Spišská Nová Ves II.

kukulik30
7. apr 2009

Mile snazilky, nesnazilky, mamicky, tehulky a samozrejme rodacky, oteckovia a spioni zo SNV a okolia vitam Vas v dalsom pokracovani nasej naozaj plodnej temy 😀 😀 😀

tesime sa kazdej novej tvari 🙂 tak hor sa k nam 😀

zuzanale
5. mar 2010

chcete vedieť kto je nezodpovedná matka tak mrknite k nám do albumu čo si vydrankala Laura okoštovať keď mala 8mes 😀 😀 😀

evitkamalicka
5. mar 2010

zuzi vidis taka mala uz vedela co je dobre 😅 😀

veronika1982
5. mar 2010

tak to vas evi matej s katkou tromfol lebo katka uy pije mlieko tusim skor a my sme zacali pred mesiacom..

evitkamalicka
5. mar 2010

veronika to fakt? no ja som uz mala tiez take pohnutky ked mal maly 9,5 mesiaca

veronika1982
5. mar 2010

ale len na veceru ma puding.

evitkamalicka
5. mar 2010

my pijeme normalne kakafko, ale tiez len na veceru aj to nie kazdy den

zuzanale
5. mar 2010

ja som Laure ešte klasické nedávala max tak do zemiakovej kaše a iného vareného .... kupujem jej dojčenské v DMku sme zo začiatku kupovali hipp lebo aj Timka ho pila a raz v SNV nemali a zas ísť do PP po mlieko by bolo drahé tak som skúsila to ich babylove a zachutilo jej dokonca keď sme porovnali tak je s neho sýtejšia takže kupujeme to a aj cenovo je super 600g alebo 500g za 5€ hippka tolko stojí 300g ja počkám ešte do 1,5roka ako pri Timke

zuzanale
5. mar 2010

a pije ho večer a ráno pomedzi to papá pribináčiky a iné mliečne ...

evitkamalicka
5. mar 2010

my sme tiez papali babylove mliecko

veronika1982
5. mar 2010

ked on nechce ziadne UM a ani tie kase tak mu varim vecer puding alebo krupicu a potom ho este nakojim..

zuzanale
5. mar 2010

a my zase kaše mňam mňam nestíham zháňať kupony na zľavu do dmka ona zje kašu za 2-3hodky si dá ešte mlieko a spí do rána akurát sa po polnoci nanominuje k nám na postel

kukulik30
autor
5. mar 2010

ahojte...ha cierne puntiky sa tu rozdavaju?? 😀
my sme skoro zacali papat pribinaciky a jogurty a syry som davala asi kadejake 😅 ake mi prisli pod ruku...do jedla na obed struhany tvrdy, na chlebik v crievku..a potom som davala tie Kiri tvarohove...tiez sme dali syr pred rokom, neviem kolko mala mesiacov, to uz je davna minulost 🙂
a nas dedo uz tiez daval samkovi pivo kostovat...hehe
a mlieko od roka klasicke kravske 😅
u nas mame troska problem, ze moje dieta vobec nechec salamy, klobasy , maso...dostat do neho chlebik so sunkou je normalne umenie 🙄 🙄 🙄..najlepsie su suche rozky 😀 od mala to ma najradsej a makove rohliky s listkoveho cesta
najnovsie ficime na lizatkach....podlahla som aj ja 😀 ...pamatate na piskacie lizatka, sme ich minule objavili, tak kupujem aj pre seba 😀 😀 😀 su fajne jahodove... mm sa rehoce...ci som normalna 😅

Zuzka ta klobasa vyzera fajnovo..si mi slinky narobila 😀 ...mnaaaam 😝 ..ako smacne si ju Laura okusuje 😀 😀 😀

deniska...blahozelame k pipiku...takze dalsi chalanisko ...teraz bola prevaha dievcat posledny rok...treba to vyrovnat...a chvalabohu, ze krvacanie ustalo 😉 do nemocky najblizsie uz len porodit!!!

kukulik30
autor
5. mar 2010

veronika..kedy si mozme u vas rezervovat termin na navstevu?..uz sa chystame asi tyzden, som chcela volat, ale dajako stale nam nieco do toho prislo, ale na tyzden by ssme prisli niekedy po obede ..neviem, aky cas je pre vas najlepsi...

sophie1981
5. mar 2010

ja radsej ani nepisem za co vsetko by som dostala cierne puntiky.... 😝 ...

se boli v meste.....chcem kupit taku mini buginu, ako mali nase mami este za komunizmu....a nijaku so nenasla, tak idem pokukat na net....

zuzana, tak zatial to vyzera, ze prideme.......ked sa nam do toho nieco neposerie....ak pojdeme, mam brat nas kufor???....abo mi das tvoj.... 😀

idem urobit nieco na veceru...

k mlieku....nasa Katka nechce ani kravske, ani UM, len moje....no a teraz odstav....takze rady.....cakam na rady.....ako odstavit dieta, ked nechce ziadne mlieko??..uz som skusala typ a la Maca......pridavat do caju....a prd....tak radte zeny,..... 😉

rybecka
5. mar 2010

Aj my frcime na normalnom kravskom mlieku ale tu z dediny berieme od kravy prevarime a pijeme cela rodina 😀
Bibka tazko radit mne sa Matej odstavil sam a Ondrik bol drasticky odnauceny ja som bola vtedy velmi chora silne lieky tak som mu uz jednoducho nedala nechala som manzela sameho v izbe aby ma nevidel aj s flasou a bojovali 😝 poplakal si a druhy krat uz bolo lepsie a lepsie stale ked ma videl chcel cicu tak som ho dala manzelovi alebo babke aby zabudol a islo to nejak, a uz je pohodicka len o to to bolo jednoduchsie ze bol este maly a hlupucky teraz s Katkou to bude tazsie. 😅 😝

rybecka
5. mar 2010

Veronika aj my by sme prisli na nastevu nech mate veselo 😀

zuzana32
5. mar 2010

Ahojte,
my sme sa práve vrátili z picérie z Jamníka.

rybecka
5. mar 2010

a aku robia tam pizzu??? uz som rozmyslala ze tam zajdem s MM. Bola dobra,?

zuzana32
5. mar 2010

no my už chodíme vždy len tam.
A dnes tam bolo neskutočne plno.
Sme tam boli raz a od vtedy chodíme už len tam. Treba skúsiť je aspoň pre našu rodinu fantastická. Kým nám ju urobia, Katka sa tam pohrá v domčeku, pošmýka ... Je tam fakt príjemne.

rybecka
5. mar 2010

Takze tam maju aj detsky kutik? 😕 tak to som nevedela tak urcite vyskusame .

zuzana32
5. mar 2010

nooo, a v lete sa dá hrať aj vonku. Vonku je trampolína, pieskovisko, hojdačky, šmýkalka.
Posledný krát sme boli pred tromi rokmi v Spiši na pizzu, ale čakali sme asi 20 minút na upečenú pizzu a nemal nám ju kto doniesť, a bola des. Dovtedy sme tam chodili veľmi radi. U námorníka nám tiež veľmi nechutila.
V Jamniku sú aj ceny lepšie. Stojí to aj za tú cestu.
My tam chodíme pravidelne keď majú deti nejaký sviatok, potom na vysvedčenie, alebo aj tak.
Vyskúšaj a daj vedieť či sa Vám tam páčilo. 😉

zuzana612
5. mar 2010

Ahojte,

Lili spi, Matus mi uz 4x usiel z postielky kedze sa z nej vie dostat, teraz vykrikuje na starku a ta sa nad nim zlutovala a uz je pri nej na rukach a pozera s nou velku telku, ako on vola ich novy TV 😀

Bibka, ja som ani tak nemyslela na veci ako oblecenie, ale napr. nas novy vysavac, pavuk, hojdacku a take veci co tu zatial nepotrebujem, a su nahadzane v mojej izbe v takom satniku ci co to je, lebo o mesiac nasi robia okna aj vzadu na dome a bude sa aj malovat, tak to treba vsetko vypratat a kedze vacsinou su tam moje haraburdy, tak treba robit poriadok 😀 A ak teda pridete, mozete zobrat so sebou na otocku aj Daniela, lebo zajtra maju zapas a mama je v nemocnici tak musi doma vypustit a zavriet slepice 😀 tak by nechodil. Ale s vami sa moze prist pohrat s detmi 😉 A ak mas nejake specialne zelanie na kolacik, tak sem s nim, aby som ho zajtra stihla upiect 😝

Ozaj, uz mame doma smykacku pre matuska, zevraj pekna, tak dufam ze sa na nej aj vyhra a ak mi moj mm neurobi tie preliezky, tak k nej pripevnim nejaky rebrik 😀

veronika1982
5. mar 2010

ahojte.. az teraz som sa dostala k netu.. boli sme u sestry lebo synovec mal 4 roky a kupili mu malu korytnacku.. a matej ju hladkal...

a teraz si citam jankin prispevok ze chcu dojst na navstevu.. a ja som nechapala ze co to az teraz som si precitala liviin prispevok..

takze jasne dojdite kludne niekedy na buduci tyzden.. poobede budeme doma.. okolo tretej alebo stvrtej sme uz vzdy doma a aj matej je uz vyspaty..takze mi len brnknite ze kedy vam to vyhovuje..

kukulik30
autor
6. mar 2010

dobre ranko a pekny vikend vsetkym, dnes rano dobry sok: -10 stupnov 😝 🙄 , ale aspon slniecko svieti 😵

inak na Poraci- Brodku maju v nedelu akciu, zeny zdrama k MDZ 😀 ..my sa s mm chystame zalyzovat troska, bodka na zaver sezony 🙂

sophie1981
6. mar 2010

dobre ranko..... 😉

zuzana, ta pizzeria v Jamniku je ozaj dobra....sice naposledy som tam jedla ako tehula cestoviny, ale mm by tam stale siel..... 😀 ..

som sa ani nepochvalila, ze 25. septembra ideme na svadbu svagrinej.....tak bude parada zasa.... 😅 ..

veronika dojdeme aj my???...nech urobime vacsi bordel???? 😀

zuzana, zatial to vyzera tak ze ideme.....tak vecer brnkneme Danielovi a dohodneme sa...no a ozes si zabalit tie veci....teraz neviem, 😀 kociarik asi nebudeme potrebovat ci ano??..pojdeme aj von???/ 😕 alebo necha doma, a v pripade dam Katku do Matuskovho, nech je viac placu v kufri????

anape
6. mar 2010

ahojte baby,

ta zima je fakt sok 😒 ... ked boli tie pekne dni,tak som sa uz tesila,doslova som ozila a teraz zase mrznut...brrr neznasam zimu ☹

tu pizzeriu v jamniku musim vyskusat tiez, casto chodim okolo,lebo mamka byva v susednej dedinke,no este som sa nezastavila,ale kamoska spominala,ze v lete je vonku super, ze prvykrat jedli s manzelom pizzu spolocne a nemuseli sa striedat pri strazeni maleho 🙂
ja ale nejako na pizzu nezvyknem chodit a ani sa za nou nejako nenahanam, asi zato ze svagor ma pizzeriu, tak sa mi uz mozno aj prejedla 😕

inak urcite aj ja by som mala niekolko ciernych puntikov, ale neriesim to, neriadim sa podla kniziek alebo podla vlastnych pocitov a usudku 😉

prajem vam pekny vikend, my dnes ideme s detickami k babke a zajtra asi pojdeme ku kamoske, lebo mm ma cely vikend zakazky na dopravu

zuzana612
6. mar 2010

tak ja som uz v plnom nasadeni a upratujem, zatial co sa mi mama stara o deti 😀 Takze momentalne vlastne relaxujem 😀

Bibka, vsak ak pojdeme von, tak mame kociky 2 a nas matus je v kociku len ked ho starka bere rano do obchodu, takze v pohode. Vsak aby si mi zobrala tych 10 balikov plienok a dalsie kraviny 😀

veronika1982
6. mar 2010

ahojte...

tak nas tatik siel dnes na oficialne prvy zapas...tak som zvedava ako to zvladne. a jasne ze mu budeme drzat palce..

ok baby dojdite kludne kto moze.. navrhujem utorok okolo stvrtej? moze byt?byt mame velky takze sa pomestime..

zuzana32
6. mar 2010

Ahojte,
Veronika, ty bývaš na Západe, môžeš mi prosím Ťa v rámci prechádzky pozrieť na Hutníckej asi 14, prvý vežiak od kostola, ako je tam otvorený bazár? Ďakujem.

veronika1982
6. mar 2010

bazar? ok pozriem sa ti ale az zajtra..aj ked neviem kde je tam bazar ale ja to vysnorim. ha ha

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre