Spišská Nová Ves II.

kukulik30
7. apr 2009

Mile snazilky, nesnazilky, mamicky, tehulky a samozrejme rodacky, oteckovia a spioni zo SNV a okolia vitam Vas v dalsom pokracovani nasej naozaj plodnej temy 😀 😀 😀

tesime sa kazdej novej tvari 🙂 tak hor sa k nam 😀

zuzana612
19. feb 2010

Caute, vidim ze ste sa vcera dotuha bavili o hororoch, ja ich teda nemusim, niekedy som to pozerala ale teraz ked nieco take vidim tak prepinam. Nie preto ze by som sa bala, ale preto ze su to totalne vymyslene kraviny, tak isto ako scifi, to tiez nemusim 😉 Hokej som tiez nesledovala, akurat som pocula v radiu ze vyhrali, ved ak sa nahodou dostanu do finale, tak potom si pozrem. Este aj pri ordinacii som vcera zaspala hned po druhej reklame, tak neviem o com bola. Budem musiet dopozerat na nete.

Matusa som uz dala spat, som ho trosku vymordovala von kedze je kranse pocasie, slniecko a skoro 10 stupnov, tak sme isli pesi do obchodu, tak sa vybehal a Lili este stale spi v kociku uz 2 hodiny, tak parada.

Bibka, daj potom vediet ci pridete alebo nie, vsak mozte kludne aj v nedelu ak chcete, to tu bude aj Daniel. A sople ma zase uz aj matus, ktory Lili stale olizuje, tak len cakam kedy zacne opat soplit aj ona alebo nebodaj dostane nejaky kasel 😖

Idem sa v klude naobedovat aj ked predpokladam ze ako nahle si zohrejem obed zacne Natalka revat a bude po kludnom obede 😢 Tak zatial pekny den.....

anape
19. feb 2010

ahojte baby,

ani ja nie som fanusikom sci-fi a drakulov 😀 ... potom by som mala zle sny a naco sa zbytocne tyrat

knihy som tiez niekedy citala, no naposledy ked som cakala petka...ale tiez mam rada take lahsie oddychove zanre...momentalne si precitam par casopisov pre relax, najradsej vo vani 🙂

zuzi ty si uz ides dat obed a ten moj je este v nedohladne 😕 , takze idem to cim skor napravit
o zehleni ani nehovorim 😒 ... ale ked deticky su chorlave a tym padom nervoznejsie,tak sa venujem im a vecer sa mi uz nechce,lebo som rada ked si mozem vylozit nohy

pekny den vam prajem 🙂

susana28
19. feb 2010

Ahojte, tak vaneske spinká ta idem mrknúť čo ste popísali a potom si rýchlo pretiahnem kosti, nech trochu spálim halušky s kapustou 😉

Bibka a kde máte tie oslavy? A hlavne chceme vidieť fotečky, nech vieme ako sa zmení matka na plný úväzok na sexi dračicu 😉 Síce zas tebe netreba bohvieako skrášľovať sa 😉

zuzanale
19. feb 2010

heeelp moje dieťa odmieta jesť ryžu 😝 doteraz ju zjedla aspoň v polievke no dnes už ani to som musela zeleninu vybrať ostatné pomixovať a zeleninu nazad takže z toho vznikla krémová s kuskami zeleniny ešte že to už zjedla....

antoniab
19. feb 2010

ahoj
jej tak to som jedina co koli hokeju nevstavala ale tesim ze sme vyhrali 😵 😵
dnes som si bola po prasule za porod ale len po tu 5tku a o 20ku musim este ziadat 😝 tak pekne prikladam k peniazkom a setrime iked hovorim na malu co ideme na nakupi a ona otvorila usta a zamrcala a mamka rozumela ako ze hej 😀 😀 😀

susana28
19. feb 2010

Maťa, ani ja nie som fanda 😉 ma to nebaví jak behajú za tým pukom z jednej strany na druhú, teda keď sa strhne nejaká bitka to si mrknem, to ma baví 🙂

Zuzi ja som sa už zmierila s tým, že nemám doma dieťa čo zje všetko, čo nejze ju 🙂 Ale určite není chudá, tak zdravé dieťa jak má byť, tak jej fakt stačí asi to čo spapá.

antoniab
19. feb 2010

susan mna hokej bavi ked sme boli majstri som bola v blave a fandila to bola super atmosfera a ked hra slovensko tak pozeram ale vstavat rano koli tomu tak to momentalne nehrozi teraz nemam taku spankovu rezervu a je mi jasne ze druhy den by som to aj tak nedospala 🙄
to ja isto niesom fudbalovi fanusik to som neprezivala ani ked slovensko vyhralo 😝

zuzanale
19. feb 2010

Susan no u Laury je skôr divné ak niečo nezje ale prečo ryžu nie tak to netuším 😅 Timka nieje bohviejaký jedák tak som bola rada že aspoň Laura je papač 😉

sophie1981
19. feb 2010

ha...zvedave co??....nooo, ale to nebude nic zvlastne...akurat, keby som odfotila vecer svoje sexi pradelko..... 😝 ....ale to by ste nechceli vidiet.....no a k mojim nechtom....Kata ma taak cvakla do ukazovaka, ze mi urobila ryhu v ojom dokonalom nalakovani...takze susan...z mami na plny uvazok dokonala sexice nem hrozi.... 😀 😀 🙄

zuzana, v nedelu nemozme, to uz stary ide do nocnej, nech nieje nervny..... 😒

rybecka
19. feb 2010

ahojte,
tak ja som sa vyborne najedla sice neskor lebo som tiez bola s detmi vonku a to sme sli bez kociara prvykrat s obidvomi tak som asi viac znicena ako oni 😅 inac robila som sulance so struhankou tak sme si s Matejkom pochutnali Ondrika caka paradajkova polievka. 🙂
Mata ved ja som nestavala kvoli hokeju ani by ma to nenapadlo ale deti vstali o siestej a ja som si kukla len najazdy to ma bavi taky napinak 🙂 a hokej mam rada ale len dolezite zapasy 😅 a futbal ten nehrozi len ked mi frajer niekedy daaaaaaavno pradaaaaaaaaavno 😀 hral tak som chodila fandit ale len tu dedinsky 😅
Zajtra nas caka Gelnica a svokrovci tak budem mat odych od deti 🙂
Bibka ja som nechty tiez dlho nemala nalakovane a dlhe vobec asi naposledy na svadbe 😅 tak sa nafot dracica 😀 😀

veronika1982
19. feb 2010

my sme teraz zaspali a po prvy krat v jeho 1O mes. bez cicky.. 😀 😀 ja si idem lahnut tiez lebo ma zacina boliet hrdlo a ked sa zobudime tak ideme pomahat tatikovy montovat policky co vcera kupil..

no a ja mam konecne gelove nechty.. ako darcek pod vianocny stromcek mi mm kupil domacu sadu takze uz nebudem musiet chodit na nechty ale robim si ich doma sama.. zatial sa len ucim ako ich robit... 😀

tak bibka peknu oslavu

rybecka
19. feb 2010

Veronika gratulujeme k zaspaniu bez cicky 😀
ja by sla tiez spat ale moje deti nechcu oni sa hraju 😝 a ja by tak spala idem si spravit cafe 😉

anaja81
19. feb 2010

Ahojte,

tak ja som vobec netusila, ze ste poniektore take dracice do hokeja 🙂 .....ja si sem tam tiez pozriem, ale teraz som zatial nevidela este ani s cechmi a ani s rusmi.....ja si popozeram neskor ak to bude blizsie k nadeji na medailu 😅
a najradsej zo zimnych sportov mam krasokorculovanie - a hlavne exibicie....to je super ak vidim ake uzasne vecicky dokazu na lade
😉
ja prave oddychujem, lebo som bola v meste a uz citim, ze som neoddychovala od rana a brusko tvrdne 😢 .....a neskor pojdem pomoct svokre robit hranolky s vyprazanym syrom.

anape
19. feb 2010

aj ja som si konecne urobila radost a mam zivicove nechty,tak ako kedysi davno pred tehulkovanim 🙂 a som veeelmi spokojna, citim sa tak zenskejsie,lebo ja som mala hrozne krehke nechty,tak sa nedali pestovat

veronika nech ti to rychlo prejde 🙂
nase deti su uz chvalabohu trosku zdravsie, aj ked stale kaslu,ale konecne mam pocit, ze to je taky vykasliavaci kasel, tak hadam antibio uz zabrali a za par dni budu fit

bibka dobru zabavu ti prajem 🙂

veronika1982
19. feb 2010

no my sme si zdriemli hodku a pol...ale mna boli hrdlo viac a viac.. tatik nam namontoval hviezdickovsku lampu do izby a matej mal z nej velikansku radost..

anka ja som mala 6 rokov zivicove.. ale teraz uz nie su peniazky tak sme zainvestovali do sady a uvidime..hlavne si ich spravim vtedy kedy ja mam cas a kedy to mne vyhovuje..

susana28
19. feb 2010

Veronika mňa boli hrdlo nonstop, a zakaždým behať k dr. to už nerieším, vykloktaj so soľou, mne to zatiaľ vždy zaberie.
A akú sadu si to kúpila, to si sama nalepíš?

susana28
19. feb 2010

Ta vonku jak ľabe 😠

veronika1982
19. feb 2010

ta vonku fajne labe...

zienky nas matej uz pomaly ale isto zacina chodit.. tatik mu teraz vecer rozbalil koberec a sadli sme si na opacne konce a on cupital raz k jednemu a potom k druhemu.joooj tolko radosti bolo...a potom prisiel na to ze sa vie aj sa postavit..ojjj moje dieta....tak musel trenovat ze az teraz zaspal..

zuzi nalepim si tipy a potom potiahnem gel.. no a teraz uz len dorabam gel a ked sa mi nejaky zlomi tak nalepim zase tip a zase gel...

lubkatobi
19. feb 2010

ste nechtove sikulky.. blahozelam k prvym krocikom.. morcacie prsia su fajne zapecene v rure a predtym poliate smotanou s nakrajanou mozzarelou..mnam..

veronika1982
19. feb 2010

ja som si dnes spravila stroganof s moracici.. hmmm mnam to bolo dobrotka.. a zajtra asi halusky spravime alebo uvidime ako budeme stihat lebo chcem navrtat policky a popratat byt lebo asi dojde svokra..

no nic ja padam do postele. dobru nocku..

sophie1981
20. feb 2010

ta co, tu sa este spi???? 😕

sophie1981
20. feb 2010

livia ako35r

kukulik30
autor
20. feb 2010

bibka, cau, ja uz som hore od 6tej...test negativny..takze koniec

sophie1981
20. feb 2010

juj, este raz, decko otraavuje....ako?....TESTLA SI?

denisocka
20. feb 2010

ahojte, neviete o kolkej otvaraju rano NOVU na letnej?

kukulik30
autor
20. feb 2010

bibka, ako? nepochopila som ten tvoj druhy prispevok...35r?????? 😕
hej testla a NIC , iba /

denisocka, netusim 😒 tak neporadim

veronika1982
20. feb 2010

livia najprv vsetko naj k tvojim meninam a dufala som ze iny darcek si das...neexistuje este malicka nadej??? prosim povedz ze hej...

denisocka tusim o deviatej otvaraju alebo o píol deviatej..

ani ja som nepochopila ten prispevok ze 35..

my sme hore uz od 5.45.. a matej potom pozeral s tatikom hokej.. a teraz uz spi.. asi sa zbalime a pojdeme ku babke na vikend lebo tatik chce ist do bardejova pozriet na brata ako hra hokej a v noci zase hra slovensko s lotysskom a ma dojst matejov krstny tak aby sme mali klud aj my aj oni...

sophie1981
20. feb 2010

mysli ze od 9-tej nie?? 😉

veronika1982
20. feb 2010

no co ako ste sa mali vcera? a katka ako? bola hviezdou na oslave?

sophie1981
20. feb 2010

Livia... ☹ ☹ ☹ .....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre