Spišská Nová Ves II.

kukulik30
7. apr 2009

Mile snazilky, nesnazilky, mamicky, tehulky a samozrejme rodacky, oteckovia a spioni zo SNV a okolia vitam Vas v dalsom pokracovani nasej naozaj plodnej temy 😀 😀 😀

tesime sa kazdej novej tvari 🙂 tak hor sa k nam 😀

ivana2009
25. aug 2009

aj mne sa zda ako keby papal skoro stale vygrcne a este chce 😀 😀 😀

kukulik30
autor
25. aug 2009

pockaj ti to pripomeniem bibka, ked ja budem mat zase mimi druhe a ty uz budem capat kapustnicu, tlacenku s octom a cibulou 😀 😀 😀

mate dobrych papkacov 😀

pata31
25. aug 2009

baby a ktora dr je dobra??? kam chodite vy?
Bibka, aj my sme mali kupustnicu 😉

kukulik30
autor
25. aug 2009

dnes je ale hnusna hmla, to je pre drobcov najhorsie pocasie 😖 dufam, ze sa to do obeda rozplynie, vraj ma byt dnes pekne 😕

anape
25. aug 2009

ahojte baby,

neboj ivka casom pochopis ako to je so starsimi detickami ist na kavu 😀

livka a bibka vy ste uz normalne zasluzile manzelky po tolkych rokoch 😀

aj ja som pozerala predpoved pocasia, no zatial mi to vobec nepride, zeby malo byt pekne 😕

sophie1981
25. aug 2009

idem von, sa s vami nebavim...len provokujete kvasnotami 😠 😠 😠 😠 ....a to ja milujeeem.... 😵

dnes budu na obed hubove lasagne som sa rozhodla... 😉 ...tak idem nakupit co treba..... 😉

kukulik30
autor
25. aug 2009

patka.... ja chodim k dr. Sefcikovej, som s nou maximalne spokojna, je tu na Mieri v tom zdravotnickom centre 😉

kukulik30
autor
25. aug 2009

bab, predo mnou je posledny tyzden volna 😕 😅 , skoncili sa zlate casy...ale uz sa aj tesim, riadna zmena, teraz mi len bude letiet cas 😝

pata31
25. aug 2009

Livka, diky...musim sa trosku viac poinformovat o tych dr, aby som sa mohla rozhodnut 😉

veronika1982
25. aug 2009

nam po byte rozvoniama segedinsky a ja mam fasirku.. babka sla von s matejom a ja som pratala nase hniezdocko lasky a idem nieco postrikovat lebo mu strikujem deku na zimu ale ide mi to strasne pomaly...

livia tak si uzivaj posledne dni volna..to uz sa ani tolko neuvidime vonku..

pati vela ludi chodi k dr. nagyovej na detsku polikliniku.. my tiez ako vsetky baby z mieru mame dr. sefcikovu..

pata31
25. aug 2009

aj ja som chodila k Nagyovej od mala, ale brat odtial odisiel s detmi, neboli spokojny...teraz chodia k dr. Macejkovej...s tou nemate niektora skusenosti?

ivana2009
25. aug 2009

my chodime k nagyovej a super je blizko lidlu uz nie je na poliklinike sice ma vela deti ale ako odbornik je super to kazdy mame iny nazor tazko sa rozhodnut 😉

pata31
25. aug 2009

Nagyova je prestahovana? no dobre vediet...ja som k nej chodila ozaj od narodenia az po strednu, bolo vsetko ok, ale brat mal problemy s neterou...nieco s klapkou do zaludka...a proste to trebalo inaksie liecit ako ona postupovala, tak odisli...no uvidim ja este..

zuzana32
25. aug 2009

http://www.spisskanovaves.eu/nocache/system/akt...[tt_news]=4892&tx_ttnews[backPid]=5&cHash=4f61920ac9

zuzana32
25. aug 2009

Zoologická záhrada v Spišskej Novej Vsi
pre svojich návštevníkov pripravila
v nedeľu 30. augusta 2009
program pri príležitosti ukončenia prázdnin.

Detskí návštevníci sa budú môcť zapojiť do rôznych súťaží a vyhrať atraktívne ceny. Šašo na chodúľoch bude rozdávať sladkosti a zabávať.
Sponzor akcie, firma Peugeot, bude zároveň vystavovať svoje nové modely áut.

Pre všetkých návštevníkov bude v tento deň jednotné vstupné 1 €.

Otváracie hodiny: 10.00 - 18.00 ho

ivana2009
25. aug 2009

patka mne sa zda super aj moja segra mala problem z malou a par krat bola u nagyovej co ma inu dr a mala je uz ok inak kazdy mesiac brala ATB 😉 😉 😉
Myslim ze kazdy dr je iny ako ludia na kazdom nieco najdeme 😒 😉

ivana2009
25. aug 2009

dik zuana pojdeme 😉

zuzana32
25. aug 2009

tak aspoň konečne uvidím Matúša aj na živo 😎

rybecka
25. aug 2009

Ahojte,
Ivanka mali sme mat druhe ockovanie ale sme stale vyhadzany po teplote tak nabuduci tyz. mame ist.

pata31
25. aug 2009

Ivi a to chodi dr alebo sestricka aj domov pozerat male po prichode z nemocnice??? 😕

sophie1981
25. aug 2009

uz sme doma...nakoniec sme v hypernove kupili fajita dinner kit na obed za 3,50 eur, tak sa vytesujem....mnam, a verim, ze aj mm sa bude tesit, jeho oblubene jedlo.....Katka spapala zeleninovu polievocku a uz sa pomali a isto lomi v kresielku..... 😀 ....tak pojdem varit...paradajkovu polievocku a la Italiana.....mnaaam, s cerstvou bazalkou.....ja mam nejake chute.... 😕 ..paradajkove...... 😕 😕 😕 😕 joj.... 😨

sophie1981
25. aug 2009

pata, my chodime k Sefcikovej...neviem posudit ze aka je, lebo sme zatial nejake velke zdravotne problemi nemali.....ale je mila a velmi pekne sa bavi s Katkou ked sme tam, myslim, ze aj Katka ju ma rda...stale sa na nu usmieva a nespusti s nej oci...no uvidime, ci ju bude mat tak rada aj ked si uz bude pamatat injekcie dlhsie ako 2 minuty..... 😀 ..a neviem ci este chodia domov pozriet babatka....uz si nie...aspon som nepocula nic o tom, to asi len za komunizmu.....terz ides ty hned do 7 dni od prepustenia z porodnice....

sophie1981
25. aug 2009

veronika, uz vam prisla pozvanka??..my to mame o 11.30 na radnici...

veronika1982
25. aug 2009

aj my mame o 11,30... super cas vtedy bude matej bud este spat alebo bude chciet jest...

my uz sa chystame na obednajsiu siestu tak uvidime ako nam to pojde..

rybecka
25. aug 2009

Ahojte,
k nam doktorka chodi domov 😉 Bola aj pri Matejkovi aj Ondrejkovi a my mame Kovalovu som tiez spokojna 😉
nas zase nikto nepozyva uz na urad 😖 iba odnesieme rodny list a hotovka 🤐
ja robim karfiolovu polievku mnam 😵

pata31
25. aug 2009

hmm..no zaujimave...a Kovalova je v snv? Lebo poznam Kovalovu na detskej poliklinike, ale ona je gastroneviemco...som k nej chodila so zaludkom...

megy2
25. aug 2009

ahoj 🙂 kamoska na zapade doktora a chodi aj domov ,aspon 1x urcite....
...pati dvere uz su vo finale,uz je aj pomalovane...urobim foto a dam do albumu ked to budem vediet 😅

ivana2009
25. aug 2009

ano bola doma ale le sestricka lebo dr bola na dovolenke

slaviq81
25. aug 2009

Ja som dala Laru k Vanečkovi, chodila som k nemu ako decko aj ja. A tiež robil prvú poradňu u nás doma 😉

Neviem čo mám robiť, či ísť do mesta, či čo. Nuda jak svet 😝

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre