Spišská Nová Ves II.

kukulik30
7. apr 2009

Mile snazilky, nesnazilky, mamicky, tehulky a samozrejme rodacky, oteckovia a spioni zo SNV a okolia vitam Vas v dalsom pokracovani nasej naozaj plodnej temy 😀 😀 😀

tesime sa kazdej novej tvari 🙂 tak hor sa k nam 😀

kajacz
24. apr 2009

moj manžel má zajtra meniny...tak okrem upratovania a žehlenia vymýšlam, čo zajtra uvarím a upečiem...
uvarím asi toto- http://www.mimibazar.cz/recept.php?id=13375
a upečiem toto- http://www.mimibazar.cz/recept.php?id=20330

kukulik30
autor
24. apr 2009

bibka, asi nemas taky vyhodny pausal..ty mas easy kartu, nie? ja ma vianocny hit, ci ako sa to volalo...

kukulik30
autor
24. apr 2009

mnaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaam, asi pridem zablahozelat tvojmu manzelovi 😀 😀 😀 v tom pripade by sa mi malo nieco ujst, nie? 😀

kukulik30
autor
24. apr 2009

hmmm...tie rolky vyzeraju velmi lakavo, asi by som zvolila toto 😉

kajacz
24. apr 2009

livia kludne prid, aspon zješ moju porciu, ked ja držím dietu... 😉

kukulik30
autor
24. apr 2009

no idem poprata, nech nie sme v chlieviku 😀 aby som to stihla, kym pojdeme von 😉

sophie1981
24. apr 2009

kaja, ma trapis...mnam, ten jahodovy kolacik...ale ja jahody nemozeeeeeeeem.... ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

sophie1981
24. apr 2009

juj, nas skoro hodilo na druhu stranu...musim zachranit!!!! 😀 😀

sophie1981
24. apr 2009

livi, akurat som opila kacenku.....tak nech sa este mliecko zleje. pockam ci neodgrgne a sme pripravene ist.... 😉 ....tak dnes to na tu 10 urcite stiham....konecne 😕

kukulik30
autor
24. apr 2009

ok, my uz sa pomali obliekame, takze budeme nachystani 🙂

ivana2009
24. apr 2009

Ahojte 😀 😀 😀
oj kaji ty si nam narobila chutky mnam dala by som si 😉 😉 😉
Ja dnes uvarim spagety 😀 😀 uz toho masa mam dost a vecer zbehneme na niejaku pizzu s kamoskami manzel ide na cestu 😉 😉 😉
Budeme mat damsku jazdu mozte sa pridat 😀 😀 😀
Vcera ma susedka troska potesila vraj by trosku spadlo brucho 😉 😉 😀 😀
Bola som aj s medulkou a ta vravela ze ten datum 3.5 by nebol zly 😀 😀 😀 len ja uz som nervozna jak pes 🙄 🙄 🙄 🙄

kukulik30
autor
24. apr 2009

neboj Ivka, urcite to raz pride 😉 , len bud trpezliva 😵

kukulik30
autor
24. apr 2009

my palime von, papa, poobede pridem, ked zaspi Samko

slaviq81
24. apr 2009

Caute, vy uz behate po vonku? My cakame na podvecer a pojdeme sa tiez vybehat 😀 A uz sa tesim na stretnutie s vami 😵 😵

Iva, veru 3.5 by bolo dobre. Katuska je 3.3, Laura 3.4 tak sa treba drzat tej trojky 😉

ivana2009
24. apr 2009

dik Livus budem sa snazit 😉 😉

ivana2009
24. apr 2009

slavka ked uz mi je teraz dlho ,ale hadam uz aj tych par dni by som zvladla 😀 😀 😀

maca77
24. apr 2009

ahojte

ma sme boli tiež vonku, Tamarka je už v postieľke ale vykrikuje o dušu, akoby ani spať nemala 🙄

Ivi, teraz len čakáš, kedy konečne ....a keď to príde,tak tak reakcia bude asi taká "že uuuuž je to tu?" 😀 😀 😀

Slavka, neprovokuj s tými horúčavami 😅 u nás síce svieti slniečko, ale teplo je len za oknom, pofukuje chladný vietor..... ja by som už brala, keby bolo leto - nahodíme tričko kraťasy a ideš 😎

ozaj, ako si sa dostala do Emirátov? 😕

slaviq81
24. apr 2009

Ivi, viem ako sa citis, vsetky uz mame babatka a ty musis este cakat. Ved uz len tyzden 😀 😝

Maca, prisla som sem cez agenturu za pracou pred par rokmi 😉 Financne ziadna vyhra, ale slobodny clovek si tu ma co uzivat 😀

kukulik30
autor
24. apr 2009

kukuk...my uz vegetime, teda ja, Samko haja...nakoniec nas Anka nestihla, akurat , ked sme sa rozdelili, ze ideme domov tak zavolala...skoda, ale nabuduce uz to musi vyjst 😉 aspon po telefone sme chvilku pokecali 😀

sophie1981
24. apr 2009

Ahoj, aj ja som uz tu..varim vajicka...nakoniec vyhrali francuzske zemiaky...mnam.... 😵 ...Livi, Samko ok??...negrckal??? 😀 ...juj, ale mas gumene dieta..... 😀 😀 😲

Ivi, vydrzzzz.....uz len tyzden a 2 dni a je 3.5..... 😀 😀 😀 .....to nejako zvladnes.....teraz aspon popises, potom uz na nas nebudes mat cas.... ☹ ....to len ja odlozim decko a konikujem.... 😀 😝 ...zavislost je zavislost....ale vzdy lepsie ako na alkohole nie??? 😀 😀....a este stihnes aj stvrtkove stretko ako 2v1.... 😀

Slavka, ver aj my sa tesime na stretko.... 😲

Veronika tak ako sa vam dari??...ci dospavate prebdene noce??? 😲 😅

kukulik30
autor
24. apr 2009

ja uz som napapana....Bibka,Samko je ok, spinka, uz stihol aj vstat, vycikat a nanovo zaspat 😉 ..aby ste boli baby v obraze, dnes mal Samko krkolomny pad a to doslovne, Bibka bola svedkom...u mna by sa krvi nedorezali, tak som sa zlakla, ked som to videla, uz som videla svoje dieta so zlomenymi vazmi 😔 ..spadol zo smykacky, ale z dola, ako uz konci smykacka, tak sa steperil, ze sa lamal na krku do zadu..hroza mysliet, nieto pozerat ☹ ale vsetko je ok, dlho neplakal 😕

sophie1981
24. apr 2009

juj, som rada, ze je v poriadku.... 😉 ....moja katka uz na cicke po treti krat.....kedy ja dovarim, to je veeelka neznama.... 🙄

zuzana32
24. apr 2009

sophia1981, pozri si v albume tie posledné fotky, tandemového kojenia,
takže všetko sa dá
Ty môžeš variť aj kojiť 😉

ivana2009
24. apr 2009

Ktovie ako nasa Veronika hadam vecer spise 😀 😀 😀
Jasne Bibka vydrzim 😉 😉 😉 😉 jasne vsetko stiham aj stretko 2v1 😀 😀 😀
Livka Samko je ak z gumicky len to je ok ,ze sa mu nic nestalo 😉 😉 ktovie este kolko prekvapenia budes mat 😀 😀 😀 😀

rybecka
24. apr 2009

Ahojte,
no co ako zienky ja nestihacka teraz jem obed od rana som ho nejak nemohla dovarit furt nieco. 😅
ake stretko vo stvrtok ? necitala som dozadu. Ale pridem jasnacka aj ked neviem ako to zvladnem kociar a este aj Matej asi ho uviazem 😀 ale raz to skusit musim nie? no ved mi pomozete 😀 😀 😀
a kedy pridete ku mne? ci sa dohodneme na stretku? napiste mi kde je a o kolkej. dakujem lebo sa mi nechce citat idem vonku. 😉
zuzana32 no ta zena je super ako kojii a hackuje genialne obdivujem 😉

pata31
24. apr 2009

cafte, tak my sme dnes boli v PL, v Nowom Saczi, kupili sme si konecne manzelsku postel...najprv sme obehali rozne nabytky, ale nakoniec sme v merkury kupili presne taku postel, aku som chcela, aj cena super...inac tam sa ozaj oplati nakupovat, aj perfektny vyber maju 🙂 no uz len matrace mi treba objednat a budeme spinkat na novej postielke 😵

zuzana612
24. apr 2009

Ahojte, tak my mame pernych 24 hod. Vecer mal Matusko horucku 39, celu noc spal medzi nami a kazdu chvilu sa budil. Ja som od druhej do stvrtej nespala vobec, musela som si zobrat paralen na ten blby zub. O siestej bol Matus hore, do osmej som ho nosila na rukach a potom od osmej do dvanastej spal. Cely den nic nechce papat, pije iba mlieko. Aspon 2 hodiny ked sa dobre vyspal bol ok, inac je len na rukach. Teraz ma opat teplotu a licka cervene ze az. Tak mi ho je luto ze mu neviem pomoct. Takze noc bude zase rusna. Aspon ze ten opuch mi uz pomaly mizne, ale aj tak si budem musiet svacnut dalsi paralen pred spanim. Teraz ho Daniel okupal a uz nestastne na mna pozera tak ho idem zobrat chudatko moje malinke 😖

pata31
24. apr 2009

oj, zuzka, tak to mas teda co robit...chudacik Matusko 😕

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre