Spišská Nová Ves II.

kukulik30
7. apr 2009

Mile snazilky, nesnazilky, mamicky, tehulky a samozrejme rodacky, oteckovia a spioni zo SNV a okolia vitam Vas v dalsom pokracovani nasej naozaj plodnej temy 😀 😀 😀

tesime sa kazdej novej tvari 🙂 tak hor sa k nam 😀

gabkazabka
22. jún 2010

Ahojte,
do SNV sme prisli az vcera vecer,urobili sme si predlzeny vikend 🙂 .Ale vcera vecer sa mi zdala Nina nejaka ospala,tak som jej zmerala teplotu a ta jej vyskocila na 38,6 ☹ .Ale nic jej nieje,takze bud to bude ta nestastna posledna stolicka,alebo sa zacina choroba.Do Dr.sme ani neisli,lebo Kovalova ma dovolenku a ja nechcem zase do nej pchat atb... 😕 No uvidime,ako sa to vivinie,lebo teraz teplotu nema-----
Idem si vas precitat,este som nestihla 😝
@veronika1982 papagaj kupeny 😉

veronika1982
22. jún 2010

@gabkazabka dakujeme cez tyzden prideme poobede ak nebudete chory..

sophie1981
22. jún 2010

Katka zaspala...na to ze ma sople je az priliz aktivny...idem si aj ja supnut paralen a hajde k nej....tak dobru noc... 😀

antoniab
22. jún 2010

tak som sa prihlasila na a nglinu na jazykovku a pondelok idem na testy aby ma vedeli zaradit do rocnika a este by som chcela aj ten konverzacny kurz len nevedia ci otvoria vsetky stupne no uvidime to bude musim nieco postudovat aby som tam netraposila
inak baby kde to na tarci je tarca je premna siroky pojem 😝
vcera som pisala zo sefkou tak moja vypoved do hotela uz dosla a dalsia moja kolegyna odchadza tak to bude radosti 😅 pripravia mi papiere a po navrate z uk sup na slovensky rodicak jaj to bude chudoba 😝 😀 to sa uz totalne preberem do slovenskej reality 🙄 🙄

zuzana612
22. jún 2010

Caute, my mame dnes super den, spali sme do osmej, po poj desiatej sme sa valali v posteli a od jedenastej do jednej sme opat vsetci traja spali 😀 Za tu hodinu a pol co sme boli hore sme sa tak akurat stihli naranajkovat a este aj taniere z ranajok su na stole 😕

@antoniab, Mata, popis nieco blizsie k tej angline, dokedy sa treba prihlasit, alebo to uz skoncilo. Tiez nad niecim rozmyslam, ale ci sa mi bude chciet???

susana28
22. jún 2010

@zuzana32 - tak malá je fešanda v tých šatkách, a čo sa týka copíkov, vaneske by sa aj dali spraviť, ale ona je taký chlapčenský tip, že gumičky a sponky ani počuť 😒

Ináč môžu sa tehu nevoľnosti začať tak skoro? Lebo síce ja aj keď nie som tehotná a podcením hlad, tak mi príde zle, ale stačí niečo prehryznúť a je to ok. A dnes som mala ráno problém do seba dostať pol rožka, potom sme išli do madarasu, to som už bola hladná ako vlk, ale taký zvláštny až vlčí hlad, že sa mi zvierajú steny žalúdka, ale zas problém do seba niečo dostať, bo na napína, a čím je hlad väčší tak je to horšie, a v jysku mi okrem tej nevoľnosti ešte prišlo aj na odpadnutie, takže som zbalila malú a utekala som domov ☹ Aj keď som čakala vanesku tak som mala takýto nepríčetný hlad, ale vtedy som sa dokázala aj riadne najesť, ráno som sa vážila a z mojích46,7kg už máme len 46kg, tak dúfam, že nepôjdem ešte aj dole 😝

zuzana612
22. jún 2010

@susan28 Zuzi, jasne ze to su tehu nevolnosti, nikto ich ma este skor ako zisti ze je tehu. Mne tah hrozne zle byvalo pri Lili, tiez som bola stale hladna a ked som sa hned nenajedla, tak to bolo hrozneeeeeee. Urob este jeden test a budes si ista 😉

veronika1982
22. jún 2010

@antoniab ja tom tam len zavolala a povedala som im ze kolko rokov som sa ucila ang. a oni ma zaradili.takze testy som nepisala..a tarca je tam ako ked ides ku zuzane do huty hore tym kopcom odbocis dolava na sidlisko
@susana28 mne bolo zle ste pred tym nez som zistila ze som tehu. som na chate hojdala synovca na hojdacke a prislo mi zle..a inac mne ked bolo zle tak som kychala. normalne som zacala kychat a uz som vedela ze pojdem grcat.. 😀

lubkatobi
22. jún 2010

veronika, a myslis tu jazykovu skolu na Javorovej? a do ktoreho rocnika budes chodit?
mozno budeme spoluziacky 😀

mata, ak myslis jazyk.skolu na Javorovej, tak sa treba prihlasit do 24.6. a zaplatit do 12.7.

veronika1982
22. jún 2010

@lubkatobi ja som tam chodila. uz nechodim.

gabkazabka
22. jún 2010

aj ja chcem chodit na anglinu....nemate na tu skolu nejaky link?

antoniab
22. jún 2010

ja som tam dnes volala lebo na ich stranke na nete je napisane ze nahlasit sa treba do 24.6 no a ta pani si ma zapisala pytala sa ako dlho som sa ucila anglinu ja ze len to co som bola v uk a ona ze to bude potom najlepise ked si pridem urobit test v pondelok o pol piatej a potom ma zaradia a platit budem az po zaradeni teraz len euro za test 😉
inak sa plati 144eur na cely rok a vychadza to 2x do tyzdna po 2hodiny konverzacne su len raz v tyzdni pozerala som aj nejake skoly v pp ale toto je najlepsia cena k pomeru hodin tamto boli povacsine len 3-4mesacne kurzy dufam ze to bude stat zato

@zuzana612 tak sa pridaj nebudem sama ale ti budes asi urovnou niekde uplne inde to ja dufam ze neskoncim na zaciatku 😀 pokecat je easy ale pisat sodoma gomora 😝 🙄

antoniab
22. jún 2010

http://jssnv.sk/drupal3/node/64
tu je toho viac 😉

gabkazabka
22. jún 2010

@susana28 ja som ti vravela uz minule,ci to nebude tehot.nevolnost 😉 .Ak je to teda tak,tak blahozelam 😵

gabkazabka
22. jún 2010

Mati a toto studium mozes ukoncit statnicou?

antoniab
22. jún 2010

@lubkatobi ti tam chodis do ktoreho rocnika a kde to na tejtarci je je lespsie ist od zoo alebo od kupka viem kde je dom dochodcov a nakupne stredisko nieje to niekde pobliz 😕

antoniab
22. jún 2010

ano aj ale ja by som radcej tocel skusku ci ako sa to pise uz som jeden mohla mat keby som sa nesla vydavat 😝

antoniab
22. jún 2010

ESOL malo byt som to doplietla 😅

zuzana612
22. jún 2010

idem tam skusit zavolat aj ja 😀 Aj ked moj najvacsi problem asi bude cas hodin. Lebo ak to bude poobede, tak to nehrozi, kedze Daniel ma kazdy den trening a domov chodi o siestej 😖

zuzana612
22. jún 2010

tak uz som zavolala, tak sa tam Mata v pondelok uvidime 😀 Bude sranda ked aj ja skoncim medzi zaciatocnikmi 😀 😀 😀 Hovorit nemam problem, ale gramatika.........spanielska dolina 😉

gabkazabka
22. jún 2010

normalne ste ma navnadili na tu anglinu....ja by som potrebovala statnicu z angliny

antoniab
22. jún 2010

zuzi presne to nejaky slovosled ci casovanie ovladam len teoreticky nie prakticky 😀 😀 ale vzdy my kazdy rozumel
tak to bude parada sa tesim chcela by som sa dostat aspon do 2rocnika na 3 to nebude 😝 😀

sophie1981
22. jún 2010

jej musim povedat mm....on robil esol v uk, trebalo mu uz len posledny level ale otehotnela som a sli sme domov a mal by papiere...ktovie, ci sa to neda zkombinovat.... 😕

antoniab
22. jún 2010

@gabkazabka jaj gabika ta ti si iny level statnyca je dobra na svk ale vramci EU je dobra cambridge skuska tie akceptuju vsade to keby ma moje tulave nohy zaviedli este naspat do UK

sophie1981
22. jún 2010

absolvoval entry 1, 2, 3..... 😅

sophie1981
22. jún 2010

dokonca ma aj diplom.....ja mam len z letneho kurzu..... 😝 ..lebo z cambrigde ma vyhodili za dochadyku... 😅 ...hanbim... 😔 😝

antoniab
22. jún 2010

bibi sak to super ked ma a tie najvyssie si dorobi kedy kolvek 😉

gabkazabka
22. jún 2010

Mati....kdeze iny level...ja tu statnicu potrebujem,aby som si lahsie nasla miesto na skole....teraz chybaju anglictinari....moja anglictina je uz davno zabudnuta....neviem ci by som sa dostala vobec do 2.rocnika 😅
a pravdupovediac,ani si neviem predstavit,ze by som zase mala nieco studovat....no ale,ked chcem este niekedy ucit,tak nieco budem musiet robit... 😒

zuzana612
22. jún 2010

moje starsie dieta sa rozhodlo ze je samostatne a na wc bude chodit sam, co sa mu dnes hadam aj 10x podarilo, nohavice stahuje uz v izbe a uteka........len teraz boli zavrete dvere a nemohol ich otvorit, tak mi ocural pol chodby a dvere 😠 😠 😠

gabkazabka
22. jún 2010

Zuzi 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre