Spišská Nová Ves II.

kukulik30
7. apr 2009

Mile snazilky, nesnazilky, mamicky, tehulky a samozrejme rodacky, oteckovia a spioni zo SNV a okolia vitam Vas v dalsom pokracovani nasej naozaj plodnej temy 😀 😀 😀

tesime sa kazdej novej tvari 🙂 tak hor sa k nam 😀

kajacz
10. aug 2009

ahojte dievčence... 🙂
Tak ja som sa včera štastne vrátila z česka...šimon sa na mna iba usmial a držal sa babky... 😅 ale večer už chcel ist spat so mnou... 😵 tak sme si to vyskušali a viem, že by bol v pohode aj keby som od neho odišla na dlhšie... 😲

Vidím, že aj vy ste mali nabitý víkend, ani som nemusela vela dočítat... 😉

Inak pred dvoma rokmi som rodila... 😝 😵

megy2
10. aug 2009

..ahojte...ako sa mate?....pozeram ze sa chystate v piatok do madarasu,tak potom dajte vediet ake to tam je 🙂 🙂....my sme bola na predlzenom vikende v BA a pozeram ze bola aj bibka,ale nevidela som ju 😀 😀
....livka ako sa ma maju katka s matuskom uz su doma?a ako po cisarskom?.....

sophie1981
10. aug 2009

dobre ranko...tak vcera som omrkla fotecky, takze, Matusko je uz teda riadne velky, Lara tak krasne chodi a ten neporiadok.....no uz sa tesim, ked zacne Katka kombinovat v kuchyni.....no a samozrejme. Matejovi by som dala tu prvu koselu, ale to uz je asi neskoro, uz je po svadbe..... 😀

my sme mali zlu noc, Katuske vyskocila horucka, mala 38,1 po odpocitani, ziaden soplik, ani kasel, len horucka, vcera mi na 4x kakala co u nej nieje zvykom, tak asi nam pojde nejaky zub...o 1 som jej dala nurofen, do hodinky horucka klesla, a rano mala zvysenu 37.5......teraz som ju dala spinkat, tak uvidime, co to bude ked vstane.......ak jej zase vyskoci, tak pre istotu asi odbehnem k lekarke..... 😒

Katka, vsetko najlepsie Simonkovi k druhym narodeninam...to by uz aj chcelo tretie dievcatko nie??? 😀

megy, ani ja som ta nvidela, si mohla s nami skocit na Rosnicku..... 😅....inac velmi pekne kupalisko, mozem odporucat...az na ten mrazeny fastfood 😝

megy2
10. aug 2009

...my sme boli na senci na jazere a aj v aquaparku ale vsetko malo a kraaaatko....a zasa som vykupila ikeu 😅 😅 ....no ale uz dost lebo nas dostanem na mizinu......

sophie1981
10. aug 2009

megy tiez sme mali v plane jazero, aj nejaku partizansku luku, ale kedze moja sestra je uz teda riadna tehula, tak uz sme toho vela nevladali......ale zato sme sa obzrali dynami, v cetntre sme boli na fajnovu cokoladku....mnam, to bolo zuzo....a okolo ikey sme sli domov.... 😀

ivana2009
10. aug 2009

Šimonkovi vsetko naj vela zdravicka nech robi mamine radost 🙂 😉 😀

sophie1981
10. aug 2009

joj, a Slavka, Katke by pravdepodobne uz chutilo vsetko...kedze akonahle niekto je a pozera na usta ako psik..... 😀 ......k tomu pivu sa taaak strasne chcela dostat, dokonca sa jej podarilo j ma oliat co sme sa natahovali on....ale ja vyhrala.... 😀 😀 😀

megy2
10. aug 2009

..baby nemate nahodou niektora t.č. na toho chalana kadernika co je pri dr.Lichvarovy?....a neviete aky je a ci je tam iba sam alebo robi aj s niekym?.....

sophie1981
10. aug 2009

megi...ja neviem...ja sa sama obskubujem..... 😀

nakoniec som sla s Katkou k lekarke....zapal nemame, len nejaky virus, tak snad nam to coskoro prejde.... 😒 ..zase ma 38,1 po odpocitani, tak som jej dala nurofen, a ideme sa vyvalit do postele...snad s toho pospi dlhsie ako 30 minut.... 😕

kukulik30
autor
10. aug 2009

Ahojte 🙂 az teraz som sa dostala na net...hned rano sme parali ku Katke, lebo mali ist vybrat na polikliniku stehy, tak sme mali suchy nacvik na skolku 😀 ...no poviem vam, moj syn to mal totalne na haku,myslim, ze budeme stale meskat 😀 cele prespoludnie sme tam boli, lebo je MM behal po uradoch s papiermi...

megy, hej od piatku su doma, este sa aklimatizuju, ale velmi pekne jej ide dojcenie, mliecka ma dost...to je dobre, velmi rychlo sa zotavuje, ale este jej chodim maleho kupat...a rada 😵 je taky zlaty 😵 😵 😵 zajtra idu prvy krat do poradne, maly ma sopliky, tak hadam to rychlo prejde 😉
ja nemam cislo na toho kadernika, tak ti nepomozem 🙂

bibka, ta co to...nestihla som este vsetko precitat...ale Katka je chora??? 😕 tak skore uzdravenie, moja zlata..prva choroba, ze? no nevadi, raz to prist muselo 😖 a lieciky na teplotu jej staci davat az ked ma viac ako 38, 5 😉 ...organizmus bojuje aj teplotou proti virusom 🙂

kukulik30
autor
10. aug 2009

joj a zabudla som sa pochvalit, vcera sme boli na vylete na Krasnej horke kuknut mumifikovani tetu Zofiu 😀 😀 😀 bolo super, dali sme si v Roznave pizzu a isli domov 🙂

kukulik30
autor
10. aug 2009

Bibka fotky suprove..ste sa mali, co? 😉

ja dovaram momentalne obed Kurohus..mnam ..Bibka tebe by isto chutila, lebo sa podlieva tmavym pivom 😀

megy2
10. aug 2009

..to nevadi livi,uz som sa objednala.....pozdrav katku a ze prideme pozriet ale az jak sa daju trosku dokopy a najdu si system 😉 😉 ....lubos uz dooslavoval?dufam ze uz sa venuje lem rodinke 😀 😀 😀 .....

kukulik30
autor
10. aug 2009

megy pozdravuju ta 🙂 , akurat som u nich a dkupkali sme Matuska..Lubos sa venuje na 200%, je doma, oslavy uz skoncili 😀 bez ujmy na zdravi 😀 😀 😀

sophie1981
10. aug 2009

tak my este stale mame horucku.... ☹ ...38,2 po odcitani.....milacik len na mne lezi, ani zlozit ju nemozem na postel a uz som takaaa hladnaaaa..... ☹ .....to bude noc... 😲

kukulik30
autor
10. aug 2009

☹ ....juj, to je trapenie s tymi horuckami....a este aj vonku je horuco 😒 ...drzte sa, hlavne ta noc je pre mna vzdy stres..pri najhorsom schladzujte zabalmi, ked to dosiahne cez 38, 5 a nezaberie ani cipok , ani nurofen..a cipky nedavas?

sophie1981
10. aug 2009

cipky mam, ale doki kazala az ked bude nad 35....to este nieje......mliecko mo vygcla skvasene......cajik si ziada, tak aspon nejaka tekutina....cika o dusu, tak snad to vycura.....teraz uz spinka, ale sa mojom cecku...mm je zase niekde v riti prec.....mam taky nerv.... 😠

anape
10. aug 2009

ahojte baby,
hlasim sa az teraz, lebo cely den sme boli u babky, petko tam zostal aj na noc, tak hadam bude pekne spinkat, zaspal od unavy uz o osmej

kati aj my prajeme simonkovi k dvom rockom vsetko len to najlepsie, nech je zdravucki a robi rodicom iba radost 😉

bibka vam drzime palce, nech tie horucky rychlo prejdu

kukulik30
autor
10. aug 2009

nad 35??? 😕 ...ci nad 39 si myslela, ze...uz mi vecer nepali 😅 ...hlavne , ze pije aspon nieco, teraz je to dolezite a ze pekne cika 🙂
ja osobne mam radsej cipky Paralen,lebo nezatazuju tak zaludok ako Nurofen, vlastne aj dr nam hovorila, ze radsej cipky, ked je vysoka horucka nad 38,5...ale teraz naposledy sme aj striedali, vraj sa to moze, kedze nezaberalo..samozrejme ten 6 hodinovy odstup sme dodrziavali...do kelu tie teploty su fakt strasne, vzdy sa bojim, ze dieta zacne krcovat ☹ ja som hrozna v tomto 😖

jaj a zabudla som zablahozelat Simonkovi..hlava derava 😅 ...krasne narodeninky... nech si to uzije chalanisko 😵 vela zdravicka hlavne a veselj nalady😉

slaviq81
10. aug 2009

Dobrú noc.

kukulik30
autor
10. aug 2009

dobru noc 😀

kukulik30
autor
10. aug 2009

a ideme do toho Madarasu? a vieme uz kedy? a...a ...a 😀 😀 😀

slaviq81
10. aug 2009

Ma nasrali, lebo otvaraju už ráno o 8 hod. A ja doobedu nikam nejdem 😠 A poobede tam už bude tlačenka 😠

kukulik30
autor
10. aug 2009

coooooooooooooo 😕 😕 😕 ty kokos, to co tak skoro, sak nejake slavnostne otvorenie, okolo 10tej 😅 ...tak som si to predstavovala a vsetko zadara 😀 😀 😀

kukulik30
autor
10. aug 2009

mne ani nevadi , ze dooobedu, lebo poobede by bol asi natresk, kazdy uz je doma z roboty...sak urob vynimku a hybaj doobedu, pridem po teba na aute? 😉

slaviq81
10. aug 2009

Tak urobím výnimku teda 😀 Dojdem na afte aj ja 😉 Už idem spať, brú

kukulik30
autor
10. aug 2009

bruuuuuuuuu..aj ja by som uz mala...MM sa tlaci so Samkom na posteli a ja mam celu manzelsku pre seba 😝 😀

kukulik30
autor
11. aug 2009

Breeeeeeeeeeeeeee rano 😀

kukulik30
autor
11. aug 2009

bibka, tak aka bola noc 😕

megy2
11. aug 2009

ahoj..livi ze dakujem za pozdrav 🙂 🙂 🙂 zlaty hlapec ten lubko 😀 ...madaras otvara rano o osmej ale slavnostne otvorenie je az o 14.00....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre