Spišská Nová Ves II.

kukulik30
7. apr 2009

Mile snazilky, nesnazilky, mamicky, tehulky a samozrejme rodacky, oteckovia a spioni zo SNV a okolia vitam Vas v dalsom pokracovani nasej naozaj plodnej temy 😀 😀 😀

tesime sa kazdej novej tvari 🙂 tak hor sa k nam 😀

ivana2009
23. apr 2009

Budem vam posielat IP 😀 😀 😀 😀

gabkazabka
23. apr 2009

ahojte spisiacky.Mozemsa pridat?Parkrat som tu uz zavitala,ale nejako to tu ozilo.Teda nie nejako ale paradne 😎

kukulik30
autor
23. apr 2009

ivak, tak to su potom dobre spravy 😵 ...mohol by ostat, ja by som sa velmi potesila,boal by skoda takeho skveleho lekara 😒 no nie? 🙂

juj teraz ma napadlo, ktovie ako Zuzka prezila noc s bolavymi ustami po trhani 😖

kukulik30
autor
23. apr 2009

gabka jasnacka , ze vahas, ja som ta uz parkrat videla v meste 😉 ale ty si mal nepoznala 😀

ivana2009
23. apr 2009

Ja 😉 sn 😉 e ze mozes vitaj Gabkazabka 😀 😀 😀 😀

gabkazabka
23. apr 2009

Dakujem.Kukulik vazne?Ja som v meste kazdy den,lebo byvame blizko.....a teraz pozeram tvoje fotky a spoznavam manzela....Parkrat sme pri nom nakupovali. 😀

kukulik30
autor
23. apr 2009

ivi,veru veru, ti spioni 😀 😀 😀

ivana2009
23. apr 2009

Tak veru bodaj by ostal 😀 😀 😀 😀

zuzana612
23. apr 2009

Ahojte, ja mam uz aj po ranajsej navsteve zubara, ze to vypada dobre, len papulu mam opuchnutu ako keby som dostala poriadny vyprask, ale aspon to neboli. Zatial, lebo zevraj este moze zacat. Len nemozem este poriadne jest, jeden rozok som jedla pol hodiny. Keby som nebrala antibiotika tak sa aj na tej jeden rozok vykaslem, ale nechcem ich jest na lacno. O tyzden mam ist vybrat stehy ale som povedala ze som prec, tak ze staci aj o dva. No ak by som mala nejake problemy, tak mi budete musiet povedat kde je v SN zubna pohotovost 😕

Inac aj Matusko dobre spal, uz sa budu len jeden krat, dam mu pol flase mlieka a dufam ze do mesiaca to uz bude bez mlieka. Samozrejme ze ked ho dam o siedmej vecer spat tak o siestej rano je hore a teraz opat haja. Otec mi konecne meni zimne gumy za letne tak dufam ze to zvladne a ked bude treba Matuskovi druhy krat na obed spat, tak sa pekne vyberieme do Spisskej.

ivana2009
23. apr 2009

gabkazabka ak sa mozem opytat kde blizko ,lebo to byvam aj jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa 😀 😀

kukulik30
autor
23. apr 2009

no vidis, gabi,tak uz poznate aj manzela....hehe...jeho pozna pol spisskej, tak sa ani necudujem... 😀
my uz sme parkrat isli kolo seba mozno na meter 😀 my aj bolo smiesno, ze ta poznam, ale bola si tu iba par krat na zaciatku, tak som sa neodvazila ta oslovit, ale nabuduce to uz urobim 😉

ivana2009
23. apr 2009

oj Zuzanka to ti nezavidim a pohotovost je na detskej poliklinike nie ten hlavny vchod ,ale ten druhy a tam to najdes 😉

kukulik30
autor
23. apr 2009

zubna pohotovost je na detskej poliklinike, pri sporitelni , z boka vchod 😉 ale dufam, ze nebudes musiet ist 😒

kukulik30
autor
23. apr 2009

ale pozor robia cez vikend iba od 8 mej do 12.30 tusim, aby si sa nehnala vecer, lebo tam nik nebude ☹ ..skvela pohotovost, ze?

ivana2009
23. apr 2009

to je nase zdravotnictvo 😀 😀 veru skvela

kukulik30
autor
23. apr 2009

ivi, nooooo, ked som tam bola raz som cumela, proste , ked mas problem vecre, mas smolu, musis vydrzat do rana 😠 a to je iba cez vikend, cez tyzden asi nefunguje vobec...sa mi zda 🙄

kukulik30
autor
23. apr 2009

idem vysavat 😅

ivana2009
23. apr 2009

Mam pocit ze tak ako pises cez tyzden nie len vikend musis si normalne bolest naplanovat od 8 do 12.30 to je sila 😠 😠 😠

ivana2009
23. apr 2009

idem aj ja uz nieco robit ,lebo ak tu zasadnem tak potom nemozem odist 😀 😀 😀 😀

gabkazabka
23. apr 2009

ivi,byvam pri Sintre,takze pre to som v meste kazdy den,prechadzam sa s malou....
kukulik,kludne ma oslov,ja tu vlastne nikoho nepoznam,lebo som povodne z Michaloviec.Tu som sa vidala,zhruba pred 2 rokmi.Moznota spoznam aj ja... 😵

gabkazabka
23. apr 2009

Ivi,pozeram tvoje fotky a chvalim ti vyber kociara,tento bol moj vysnivany,este aj farbu si si rovnaku vybrala 😀 😝 .No,tisko zavidiiiiiiiim 😉

kukulik30
autor
23. apr 2009

gabka, tak to je najvyssi cas to zmenit, ked tu nikoho nepoznas 😉 musime to napravit, najblizsie stretko nesmies chybat 🙂
ja mam povysavane, mozeme sa chystat von 😵

kajacz
23. apr 2009

gabkazabka- vitam ta tu...ako sa ti páči v Spišskej?

gabkazabka
23. apr 2009

Kukulik,jasne,date mi vediet a ja dorčíííím 😀 😀 😀
kajacz,dakujem,no jasne ze sa mi tu paci,hlavne priroda,tej sa neviem nabazit...akurat sa mi tu tazko zvyka bez rodiny a kamosiek 😢

gabkazabka
23. apr 2009

No a pomaly aj musim koncit lebo maly hlados je hladny,tak idem spravit nieco pod zub
😉

gabkazabka
23. apr 2009

Zatial som vas rada aspon trosku spoznala,dufam,ze sa sem stavim cadtejsie.Tak vam prajem pekny dnik 😵

kajacz
23. apr 2009

gabka- no vidíš, máme to rovnaké, aj ja som v cudzom meste...
sama v cudzom meste, plnom cuczich ludí, v cudzom byte spávam, strach ma zo sna budí...Jana Kirchner 😀

gabkazabka
23. apr 2009

Kaja 😀

ivana2009
23. apr 2009

gabkazabka dakujem pekne ten kociarik sa mi pacil uz davno ,alebo babo nebolo tak som sa len obzerala ak mal niekto casualplay a uz ho mam aj ja 😀 😀 tak ak budeme kocikovat spolu tak zrobime zamenuuuuuuuuu 😀 😀 😀 😉 😉 😉 😉 ja som niekedy byvala na vychode ak pri sintre prejdes cez cestu a tam je este take sidlisko vychod 1 tak som tam vyrastala a teraz som priamo v centre na Gorazdovej ak ti to nieco hovori ,ale mozno coskoro budem blizsie k tebe hladame byt ,lebo mame len 2 izbovy zatial to staci ,ale chceme vacsi a ja by som sla na vychod aj hned jeden ja vyfukli ,tak hladame a verim ze najdeme hoc mi je tu fajn 😀 😀 😀

sophie1981
23. apr 2009

ahojte, my sme uz aj doma z vyhadzky....buchticky kupene, tak este urobim krem, kym Katka, vlastne Vratko 😀 spinka v kociariku a zbuchnem nejaku tu polievku a finito.... 😀 ...Zuzana....ides do snv??...super....ze si dame pivko...ale dofrasa, ked ja uz soferujem....zaaadneee pivooo...bo mi s neho didiny rastu.... 😝 ....

Ivka....to bude asi ten 30-ty...alebo na Katkin krst 3.5.... 😀 ...to by bola sranda......by sme mali 3 deticky narodene presne po mesiaci.... 😀 😀 katka 3.3, Lara 3.4., a Matus by bol 3.5.... 😀 😀 😀

no neviem ako navarim krem...katka uz funi.... 😝 .....aspon ze som stihla upratat.......a livia....ja nevyavam kazdy den...ja to pozametam.......ale moja svokra zvykne aj 2x za den....takze si este v norme... 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre