Spišská Nová Ves II.

kukulik30
7. apr 2009

Mile snazilky, nesnazilky, mamicky, tehulky a samozrejme rodacky, oteckovia a spioni zo SNV a okolia vitam Vas v dalsom pokracovani nasej naozaj plodnej temy 😀 😀 😀

tesime sa kazdej novej tvari 🙂 tak hor sa k nam 😀

gabkazabka
16. apr 2010

mati,viem o tych pozemkoch v Spis.Stvrtku,ale mm tam nechce...my by sme chceli nieco blizsie-napr.Fercaky,Harichovce,Huta...ale nie za 1500 sk za 1m stvorcovy....tak max do 1200 sk 😒

veronika1982
16. apr 2010

tak navsteva odisla.. matej bol dobrucky a az teraz zaspal...my sme dali trochu este byt do poriadku..

a co sa tyka susedov tak si pamatam casy ked sme boli deti a v nasom cinziaku boli banicke byty tak to sme sa vsetci poznali a s niektorymi susedmi sme sa pravidelne navstevovali lebo aj deti sme boli v rovnakom veku.. a teraz tu je nas strasne vela takze podla mna mozno ani niektory nevedia kto sa ako vola.. ale za to mi co sme tu piati na chodbe tak ked sa stretneme na chodbe tak pokecami no a teraz ti mladi dosli tak hadam pokecame kedze maju 1 dieta...

a matej ma zacal hryzt zo zubami pri kojeni a to este viac boli ked zahryzne do klobucika.. au au.. tak uvazujem ze odstavim ho...

maca77
16. apr 2010

ahojte

Gabi, v Hute bol teraz na predaj jeden pozemok - pod kostolom, ešte minulý týždeň tam bola tabuľka "na predaj" ... v priebehu týždňa som okolo nešla, tak neviem či je to ešte aktuálne

idem prečítať, čo ste dnes popísali 😉

antoniab
16. apr 2010

gabika 1200sk 😲 tak to ja som z 800sk za meter stverecni este na super cene a to nadavam 😝 😅
no a to letisko v snv ste neskusali a este jedno miesto v snv bolo ale neviem ako sa to volalo na jarku pri jarku 😅 no neviem a myslim ze to bolo aj nejka do 1000sk

veronika takze konecne doma klud co ale zas v tom uprsanom pocasi aspon nejaka zmena

gabkazabka
16. apr 2010

No,len ja mam tu nevyhodu-alebo vyhodu(neviem 😖 ),ze manzel sa do toho viac rozumie a na kazdu oblast ma vyhrady:ze Na letisku niesu inz.siete a je tam problem s cistickou odpad.vod....atd.On chce velmi Harichovce...ja chcem Fercaky...

gabkazabka
16. apr 2010

Mati a kde mate pozemok,ak smiem vediet?

gabkazabka
16. apr 2010

Mne sa paci aj Spis.Stvrtok,ale on nechce.lebo to je uz Pres.kraj,okres Levoca 😒

antoniab
16. apr 2010

gabika no to je tak ono to ma aj vyhody i nevyhody ked sa tomu clovek rozumie ja som do snv nechcela tak mozem byt rada ze moj mm nevymyslal a zo stvrtku to mam vsade tak narovnak ci budem makat v snv ci pp ci le 😀

maca77
16. apr 2010

Gabi, ak si ma videla včera pri Liworlde okolo 12,45 tak som v tom čase tam bola .... to som šla práve od gyndoša s odporúčaním do nemocnice, tak som okolie ani nevnímala .. pre Adama potrebujem ešte topánky na 1.sv.prijímanie, tak ma napadlo ísť tam kuknúť ...

veronika1982
16. apr 2010

gabi ale zase harichovce su od ruky aj ked mne sa tam velmi pacii.. mam tam krstnu,mamka tam ma tiez krstnu a aj bratranca a aj sestra sa obzera po harichovciach ze tam kupia nieco. zacalo sa rozpravat ze maju predavat pozermky tak na konci ako sa uz ide na levocu ale doposial sa nezacalo nepredavat..predavaju sa aj pozemky na miery za zahradkami pri hornade ale tu sumu nechcite radsej vediet...

no je to fajn zmena aj ked poobede uz bolo pekne tak som chcela ist von ale co uz hostia su prednejsi a zase matej sa vysalil so synovcom takze mu vecer zbehol..no nic ideme hajat...

gabkazabka
16. apr 2010

Mati,to mas pravdu,ze odtial mas vsade blizko 😉

pata31
16. apr 2010

aj ja chcem vlastny domcek... 😕

baby, nemate na predaj tie vysielacky, elektr.strazca deti? bo ja musim vecer stale sediet v kuchyni, bo z obyvacky nepocut, keby sa mala zobudila, tak som sa nastvala a chcem to kupit, ze aj ja si mozem pohodlne posediet 😉

maca77
16. apr 2010

Susana, máš v Hute nejakú rodinu? keĎ si tu dnes bola

... a včera som videla Matúška, ako behal okolo domu v pršiplášti a tatik Daniel sa ponáhľal za ním 😅

.... a ešte som zabudla poslať blahoželanie Matejkovi ... prajeme všetko naj naj najlepšie 😵

gabkazabka
16. apr 2010

Veronika,vieme o tych pozemkoch,svagor ma realitku,takze vieme kvazi o vsetkych pozemkoch,len tie v Harichovciach nie a nie rozbehnut predaj,lebo este tam niesu inz.siete.Ale prave na to cakame....
Maca,tak to si bola ty 😉

antoniab
16. apr 2010

popravde aj mna stve ze patrime pod le a presov ale zas u lekarov je to jedno to sa uz neradi podla kraja a ine som uz nejak prekusla ale niektore veci chodi oco vybavovat uz aj do pp lebo sa to v levoci zrusilo a patrime tam 😒
jaj jak ti popisat kde v podstate je to jak na ulici kde byvam len na konci ponad nas pojde dialnica ak sa mm tomu rozumie tak unas su dve lokaliti jedna je ked od spiskej chvadzas do dedini tak tam nie lebo tam su velke pozemky a taky nechcem a su tam aj drahsie a durhe su ako keby pod dialnicou a od dialnice to vyde 3 ulica v podstate ta ulica tam uz je a tie 2 sa budu dorabat aj jeden domcek tam sa stavia a my chceme hned vedla nich 😉

gabkazabka
16. apr 2010

Hej Mati,viem kde.Len som chcela vediet ci v Sp.Stvrtku,alebo tu niekde v SNV.My by sme najradsej chceli priamo v SNV,ale pozemky su uz vlastne skoro vsetky zastavane,tak cakame na tie Harichovce,ale to sa riesi uz 2 roky,takze este take 1-2 roky tomu davam...

gabkazabka
16. apr 2010

No a za tie pozemky,co spominala Veronika-pri Hornade chcu vraj 5000 za stvorak....No su oni normalni? 🙄

antoniab
16. apr 2010

a svagor v akej realitke robi lebo co viem tak stvrtocke pozemky predaval len remax 😕

gabkazabka
16. apr 2010

Mati,on ich nepredaval,ale ako realit.makler vie o vsetkom 😉

antoniab
16. apr 2010

joj gabi aj mi uz cakame na pozemok 2 roky a aj babka ma v tej lokalite pozemky ale kedze rodina je chamtiva 😠 tak sme rezignovali a racsej si zaplatim a mam klud a tiez ze k tomu pozemku su uz site aj cesta tam by sa muselo este cakat a kopa nervou kym by sme sa dohodli ak vobec 🙄 🙄

antoniab
16. apr 2010

no ved preto sa pytam lebo prave jeden zo stvrtku predava a to by znamenalo ze mas svagra tu 😀 😀

antoniab
16. apr 2010

5000 za pozemok a co kradnem 😠 mylsim ze bibe sa oci prekulaju ked uvidi o akych cenach tu my piseme 😀 😀

gabkazabka
16. apr 2010

😀

gabkazabka
16. apr 2010

No,idem sa venovat mm.....uz mi tvrdi,ze som zavislacka na konikovi 😀
Dobru noc a sladke snnicky vsetkym 😵

zuzana32
17. apr 2010

Dobré ránko,
tak konečne slniečko, ja už periem postelné.
Paťa tak ako píše Zuzka - Huta, ja som vždy (už 10 rokov) od bolesti brala iba paralen alebo panadol. Ibalgin nikdy. A minule mi nažel poslal nejaký článok ohľadne "ružovej" tabletky ibalgin. Len je to veľmi dlhé a mne sa to nechcelo čítať. Ale vravel, že aké je to svinstvo, a že babka (moja mama) to je AKO LENTILKY ☹ .
Keď bude mal niekto záujem pošlem na email.
A k pozemkom.
Ten sme niekedy riešili aj my na Ferčakoch, ale potom sme to vzdali.
Na dedinu by ma nikto nedostal, a v meste sa predávajú len staré domy 😒 . Takže my momentálne riešime predaj a kúpu bytu.

kukulik30
autor
17. apr 2010

dobre ranko 😵 slniecko je tu..huraaaaaaaa, hned mam super naladu 😵 😵 😵

zuzka32, ja mam pocit, ze som ta minule v Kiku videla, ked si spominala , ze si tam bola s katkou, tak to si bola asi ty 😉 a este s nejakou pani tusim....ja som cupela pri detskych vecickach 🙂

zuzana32
17. apr 2010

livka, toho týždňa som tam bola v stredu s Katkou a Maťom, a neskutočne sa tam naháňali a ja som z nich už bola na nervy. Takže som ani nemala čas pozerať po ľuďoch. A ešte som tam bola s mamkou.
A v piatok som bola len s Katkou.

Veru konečne slnko, lebo deti sú už doma neznesiteľné. Také protivné ako tento týždeň ešte v živote neboli.

kukulik30
autor
17. apr 2010

tak to bolo vtedy , ked si bola s mamkou... 😀 ..ja som bola kupit tie kosicky na muffiny, dnes idem piect, kedze zajtra ideme na navstevu, nech si pochutnaju..len rozmyslam, ci nespravim aj s dvojitej davky, ze daco aj doma ostane 😀

zuzanale
17. apr 2010

Ahojte my sme mali des so chodila zas od Lauri ktorá sa hádzala v našej posteli ku Timke lebo celú noc nič iné len maminka poď ku mne spinkať a studená jak cencul bo sa furt odkope 😝 😠

k pozemkom u nás u nás v LE tiež nic moc aj ceny 😝 a najhoršie že u nás tak ako u Mati dedo pozemkov do zblbnutia sama rola zreštituovaná a žeby to za dačo vymenili a dali nehrozí a jediný pozemok čo boli ochotný tak 2domi od našich a o jeden od babky a to som zas nechcela ja tak som sa naserinkala a kúpili sme byt no a na terajšie pomery za smiešnu sumu 570tis hypo mi ostáva už len 10rokov takže som spokojná a stavať možno raz .....

no nič idem dievčatá poobliekať a hajde do obchodu slnko síce vyšlo ale fuči až des ..... a poobede do PP na maxi nákup tesco a DM

sophie1981
17. apr 2010

caute...

tie ceny pozemkov su neunosne...ja som pocula, ze sa predavaju aj pozemky za Hornadom a za nasimi panelaki za zahradkarskou osadou pri fludry....ale vraj 80 eur za stvorak.... 😕 ...a inzinierske siete tam zatial niesu...tak neviem...my sme tiez povodne chceli pozeok v nejakej'cistej' dedinke....manzel pokukoval po jamniku.....ale tam nam starosta ponukol pozemky 350 sk za m2.....a to by sme vtedy nenahrabali ani keby sme sa poskladali a neviem co.....kedze to bolo pred 8 rokmi.....a my sme mali nase ubohe platy a mm robil na pile....na papiery minimum plus doplatok na ruku a na zaklade toho by nam nikto nedal uver.... 😝 ...potom sme boli aj v Leskovianoch, pekny pozemok ale na bazinach...odvodnenie by nas vyslo majetok....no a nakoniec sme sa zastavili na podnet mm krstnej v Tomasovciach a pravdupovediac nelutujem..aj ked zo zaciatku som velmi vahala, ze co budem robit na dedine, sama, sam stary clovek.... 😕 ...ale nakoniec ked sme sa dozvedeli, ze tak bude nova vystavba 38 domov len v tomasovciach, par pozemkov v hadusovcia a za 150 sk za m2 plus doplati IS, tk sme to vzali a teraz ked vidim, ako su uz domy vystavene a v kazdom male dieta, tak sa aj tesim....blizko Cingov, Spisska tiez nieje daleko....slovensky raj na tury.....a teraz aj Dialnica za sp. stvrtkom....tak sme nedopadli az tak zle...aj ked mame spoluobcanov, ale dofrasa, kde niesu???? 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 ....tak uvidkm, ked s nastahujeme, ako sa bude byvat..... 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre