Spišská Nová Ves II.

kukulik30
7. apr 2009

Mile snazilky, nesnazilky, mamicky, tehulky a samozrejme rodacky, oteckovia a spioni zo SNV a okolia vitam Vas v dalsom pokracovani nasej naozaj plodnej temy 😀 😀 😀

tesime sa kazdej novej tvari 🙂 tak hor sa k nam 😀

rybecka
2. jún 2009

Ahojte,
ja som si dnes dala zavezok ze nezapinam comp aby somnieco urobila doma a houby som spravila 😅 nejak sa mocem a nic za mnou nevidno a este k tomu ani Matej mi nechce spat tak som navarila obed a teraz si vas citam 😉
ako sa to tu pekne meni my sme porodili a uz pribudaju dalsie tehulky je to take mile. 🙂 tesim sa s vami
Livi tiez drzim prsteky aby boli dvojicky 😉 ale tu makacku okolo nich nezavidim 😅
no idem na druhy pokus uspat Matejka

zuzanale
2. jún 2009

Zuzi ja by som tiež vzala 2bal tie huggies3 ale premium 86ks teda keď dobre počítam kurz že balík vychádza 315sk+poštovné 😕 ovšem ak sa tam nejak zmestím do váhy 😅

zuzana612
2. jún 2009

Zuzi, uz mi tam vyhodilo 29 kg ale volakde som citala ze ak je balik velky, tak ho rozdelia na 2. Tak ak to urobia tak doobiednam este dalsie plienky. Len teraz musim prist na to ako sme to so segrou platili cez internet aby to neslo bankovym prevodom lebo za to sa tiez plati. Tak hladam kde to je 😀

zuzanale
2. jún 2009

Tak urob ako tebe bude vyhovovať keď sa tam vmestím tak fajn ak nie tak neva.... len mi daj potom vedieť aby som zbytočne nekupovala tu

kukulik30
autor
2. jún 2009

bibka, no to je este otazne , ci sa uhniezdia..o dalsie 2 tyzdne bude krv a vsetko b ude jasne 😉

zuzi...fiha tu sa objednava vo velkom, aj ja by som rada, ale nemam co 😀 ...ale potom sa ozvem 😀

veronika1982
2. jún 2009

tak a sme sami doma.. nasi uz odisli.. moji pestuni... ☹ ☹

zuzana a co ak budes mat aj ty dvojicky?

maca77
2. jún 2009

baby, chcem sa opýtať, či náhodou nepotrebujete niektorá Huggies 4+ (veľkosťou sú ako Pampers 4 maxi, ale podľa mňa sú lepšie) .... kúpila mi ich totiž švagriná, keď bola v PL na nákup a stáli 300,- .... lenže Huggiesky by sa nám už zišli aj väčšie ....

.... ak by sme sa zmestili do balíky, tak ja by som vzala aspoň 1 balík Huggies Premium 5 😉

maca77
2. jún 2009

....že do balíky.... píšem jak maďar 😀 ... malo byť - do balíka 😉

tie Huggies sú tiež premium 😉

slaviq81
2. jún 2009

Preberáte plienky? Treba aj nám 😀 Ak sa zmestíme do balíka tak beriem 3 krát pampers maxi (7-18kg) 😝 Maca, no keď ti netreba tie Huggiesky, tak ich vezmem.
Ozaj Bibka, ako s tým vajkom? Kedy (ak?) by ho sestra chcela?

slaviq81
2. jún 2009

Joooooooooj, už kysnete v kreslách a čakáte na Ordináciu čo??? 😅 😅 😅

maca77
2. jún 2009

dobre Slavi, tak ja ich nebudem rozbaľovať a nechám ti ich 😉

zuzana612
2. jún 2009

Baby, ku mne sa uz asi nezmestite do balika, ale ved ked vas je tolko, moze sa objednat aj druhy balik, nie.

Ja uz pozeram ordinaciu a popritom citam konika 😀

sophie1981
2. jún 2009

plienky, plienky a plienky...... 😀

slavka, ip

sophie1981
2. jún 2009

mam chut na prazenicu...uz nech je reklama..... 😅 😝

maca77
2. jún 2009

Zuzi, tak keď si nás už tak navnadila na to objednávanie, tak to len pekne spisuj a ked bude toho dosť,tak to rozdelíš do 2 balíkov 😉 😀

ozaj, kedy chceš poslať objednávku? 😕

zuzana612
3. jún 2009

Ahojte, zase som prva 😅 Kdeze ste vsetky????

Maca, ja som moju objednavku poslala vcera ale teraz cakam na ich odpoved lebo na sk posielaju baliky az po zaplateni. V prvej objednavke mi odpisali ze to bude poslate v jednom baliku a postovne je 55 zlotych. Teraz mi este neodpisali ci to bude v jednom alebo dvoch balikoch. Ak v jednom tak nie je problem dalsi doobjednat, jedno balenie plienok ma priblizne 2,5 kg, cize by sa ich malo do balika zmestit nejakych 12. Uz teraz ich chcete 8 😀 Tak hadam odpisu dnes

sophie1981
3. jún 2009

dobre rano, my mame dnes 3 mesiace,,,,, 😵

evitkamalicka
3. jún 2009

Dobre ranko kocky,

Katuske vsetko najlepsie k 3 mesiacikom

evitkamalicka
3. jún 2009

my sme mali na den deti 8 mesiacov 😀

sophie1981
3. jún 2009

...3 mesiace, ale plujeme ako stary baca.... 🙄 🙄

zuzanale
3. jún 2009

Ahojte my máme dnes 2mesiace a pozajtra meniny 😀 😎 to aby sme zas šli na nákupy 😅 no uvidíme kam nás tatino vezme sa chystá do PO v sobotu len aby nebolo počasie na ... 😝

veronika1982
3. jún 2009

jej katuska tak vsetko naj k 3 mesacnemu vyrociu...aj laure prajeme vsetko naj...a tiez k meninam...
my sa chystame k pani doktorke na kontrolu...

mrka2
3. jún 2009

Ahojte,

bibka... ako Katka vyrastla... ja neverim vlastnym ociam??? 😕 😕 dobre ju krmis.. 😀
a ja sa musim pochvalit s kociarikom,ktory mam v albume. 😉 🙂 velmi sa vytesujem.

chcem sa opytat, chodili ste testne pred porodom ku svojmu gyndarovi,alebo uz do nemocnice na kontroly?

sophie1981
3. jún 2009

mrka, aj ty pekne rasties.....manzel tiez dobre krmi.... 😀 😀
mas kraaaasny kociarik......super farba a tie kvietocky mnam..... 😵 😵 .....fakt krasny, ja milujem zelene...

ivana2009
3. jún 2009

dobre ranko 😉
bibka to nie je pravda ze mate uz 3 mesiace ako ten cas leti 😀 😀
mrka chodis do konca tehu ku gynekologovi 😀 😀 😀 😀 on ta posle do porodnice alebo to pride samo 😉 😉 😉
kociarik peknucky 😀 😀 😀
veronika a matejko ako ?ako ste dopadli u dr?
baby to je cas ☹ ☹ ☹ ☹

evitkamalicka
3. jún 2009

mrka krasny kociarik

mrka2
3. jún 2009

diky. hej,vazne az do konca? a ked ma to chyti,tak jednoducho vletim do prvej nemocnice a oni ma zoberu??? 😅 boze,ja netusim ako to chodi... ale aspon by som im mala dat nejako vediet,ze pridem,nie??? 😅 lebo chcem rodit v SNV,nie v Krompachoch,no ale co ked to na mna pride a nestihnem az do SNV?? mne sa teraz moja doki odchadza a na jej miesto pride iny doki,tak hadam ma pouci... 😝 😝

mrka2
3. jún 2009

bibka - hej,manzel krmi... ale skor seba a ja popri nom... tu zmrzlinka,tu kolacik.. 😝 aaa fuj. este to nie je az take zle,ale uz dychcim neskutocne. 😝

sophie1981
3. jún 2009

mrka...to chlapy s nami tak spolocne znasaju to tehulkovanie....musia papat, maju chute, vela spinkaju, su unaveni.........pozname.....len skoda zenegrcaju......dokonca mojho aj krize boleli aj nohy..... 😀 😀 😀 😀 ...som cakala ze kedy povie ze sa mu cecky naliali..... 😀

mrka2
3. jún 2009

😀 😀 😀 presne... 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre