Spišská Nová Ves II.

kukulik30
7. apr 2009

Mile snazilky, nesnazilky, mamicky, tehulky a samozrejme rodacky, oteckovia a spioni zo SNV a okolia vitam Vas v dalsom pokracovani nasej naozaj plodnej temy 😀 😀 😀

tesime sa kazdej novej tvari 🙂 tak hor sa k nam 😀

veronika1982
26. feb 2010

ta kde ste vsetky

maca77
26. feb 2010

tu sme 😉

musím trošku poupratovať, aj v suteréne, lebo čakám dnes opravára...blbne mi pračka 🙄

pata31
26. feb 2010

Ahojte...my sme dnes v noci spali skoro 8 hodin v kuse!!!!! 🙂 🙂 🙂

a co sa tyka byvanie v dome, tak je to ozaj super, mna dokonca aj obcas bavi zahrada, min.rok som kopec zeleniny vypestovala, rok predtym ma zase kvety bavili...tak sa to strieda u mna 😀 toho roku asi zase zeleninka kvoli malej...a nikdy som nechcela ist do bytu byvat, ale teraz by som sla, lebo byvat vo vlastnom je vzdy lepsie ako byvat s rodicmi...takze uz uvazujem nad tym, ako to spravit 😕

rybecka
26. feb 2010

Ahojte,
ja rano nestihacka zapinat Pc. inak dnes som sa fajne vyrypkala naobliekala som deti ze ide drobec do kociara spat a ja s Matejkom ideme do babky po mlieko vyjdem na dvor a ma tuklo ze kociar je v aute a naraz auta niet a potom ma napadlo ze Dedo rano vzal auto 😅 tak naspat dnu a dat Ondrika do spalne spat joj a Matejko tak plakal ale ked Ondrik bol uz maximalne unaveny tak sa inak nedalo tak som mala suchy nacvik obliekania a vyzliekania 😝 a teraz cakame ze maly vstane a ideme opat auto uz je doma 😀

susana28
26. feb 2010

Čaute kočky 🙂

Tak som rada, že ste sa zapojili do tej mojej anketky. Aj keď pravdu povediac múdrejšia niesom, lebo sa mi potvrdilo, len to, čo mi je už aj tak jasné. Takže moje pre a proti sa v plnej miere zhoduje s vašimi. Síce našla som už aj jednu alternatívu domu, ktorý by sa dal zvládnuť aj finančne. Hovori vám niečo nískoenergetické montované domy? Len neviem či to, že ten dom je drevený je výhoda alebo nevýhoda ☹

Veronika ešte raz všetko najlepšie 😉

Janka 😀 to mi pripomína branné cvičenia 😀

rybecka
26. feb 2010

Do kelu prsi 🙄 🙄 a my chceme ist vonku 😒 😖

rybecka
26. feb 2010

Matejko opat sklamany a on zjedol cely obed a som mu slubila ze sa ide 😖 🙄

veronika1982
26. feb 2010

zuzi dakujem

a dokelu potrebujem ist do mesta a ono to prsi...

antoniab
26. feb 2010

ahojte

no dokelu prsi aj mi sme chceli ist von tak ide mama sama 😀 idem pozriet na vypredaj co unas je a malu necham dedovi mohla sa prevetrat vcera to bolo tak super 😒

jaj moje dieta je dnes zmalovane 😀 😀 som si na noc dala gencianu na bradavky a v noci ked mala papala tak bola cela fialova rano som si natrela znova a zas fialova a prisla prababka a hovori mojmu ocovi ked ju mal narukach laco jej nieco je a oco hej prestava dychat no hej cele usta ma fialove 😀 😀 prababka skoro z infarktovala 😝

sophie1981
26. feb 2010

caute...aj my sme tu...rabo nestihacka......upratat, oprat, vyvesat, potom do obchodu....teraz etse dat izbu dokopy.....a bude klud...noooooooo a este pozehlit.....zajtra dojde sestra z rodinou, tak nech nam nic nezavadzia, aj tak nas uz budeviac nez dost..... 😝 ...

susan...u nas v Tomasovciach je par nizkoenergetickych domcekov...ale vacsina ma klasika tehla, kvader, itong.....ael je tam par fakt peknych malych bungalovov.....ono, ja si nemyslim ze postavit maly domcek je az tak strasne narocne...myslim svojpomocne......kedze aj na byt treba aspon melon a pol....jasne ze na dom treba viac...ale keby sme sa mali rozhodovat teraz ci dom alebo byt, tak urcite byt, lebo za ake ceny chcu pozemky je neskutocne......my sme kupili za 250 tisic aj s inzinierskyi sietami...je tam sicve podmienka, ze predat mozem spat len obci, az po kolaudacii mozem predat komu chcem.....ale akuyrat vcera som v novinach nasla inzerat, pozemok, sp. tomasovce 1000 stvorakov, 1m2 za 1000 sk.....no des...odkial vziat len melon na pozemok a potom este do dvoch melonov na dom.... 😕 .......mali sme asi stastie, ze sme ho kupili pred 6 rokmi...

susana28
26. feb 2010

Bibka,veď práve cena pozemkov ma štve. Sa mi zdá ešte rozumnejšie kúpiť starší domček aj s pozmekom a prerobiť to tam. Bo také domky som našla aj za 200000 sk, a niektoré pozemky sú fakt pekné. Ono vieš do bytu by som šla už len fakt v krajnom prípade, lebo keď prídeme ku svokrovcom do he alebo k bratovi do ke, tak keď sa za mnou zatvoria dvere ma chytá klaustrofóbia 😀 Prejdem z jednej izby do druhej a šichta 😀

maca77
26. feb 2010

mne čo teraz vadí v dome je poschodie, lebo po tých schodoch sa nabehám aj 100-krát za deň... no zas na postavu neuškodí 😀 ... ale keďže sme na kopci, tak dom typu bungalov neprichádzal do úvahy ... keby sme mali pozemok na rovine, tak by som sa rozhodla skôr pre ten bungalov....

sophie1981
26. feb 2010

aca...my mame pozemok na uplnej rovine a aj dost velky, ale nerozhodla so sa pre bungalov......mozno raz bude lutovat tie schody....ale predpokladam, ze bude na starobu spolu so zuzanou a veronikou hnit v chudobinci.... 😀 ....ja som chcela veeelku zahradu...ovocne stromy, zeleninku,kutik pre deti, zelenu travu, sliepky, svinku, letnu kuchynku, predvoianocne a fasiangove domace zabijacky..to je moj sen...mozem aj dovolenku pri mori osrat..... 😝 .....hlavne ze budem mat svoj raj na zahrade...... 😉

sophie1981
26. feb 2010

susan...koly pozemku mozno ano, ale ak uz kupis, na tvojom mieste by som stray zburala a zacala stavat fungel novy dom......mam par znamych, co sa pustili do stareho a vtisli tolko co my do fungel noveho....na tu temu skus popisat so zuzanou......ani do domu dali to co my ak nahodou aj nie viac..........

pata31
26. feb 2010

Ahojte, my sme boli na prechadzke, a ja som sa bola aj polyzovat, aj ked len trosku a som bola cela zmoknuta, ale bolo fajn 😵

rybecka
26. feb 2010

pata ty si sa lyzovala v tom dazdi? 😕 a dalo sa vobec 😅 ale verim ze ti bolo fajn relax na dusu nie?

pata31
26. feb 2010

to len tak mrholilo, takze sa dalo 😉 relax fajny, akurat ze som velmi nevladala, bo mokry sneh, tak makacka na nohy..a takmer po roku bez poriadneho pohybu, tak to da zabrat 😅

maca77
26. feb 2010

Bibka, my záhradu máme, ale na bráškovom pozemku 😀 on má totiž vedľa nás, ale pochybujem,že tu začne niekedy stavať... a keďže kúpil jeden pozemok aj na Ferčakoch, tak do Huty isto nepríde... nie žebY on nechcel ..
... nooo a na zabíjačku doma sa chystáme aj my, priestor máme v suteréne, len kedy to tam bude hotové, je vo hviezdach 😅 ... zatiaľ to realizujeme u našich, takže to nesúri...

Susi, do prestavby starého domu na novy by som sa nedala ani ja.... stačilo mi vidieť ako sa prerábala u našich 30ročná kúpeľna a musela sa prerábať aj komplet elektrina, nové rúry na vodu... robota katastrofálna, fakt radšej starinu zbúrať a postaviť nové 😉

maca77
26. feb 2010

pračka opravená ... "zarobené" 86€ 😠 ... ta idem ju vyskúšať ...

sophie1981
26. feb 2010

mACA...JA SOM AJ ZABUDLA REAGOVAT NA TO ZE MALE UZ Kope.......tak aspon dodatocne...jupiiiiiiii 😵 😵 😵 😵 😵 .....sa tesim..... 😉

maca77
26. feb 2010

😵 ale ešte je dajaké lenivé alebo má veľa priestoru ... MM síce povedal, že to bude kľudas, bo že nič nerobim ... no nezabiješ ho? 🙄 😀 😀
... ale zas musím uznať, že v porovnaní s predchádzajúcimi tehotenstvami, mám teraz viac kľudu ... pri prvom robota a rýchlo na stavbu , pri druhom stresy v robote, akurát vyšlo blbé uzávierkové obdobie, takže od rána do večera.... teraz urobím najnutnejšie a šichta 😅
... a včera som mu ešte zahlásila, že si asi notebook kúpim ... ma Maťka inšpirovala ... Tami na piesku, malé v kočíku a ja sa môžem opekať na slnku a zároveň surfovať 😀

pata31
26. feb 2010

jeej, Maca, male uz kope? to ja krasa, ze? 😵

a som zabudla napisat, ze mala uz tretiu noc spala v postielke 😉 najprv som ju len prelozila, ked uz spala, ale vcera dokonca zaspinkala sama s cumlikom 😵 tak mame kus viac miesta na posteli, sa uz mozme rozvalovat 😵 aj ked na druhej strane mi je ltuto, ze uz mi to nezaspava na cicke, ani teraz uz nechcela... 😅

rybecka
26. feb 2010

Pata bud rada ze ti nezaspava na cice 😅 potom je to figel oducit ked su starsie babetka a potom hryzu a tak a ty sa ani nepohnes od nich 😝

pata31
26. feb 2010

sak ja viem, ale to bolo take milene 😵

susana28
26. feb 2010

Som vás prečítala, ale reagovať budem až večer, keď malá pohroma zaľahne 😀

veronika1982
26. feb 2010

ja dnes total nestihacka.. pripravujem veci na zajtrajsiu oslavu lebo aj mm ma v nedelu narodky tak vsetko dokopy a uz som k.o teraz

zuzanale
26. feb 2010

Ahojte mám chvíľku máme návštevu cez víkend tak len nakukujem .....

Susana no čo som počula tak su ok len neviem ako sa to bude správať o 10-15 rokov 😝 murované istejšie... a čo sa týka starého s pozemkom tak to ozaj kúpiť koli pozemku zbúrať a postaviť nové len nekúpiť také čo má vekovo čo dočinenia s pamiatkármi 😝

Mati na tú fialovú vodu pozor už je zakázaná aj keď ešte ju dostať kde tu kúpiť ...obsahuje totižto karcinogény bacha na ňu hlavne pri malej a je to aj tu na koňovi v nejakej téme len si nespomenie kde 😅

veronika1982
26. feb 2010

caute. moje dieta konecne zaspalo.. ja uz neviem ako na neho. dosli moja krstna s krstnym a on len pri mne.. ani pohnut som sa nemohla..krstna mi pomahala piect kolac esteze tatik dosiel domov a hral sa s matejom.. a zajtra nas caka plny dom tak uz vidim ako chodim po byte s matejom..uz sme sa aj s mm rozpravali ze by som sla na tu zumbu vecer a ze on vyskusa zaspat s matejom tak uvidime? livia kedy to je a kde a o kolkej. mozno by som sla uz s vami na buduci tyzden ked pojdete..

a dnes ked som sa tak prechadzali v dazdi tak som analyzovala svoj 28 rocny zivot.. a prisla som na to ze mi absolutne nic nechyba. mam byt, manzela, dieta.. ktovie keby nebol matej co by som robila.. mala by som 9 mesiacov po svadbe, zrala by som sa v robote a mozno by sme ani byt nemali.. takze vlastne som happy clovek.. 😀 😀 len keby tych rokov nebolo az tolko..

no nic idem dovarit krem na kolac lebo moje mraky su take burkove teraz. ha ha

susana28
26. feb 2010

Zuzka Le- si ma dorazila tou fialovou vodičkou. Ja som ju pri vaneska používala strašne dlho. Som jej pusku čístila každý večer. Bože, si ma vyľakala, dúfam, že to nebude mať naásledky ☹ Normálne mám chuť zájsť za našou dr. a hodiť reč.

Zuzi, a to ma zatiaľ odrádza od toho montovaného domu, keď je to nové je to pekné, ale zub času......

Veronika, 28 r. akože veľa 😀 Ja o rok už oslavujem kristove roky, ale správanie furt jak pätnásťročná, kedy ja dospejem.

Tak sa dnes už asi odhlásim, bo ráno mi príde mužíček domov. Juchúúúúúúú. Prádlo nepožehlené, hanba mi. Teraz mi začína menzes, ale takto o mesiac nám to hádam vyjde a bude druhéééééééééé........

rybecka
26. feb 2010

cafte,
moje deti az teraz zaspali mali sme u nas mini oslavu moj brat mal sladkych 19 rokov.
tak sa deti saleli az do teraz normalne som nechapala aka vydrz 😅
Veronika mat tvojich 28 parada 😅 ale v podstate mas pravdu ked mas milujucu rodinu a babo stastna to zena aj ja ked si to z analyzujem tak v podstate uplne happy. 😵
tak co rano hokejistky nastavujete budiky mna normalne stve ze tak skoro rano mne sa urcite nebude chciet vstat a tak by som¨chcela vidiet ten zapas 😠

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre