Spišská Nová Ves II.

kukulik30
7. apr 2009

Mile snazilky, nesnazilky, mamicky, tehulky a samozrejme rodacky, oteckovia a spioni zo SNV a okolia vitam Vas v dalsom pokracovani nasej naozaj plodnej temy 😀 😀 😀

tesime sa kazdej novej tvari 🙂 tak hor sa k nam 😀

pata31
5. máj 2010

no tieto vyzeraju o 100% lepsie, ako tie posledne, co dostal mm zachvat smiechu z nich 😀
a 2eura hadam niekde vyskrabem 😝

gabkazabka
5. máj 2010

Pati mnaaaaaaaam,vyzeraju super.Co si davala?Cucoriedky? 😝

sophie1981
5. máj 2010

hura Katka zaspala....cakam na mm...kedze dnes ma dovolenku, samozrejme ze ju stravil na fuske...ale snad uz aj domov dojde.... 😕 ,,

Mata ja mam coco espiro, kupovala som cez net za 1000 Sk....je super, mame 3 polohy opierky a pultik sa da posunud do 2 poloh, ale potah na sedacke je hroooozny, kedze nieje pogumovany ale ako na kocikoch, vsetko mastne a spina od malych spinavych prstikov je tam.......a stalke prat je unavne, tak mame zafulanu stolicku 😝 ,...asi by som uz kupila z ikei....ale zasa ta je asi tak max do dvoch rokov zivota....vacsie dieta si tam uz neviem predstavit sediet...

sophie1981
5. máj 2010

sme dnes poobede este vybehli von poskakat mlaky...samozrejme, ze Katka spadla do tej najvacsej a najhlbsej aka bola pred panelakom.... 😝 ......ale aka kosa je von...sialenstvo...rano som bola v tricku, a vecer mi bolo v bunde chladno.... 😕 ...

pata31
5. máj 2010

http://www.mimiaukcie.sk/aukce.php?id=2082266
aha, nechcete pre dievcatko...24..za chvilu konci aukcia 😉

pata31
5. máj 2010

Gabi, cokoladu som davala...ako pisala Zuzka, cokol.zajaca som tam dala..a banany 😉

sophie1981
5. máj 2010

pata, take podobne maju u cinaka za 5 eur.... 😝

gabkazabka
5. máj 2010

Aha,lebo to vyzera ako cucoriedky,alebo nejake ovocie.Ja som vlastne preto piekla mufinky,lebo nam ostalo vela cokoladovych zajacov a sliepociek a vajicok,tak uz sme polovicu minuli do mufiniek 😀 .Inac to nikto nechce jest a v mufinkach je ta cokolada chutna 🙂

antoniab
5. máj 2010

http://www.ikea.com/cz/cs/catalog/products/0006...

veronika a to mate tuto lebo to nema pultik

zvazujem stolicku do 60eur a jedine co viem ze musi mat omyvatelny potah to si pamatam ked som bola u bibi tak mi hovorila o tej sovojej a aj to pise tak stale natom trva 😀

gabkazabka
5. máj 2010

Nezalozime novu temu?:mufinky od zuzky 😀

pata31
5. máj 2010

jaaj Bibka, tak potom nic 😝

gabkazabka
5. máj 2010

mati,nasa stala okolo 80eur a potah ma cely pogumovany,je to vlastne asi o 10 eur lacnejsia verzia tej,co ma zuzka 612.Ale v meste na letnej je obchodik s polskymi vecami(neviem ako sa vola) a tam maju vylozenu podobnu stolicku....ked chces,mrknem ti cenu

antoniab
5. máj 2010

mala zaspala hip hip hura 😎 😎

sestrenka ma super stolicku pevnu polohovatelnu omyvatelnu ale za 4tisic robin bude mat 3 roky a stale v nej je inak by osm ju z fleku odnej kupila 😒

aj ja som zuzitkovala velkonocnu vyslusku do mufin 😀 😀

veronika1982
5. máj 2010

mati je tam pultik k tomu

antoniab
5. máj 2010

gabi tak pozri uvidim ako bude cas mozno by som sla pokukat po meste a obchytat si nieco 😀

gabkazabka
5. máj 2010

mati,ked nebude zajtra prsat,pojdem do mesta a ti mrknem na tu cenu
😉

antoniab
5. máj 2010

no tak co by som obchadzala mesto obidem baby z kona a potom si vyberiem stolicku 😀 😀

sophie1981
5. máj 2010

my mame este plnu tasku zajacov....a to mame doma dievca a nie chalana.... 😅 ......mne coko nejakjo nechuti.... 😝

veronika1982
5. máj 2010

ty brdo a my sme sli dnes k babke na obed. si to bibka nemohla povedat ze mate doma coko zajacov

sophie1981
5. máj 2010

aaaha....ako sa chytila zavyslacka.... 😀

Zuzana, kukni Mati do albumu.....take iste saty.....ako mas ty pre Lili.... 😅 ..

mm este stale nem doma.... 🙄

antoniab
5. máj 2010

ja sa napchavam zeleninou uhorkovo redkvickovy salat jaj ja milujem leto a certve ovocie a zeleninu 😝
zajacou nemusim ale zato milku cokoladu mi mm posiela v kazdom baliku 😅

sophie1981
5. máj 2010

ja som zozrala s Katkou vajcia so slaninkou a kecupom.....tak zdravo.... 😀 ....a pred minutou som dozrala uhorku.......a zalejem to litrom rajca bylinka a idem spat.....sa mi uz nechce cakat..... 😒

veronika1982
5. máj 2010

joj ste mi narobili chute.. idem posnorit po matejovych zajacoch..

sophie1981
5. máj 2010

veronika.... 😀

pata31
5. máj 2010

ja som dnes zozrala nutinu celu jak som uz bola z malej nervna...a potom mi bolo az zle 😅

sophie1981
5. máj 2010

konecne som nasla mobil.....tak som brnkla aj manzelovi...ze uz ide domov...ta, este pockam trochu...

sophie1981
5. máj 2010

pata....neuc sa ukludnovat cokoladou......mala bude horsia a horsia..... 😀 😀

zuzana32
5. máj 2010

veronika vidím, že si taká istá závislačka na sladkosti ako ja,
ja som práve dojedla pistáciovú deli. A z Talianska nám manžel doniesol 4 kg perfektných čokoládových tal. cukríkov. Tak si ani neviete predstaviť ako sa s nimi napchávam keď sú chlapci doobeda v škole.
Moje dnešné raňajky boli: 2 x mila, potom zopár cukríkov, obed polievka, mila, deli, olovrant mila, a večera ďalšie drobné sladkosti. A to sa snažím schudnúť

pata31
5. máj 2010

baby, zacinam byt zavisla na aukciach na boticky 😀
toto som ted vydrazila...
http://www.mimiaukcie.sk/aukce.php?id=2078923
aspon ze su mensie ako tie posledne 😝 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre