Spišská Nová Ves II.

kukulik30
7. apr 2009

Mile snazilky, nesnazilky, mamicky, tehulky a samozrejme rodacky, oteckovia a spioni zo SNV a okolia vitam Vas v dalsom pokracovani nasej naozaj plodnej temy 😀 😀 😀

tesime sa kazdej novej tvari 🙂 tak hor sa k nam 😀

zuzana612
21. apr 2009

Boze vy zavislacky, to nemate doma co robit???? Mne Matus spi tak som zatial bola odviest jeho hovienko 😀 , uvidime co povedia vysledky. Budu v piatok. A konecne som sa po roku odhodlala si vypytat aj OCR-ku, tak budu nejake prasule 😉 Hrozne co urobi financny kriza s takymi ludmi ako ja 😀 Ale ked sa da, preco to nevyuzit, no nie

kukulik30
autor
21. apr 2009

ja asi pojdem do mesta, tusim mi nechal mm auto, tak sa zvezieme , bez kociara pochodime ...treba mi dat do jedneho okuliaroveho ramceka dioptricke skla 😉

kukulik30
autor
21. apr 2009

zuzka to sa da, ak si na rodicovskej dovolenke, OCR? 😕

anape
21. apr 2009

bibka presne toto cislo mam, tak ja nechapem 😕 ... zo vcera tam mam len mamkin hovor a ziadne ine cislo

zuzana612
21. apr 2009

Livia, ja si odkedy som odisla do zahranicia platim socialku sama lebo som bola dobrovolne nezamestnana a znama mi poradila aby som si to platila aj pocas materskej lebo potom mam narok aj na PN aj na OCR-ku plus dostanem aj normalnu matersku. Platim sice nejakych 50 euro mesacne ale ked idem na mesiac na PN do roka tak sa mi to vrati. A platim to hlavne koli tomu ze chcem druhe dieta a potom mam narok na tych 6 mesiacov na fajnu matersku. Ak ovsem nezmenia zase nejak zakon, lebo pri Matusovi akurat 1.1. menili zakon ze som si musela platit z tej max. sumy minimalne myslim pol roka a ja som platila len 5 mesiacov (predtym som platila len nejaky zaklad) tak som dostala matersku nejakych 4500 sk a mohla som mat 15 tisic. Tak si vies predstavit aka som bola nasrata, lebo sme s tymi peniazmi uz pociatali 😖 Tak teraz poctivo platim uz skoro 2 roky z tej max. sumy ako sa da.

kukulik30
autor
21. apr 2009

ani, netrap sa, obcas hapruje siet, alebo presmerovanie, urcite bol problem niekde tam...nabuduce to uz bude zvonit , prepadneme ta opat 😀 😀 😀

kukulik30
autor
21. apr 2009

aha, hej tak to ja som uz nestihla a teraz by som musela doplacat hrozne vela asi 😖

zuzana612
21. apr 2009

Livia, to nejde o doplatenie, doplacat nemusis, len tam musis byt poistena min. 9 mesiacov. Inac mi minule vravela kamoska ze existuje nejaka poistovna ktora ti da pri cisarskon 40 tisic. Len tam musis byt min. 3 mesiace pred cisarskym poistena. Musim to poriadne zistit kde a co to je

No nic, musim padat lebo uz ma mama peruje ze co tu tolko sedim, ze mam poukladat veci co pozehlila 😀 V Hute ma aspon nikto neperuje 😀

Tak zatial pekny den

kukulik30
autor
21. apr 2009

a ja tiez idem obliect samka a padame 😉 papa

sophie1981
21. apr 2009

zuzana, ty si super spekulant ako odrbat stat.... 😀 😀 ....hlavne ze sa dari...asi zacnem chodit k tebe po rady.... 😉 ...ze financny poradca..... 😀 😀 😀 ...inac, kde ste babenky??...sa opalujete?? 😎 .....ja som behala po celom miery.....som chcela kupit knedlu....v mpc obchode mali poslednu a samozrejme zakon schvalnosti, pani predo mnou co stala ju kupila.... 😠 😠 🙄 ...ale nakoniec som zohnala taku mrnavu, ale ved chlapom staci ku kapuste...ja nemozem, ja budem mat tarhonu.... 😵 😵 ...s masickom, mnam, dokojim svoju kacicku a padam varit...popri tom pozriem ten lets dance, ked to kazdy tak zerie za co to je....aby som nebola mimo vo vasich konverzaciach... 😀 😝

sophie1981
21. apr 2009

aaaaaaaaaaaaaaaaaa, esteee....ja som videla matejka, be-be-be... 😝 😝 ...aj som si nuchla.... 😵 ...mnam.....vonia....mnam.....a ake ma vlasy...juj, katka moze zavidiet.....uch......normalne aj pukacka by mu drzala.... 😅 ..a cierny ako ciganik malicky.... 😀 😀 ....taky na spapanie...a katka aka je velka kocica k nemu.... 😀 ....konecne niekoho prerastla.... 😀 😀 😀

kukulik30
autor
21. apr 2009

my uz sme doma z mesta 🙂 idem varit druhe 😝
aj ja chcem vidiet Matejka ☹ 😀 ty mas stastie teda 😉

slaviq81
21. apr 2009

Kocky, ja sa tak nudim 😔 . Von sa neda ist, akurat ak by sme sa chceli uvarit 😝 Lara hryzka mrkvu, no a co nahryzka tak pekne vypluje, takze mam podlahu sama mrkva 😀 Vcera vecer sme sa boli prejst do obchodu, malu som mala otocenu v smere jazdy. O 5 minut som pozrela, ze co je tak ticho a mlada celom opreta o madlo a spala 😀 😀 😀
Uz sa tesim domov, dufam, ze ma vezmete do partie 😉

megy2
21. apr 2009

..ahojte...dnes mam nejaky blby den,strasne sa mi chce spat.......
...a na ako dlho prides domov slavi?

kajacz
21. apr 2009

tak nakoniec som uvarila iba zeleninové rizoto...doobedu sme boli chvílu von pešo, ale Šimon bol tak protivný, že som ho na ulici vytrieskala po zadku a išli sme domov... 🙄

slaviq81
21. apr 2009

Megy, neviem ako dlho ostanem. Ale v novembri chcem prist zasa sem a prezimovat tu 😀

kajacz
21. apr 2009

jééééj, ako rada by som sa zase ja išla zohriat v zime do Emirátov... 😀

sophie1981
21. apr 2009

slavka, ty jak vtak stahovavy...len tam, kde je teplo.... 😀 ..a my musime mrznut.... 🙄

megy, aj mne sa chce spat...katka uz spi, tak idem rychlo poumyvat tenvybuch, co mam v kuchyni padam za nou.... 😀

rybecka
21. apr 2009

Ahojte,
no my sme narozdiel od vas maly dost tazku noc 😝 maly sa budil kazdu hodinku neviem co to malo znamenat a teraz spinka
doobedu som bola v meste rychlo medzi kojenim deti ostali s babkou teraz obidvaja krasne spinkaju, len mamina je unavena akko kon.
a za hodinku idem ku kamoske mala 1 aprila narodky ale kedze som rodila tak som nebola tak idem dnes. pockame kym deticky vstanu a ide sa 😎
Andrejka snivalo sa mi s tebou. ze sme sa rozpravali no utekam kojit lebo mamka dosla s Ondrejkom

ivana2009
21. apr 2009

😀
aj ja som uz videla Matejka v porodnici je krasnucky 😀 😀 😀
Uz mi pisala dalsia kamoska z poradne ,ze ide rodit tak uz sa tesim ta mala termin 28 zeby sa mi to uz kratilo 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄
dnes som sice mala s talkom problem ale volal manzel dr tak vravel ze mam si dat magnezium a preslo ten spodny som mala 92 😒 😒 😒 😒

sophie1981
21. apr 2009

janka....kazdu hodinu???...juj.... 😝 .....

ivka, ty este stale nist???? 😕 ......hmmm... 🙄

ivana2009
21. apr 2009

😖 ta veru Bibka ja este nic kazdy uz ma po a ja nic ☹ ☹

ivana2009
21. apr 2009

Ktovie ako Veronika ako sa maju? 😉 😉 😉

anape
21. apr 2009

ahojte,
my sme sa predchvilou vratili domov, najprv sme sa s Viki flakali po meste, potom sme isli pesi na zapad do jasli po Petuska, potom sme boli este u babky /svokry/ na dvore, no Viki sa nam riadne precikala a prekakala, tak sme sli domov 🙂

ivi si mi neodpisala, ci vies, ze Mirka uz ma babatko?

ivana2009
21. apr 2009

anka mas ip 😉

anape
21. apr 2009

ivi uz som si vsimla, aj ti odpisala 🙂

sophie1981
21. apr 2009

ahoj......anka....no super den si mala.....nie ako ja doobedu hladam knedlu a poobede vyzdvihujem na preplnenej poste dorucene zasielky.... 😝

zajtra mame poradnu....som zvedava kolko mala pribrala......uz snad bude mat cez 4 kg....a nejakych 55cm...dam vam hned vediet.....teda az vecer, bo potom ideme k babke/svokre/.....

zuzana612
21. apr 2009

Caute baby, tak aj ja som si uz konecne sadla a vlastne len pred pol hod. sme prisli dnu. Matuska som okupala, napapal sa a uz haja, lebo cez den spal malo. My ked sa s mamou a segrou vybereme do mesta, tak to stoji za to. Isli sme okolo desiatej len tak do 2 obchodov, potom sme sa stavili v cukrarni, do dalsieho obchodu a bolo pol jednej. Tak segra vravi ze sa jej neoplati trepat hore kopcom domov, lebo kym pride tak jej treba opat ist po Filipka do skolky. Tak sme isli na pizzu, potom s Matusom do parku a o pol tretej po Filipa do skolky. Do tej istej skolky chodi aj druhy synovec Simon a ten ked videl starku tak vyletel ako namydleny blesk ze ide aj on. Tak starka dobra dusa, zobrala obcho vnucikov k nam domov. Kym sme sa dotrepali domov bolo pol stvrtej. Na hodinu som isla snimi na preliezky, Matus zase vo svojom zivle v pustani sa na smykacke dole hlavou 😀 O pol siedmej ich konecne starka zbalila do auta a isla odviest domov! Ja som okupala Matusa a mam veget!!!! Teda, este musim ist utriet kupelku lebo je tam potopa. Matus is nasiel novu zabavku vo vyhadzovani hraciek z vane a cim viac som mu ich ja hadzala dnu, tak on von a rehotal sa ako blazon 😖 A mama ma teraz robotu 😒 Tak padam aby som sa do ordinacie stihla aj napapat a osprchovat. Zajtra k tomu zubarovi tak mi o jedenastej drzte palce 😖

ivana2009
21. apr 2009

Tak ty Zuzka dnes musis byt unavena tak spokojne si pozri zahradu 😉
a zajtra drzim palce 😀 😀 nech ti to u zubara zbehne 😉 😉

medulka986
21. apr 2009

ivka nakyp hotový 😝

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre