Spišská Nová Ves II.

kukulik30
7. apr 2009

Mile snazilky, nesnazilky, mamicky, tehulky a samozrejme rodacky, oteckovia a spioni zo SNV a okolia vitam Vas v dalsom pokracovani nasej naozaj plodnej temy 😀 😀 😀

tesime sa kazdej novej tvari 🙂 tak hor sa k nam 😀

rybecka
29. máj 2009

Kaja parada na mne sa tie kila drzia ako kliest.
a vcera mi bratranec hovori. Jani ty cakas tretie?? 😠 tak mi brucho odstava ☹ a leto je tu ja fakt neviem ako tomam dat dole ked kojim vecer uz jem len salaty a jogurty a cvicim a nic 😠
ticho ti zavidim ze si to dala dole a ty si aj kojila? tak porad. 😉

veronika1982
29. máj 2009

mne vcera mm povedal ze som schudla ale ze zadok mam stale taky velky... a chystame sa na romantikus vecer 😀 😀 tak sme sa smiali ze kedy babka zoberie mateja

kukulik30
autor
29. máj 2009

veronika my sa chystame na romantikus vecer uz tredi den a predvcerom som zaspala ja a vcera zase on pri samkovi..no tak som zvedava, ako to dopadne dnes 😅 😀

gabkazabka
29. máj 2009

Ahojte,pekny dnik prajem 😵
Kaja,tak teda to ti blahozelam,aj mne by trebalo schudnut,ale aspon 20 kg 🙄 .Hod sem recept,ako sa ti to podarilo.... 😝

rybecka
29. máj 2009

aj ja chcem romatikus ale ja som uz dostala kramy 😒 a to som sa tesila ze bude leto este bez toho.

evitkamalicka
29. máj 2009

Ahojte spisiacky...co noveho doma?

kukulik30
autor
29. máj 2009

janka, ved si este len 2 mesiace po porode, neboj, to brusko sa stiahne, ja sa pamatam, ze samo odislo, chudla som pod moju vahu pred tehu....ale bolo to az okolo 6 mesiaca, to viem, lebo vtedy maly zacal tak tahat to mlieko, ze az zo man tuky vytahal 😀 ani neviem ako a kila sli dole

rybecka
29. máj 2009

neviete o nejakych akciach na vikend na den deti? 😕

kukulik30
autor
29. máj 2009

jani, nie neviem, v meste to byva neskor...az o dva tyzdne 😒

anape
29. máj 2009

ahojte baby,
trosku vas zanedbavam, ale nejako net v poslednom case popri dvoch detickach nestiham 😔, cele dni im vymyslam program, kedze zopar dni sme nemohli ist ani von... uz su na tom zdravotne lepsie, len zase to pocasie sa riadne zhorsilo 😒

kaji tak to ta tiez obdivujem a blahozelam 🙂

evitkamalicka
29. máj 2009

mne sa tiez dari uspesne chudnut a stale je z coho tak pokracujem dalej

sophie1981
29. máj 2009

aj my s mm sa chystame na romantikus uz od nedele...aj vinko sme kupili....ze si dame decko...a vinko mi tu stoji neporusenne na stoliku..... 😕 ...ale dnes uz snad bude...uz vcera mohlo byt, nebyt mojej lachvatnosti na tatarsku omacku..... 🙄 🙄 🙄 🙄

ja by som tiez dosla...katka mi teraz zaspinkala.....tak pockam...idem umyt riady... 😝

kukulik30
autor
29. máj 2009

evit..naozaj,a ako pokracujes, ved sa pochval, ze sa potesime spolu s tebou 😉

evitkamalicka
29. máj 2009

kukulik uz mam dole 11,5 kg

ninka1234
29. máj 2009

ahojte, Baby aj ja chcem tak pekne chudnúť. Poradte ako nato 😒 😕

kukulik30
autor
29. máj 2009

fiha, dobreeeeeeeeeeeeeeee..drzim palce, nech to pokracuje aj dalej a hlavne nech sa to udrzi 😵

kukulik30
autor
29. máj 2009

ninka ahoj, kaja by ti vedela pisat, ona to uz aj niekde rozpisovala, ako sa starvuje, ale urcite ti to rada napise...nie je to az take zlozite 🙂 ....ale treba mat aj pevnu volu, tu ja nemam a rada papam 😖
a predpokladam, ze po mojich hormonalnych inejekciach troska vaha pojde hore 😒

evitkamalicka
29. máj 2009

veru pevna vola je zaklad, ja som ju nikdy nemala az kym som sa nedopracovala k vahe k akej som sa dopracovala a ako som ja milovala sladkosti a uplne som sa ich vzdala, dam si tak jednu kocku cokolady za tyzden a aj cukrit kavu a caj som prestala

ninka1234
29. máj 2009

kukulik dakujem 😉

Kaji tak ak budeš mať čas tak napíš, rada sa budem inšpirovať- veď letná dovolenka sa blíži

sophie1981
29. máj 2009

joj, ste ma tak inspirovali tou vahou, ze som neodolala a postavila sa po dlhom case na tu nasu...a hned sa mi zlepsila nalada....z moji uzasnych 58 som na 56......este 2-3 kila a mame povodnu vahu...jupiiiiiiii......no tak, Katka uz je hore...idem ju nababusit, a idem von.....ja mam este drobnu povinnost ist k mamke do roboty, dosla tam jej byvala kolegina, a chce sa pochvalit s Katkou....Tak najprv sa tam stavim potom vam brnknem kde ste, ze dame tu kavicku...teda ak to livka este plati...bo vies, ty robis takuu fajnu.... 😀

gabkazabka
29. máj 2009

evitkamalicka,mne sa tiez podarilo schudnut 11,5 kg,ale to bolo reste pred svadbou(pred 2 rokmi).A potom som to nabrala naspat ☹ .Drzala som 90-dnovu dietu.....tak porad,ako sa to podarilo tebe,ze ma inspirujes 😵

evitkamalicka
29. máj 2009

gabka ja nedrzim ziadnu dietu, skusala som aj 90 dnovku, ale po par dnoch mi z nej bolo zle...zaklad je pravidelna strava kazde 2-3 hodiny 5x denne v mensich davkach ak sa da vzdy o tom istom case a hlavne pitny rezim je dolezity tych 3l vody nesladenej denne, to je cely zazrak a u mna to teda funguje

gabkazabka
29. máj 2009

wooow,tak to znie celkom dobre....a za aky dlhy cas sati podarilo tak pekne zhodit?
😝

evitkamalicka
29. máj 2009

gabka za 2,5 mesiaca

gabkazabka
29. máj 2009

😲 tak to je fakt super 😎 Zeby som od zajtra zacala? 😝

evitkamalicka
29. máj 2009

gabka vyskusaj, nic za to nedas

gabkazabka
29. máj 2009

a co to znamena v mensich davkach?Skus rozpisat 1 den....

evitkamalicka
29. máj 2009

a snaz sa nikdy nepresiahnut pauzu medzi jedlami 3 hodiny, lebo potom si vraj telo robi zasoby formou tuku

evitkamalicka
29. máj 2009

gabka ja papam asi polovicnu prociu z toho ako som bola zvyknuta jest predtym, cize napr. ked som predtym zjedla 2 rozky tak teraz si dam jeden atd...a papam viac zeleniny

evitkamalicka
29. máj 2009

no a ako som uz pisala uplne som vynechala sladkosti a cukor

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre