny, tak asi z toho. Alebo spapala veľa 😝 Chúďa moje, až mi bolo do plaču. Žalúdok už mala prázdny a ešte stále ju nadvihovalo 😔

Ivka, ako sa cítiš? Malý je zlatý.
Joj, ženy, furt len fotky obzerám, už aj naživo by som vás rada videla 😵

ika26
12. máj 2009

no veď sa prejdi a uvidíš, a daj vedieť či už robila, lebo nám treba ísť na kontrolu, a ináč ako spíte vlastne v noci, nechce sa mi čítať , len tak zbežne napíš, čo a ako 🙂

sophie1981
12. máj 2009

ahojte..ani my dnes nespime...ale navarit sme stihli...

kukulik30
autor
12. máj 2009

zazvorovy cajik kupis aj bezne v obchode/ mozno v Hypernove by mohli mat, tam je vela vyrobcov a znaciek/ alebo v lekarni sa skus opytat...ja som raz mala,ale neviem,aka znacka to bola, zeby Lipton???hmmm, neviem si spomenut a salviovy tiez v lekarni maju 😉

slavka 😒 ..no si viem predstavit...chudatko...teraz dieta 😖... mne tak minule v aute grcal Samko...fuuuu, no zle pozerat, ako sa trapil 😔
a neboj , sak na tyzden sa stretka uz dockas 😉

rybecka
12. máj 2009

No mna uz maly totalne znicil spal polhodku za cely den 😝
tak som sa nastvala naobliekala som ho a fuk ho vonku manzel ho zobral na prechadzku a on vam hned zaspal v minute no ja odpadnem a ja znicena a hladna s upavania on je uz asi tak zvyknuty ze vonku v kociari sa buba alebo co. 😒
Mala som aj kociar dnu a nic nespal v nom. 🙄 tak viem ako nabuduce t budem riesit rovno na dvor za kazdeho pocasia 🙂
tak mam teraz klud vsetci sli von a ja si idem troska lahnut 😔

veronika1982
12. máj 2009

kazde 3hodiny sme hore a papame a od tretej niekedy od piatej nespime alebo spime ale pucime sa a sem tam placeme.. a dnes ked zratam tak spal za cely den 4 hodiny.

rybecka
12. máj 2009

Slavka mozno je to tou zmenou predsa je tu ina klima a aj jedlo 😒

rybecka
12. máj 2009

ja teraz dufam ze po takom dni bude spat celu noc 😵

sophie1981
12. máj 2009

veronika a ides sama na nozky??

veronika1982
12. máj 2009

dedko s babkou ide

slaviq81
12. máj 2009

No dúfam, že sa dočkám 🙂
A ak nemajú ten zázvorový čaj, tak si kúp zázvor a nastrúhaj do čierneho čaju 😉

ika26
12. máj 2009

no, aj naše tak málo spávali, jedine vonku aj to málo, ale už je to za nami, teraz už spíme celú noc od taj 21.00 do tak 05.00 a niekedy aj dlhšie, a najradšej spia vonku, dnes som ich dávala iba na balkón a spali aj tak, tak uvidíme zajtra či bude lepšie počasie aby som sa aj ja išla prejsť, dnes kúpete? my áno, už sa teším aká budem spotená 😉

slaviq81
12. máj 2009

Jani, ona mi zvracala aj tam 😝 Ale veď zajtra poriešime s Mudr.

sophie1981
12. máj 2009

jaj...ja len ze doobedu idem do mesta po fotky z krstin, tak ze ci s nezveziem vedla teba...no ale pojdeme s katkou

ika26
12. máj 2009

no Veronika, kamoška bola dnes na nožky takže môžeš kľudne zajtra vyraziť 🙂

veronika1982
12. máj 2009

dakujem... boze kedy mi budeme spat tak celu noc..

uz sme okupkany. idem do sprchy a spat lebo nadcha mi dava zabrat..

slaviq81
12. máj 2009

Veronika, aj ja čakám kedy vyspíme celú noc 😕
Idem malú posadiť na nočník, som zvedavá ako dlho posedí 😕 😝 😀

zuzana612
12. máj 2009

Boze, maly je uz okupany, napapany a dufam ze o chvilu zaspi a ja s nim. Zase spal asi pol hod. za cely den. A nasiel si novu zabavku, zacal sa stverat na lavicu v kuchyni a po nej skakat, a keby som nebola tam tak par krat ho tak fajne svacne na stol, ze by vybil vsetkych 7 zubov.

Veronika, zazvor si mozes kupit aj cerstvy a bud si ho trochu pokrajas alebo postruhas a zalejes horucou vodou a nechas vyluhovat. Inac je to fajny cajik, zevraj pomaha aj proti nevolnostiam v tehu.

ninka1234
12. máj 2009

hallooooooooo vy tak skoro spíte, to len ja tu ponocujem? Ivka s matúškom uložený 😉

Maca kde si????????

sophie1981
13. máj 2009

dobre rano......ja som tu nebola...bo som hrala urazenu na mm...tak som lezala sfucana v posteli s katkou.... 😀 😀

kukulik30
autor
13. máj 2009

dobre ranko...ja som sa vcera vecre uz ani neukazal, bolela ma hlava a ked ma boli hlava ,nekomunikujem ...s nikym , ani s vlastnym manzelom 😀 ale dnes uz ma nic neboli 😀

zuzana612
13. máj 2009

Ahojte, vidim ze vcera bola nejaka zla konstalacia hviezd 😀 Aj ten moj ma vytocil ze som ani spat potom nemohla. Teda, po zahrade som hned zaspala lebo MM bol na futbale a domov chodi najneskor poslednym autobusom o 10.40 a ja sa zobudim o stvrt na dvanast a jeho nikde. Volam mu, telefon neberie. Volam kamosovi, ten s nim nebol. Tak ma rozbolelo brucho ze som myslela ze potratim. V hlave mi uz behali vsetky hororove scenare a on si somar vypne zvonenie. No ked prisiel domov o 11.45 som myslela ze ho zabijem, hned som ho vyhodila spat do obyvacky lebo som vedela ze tak skoro nezaspim. No do tretej som sa preadzovala tak som teraz taka unavena ze az 😖

Inac uz mam aj kasel 😒 Co mozem na kasel???

medulka986
13. máj 2009

zuzka,cibulový sirupček na kašel 😀
a dobré ránko 😉

kukulik30
autor
13. máj 2009

zuzka, ja by som ti radila ist do lekarne a pytat si nieco , co mozu tehulky, mozno aj nejaky sirup....mne stale davali, ale je to tusim na predpis Bioparox sprej do hrdla, niekto to nema rad, ale mne pomahal, kedze ja som taky anginovy typ, stale som mala zapalene hrdlo.....salviu mozes , ale iba kloktat, nepit! a klasika cierny cajik s medom a citronom, pozor na bylinkove caje, treba si pozriet, ktore ano a ktore nie 😉

kukulik30
autor
13. máj 2009

aaaaaaa teraz ma napadli kvapky SINUPRET, moze sa aj v tehu, ja to mam doma a davam to aj Samkovi, ak zacne pokasliavat, dostat ho v lekarni 😉

kukulik30
autor
13. máj 2009

Na boľavé hrdlo a odkašliavanie je dobrý tento recept: do 0,7l zavaraninového pohára si nakrájate cibuľu a striedavo ju polievate medom, potom zas vrstva cibule. Necháte to pár hodín (najlepšie cez noc) odstáť, cibuľa pustí šťavu a tú po jednej polievkovej lyžici užívať. Myslím,že tehotným by to nemalo uškodiť, je to prírodné.

kukulik30
autor
13. máj 2009

mozes tam pridat aj citronovu stavu 😉

zuzana612
13. máj 2009

Diky, zo salvie mam fajny recept na kloktanie. Bioparox nemozem, strekla som si to 2x ked som bola tehu s Matusom a myslela som ze vygrciam aj creva 😝 Sinupret tu nemam, ale mam Mucosolvan Junior tak pozrem ci sa moze v tehu alebo nie

Baby, moj Matus sa teraz tak dosral, ze som normalne mala problem ho prebalit. Az na chrbte to mal, vsetko muselo ist dole, pyzamo, body, no proste horor 😕

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre