Spišská Nová Ves II.

kukulik30
7. apr 2009

Mile snazilky, nesnazilky, mamicky, tehulky a samozrejme rodacky, oteckovia a spioni zo SNV a okolia vitam Vas v dalsom pokracovani nasej naozaj plodnej temy 😀 😀 😀

tesime sa kazdej novej tvari 🙂 tak hor sa k nam 😀

sophie1981
21. jún 2009

janka, tak budem na teba mysliet o druhej rano ked budem kojit..... 😀 ...

idem spat...bruu noc

Livia, si sa tu neukazala, dufam ze vsetko je ok 😕

kukulik30
autor
21. jún 2009

baby ahojte, vsetko ok, ide sa dalej....na krv uz nejdem, nema to vyznam.....vysadila som uz lieky, takze ocakavam mrsku, dufam , ze pride co najskor, nech uz sa dam troska do kopy a mozem zacat dalsi pokus

dakujem 🙂

sophie1981
22. jún 2009

dobre ranko....oj livka ani si nevies predstavit ako mi je to luto, 😢 ☹ ☹ tak som verila, ze teraz to vyjde........ale urcite ten dalsi pokus bude dobry 😉 ....vela sil a ako pises, co najskor sa daj do kopy.....

super pocasie, tak na spanie len ako to vysvetlit mojmu decku???? 😕 🙄 ...od 6 uz zijeme vo velkom.... 😝

anape
22. jún 2009

dobre ranko 🙂 ,

livka aj mne je velmi luto, ze to nevyslo ☹ , ale stale silno drzim palceky, nech si coskoro tehulka 😉

no neviem neviem baby ci tento tyzden vyjde stretko 😒 , to pocasie je priserne...

sophie1981
22. jún 2009

aaaaaaaaa 😲 😲 😲 😲

zuzana612
22. jún 2009

Ahojte,

Livi, aj nam je to luto, som myslela ze nas tu bude viacej tehuliek, ale ked si vravela ze ich mate este dost na dalsie pokusy, tak nieco z toho sa urcite uchyti!!! A kedy mozes ist opat. Teraz dost rychlo, nie??? Tak drzime palceky nech mas do konca roka uz minimalne prvy trimester za sebou.

Baby, ja sa idem pochvalit, my sme s Matuskom spali od deviatej vecera doteraz!!!!!!!!! Akurat co o pol siedmej vypil mlieko a spal dalej. A vo svojej postielke. To bola parada. Tak dnes uz pojdeme spat len poobede, dam ho okolo jednej nech spi aspon 2-3 hod. a ja s nim 😀

Bibka, este z tej strudle nieco ostalo, tak mozete s Katuskou prist ak mas auto. My budeme aj tak cely den trcat doma. Neviem ako to s Matuskom vydrzim, lebo pre neho je to hrozny trest byt zavrety doma. Ku komu mozme prist na navstevu kym je taketo skarede pocasie 😀 😀 😀 Zmenit trosku prostredie.

Moje dieta sa mi vopchalo naspat do postele tak ho idem trosku postiskat a pomojkat 😉

sophie1981
22. jún 2009

zuzana, nemam auto... ☹ ...stary je v PO.....a uz bude problem pre mna auto...mm bude na nom pracovat.... ☹ 🙄

zuzana612
22. jún 2009

jaaaaaaaaaj, ja ze bude mat sluzobne 🙂 Tak potom nic 😖

sophie1981
22. jún 2009

a kludne dojdi...ja este vybehnem von s katkou aspon na hodinku na vzduch...pridas sa???

sophie1981
22. jún 2009

sluzobny budelen benzin...... 😀 ......a ma na starosti spis a gemer,....takze ja som uz definitivne bez auta,....asi zacnem pouzivat ten bus c 3 do huty, bezbarier.

sophie1981
22. jún 2009

veronika a ty nedojdes na cafcu???

slaviq81
22. jún 2009

Dobré ránko 😒 , ďalší upršaný deň pred nami.

Kedy sú na pôrodnici návštevné hodiny? 13-15 alebo 14-16? Viem, že je jedno platí cez týždeň a druhé cez víkend. Kamarátka včera rodila a ja som ani nevedela že je tehu. Myslíte, že ju môžem ísť pozrieť, alebo je to skoro? 😕

anape
22. jún 2009

slavi navstevne su od 14-16 v pracovne dni a cez vikendy od 13-15 🙂

rybecka
22. jún 2009

joj to je vonku skaredo 😖 ja akurat ucim spat ondrejka v postielke lebo on len v kociari a kto ho bude kocikovat v tej kose 😅
tak mi vyplakuje tu 😒

pata31
22. jún 2009

Ahojte 🙂
Livka, drzim palec na dalsi pokus 😵 Kedy ides zase? o mesiac?
mne uz zacina rast brusko, tak sa vytesujem 😉

pata31
22. jún 2009

baby, je lepsia rucna ci elektr.odsavacka na mlieko?
a za kolko ste kupovali perinky?
trosku si robim prehlad 😉 😵

slaviq81
22. jún 2009

Pata, ja mám ručnú Chicco a som bola spokojná. Ale myslím si, že odsávačku kupovať vopred netreba. Stačí po pôrode, uvidíš ako sa ti rozbehne mliečko 😉

slaviq81
22. jún 2009

Anka, dik 🙂

pata31
22. jún 2009

Slavi diky za radu 🙂

kukulik30
autor
22. jún 2009

pata...o mesiac, ano, ak mi teda pride mrska, tak ako ma....lebo po tych hormonoch zvykne blbnut cyklus, hlavne ta druha mrcha 😒 ...ale hadam nebudem musiet na nu dlho cakat 😉

veronika1982
22. jún 2009

ahojte...livka neboj urcite sa to podari na dalsi pokus.. drzime palce

bibka nedojdem na kavu lebo rano sme boli s matejom u doktorky... zajtra rano ideme na krcne kvoli tym soplikom.. zase sme mali super noc.. zaspal s placom az o jedenastej...

spravila nam aj poradnu tak mame 5410 g a 58 cm...

a ja mam papier ku alergologicke lebo asi budem mat alergiu na slnko... ruky ma neskutocne svrbia.. teraz sa to trosku stiahlo kedze nesvieti ale inac je to na nevydrzanie...

pati mne sa osvedcili 2 perinky a jedna zavinovacka.. to tej zavinovacky ho obcas viazem aj teraz ale kolko stala neviem lebo to sme dostali ako vianocny darcek od babky..a k odsavacke asi tolko ze v porodnici ti povedia ze si si ju uz mala doniest

zuzana32
22. jún 2009

Ahojte,

Veronika po prvom pôrode, som aj ja chytila alergiu na slnko na ruky.
Mastila som si to calciovou masťou (na odporúčanie kožnej sestričky), a keď svietilo silné slnko, tak som nosila tenučkú blúzku s dlhým rukávom.
Po pár týždňoch to prešlo samo, a chvála bohu už sa to nevratilo.

pata31
22. jún 2009

Veronika..takze mi ju bude treba do porodnice?? ale to asi nie je medzi tymi vecami, co si treba doniest,nie? 😕
inac aj ja som mala alergiu na slnko, ale to ked sme boli na dovolenke a sme cely den na motorke jazdili...potom mi tam dala dr nejaku masticku a preslo to, odvtedy nic...mozno to mas z kocikovania, jak mas ruky stale na slnku, ze?

kukulik30
autor
22. jún 2009

Patka blahozelam k rastucemu brusku...to je jediny raz, ked ymame radost, ze priberame... 🙂 my zeny

veronika...paradne miery 😉 ...rastiete ako z mlieka 😀 Matejko je chorucky? joj moj zlaty..tak snad nic vazne nebude 😕 nech to co najskor prejde..

zuzanale
22. jún 2009

Ahojte tak som tu konečne po dlhšej dobe baby spia , upratané je a navarené od včera 😉
nestíhala som vás buď sme boli vonku alebo u našich a pomedzi to som robila veľké upratovanie umyť okná, oprať záclony lebo neboli od marca a už to bol des 😝 ..... a a teraz je hnus počasie von sa nedá a moje baby sú tiež nervné hlavne Laura ta hodku pospí potom pohrá pol hodku čičíkame na rukách lebo je hladná ale nenaje sa až keď zadrieme jej musím chytro cicu štopnúť a potom douspávať ešte že v noci spí dobre nap včera zaspala čosi po 20tej a spala do 4tej a potom až do 7.30 ale odvtedy des nie a nie zaspať takže asi tak.....

ozaj blahoželám maminkám našich novonarodených slečien nech sa im darí 😉 hlavne veľa zdravíčka

Livi ma mrzí že to nevyšlo a už je to naozaj pre tento krát stratené nieje šanca že sa predsa len usalašili a ty o tom nevieš

pati naj asi klasické obliečky na perinku a do toho výplň predávajú tú je dobré mať dvojmo aj na výmenu a ak tak aj tú rýchlo zavinovačku každá stojí cca 10€ rýchlo zavinovačka aj do 20€ viem lebo som rozmýšľala či dokúpiť pre Lauru no netrebalo takže používam to čo pri Timke jednu náplň a jednu rýchlo zav ale my sa neviažeme to viacmenej len ak aby bola lepšia manipulácia a teplejšie v noci že má pod sebou a zakrývam paplónikom

pata31
22. jún 2009

Livka, no veru...aj ked zatial vyzeram len akoby som pribrala 😅
no a teda drzim palceky na druhy pokus... 😵
Zuzka tiez dik za radu...klasicku perinku by som mala zdedit, a chcela by som si este dokupit tie zavinovacky 🙂

zuzanale
22. jún 2009

Pati ja som obliečky na perinku len podedila mám asi 3 a kúpila som len tú výplň a tú rýchlozavin + mám jednu fajnovú obliečku (čo leží v skrini síce kúpila som ju ja krstňatám ale vrátila sa mi tá bola vždy použitá len do krstu )

anape
22. jún 2009

ahojte baby,
normalne som mala problem najst nasu temu a nasla som ju az na druhej strane 😨 , tak to idem napravit a vratit nas na popredne miesta 😀

my sme cely den doma, ale aspon som si poupratovala a este idem pozehlit 😝 ... odskocila som si aj k zubarovi na preventivku, lebo som zubara zanedbavala tri roky 😕 😔 a chvalabohu som to prezila, lebo zubara moc nemusim a to asi nie som sama co? 🙂

sophie1981
22. jún 2009

caute...my sme mali na navsteve Zuzanu s Matuskom...potahal Katku za nohy a ruky, hodil jej loptu do hlavy, pobozkaval sa s nou, pospal v jej postielke, a potom sli bo zuzane bolo na grc...pevne verim ze koly tehu a nie zo mna.... 😀 😀

veronika, kde sa ponahlate s tou vahou??....ved uz len par dkg a ste pred nami.....asi poslem katku cucat tvoje mliecko.... 😀 😀 😀 😀

pati, ja som odsavacku mala v porodke, pouzila som ju akurat na stimulaciu, aby rychlejsie doslo mliecko, kedze Katku mi nedali na izbu a po 2 dnoch sla na nedonosene...inac som ju za tie 4 mesiace pouzila 2 krat....ale prezila by som bez nej.....ale je to individualne.... 😉 a co sa tyka periniek, ja som mala jednu rychlozav. a tu som pouzila len zopar krat, ked dosla navsteva a klasicku perniku a tu som pouzivala len v noci...aj to led do prveho kojenia, potom uz len n nej spinkala...a ked bola zima, tak som ju jemne zviazala, nech jej je teplo...mala som jedno futro a 2 obliecky, tie som striedala....

sophie1981
22. jún 2009

anka, ja som mala ist k zubarke hned po sestonedielke....kAtka uz ma 4 mesiace.... 😀 ..tiez nemusim.. 😝

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre