Spišská Nová Ves II.

kukulik30
7. apr 2009

Mile snazilky, nesnazilky, mamicky, tehulky a samozrejme rodacky, oteckovia a spioni zo SNV a okolia vitam Vas v dalsom pokracovani nasej naozaj plodnej temy 😀 😀 😀

tesime sa kazdej novej tvari 🙂 tak hor sa k nam 😀

kukulik30
autor
15. apr 2009

nebojte sa , Samko ma nevymkol na balkone, ani ma kupaci nezliali 😀 😀 😀 nesiel mi internet, az teraz som ho konecne nejakym zazrakom zapla....uz sme chceli volat servisakom 😝 ....mala som normlane abstinencne priznaky 😀 😀 😀 ..ale cez sviatky mi to aj dobre padlo 😅

kukulik30
autor
15. apr 2009

a drzim palce na dnesnu poradnu Veronike a Ivane, dufam, ze sa nic medzi sviatkami 😕 lebo som vas ani este necitala 😅

kukulik30
autor
15. apr 2009

Jaja a skoro som zabudla..kamoske sa na velkonocny pondelok narodil syncek Matej, 4480g, 52cm 😨 ..no riadny chlapina, ani nestihla EPI, ktore si vybavovala, ale nastastie to zvladla ..za tri hodky bol chlapcek von 😵 😵 😵
bibka, ta blondinka, co si nas videla pri smykacke minule 😉

anape
15. apr 2009

ahojte kocky,

maca mas pravdu, tych par viet staci 😒 ... ja som spomenula to PP depresiu kvoli tomu, ze kocky pisali, ze tam bolo male babo... bozemoj, chudaci deticky 😢

livi tak to teda je riadny valibuk 🙂 , este o takmer 300g viac ako moj Petusko... ale zvladla to za krasne kratky cas... to je jej prve babatko?

kukulik30
autor
15. apr 2009

ani, nie je to druhe 😉

kukulik30
autor
15. apr 2009

Zuzka, ano maju aj nozicky na nabytok, rozne, len treba prist kuknut 😉

kukulik30
autor
15. apr 2009

ozaj , co mate poobede v plane, ja rozmyslam....nechce sa mi byt doma, ale zase ani tu na Mieri a v meste..nechcete ist niekde von ...ja mam auto 🙂 ale Samka chcem ulozit spat okolo pol jednej, tak asi az okolo tretej, ak bude pekne...

anape
15. apr 2009

zuzi ja som si v rychlosti vcera precitala, ze zhanas noznicky na nabytok, tak som aj rozmyslala, ze ake to su 😕 , az teraz pozeram, ze ide o nozicky 😀 😔

tak to by som asi aj ja zvladla spontanny porod s Viki a tiez by to mozno bola rychlovka.... ked ja som sa tak hroooozne bala, kedze Petko sa narodil na poslednu chvilu... neva, rana sa uz zahojila 🙂

zuzana612
15. apr 2009

Ahojte, my sme hore od pol siedmej, tak dufam ze o chvilu pojde Matus spat a ja pojdem makat. Livia, kde mate presne ten obchod, budem musiet ist pozriet, treba nam nozicky na skrinku do kupelky 😉 Tak ked urobit niekde trzbu, tak preco nie vam, no nie 😀

anape
15. apr 2009

livka ja dnes popoludni idem na dvor ku svagrinke a potom pre Petka do jasli, lebo som mu slubila, ze dnes pridem ja a potom zrejme naspat na ten dvor, kedze sme bez tatina, tak aby nam zbehol cas 🙂

a kam by si chcela vypadnut?

kukulik30
autor
15. apr 2009

Zuzka je na Zimnej ulici, pri Divadle, hned vedla Pacigu-pekarne..Majstercentrum 😉 najdes to v pohode, ak ta moj manzel nespozna, normalne sa pripomen, lebo on ma strasne slabu pamat na tvare, ale mozno prekvapi a hned bude vediet 😀 😀 😀 a dufam, ze tam bude, ak nie pytaj si ho ...Laco je tam iba jeden 😀

kukulik30
autor
15. apr 2009

ja ani neviem, ale niekde , kde moze Samko behat a nevybehne na cestu, alebo nespadne do vody, taka luka by bodla 😅 ...asi som narocna, ze?
doobedu chcem s nim ist na smykacku, uz som mu slubila, hned za nasim cynziakom mame a stale prechadzame okolo, lebo ideme niekde inde, tak konecne to mame v plane 😉

anape
15. apr 2009

livi a ja som si az do teraz myslela, ze mate to zeleziarstvo na letnej, myslim, ze sa vola nezabudka 😕

kukulik30
autor
15. apr 2009

ani, nie...tam robil manzel predtym, ale normalne zamestnany 🙂 ...to vlastni jeden z huty, toho bude poznat mozno zuzkin manzel 😉

anape
15. apr 2009

tak dobre si pamatam, tam som tvojho manzela niekedy videla, nepoznam ho, len podla tvojich fotiek... tak asi preto som si to takto spojila 🙂

kukulik30
autor
15. apr 2009

ani,hej hej, robil tam asi nejakym 5 rokov 😉

sophie1981
15. apr 2009

ahojte....uz sme aj mi hore...Katka uz pomali ide aj na druheho slofika.... 😀 ..taj ja rychlo navarim a padam von, lebo je krasne...

Livia...treba ist na kosiarny.....luka, ziadna cesta, preliezky.....dobre pivo.... 😀 nejdeme??? 😀

maca77
15. apr 2009

ahojte 🙂

slniečko svieti, tak idem rýchlo niečo ukuchtiť a pádime vonku na čerstvý vzduch ...

sophie1981
15. apr 2009

baby, mojmu muzovi sa vcera v noci snivala spinava velka a mutna voda.....ze sa v nej topil....som mu vravela rano, ze to nestastie znaci....a par hodin nato sme sa dozvedeli, ze jeho uja svokra umrela na rakovinu... ☹ 😔 az mi mraz po chrbte prechadza.... 😨 .....a vecer zase ze sa bratrancovi narodil syncek.....potom som len v noci premyslala, aky je zivot...jedna rodina smuti za rannou stratou...druha nad vecernym stastim....joj...nejako mi to nejde vyhodit z hlavy....este aj ta baba co zomrela....tie hormony su strasne... 😕

kukulik30
autor
15. apr 2009

mozme 🙂 ...a je tam aj smykacka, to je podstatne 😀
ahoj maca 😉

kukulik30
autor
15. apr 2009

to pivo si ale das iba ty, bo ja sofer 😀

kukulik30
autor
15. apr 2009

bibka, to mi je luto 😢 😔
a o akej babe to pisete 😕 😕 😕 nechce sa mi citat dozadu, cakam, kym sa samko uraci a pojdeme von 😉

rybecka
15. apr 2009

Ahojte,
no dnes mi dosla mamka tak od rana kvakame a v byte bordel 😝 teraz maly zaspinkal a ja idem na to.
No na vylet by som uz aj sla a ten kosiarny je celkom fajn napad ale ja nemozem lebo ideme ku krsnej ☹
ale je to dobry tip na stretko s detmi v lete 😉
no utekam tiez nieco urobit lebo sa tu zavalim spinou a chcem ist tiez vonku na prechadzku s malym. tak vecer kocky 😉

sophie1981
15. apr 2009

livi, vcera nam obchodnicka rozpravala, ze tragicky umrela baba, 26 rocna, ze ci nahodou neviem ze co sa stalo....a potom vysvitlo, ze vyskocila z okna, doma mala 3 deti, najmladsie 3 mes..... ☹

anape
15. apr 2009

livi jedna mlada 27rocna kocka vyskocila z okna 😒 , ja ju nepoznam, ale co pisala maca, tak je z huty,no nebyvala tuna, mala myslim tri deticky, najmladsie len par mesacne... no a ten skok bol vraj posledny utek pred manzelom, zrejme tyranom ☹

sophie1981
15. apr 2009

janka, som rada ze sa uz zapracuvavas v svojej 4-clennej rodinke.... 😵

mne mala zaspinkala na rukach....ona ma strasne rada, ked ju polozim do perinky, nezviazem, len prekryjem, vezmem na ruky, pritlacim na seba, ona sa schuli ako v brusku a spinka....asi ma pocit, ze je este stale dnu v brusku.... 😅

sophie1981
15. apr 2009

baby, otazocka...od kedy a aky opalovaci krem pre baby ste pouzivali, resp. pouzivate??? 😕

kukulik30
autor
15. apr 2009

😔 😔 😔 ach to je tragedia 😢 😢 😢
ideme na piesok a smykacku, tak papa

kukulik30
autor
15. apr 2009

ja som pouzivala kremik ked mal samko pol roka tusim, lebo vtedy bolo prvykrat teplo, kedze bol oktobrovy, kupovala som v lekarni 🙂

pata31
15. apr 2009

ja som asi tehuuu...mam tienik na teste 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre