Spišská Nová Ves II.

kukulik30
7. apr 2009

Mile snazilky, nesnazilky, mamicky, tehulky a samozrejme rodacky, oteckovia a spioni zo SNV a okolia vitam Vas v dalsom pokracovani nasej naozaj plodnej temy 😀 😀 😀

tesime sa kazdej novej tvari 🙂 tak hor sa k nam 😀

pata31
22. jún 2009

no uz zacinam mat chaos, ze co mi treba a co nie 😀 😀 ale este mam cas na rozhodovanie 😵

veronika1982
22. jún 2009

pati v porodnici sa stretnes aj s poznamkou resp. ja som sa stretla ze predsa u doktora v poradni je napisane co vsetko si treba do porodnice doniest... mne potom pozicali odsavacku z novorodeneckeho a ked som prisla domov tak som mala od bibky elektricku ale ta neodsala tak ako rucna...

teraz mam doma este od sestry taku zavinovacku ale nema uz vystuzene pod chrbatikom tak ho balim teraz do tej lebo je v byte zima...

my sme konecne zaspali a teraz este spinka.. ja uz neviem co mam robit... ci je dost najedeny alebo je hladny ze tak place alebo ho brusko boli alebo neviem co...uvidime ako to bude vecer ale uz teraz mam z toho strach...

sophie1981
22. jún 2009

pata, postupne budes kupovat a potom zistis, kolko sprostosti mas kupene.... 😀
veronika, takze zajtra ficis na krcne???? 😝 ...mozno ma len drobec zle obdobie a prejde....a nic si nezjedla???... 😕

zuzana612
22. jún 2009

Bibkaaaaaaaaaa, jasne ze mi bolo na grc z teba ale asi z tych chipsov co som u teba jedla 😀 My sme sa este s Matusom vybrali do Kauflandu ked sme uz boli v meste, pockali sme na ocka a kym sme prisli domov bolo pol stvrtej. Kym isiel Matus spat tak bolo pol piatej a pred chvilou som ho zobudila. Isla som hore s Danielom ze ideme pokracovat na montovani kuchyne, ale ked nieco neslo tak ako malo a hned na prvy krat tak som zbytocne chytila take nervy, ze som radsej odisla dole. Najest sa 😀 😀 😀 Tak teraz mi je zase zle z toho ze som sa nazrala. Proste taky sprosty kolotoc dookola. No ale verim ze o par tyzdnov uz budem len zrat toho ze sa mi bude chciet po kazdom jedla grcat 😖

Livi, neboj, do konca roka uz budes urcite chodit s bruskom, len uz potom asi radsej netestuj. Obehame vsetky lekarne v Spisskej s tvojou fotkou aby ti nikde nepredali tehu test 😀 😀 😀

Veronika, tak to ti riadne pribera, musis mat dobre mliecko 😉

Pata, aj mne uz zacita trosku rast brusko, ale este ho zakryvam, hlavne ked sa viacej najem, lebo to chcem oznamit rodine o 2 tyzdne na oslave. To uz budem v 14-tom tyzdni, takze im to oznami 6 mesiacov pred porodom ako pri Matuskovi

sophie1981
22. jún 2009

pomoooc, moja malaaa ma zase sajeee.....ja uz budem mat cecky ako prazdne sacky..... 😲 😲 😲

zuzana612
22. jún 2009

Pomoooooooooo, mne moj maly je moju polievku, co budem papat ja????????????????????

sophie1981
22. jún 2009

usetrim ti ten zbytok v mojom ciciku??? 😕

zuzana612
22. jún 2009

vdaka, radsej zomrem od hladu 😀

sophie1981
22. jún 2009

sladucke, mnamucke.......raz ochutnas a stanes sa zavisla......budes uz chcela stale cmulat moje cecky..... 😀 😉 ..tak co pockam ta???...stary este nieje doma..... 😅

zuzana612
22. jún 2009

boze moja, prestan, si tu o nas pomyslia 😀 Takze Jozka dnes cakat nemame, ano?

sophie1981
22. jún 2009

ale cakaj,...nech aj teba potesi, ked tvoj sa nema k cinu....uz je na ceste k tebe...len ho prosim ta nedrz dlho....medzi 8-9 si musi splnit manzelsku povinnost...inac bude nervna.....takze na to mate hodinku...staci vam??? 😀

zuzana612
22. jún 2009

kedze u nas bude pozerat len vodovod a nie si plnit manzelsku povinnost, tak by to mohol stihnut 😀 😀 😀

sophie1981
22. jún 2009

no ved to ze kym tu ruruskontroluje.... 😀

sophie1981
22. jún 2009

idem kupat drobenku.......sa stavim neskor......skontrolovat situacion.....ze kto s kym kde a co robi..... 😀 ...pa milacku....

sophie1981
22. jún 2009

uz okupkane a spinkame...tak nic, tu ani nohy...idem zalomit ku katke...troska ju popucim a idem spat...dobru noc.... 😉

veronika1982
22. jún 2009

tak vy uz spite? a my zapijame kluce od bytu takze bibka zajtra vyrazame na 13? ha ha ha...

aj matejko vypocul moje prosby a viete co sme skusali? papat bez klobucika.. najprv pozeral na mna ze co to od neho chcem a potom sa prisal a trosku potahal ale potom uz chytil nerv tak som ho uz nechcela viac trapit a teraz spinka v postielke.. hadam ho to uz plakanie preslo a ze uz sa to nebude opakovat pretoze osivejem...uvidime ako dopadneme zajtra na tom krcnom.. to bude zase placu.. prisiel na to ze ked prida na decibeloch tak sa mu lepsie place takze bibka zatial som pocula len tvoju katku plakat ale ta sa moze skryt oproti tomu co on dokaze...

zuzana612
22. jún 2009

ja som sa bola na pol. hod. utopit, tak dobre mi to padlo a aj vlasy som si umyla. Tak zajtra sice nebudem vypadat ako bezdomovec, zato sa rano zobudim s riadnou sopou na hlave 😀

Bibka, Jozko sa ponahlal domov, neviem co si mu slubila, ani len kavu nechcel. Ani rezen a dokonca ani mna 😀

sophie1981
23. jún 2009

dobre ranko....

veronika, blahozelam ku klucu od bytu.....tak uz len prerobit a mozte sa stahovat..... 😉 ....daj vediet ako na krcnom......my mame zajtra ockovanie a zatial to je realne, lebo ocicko uz mame v poho.....juj, bojim, bojim...

zuzanka....to je tajomstvo......co mal slubene.....alebo lepsie povedane co ho caka ke pride neskoro.....co a tak prisiel, tak sme sa len fajne povadili, rano sme pokracovali, potom sme si dali kavicku, pusu a siel do roboty.... 😀

v noci sme sa zase napchavali...od 12 kazde dve hodky.... 😝 ...ceeeem spaat.... 😔 😔 😔 😔 😔

sophie1981
23. jún 2009

zuzanka, vcera pil kavicku u mamicky....... 🙄 🙄 🙄 🙄 vies,......... 😒

kukulik30
autor
23. jún 2009

dobre ranko 🙂 mne uz dosla mrska, takze konecne mi povolili moje bolave prsia..jupii..to je ulava

veronika, vau uz mate kluce..parada...to uz mate svoje hniezdocko lasky 😀

zuzi, ty si davas nacas s tym oznamenim tvojho tehu 😀 panecku..ta ja by som nevydrzala 😝

bibka , co ste mali smiesne mliecko, ze Katuska sa tak rehni 😉

sophie1981
23. jún 2009

cau livka...tak aspon ta mrska dosla na cas.......nech ti to teraz neskace....a co za mlieko si srkla...neviemmm.......ale mala som rum s colou.... 😅

kukulik30
autor
23. jún 2009

ahaaaaa...tak to asi bude tym 😀

kukulik30
autor
23. jún 2009

a otazne je , ci pride nacas ta druha mrska, ta vycsinou zvykne pooooooooooridne maskat, tie hormony sa dlho vyplavuju a robia sarapatu v cykle, tak hadam, nebudem musiet ist na vyvolavacku, lebo inak nestihnem v lete dalsi pokus....

sophie1981
23. jún 2009

juj, nech to vstko bude dobre...skoda ze sa prckovia neudrzali..... ☹ ...

baby, Katka si zacala cmulat palec...... 🙄

kukulik30
autor
23. jún 2009

no tak asi boli slabi..priroda a ten hore vie , co robia 🙂

zuzana612
23. jún 2009

Ahojte,my sme dnes spali sice len do pol osmej, ale dalo sa. Len teraz mi je zase zle tak som musela rychlo zavriet dvere na izbe aby som si mohla pregrcnut 😖 Dala som prat lebo von vypadalo ze bude celkom slusne pocasie, ale kym sa dopere tak uz bude asi zase prsat 😖 No budem to musiet ist vyvesit k nam hore, lebo svokra nema rada ked sa vesia pradlo dnu, lebo zevraj potom plesniveju steny 😠 Zaujimave ze plesniveju len nam a nikomu inemu, ale nevadi. Bud je to z nasho varenia, alebo preto ze sme pristavali, alebo ze dnu vesiame, no co vam budem hovorit. Vsetko co urobime je zle. Nech uz ideme horeeeeeeeeeeeeeeeeee

Livia, nabuduce sa to urcite podari, len na to asi nesmies tolko mysliet, aj ked to sa asi neda, vsak

Veronika, rychlo prerabajte, nech mozme ist na kolaudaciu. Len ked prideme tak ziadne otvaranie okien, lebo nas Matus je nebezpecny 😀

sophie1981
23. jún 2009

Zuzanka, no ved povedz starkej,ze bude na hubovu polievocku..... 😀 ...idem ja s Katkou von, kym sa da..ktovie ako bude neskor...tak nech aspon dnes nezmoknem....zatial paa

diankav
23. jún 2009

Ahoj Livia tak to mi je ľúto že to nevyšlo tak držím palce nech druhy pokus sa podarí tak sa majte ja idem lebo deti už majú hore nohami celu detskú izbu a upratovať bude opäť mamka 😀 😀 😀 😀

kukulik30
autor
23. jún 2009

my tiez padame, lebo musim ist do drogerky a kupit pecivo 😉 papa zatial

dianka a ty si este cela??? 😕 ako sa citis?

zuzanale
23. jún 2009

Ahojte my sme mali desnú noc Timka sa celé dni napcháva melonom a tak tuho spala že sa nepítala na wcko a sa dočúrala cez plienku celá mokrá sme ju zobudili lebo trebalo prezliecť no a potom už spala tak že raz som mala na hlave ruky raz nohy alebo som schytala kopanec do chrbta 😠 😝

Pati kúp si len základnu výbavu uvidíš čo podostávaš a dokúpiš potom podľa potreby tiež som mala nákupne mánie pri prvom a kopec vecí v skrini leží dodnes 😅 a teraz tam pribúdajú ďalšie čo nestíhame nosiť lebo aj teraz sa mi čosi páči tak kúpim a svokra mala posledné dni tiež nákupnú mániu sa vyžívala veď má tri vnučky 😀 takže my to začína so skrine padať na hlavu 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre