Spišská Nová Ves II.

kukulik30
7. apr 2009

Mile snazilky, nesnazilky, mamicky, tehulky a samozrejme rodacky, oteckovia a spioni zo SNV a okolia vitam Vas v dalsom pokracovani nasej naozaj plodnej temy 😀 😀 😀

tesime sa kazdej novej tvari 🙂 tak hor sa k nam 😀

zuzanale
7. okt 2009

Ahojte Livy držím siiiiiilno pršteky nech sa konečne pošťastí 😉

a Bibkinmu tatikovi nech je čím skôr fit 😉

nám sa darí celkom fajn akurát v noci čoraz častejšie vstávame a keďže Timka už zriedka chodí v noci k nám tak Laura akoby vedela a už sa sáčkuje a my keď chceme spať tak ju nechávame pri nás lebo v postieľke by bol hodinový monolog 😖 😅 ... no a cez deň malí žrútik čo vidí zbodne ešte sa aj dokojí a o chvíľu kričí od hladu 😖 ☹

sophie1981
7. okt 2009

bru noc... 😔

rybecka
7. okt 2009

V eronik nemaj nervy 😨 ved sa musis tesit konecne do svojho bytiku ne? 🙂
ja zeny zas sama mam chut na pohar vina a nema skym vypit moj muz uz spi s detmi asi pojdem k nim 😅
citim sa jak slamena vdova 😝 😖

evitkamalicka
7. okt 2009

rybecka daj si, aj ja si akurat davam cervene

veronika1982
7. okt 2009

hej jani ja by som bola kludna ale matej ma dnes "vytacal".. a potom som bola nervozna lebo zase poobede nechcel byt pri dedovi v kociari.. ja neviem ci mu je zima lebo dnes som vytiahla tu deku ved bolo teplo a chlapec mi zase nechce byt v kociari..potom len chodili po byte a nosili sa na rukach a ten ked ma zbadal tak chcel ist ku mne takze som vsetko robila rychlo, medzi tym chcel jest atd...ale nachodim sa v tom byte kilometre lebo vsade nieco mam polozene co prave v tom momente potrebujem. ha ha...

uz ma aj manzel pripravene veci takze zajtra pokracujeme.. a to mi este treba ist aj na nakup ved este tolko veci nemam..

a stretli sme slavku s larou na zapade..

sophie1981
8. okt 2009

dobre ranko.....

zachytili sme moc....ale sme ho aj rozliali po celej posteli, kedze sa prevalila...chcela dosiahnut na ovladac......takze mam ocuanu postel, jupi, mam co robit..... 😝

zuzana612
8. okt 2009

Caute,

Livi, aj my drzime siiiiiiiiiiiilno palceky a verime ze teraz to bude vsetko ok a pribudnu nam do konikovskej rodiny nejake dvojcata 😉

Veronika, vela nervov pri stahovani, ale uvidis ze ked budete sami, tak bude super, aj ked urcite ti bude hlavne zo zaciatku chybat pomoc maminy s Matejkom, ked s nim ostanes cele dni sama. Ale zase na Mier to az tak daleko nie je

Nas Matus si v noci okolo 4 zmyslel ze je uz naspaty, tak sa do pol siestej prehadzoval, valal po mne, vykrikoval, no uz som mala z neho nervy. Az ked som skricala ze ak hned nebude spat tak ide do postielky, tak pochopil 😀 Teraz isiel so starkou do obchodu, tak mam chvilu klud

sophie1981
8. okt 2009

ahoj zuzana...chces aj teju pas do auta??...akurat sa v tom prehrabavam.....mam pre teba to kreslo, tehu topy, aj nohavky na traky.....chces aj tie???

zuzana612
8. okt 2009

Mozes pobalit co mas, ja sa v tom tiez pohrabem 😀 Mozno pojdeme v sobotu do Spisskej na otocku, tak by som sa potom stavila alebo mozes prist ty ak budes doma. Lebo dufam ze ma zajtra posle aspon na nejake rehabilitacie alebo masaze s tym chrbtom, lebo dnes je este len pol dvanastej a uz nemozem sediet 😖

veronika1982
8. okt 2009

ahojte.. tak my sme uz dnes obedovali v novej kuchyni. ha ha.. sice bolo uz navarene.. uz mam tam taniere, salky atd..zajtra uz len dobalim nejake veci, pozbieram kvietky a tot vsjo... a v nedelu uz len postel a skrinu prevezieme a ide sa na vec.. dnes som krmila mateja v nasej spalni a mala som vyhlad na celu snv a hlavne na mier.. tak mi prislo smutno.. och joj...

slaviq81
8. okt 2009

Čaute, kde ste?

Lara je zasa sopľavá ☹ Kúpila som Coryzaliu, tak uvidím či pomôže. Ak nie, tak zasa k doktorovi pre sprosté antibiotiká 😝
Veronika super 😉 , tak v nedeľu večer už môžte vyskúšať ťuťu-muťu v novej spálni 😀

sophie1981
8. okt 2009

slaviq 😀 ...urobia Kristinku....do noveho nove... 😀 😀 😀 😀 😀

slaviq81
8. okt 2009

Bibs, veď si myslím 😀 😀 😀

veronika1982
8. okt 2009

asi tazko kedze teraz mam mrchu...

evitkamalicka
8. okt 2009

veronika tak po mrche bude Kristínka 🙂

sophie1981
8. okt 2009

joj, veronika, taka vyhovorka, ze mrcha.....sak po mrche dojde ovulka ne???...stahujete sa v nedelu..tp uz bude po mrche.... 😅 ....bude Kristinka..... 😀

slaviq81
8. okt 2009

Ženy veď mne treba ísť na preventívnu prehliadku na gyndu 😝 Asi viete ako sa mi chce 😖

sophie1981
8. okt 2009

slavka....mne treba ist este na kontrolu po porode.....kzal dojst o dva mesiace po sestonedeli........uz je to 6.... 😀 😀 😀 😀 ...ani mne sa nechce...ale musim sa dokopat, aspon by som mala, kedze snazilkujeme, ci je to tam oki....

slaviq81
8. okt 2009

To si nebola? 😅 😀 😀 😀 😀 😝 Prúser 😀 😀

Nič, idem sa naštelovať na Ordináciu. No a keď už som pri tom, tak ku Gregorovi by som chodila na prehliadky aj každý mesiac 😀 😀 😀 😝

sophie1981
8. okt 2009

ach jaj,,,sladky gregor..... 😝 ...ja ho nemusim.....keby bol taky Keanu Reeves ci ako sa pise jeho meno moj gyndak, tak tam chodim otrcat susu aj kazdy den..... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 .ale dnes som stretla lichvara na poliklinike..... 😅 ...hned som si spomenula, zetroska meskam naprehliadku...ale utesuje ma to, ze aj Veronika.... 😀 😀 😀 😀 ...niesom v tom sama..... 😕 😅 😨

veronika1982
8. okt 2009

dajte pokoj aj s kristinkou...ale dnes mateja varovala moja krstna.. prechadzala sa po zapade a kazdy sa jej pytal ze ci je to jej vnuca..ale bola aspon dobry a spinkal...

aj ja mam zapnutu telku ze idem pozeral ale radsej si idem balit dalsie veci nech zajtra rano nemusim lebo chcem ist do mesta na nakup..

este ze ma mas ze sa mas na koho vyhovorit.. ja uz to vidim ked tam dojdeme tak hodi pripomienku ze sme mali prist....a nemala si taky zvlastny pocit ked si sla na polikliniku ze si tam lezala.. lebo ja ked idem ku tete na navstevu a ona byva na blamonte tak vzdy pozeram na prve poschodie a na izby..

evitkamalicka
8. okt 2009

bibka, veronika, nic si z toho nerobte ja som tu asi rekorderka, ja este tiez nebola a som aj tusila ze sa tam dostanem az ked budem najblizsie tehu, ked ja tu gyndu tak nemusim

ivana2009
8. okt 2009

ahojte baby tak mi sme ok sme uz konecne zaockovany znasame to ok plac bol ako voda ,ale uz mame to za sebou o 6tt zase po 1tt ho prevazila a mame 7260G 😀 takze priberame jupik
musim sa vam pochvalit predali sme byt zatail ideme byvat k nasim a hlada na realitky 3 ,ale verim ze sa bude lepsie kupvat lebo mali sme ponuku 3 iz na vychode hoc na vyfukli koli tomu ,ze nas byt stal tak ak necakas tak to pride ,ale nevadi niejako to poriesime vyskusam si byvat s nami veronika si bude zvykat sama a ja s nasimi bude mat Matusik pestunov 😀 😀 😀
tak nam drzte palce aby to bolo co najkor a ak sa i bude byvat fajn ,tak sa ponahlat nebudem 😉 😉 nie srandujem
a na kontrole som bola ,ale na plucnom nie nemam cas uz je to na hanbu na nechty mam cas a na kadernicku ale na plucne nie fuj hanba mi 😠 ☹ ☹ ☹ ☹

anape
8. okt 2009

ahojte baby,
livka to je supeeeer, velmi drzim palce, aby to tentokrat vyslo 🙂 .... to bude ine vzruso ked sa zahniezdia vsetky tri 😀

veronika tie pocity su normalne, na jednej strane sa tesis, ze budete sami a tak, no na druhej strane nostalgia, po rokoch opustas sladky domov... tak nech sa vam dobre byva 😉

my ideme zajtra s mm do BB, ide na konzultaciu ohladne operacie chrbtice, tak ideme s nim sa trochu "prevetrat"

majte sa krasne, dobru noc

veronika1982
9. okt 2009

dobre ranko... no tak ivana nech sa vam byva dobre.. budes mat teraz kopec ludi okolo seba a ja budem sama ako prst..boze boze.. a tak ako pise anka hlavne to bude ta nostalgia za domovom a ked vidim tie prazdne skrine a police v izbe... a zase matej ked ideme do bytu tak si to tam len obzera ze kde to je ale zase hracky mu pripominaju domov pretoze uz tam ma svoju hrazdicku a lezi na deke na zemi a hraje sa..

sophie1981
9. okt 2009

veronika.....po tyzdni aj zabudnes ze si byvala doma, a uz nebudes chcela menit, uvidis...vlastna skusenost!!!... 😀

Katka zaspala.....rano sme mali budicek o 5.45, lebo madam potrebovala kakat, a ona do plienky uz vobec eee.....tak sme nocnikovali........ale teraz uz spinka.....idem rychlo umyt podlahy a pripravit nieco na obed.....kuracie rizoto.... 😅 ...katke prsia so zeleninkou.....snad jej budu chutit..... 😉

rybecka
9. okt 2009

Ahojte,
my vcera v poradni sme dopadli ok vazime 8 kg 😝 ved uz to aj citit na rukach je tazky.akurat ho uspavam na cice lebo uz nechce mi zaspat v kociari no nieco strasne 😖 furt len ta cica.
Ja som bola na kontrole po porode 😵 teraz chcem ist lebo rozmyslam nad Mirenou ale sa aj trocha bojim 😅

sophie1981
9. okt 2009

jani...aj Kata len cicik..... 😝 ...hlavne v noci.... 🙄 🙄 🙄 🙄

slaviq81
9. okt 2009

Ahojte

Jani, fíha 8 kíl? 😕 Toľko mala Lara asi v 8. mesiacoch? 😀 A s tou Mirenou, no podľa mňa je to lepšie ako do seba pchať každý deň pilulky. Mne doki predpísal Cerazette, ale po 10 dňoch som mala dosť, šmarila som to celé do koša 😝 A už nikdy viac. A na ako dlho sa zavádza? To už potom asi tretie babatko nem, či? 😅 😅

Bibka, ako sa má tatko? Stavím sa, že mu je smutno hlavne za Katkou.

Aj moja Lara zaspáva doteraz na cicke, inak si ani neviem predstaviť 😝 Vlastne už jej teraz cicka slúži len ako uspávací prostriedok. A v noci, no to musí byť. Toho sa asi nezbavím tak skoro. 😝

Bola som pre výsledky, šecko takmer oukej, len nejaký kreatinín má zvýšený. Pôjdeme na nefrológiu a gastroenterológiu. Niekto tu spomínal Dr. Kovaľovú, asi Janka, máme ísť k nej. Máva veľa ľudí?

anape
9. okt 2009

ahojte baby,
ja som nakoniec nesla s manzelom do BB, lebo petusko nam trosku pochorel, v skolke nas upozornili, ze cely den soplil a bolelo ho brusko, tak som s nim sla k lekarke a budem ho mat teraz tyzden doma, takze bude veselo 😀

slavi kovalova zatial sedi na detskej pol. na 3.posch., ale od 1.novembra ide do tej novej polikliniky za panoramou... sa mi zda, ze na tu gastro ma vyclenene ordinacne hodiny a pacientov si objednava, ale to ti blizsie bude vediet povedat janka, lebo ona k nej chodi s detickami

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre