Spišská Nová Ves II.

kukulik30
7. apr 2009

Mile snazilky, nesnazilky, mamicky, tehulky a samozrejme rodacky, oteckovia a spioni zo SNV a okolia vitam Vas v dalsom pokracovani nasej naozaj plodnej temy 😀 😀 😀

tesime sa kazdej novej tvari 🙂 tak hor sa k nam 😀

zuzanale
14. máj 2010

Zuzana aj ty máš omielané tak ma zabi 😠 😀 aale my sa aspoň pohádame a si vyžíkame trepneme dvermi a potom už je všetko ok ....ale mať doma takého flegmoša jak môj svokor tak ma asi ozaj trafí šlak 😝

sophie1981
14. máj 2010

baby...ja neviem...ako sa mozte hadat s manzelmi....my sa len lubime.,....my sa nehadame..... 🙂

zuzanale
14. máj 2010

Bibka ani my sa nehádame neni kedy to len vtedy keď je mm doma dlhšie ako 2 dni a už nevieme čo od samej lásky 😅 😀 😀 aby nebol stereotyp veď udobrovanie je potom naj 😉 😀

maca77
14. máj 2010

Zuzi-Huta 😀 😀

Zuzi-Le, jasné treba ísť aspoň okrúhle narodky osláviť 😉 len škoda že to počasie hlásia nič moc 😒

Bibka, ešte som ti zabudla napísať, že dúfam že mrcha na to 10.výročie nepríde 😉

susana28
14. máj 2010

Zuzka612 - tak takého manžela by som prijala, teda spoň na 24 hodín, lebo s tým mojím sme rovnako výbušné povahy, a keď že by sme zatiaľ nebývali u našich a nemuseli sa krotiť, hádam by sme sa aj pobili 😀 Ale zas keď si takto pekne všetko medzi sebou "pekne" povieme tak potom fakt to udobrovanie stojí za to, tí čo nás poznajú sa z nás smejú, že máte takéto talianske manželstvo 😀 ale to udobrovanie, to je potom fakt sila, sa smejeme, že sa nikedy povadíme, len preto, aby sme sa naštartovali na ........ Takže naše hádky super predohra pred sexom 😀 😀

sophie1981
14. máj 2010

ja ani neviem co je sa to hadat s mm....smet ak zohrani...rovnako zmyslame....kompromis u nas je doma....by sme vam mohli ist prikladom....... 😀

zuzana612
14. máj 2010

Zuzi Le, Bibka to myslela ironicky to hadanie, ja ich poznam, ja som s nimi rok zila, ked sa oni dvaja zacali hadat, tak kazdy radsej zaliezol to svojej izby 😀 Aj minule u nas sa zacali vadit a suseda Maja len tak pozerala 😀 My ked sa povadime, tak nieco take ako udorovanie sexom nehrozi, ja hram odutu dlho, by som ho fakt zabila keby sa ma len dotkol 😀

zuzanale
14. máj 2010

Marceli len my teraz maraton osláv oco ma teraz 16teho 50tku potom ideme do BA 26teho zas mama 50tka a v júli tetka v ZA zas 40 a v septembri ešte v ZA birmovka........

zuzana612
14. máj 2010

maca, tu zo skolky neposielaju ziadny papier ci bolo dieta prijate alebo nie? Lebo ak to Daniel popsul, tak ho fakt prihlusim 😠

zuzanale
14. máj 2010

Susan u nás tiež iskri lietajú tvrdohlavý sme obaja tiež na zabitie ale len raz za rok 😀 u nás hlavne koli deťom kompromisi lebo sme zástancovia toho že to si medzi sebou a nie pred detmi a kým sa k tomu dostaneme tak vychladneme ale dvermi trepnuť stihneme 😅

sophie1981
14. máj 2010

zuzana...tststs...co klames.... 😀 ...

ni eu nas je to katastrofa.....my uz na ludi posobime, ze uz len noze do ruk a rezat jeden druheho...ale hadka tak 5 minut, zvacsa sa zacneme smiat z toho vsetkeho este skor ako hadka doznie a konci to muclanim, a vecer poriadnym udobrenim.... 😀 😀...ale zasa my sa hadame na sprostostiach...ked boli vazne problemi, tak sme to zvladli v tichosti a rozvaznosti.... 😉

maca77
14. máj 2010

Zuzi-Le, tak to zas nezávidím, bo celý rok asi len na dary šetriť musíš

Zuzi-Huta, čo viem, tak oni ten papier dajú 1.septembra 😀 keĎ nastúpia deti do škôlky ...

zuzana612
14. máj 2010

takze ked danielovi povedali ze matusa beru, tak ho beru, hej 😀

Bibka, tak to je pravdu, uz len noze, ale to by asi zle skoncilo 😀

zuzanale
14. máj 2010

Marceli tak tento rok určite 😝

baby to asi všade až v septembri dávajú v škôlke papier aj my sme mali oni zrejme keď nesieš prihlášku a maju plný stav tak ti ju jednoducho nevezmú povedia že máš ísť inde....

zuzana612
14. máj 2010

u nas v liskovej pobrali prihlasky a potom poslali domov odpoved ci beru alebo nie, podla toho kolko mali deti a ked moc, dali prednost starsim detom.

Maca, by ste mohli s Tami niekedy prist, nech prekona strach z matusa skor ako pojdu spolu do skolky 😀 😀 😀

zuzanale
14. máj 2010

Zuzi u nás ma naša školka 4 triedy každa určená pre nejaký vek od -do a stanovený limit kolko detí do 1triedy a keď sa naplní tak musíš isť do inej školky u nás občas musíš prihlášku odniesť už v januari aj keď oficialne až niekedy v marci ostatné školky neviem a tu u nás na sídlisku je najhoršia školka tak kto zaváha skončí tu 😝 ešte že nie sme ten prípad

lubkatobi
14. máj 2010

my sme tu asi jedini, co mali svadbu v januaaaari🙂... aj sneh napadal🙂 den predtym som si isla kupit biele cizmy s kozusinou, aby som v kostole nezamrzlaaaaaaaaaaaaaaa 😀

myslim, ze pritakavajucich manzelov je akuuuuuuuuuuuutny nedostatoooooooooooooook 😀

maca77
14. máj 2010

Zuzi, mohli by sme teda niekedy prísť, možno aj budúci týždeň štvrtok-piatok, ak do toho nič nepríde 😉
... a už budú dvaja kričať "moje" .... lebo u nás je to teraz najobľúbenejšie slovo "moje to!"

a so škôlkou je to tak ako si napísali, keď povedali že zoberú, tak to už nerieš a 2.septembra ráno smer škôlka ... 🙂

anape
14. máj 2010

zuzi mne dali v skolke papier, ze vikinu zoberu a aj svagrine poslali, tak neviem ako to je

my sa s mm tiez nejako zvlast nehadame, vidime na sebe, ked niekomu nieco je, on to vie v sebe dlhsie dusit, ja to hned poviem, ale ked sa ide rozculovat, tak ja ho prave ukludnujem, lebo nerada sa hadam a zvysujem hlas a tak, ja radsej pekne vyrozpravat a hned na to sa aj poriadne udobrit 😀 .... nedokazala by som sa dlho nerozpravat, mi to pride ako zbytocne premrhany cas 😕
kamoska ma muza, co jej tiez pritakava takmer na vsetko a veci sa robia tak ako povie ona.... no ja to nepoznam 😉

veronika1982
14. máj 2010

ani my sa doma nehadame. pekne si povieme svoje a potom som ofucana. ha ha..

isli sme kupit rybke kamarata a v chovprodukte sme sa dozvedeli ze mame doma samca bojovnika ku ktoremu mozeme dokupit len samicku. lebo ked mu dama samca tak ho do 5 min zabije.. to sme ani nevedeli co sme kupili. ha ha..tak sme sa smiali. a tak ho teraz volame bojovnik..

gabkazabka
14. máj 2010

a my sa teda hadame...a niekedy to u nas vyzera ako v Talianksku 😅 .Ja som vybusna a mm tiez,takze niekedy to mame vesele.Teda aby ste si nemysleli,ostava to len pri hadkach,taniere nelietaju 😀 .A potom som ja zduta a ale nikdy niesme pohadani viac ako 2 dni.Si neviem predstavit u nas tichu domacnost.Potom mm robi somarinky a stale ma rozsmeje 🙄

lydia22
14. máj 2010

No my sa tiez vieme pekne pohadat,vacsinou ja som ta sopka.a neznasam ked muz ticho a ja kricim,to je jeho sposob hadky.samozrejme po case aj on zacne a potom ja sa odulim,no je veselo.ale nikdy to netrva dlho a este v ten den sa udobrime.Tomasko teraz zaspal,ma este teplotu tak sme dali panadol,cely den bol bez nalady,ako vzdy po ockovani!tak otvorime s muzom cervene vinko a dufame ze maly bude spat co najdlhsie.tak pekny vecer vsetkym.

sophie1981
14. máj 2010

jaj, zeny, u nas aj tanier letel na zem........ja som hodila....a to som si nastastie uvedomila v poslednej sekunde, ze ked ho plesnem staremu o hlavu, tak ho zabijem...tak som zmenila smer hodu a pristal v strede obyvacky..... 😀 ...aj zrkadlo bolo rozbite, co som dverami na kupelni tresla a vsetko sa triaslo a ono nevydrzalo.....aj obed bol v psej miske...samozrejme mm porcia..... 😀 😀 ....no a ja manzela zvacsa naserem v aute, tak trepe do volantu....ale inac sme normalny a velmi sa lubime.... 😀 😀 😀

gabkazabka
14. máj 2010

😀 😀 😀

veronika1982
14. máj 2010

my uz tiez bubkame. tak dnesny den bol des. matej bol nervozny, urevany a o piatej sa uz ukladal spat..ja som tiez bolo po tej jeho nocnej unavena ale nejako sme potiahli do siedmej a okupali sme sa a teraz zaspal. aj nasa rybicka durko uz spi no proste uzasna rodinka. len dufam ze matej si nezopakuje vcerajskom lebo zajtra ma odnesu na nosidlach.. uz ledva na oci vidim a to som uz aj pozehlila veci. matejovi som objednala gumaky z mimibazaru lebo tu asi v snv nic nenajdem pre neho..

sophie1981
14. máj 2010

inac, pol zahrady pokoseny......bolo by viac, ale odisla mi strunova kosacka, po dvoch rokoch sa nam vybil ten plast co drzi tu strunu, tak musim kupit novu nasadku.... 😖 ,...

veron ika, kde ste kupili tie skrutky na hojdacku?...na stove nem maju take..... 🙄

veronika1982
14. máj 2010

my sme este nemali casu sa pohadat tak poriadne a vacsinou ked pride na lamanie chleba tak nekricime lebo matej sa boji a niekedy je to aj zbytocne tak len mavneme rukou...mm ma prehovara na velke akvarko s rybickami.. a teraz lutujem ze som dnes sama navrhla aby sme si kupili rybku. teraz len chodi a len otravuje ze kedy kupime akvarko..

veronika1982
14. máj 2010

ake skrutky myslis? tie co mame v obyvacke? v nezabudke sme ich kupovali. aj skurtky aj sruby aj haky ci co

sophie1981
14. máj 2010

ja premyslam nad kanarikom......len ma odraza ten ranny spev, co bude..... 😒 ...ale katke asi kupim

veronika1982
14. máj 2010

aj ja som nad vtacikom dnes uvazovala ale ten spev a ten bordel ale strasne sa nam pacila fredka v madarase.. to by som brala..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre