Spišská Nová Ves II.

kukulik30
7. apr 2009

Mile snazilky, nesnazilky, mamicky, tehulky a samozrejme rodacky, oteckovia a spioni zo SNV a okolia vitam Vas v dalsom pokracovani nasej naozaj plodnej temy 😀 😀 😀

tesime sa kazdej novej tvari 🙂 tak hor sa k nam 😀

zuzana32
18. máj 2010

Dobré ránko, v krásnom studenom dni 😒 😠 ☹

veronika1982
18. máj 2010

dobre ranko... a co kedy je stretko u zuzany?

ja som dala vcera vecer matejovi mlieko do flasky lebo nam uz doslo hami a dosypala trosku granka. scuckal to cele a spal do piatej v kuse.. potom som ho uz musela nakojit lebo cecky plne..mozno sa nam risuje na lepsie casy to spanie. ha ha..

boze dalsi den na prd.. ved to je uz neskutocne co sa vonku deje.. minuleho roku som behala po doktoroch lebo som mala zo slnka take hnusne vyrazky a teraz????

rybecka
18. máj 2010

Dobre ranko
boze dnes to uz nezvladam to pocasie 😠 mam nerv depku a vsetko dokopy nebola som von uz 3 dni 🙄 🙄 🙄 🙄 a este furt som v pyzame a nic nerobim jsa sa fakt na to mozem vpr.... joj zeny ja uz potrebujem slnko 😠 😠 😝
som nejak velmi zle naladena lebo som mala urcite plany a kvoli pocasiu my nic nevychadza a ani sa mi nechce 😖

sophie1981
18. máj 2010

to ake krasne pocasie je von...super..... 🙄 🙄 .....

Veronika...bud rada, si uyijes dlhsie bez alergii na slnko..... 😅 ...

mne sa nic nechceeeeeee.... 😝 😝 ...stary siel na fusku do LE.....tak uvidim kedy dojde a snad nas zavezie do Huty pred tym ako pojde na poobednu.....inac zasa zhnijeme cely den doma.....aj ked my sme si vcera uyili aj vetra von, aj dazda a aj slnka.....

zuzana612
18. máj 2010

Caute, aj nas den zaciana dobre,teraz som uspla Lili, uz mam presilenu ruku co som ju nosila po byte 😖 Kym ju nosim je spokojna, ked ju polozim, ide vyskocit z koze 😖 Tak som ju uspala aspon v kociku.

Stretko, mne je jedno kedy, my sme tu stale, akurat vo stvrtok idem s Lili do poradne, maju ju ockovat, a ja vlastne ani neviem kedy je poradna. Nejako od dvanastej alebo tak, nie? Takze sa dohodnite, kludne mozte aj vo stvrtok na obed, aspon mi postrazite Matusa 😀 😀 😀

Pozeram von ze zase leje, o chvilu budem mat depku z pocasia 😠

zuzana612
18. máj 2010

vidim ze depku z pocasia maju viacere 😀 Ja v takomto pocasilen rozmyslam co by som zozrala, samozrejme nieco sladke, muffiny uz nechcem, mam chut na sisky, ale s tym je vela roboty a urcite akonahle by som ich zacala robit, lili by sa zobudila 😖 Vcera vecer som si dala zmrzlinu so slahackou, predtym som si zobrala sunku a potom som to zajedla syrom 😀

sophie1981
18. máj 2010

ty koky.....koniec maja a nam zacali kurit..... 😅 ....to je aka haluska..... 😝

zuzana612
18. máj 2010

Bibka, aj my kurime, vcera ked sme prisli tu bolo 17 stupnov tak setrenie-nesetrenie, hadam tu nepomrzneme 😀

lubkatobi
18. máj 2010

aj nam zacali kurit, ale ja som rada, lebo kosaaa.. aj ked bude to treba zaplatit offsem🙂

ja mam tiez depku z pocasia... a nic sa mi nechce.. tiez sme vcera neboli voooon... a vsetko by som jedlaaaaaaaaaa

zeny, kde kupujete plienky Huggies premium najlacnejsie? Ja zvyknem v Mladosti, ale som videla, ze aj cez net sa da lacno, len neviem, ci sa tomu da verit...

sophie1981
18. máj 2010

Zuzana sa prideme k vam zohriat?.... 😀

sophie1981
18. máj 2010

lubka, ja som po dlllhom case kupila huggies premium, ale to len preto, ze v PL velky mega pack za 7 EUR..... inac my sme na sleep and play.....sa tesim, ze mi Zuzanka kupi..... 😀 😀

zuzana612
18. máj 2010

Bibka, pridte, len neviem ci sa sem momentalne dostanete, asi sa nieco stalo, pred domom uz mame kolonu aut ktora tu stoji 😖

sophie1981
18. máj 2010

no parada....tak nikam nejdeme....

veronika1982
18. máj 2010

ja som pre istotu zacala vysavat aby ma doma netrafilo. ha ha.. bibka tak dojdite k nam..

lubkatobi
18. máj 2010

joj, ludia, nam idu zubyyy...len place a na ruky..ked mu dam calgel, trochu sa upokoji.... zvykli ste davat aj fenistil kvapky, ked idu zuby?

maca77
18. máj 2010

ahojte

veru, počasie na prd.... ale dnes mi treba variť, takže na dopoludnie mám o program postarané 😝

Zuzi, poradňa u Kovalovej je vo štvrtok 13-14,30 ... ale my sme šli aj párkrát aj pred jednou a nebol problém, aspoň bolo menej ľudí 😅

aj my máme zakúrené v krbe, tak fajne teplúčko ... MM nám urobil ohník, keď odchádzal do práce 😵

zuzana612
18. máj 2010

ja by som tiez radsej upratovala ako nosila urevanu lili na rukach, uz fakt nevladzem, mozno aj jej uz idu zuby 😀

Kolona sa uz pohla, dokonca uz isiel aj autobus, asi s hodinovym meskanim 😀 Ale pustaju to priebezne, lebo teraz zase auta stoja. Boze, ako ja neznasam kolony aut, ja byvat v BA, tak chodim na bicykli 😀

maca77
18. máj 2010

ale ináč pamätám si, že asi pred 4rokmi sme kúrili ešte prvý júnový víkend, čo bolo tak zima a potom sa tak oteplilo, že koniec júna bol už neznesiteľne horúci 😝

maca77
18. máj 2010

to čo sa stalo na tej ceste? 😕

rybecka
18. máj 2010

no aj mne dnes treba varit a este maleho uspat motka sa mi tu po byte a nevyzera ze by chcel spat 😒
myslela som ze ked vstane okolo 12 stej tak by som aj ja sla do Huty ta Zuzanka pozriet ale ked mate tu havariu 😖 ale mozno sa to do poobedia spravi ne?aspon na hodku by sme s Ondrejkom vypadli bo nam rohy narastu 😝
Bibka by sme aj vas vzali do auta mam sedacky 2 sice ta druha je dost asi velka pre katku ale da sa spravit na malu no ako chces ale asi az okolo 12 stej ked sa mi Ondrej zobudi len musi este zaspat 😅

zuzana612
18. máj 2010

najskor nejaka havarka, alebo mozno opravovali cestu ak zase spadla 😀 lebo auta stali od sadrovky

asi pojdem ku kovalovej okolo druhej aby daniel nemusel brat volno v praci

zuzana612
18. máj 2010

janka, uz je to ok

sophie1981
18. máj 2010

Janka.....nas by mohol hodit manzel pred obedom....

sophie1981
18. máj 2010

veronika......rozmyslam ci ist...ale ked tak fuka...a ten Hornad....brrr.....sa budem bat prejst cez most.... 😀

veronika1982
18. máj 2010

tak nic my ideme von

rybecka
18. máj 2010

aha ok
tak ked sa uvidime v Hute idem dat spat maleho asi tak dojdeme okolo po jednej ratam ale to su len moje dohady uvidim co na to povie Ondrej 😅

sophie1981
18. máj 2010

som vyvesila prasdlo von...nech prefuka...snad neodfukne..... 😀 ......a susicka zadara...... 😀 😀

maca77
18. máj 2010

Jani, ak by si neprišla do Huty dnes, tak prípadne by sme sa mohli aj zajtra stretnúť ... len teraz rozmýšľam, či sa nám podarí zladiť, keď každé dieťa spí v inú hodinu 😖

zuzana612
18. máj 2010

my sme doma cely den, a kym pridet tu hadam bude aj klud a Lili sa naspi, lebo teraz som jupolozila nech jaci, lebo fakt uz mi idu ruky odpadnut.
Uz sa nam tiez zacina serinkat laptop. B uz musim len silno stlacit aby islo a medzernik tiez 😖

rybecka
18. máj 2010

No ja zajtra nemozem mam par veci co my treba vybavit v meste mala som dnes ale to pocasie brrrrr. takze dnes mozem ist k Zuzane a ty dnes nemozes?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre