Spišská Nová Ves II.

kukulik30
7. apr 2009

Mile snazilky, nesnazilky, mamicky, tehulky a samozrejme rodacky, oteckovia a spioni zo SNV a okolia vitam Vas v dalsom pokracovani nasej naozaj plodnej temy 😀 😀 😀

tesime sa kazdej novej tvari 🙂 tak hor sa k nam 😀

sophie1981
1. feb 2010

caves....dedo vzal Katku von na prechadzku..mm spi...a ja sa nudim...ide upratat kuchynu aspon....

Veronika...dufam, ze si sa s p. postarkou nepobila.... 😀 .....ja som sla dole kopcom skoro na zadku....frasa...decka si to tam trochen na kopci vysankovali.... 🙄 .....

tak ide pohnut zadkom.....ked dojde babka, tak ju vezmeme prevetrat.... 😅

Zuzanka,.....tak nech ste len zdravi.....

pata31
1. feb 2010

AHojte...dnes sme boli v poradni a zase sme pekne pribrali...uz ma 4850g 😵 takymto tempom bude mat za chvilu 10kg a neviem, kto ju bude nosit na rukach... 😅

veronika1982
1. feb 2010

bibka praveze sme pokecali s pani postarkou a dohodli sme sa..nemohla som byt zla lebo ju poznam z byvalej roboty..a zase nas ta vasa navsteva tak vystavila ze matej spal vonku od jednej do pol stvrtej..esteze dosla babka s dedom. dedo zaspal u nas na gauci a babka sa prechadzala s matejom a ja som zehlila...

medulka986
1. feb 2010

Pekný večer všetkým 😀

medulka986
1. feb 2010

aaale sa to tu mení,pribúda vás tu 🙂

veronika1982
1. feb 2010

ejjhaaaa ktoze to k nam zavital...vitajte..

medulka986
1. feb 2010

gratulujem všetkým čerstvým maminkám 🙂

medulka986
1. feb 2010

veronika,Maťko je prekrásny

veronika1982
1. feb 2010

po mamke predsa.. a ten cas tak rychlo leti..este pred nedavnom som revala na porodnici. ha ha..

medulka986
1. feb 2010

a čo tak si to zopakovať?

veronika1982
1. feb 2010

teraz nie lebo tatik povedal ze si chce uzit mateja ze potom keby bolo druhe tak matej by siel tak trochu bokom. chi chi..a ja uz by som bola v levoci na psychiatri. ha ha..

a vy sa mate ako?

zuzana612
1. feb 2010

Ahojte, tak nastastie mame len sopliky, obaja maju pamykon do nosteka a treba odsavat, tak to hadam pomoze. A modelka pribrala stvrt kg za tyzden, tak uz mame 4150 gr 😀 A to sa predtym na 4x tak doserinkala, ze by mala min. o 100 gr. viacej 😀 Ale len nech jej chuti a hlavne nech je to moje mlieko 😔

Bibka, a auto je uz pojazdne??? Ci na takychto cestach by ste aj tak nikam nesli, co? Musim pobalit tie tvoje tehu veci, z nohavic som mala len rifle na traky asi 2x a z topov akurat tak tie 2 koselel par krat ked som isla do poradne 😉 A teraz v pohode obleciem vsetky moje veci, 10 kg som nechala v porodnici, tak teraz mam 59 aj s dvoma naliatymi cicami 😀 Ale momentalne mi tak chuti jest, ze dufam ze sa nezastavim na 70-ke takymto tempom. A hlavne sladke, vcera som zozrala asi 15 sisiek a kazdy den musim mat min. jednu cokoladu lebo inac je zle. Neviem ako sa zbavit tej zavislosti od sladkeho co som si vypestovala pocas tehu 😖

Pozeram ze uz je osem hodin, najvyssi cas ist spat. Este musim pockat kym dopere pracka aby som to mohla vyvesit, kedze je tam asi 20 plienok a dalsej pol pracky veci mojej malej srajdy, lebo tiez zababre vsetko co sa da 😖 Tak vam prajem pekny vecer a dobru noc 😉

veronika1982
1. feb 2010

zuzi nezbavis sa tej zavislosti.. moj mm ked ma vidi s cokoladou v ruke tak sa len smeje ze kde to domna vleze...a ked idem na prechadzku tak vzdy nejaka sladkost v kociku musi byt..

veronika1982
1. feb 2010

pridala som nove fotky na fcb. bibka je tam aj katka tak si ich potom stiahni..

medulka986
1. feb 2010

hmm,ja ani tehu,ani po a čokoláda mňammm 😀

veronika1982
1. feb 2010

teraz mi najviac chuti na nova studentska s jablkami.. joj dala by som si...

sophie1981
1. feb 2010

holaaa...dieta spinka v postielke......juchu......klop-klop;;;; 😕 😀

sophie1981
1. feb 2010

ja zasa coko nemusim..... 😝 ....ovocie na kila..... 😀 ....a kava na litre 😔 ......

idem kuk na facebook.... 😉

veronika1982
1. feb 2010

katka uz asi fakt starne ked sa dala na postielku.. ha ha..

sophie1981
1. feb 2010

veronika...citim zavist.... 😀 😀 😀 😀 ....kto si ako vychova tak ma..... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

kukla som FB.......dokonca aj Mata je uz moja kamoska...tak si ju vyhladajte 😉 .....moje dieta ako niecim natahane s tej snurky....teraz neviem, ci Matejovi tak nohy smrdia, a nasiaklo to do topanok, alebo mu ich do niecoho namacate, nech pocucka A ukludni sa.... 😀

sophie1981
1. feb 2010

medulka....na konovi si vrabce cvirikaju, ze finito s porodnicou 😨 ......pravda? 😕

veronika1982
1. feb 2010

ano citis spravne.. co ja by som dala za to...

nahodou matejovi do nicoho nenamacame snurky.. ja nemozem za to ze katka kde pride tak jej vsetko tak chuti... a dokonca sa zlakomila uz aj na snurky.. uz jej nestaci pomarancovy cajik.. 😀 😀

sophie1981
1. feb 2010

ha, som vedela, ze moj pocit je spravny.....chces, zaucim aj Mateja...otvorim si reedukacny servis pre deti spiace v posteli... 😀

no, neviem s tym cajikom....myslim, ze Katka len vracia Matejovu spotrebu nasho jablkovo-medovkoveho cajika s velkou dierkou v culiku.... 😀

maca77
1. feb 2010

ahojte

jejda nestiham ani čítať ...

Tami má dnes zlý deň ... za všetko plače.... asi nám lezú posledné zuby ....

Slavka, pred pár dňami si sa vrátila do teplých krajín ... a už mrcha mešká? 😕 😀 😀 ...

Pati, malá len nech pekne priberá .... a ty postupne budeš zvykať na pribúdajúce kilečká 😉

Bibka, môžeš si na FB aj mňa vyhľadať, bo zatiaľ som tam len krátko ... že aj ja môžem pokukať vaše fotečky 🙂

sophie1981
1. feb 2010

maca no idem ta najst.... 😉

zuzanale
1. feb 2010

Ahojte tak my sme chorý Timka zo sopľami po kolená a kašeľ neskutočný na mňa a mm tiež niečo lezie už len čakám kedy to Laura od nás chytí 😖 ešte že Timka nemá teplotu a zajtra na doobeda ide do škôlky lebo majú karneval a to si predsa princezná nemôže nechať ujsť 😉

a postielka u nás funguje do polnoci potom už len medzi nami a ešte keď dolezie Timka tak ful 😅 😀

Medulka zdravím ako sa darí?

veronika1982
1. feb 2010

musim mu spravit vacsiu dierku..

joj a keby ste videli matejovu dupku.. neviem ci sa dalsie zuby tlacia von ale ma ju cervenu a ked som mu ju umyvala tak taku drsnu tak som dala sudocrem ale nemam pocit ze pomoze..

sophie1981
1. feb 2010

veronika.....nejaku citlivu prdku ma ten tvoj syn.... 😀 ...

maca....nem vyhodi tvoje meno.......pod cim si....alebo hod mna......Bibiana Pjontekova.... 😉

veronika1982
1. feb 2010

joj ale vies aku ju ma?

ha a teraz si sa odhalila pre spionov ze kto si..

rybecka
1. feb 2010

cafte,
ale vas tu je 😀 ani nestiham vas citat co ste popisali
my uz nastastie spinkame celkom v pohode oproti minulemu tyz. no my zajtra na kontrolu obidvaja tak dufam ze uz sme z toho vonku klop klop.
Medulka ako sa mate? 🙂 co sem nepridete castejsie ci asi vela prace co? s babatkami akoby sa vrece roztrhlo 😀
Zuzanka takze prve sople u Lili moja mala chudatko 🤐 oni tie druhorodene deti vsetko chytia od tych starsich .

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre