Spišská Nová Ves II.

kukulik30
7. apr 2009

Mile snazilky, nesnazilky, mamicky, tehulky a samozrejme rodacky, oteckovia a spioni zo SNV a okolia vitam Vas v dalsom pokracovani nasej naozaj plodnej temy 😀 😀 😀

tesime sa kazdej novej tvari 🙂 tak hor sa k nam 😀

denisocka
24. jún 2010

@veronika1982 veronika,asi nie, ked ja vas nepoznam niekedy na fb 😀 a obzvlašť ked kukam internet cez mobil,to nevidim nič 😀 -pošli ešte raz

teraz som potvrdila baku,to asi vierm ktoru a potom nejaku zuzanu ale tých tu je véééla 😀

rybecka
24. jún 2010

Jaj opat stretko kde ja nebudem 😠 fajne vam bude ja odchadzam do Gelnice poobede.
Livia dovolenka je tu boze ako ti zaaaaaaaaaaaaviiiiiiidim 😀 sla by som hned. ja by som niekde sla tu na Slovensko ale ked tu este ani leto nie dofrasa 😠

sophie1981
24. jún 2010

@veronika1982 sa teraz isto tvary, ze nic nevidi....a dufa, ze si to rozmyslime.... 😀

zuzana32
24. jún 2010

jóój ako sa mi nechce do toho vetra.
A môj Matej zahlásil: a nemôžeme ísť k Ondrejovi (zubárovi) v sobotu alebo nedeľu?
Bože mne sa fakt neche, 😝 , veď kačku 13 kg mi aj odfúkne.

@sophie1981 tak Tvoja Katuška má ozaj nejakú veľkú nožičku, moja má 23.

rybecka
24. jún 2010

@denisocka deni to je Zuzana s Huty 😉 bola som teraz na FB 😉
Inac potrebujes ist na jedno hromadne stretko ze sa uvidime ja poznam stalice 🙂 a ostatne nie.este pred porodom by si to mohla stihnut co ty na to? kedy urobime kosiarny??? cez prazdniny ?

denisocka
24. jún 2010

@antoniab a to chodíš priamo objednavať či cez net? ja mam rada nakupy cez sportsdirect ale teraz tam nemaju teplakove supravy ake potrebujem pre šimona. dakedy mali do 7€ komplety umbro 😔

rybecka
24. jún 2010

@zuzana32 a moj Ondrejko uz teraz nosi 22 sandalky a je mesiac mladsi od Katky mne sa nezda ze by bola velka noha aj Matejko tak mal normalka ze rocne deticky maju 21 22 nie?

sophie1981
24. jún 2010

@rybecka ked bude pekne? 😅

denisocka
24. jún 2010

@rybecka ja neviem ktora je z huty 😀 ale už rozpoznávam zuzku z LE a zuzku čo mala kolajnice na tehu teste 😀

zuzana32
24. jún 2010

@rybecka - Janka ani nebude leto.
Som ešte nezažila, že na konci júna a chodíme tak naobliekaný.
Veď ja som mojím chlapcom ešte len včera začala vyberať trička s krátkymi rukávmi. Aj to len paru. A ostatok ani asi nevyberiem, veď aj načo?
Ale ak boh dáááá, tak o týždeň už sa vyvaľujem na slniečku, huráááá 🙂 si na Vás spomeniem.

denisocka
24. jún 2010

@rybecka no stretko by bodlo,ale ja sa nemam ani ako dostať z tej posratej diery kde bývam .... iba ak vás počkám pod dialnicou D1 beharovce jablonov 😀

rybecka
24. jún 2010

@zuzana32 inac teraz pozeram ze tvoja slecna ma 3 roky a ma 23??? lebo Matej ma 3 a pol a ma 27 😕 😅

antoniab
24. jún 2010

jaj si tu vykecavam a mi skoro prihorelo maso peciem v trube a na spodku ziadna stava 😲 este ze je prikrite alobalom 😝

sophie1981
24. jún 2010

@rybecka janka, dakujem......som sa uz normalne citila, ze katu labatu mam doma.... 😀

zuzana32
24. jún 2010

@rybecka no, má 23, aj včera som jej v madarase skúšala biele lakovky na svadbu 24, a boli jej obrovské. Takže ja neviem čo dám môjmu decku na tú svadbu obuť, asi pôjde v plátenkách 😀

gabkazabka
24. jún 2010

ani mne sa nezda aby v roku bolo 21-22 vela.My sme mali v roku 21 a teraz mame 23.Ale to je uz polamy len LTT....
Ked mozem,pridem zajtra aj ja k Livii

gabkazabka
24. jún 2010

nie polamy ale pomaly 😀

antoniab
24. jún 2010

@denisocka mm nakupuje priamo v obchode alebo v zlavovych regaloch v jjb len mi minule pisal ze v jednom uz zrusili 😠 a pri sainsbury bol lacny jjb a tam ste nekupili nic drahsie nez 10libier tam sme si riadnu zasobu urobili ale potom to zrusili sak sa predavacky smiali lebo tam nakupovali len slovaci a poliaci 😀 😀

sophie1981
24. jún 2010

livia bude mat radost...snad ma dost kavy,,,,, 😀

gabkazabka
24. jún 2010

ak ma malo donesieme 😀

veronika1982
24. jún 2010

my sme mali nike 20 a tie su uz male a tie kappy boli 21 a tiez uz su mu len ak tak...ale zalezi vela od strihu..

joj sa tu teraz rehocem ze livia urccite tteraz vypla pc a si nadava.. ale aj ked si to neprecita tak mi jej poobede aj tak dame vediet.z toho sa uz nevyvlecie

antoniab
24. jún 2010

tak jej to taktne naznac ked sa dnes uvidite 😉 a donesieme nieco na revans len skoda ze autom budem vinko nen dobry napad 🙄 😝

sophie1981
24. jún 2010

veronika, sa bude tvarit ze nas nepozna..... 😀

sophie1981
24. jún 2010

@antoniab jasne...opit ju.....nech zabudne, kolko nas bolo..... 😀

antoniab
24. jún 2010

zeby 😀 😀 minule volala na kavu tak nik sa nehlasil tak teraz pre zmenu vacsina 😀 😀

moje dieta sa teraz zobudilo spalo 2hodiny a 20minut v postielke cez den to je nas rekord dufam ze sa nam este niekedy podari zopakovat 😀 😀

sophie1981
24. jún 2010

inac, kto ide na zapis do skoly v pondelok, stretnete tam aj mm....som ho prihlasila.... 😀 .....nech si to dokonci...teda, ak bude mohol....koly smenam v robote.... 😝

zuzanale
24. jún 2010

Ahojte aj my nosíme 22 ale má jedny 19 a a tiež su jej dobré 😕 ale nožku máme dlhú 12cm takže fakt záleží od strihu... Timka nosí 28-29 aj keď teraz som jej kupovala baleríny a má 26 😅 a nožku má 18cm ....

inak baby som bola dnes v interšporte v madarase super adidas botasky s brúsenej kože mali len v ružovom boli od 23 a to nam boli obrovské :( v modrom mali aj menšie a len za 19€ aj poltopánočky adidy mali za 29€ 😉

antoniab
24. jún 2010

inak mam na predaj 3 druhy telefonov ak by niekto zhanal skor nez hodim na net 😉

gabkazabka
24. jún 2010

@zuzanale aj ja som vcera pozerala tie botasky....celkom pekne boli,mali aj chlapcenske....ale teraz botasky mame a neviem,ake cislo budeme potrebovat bud.rok,tak som nechala tak
Mati,a ake su to telefony?

antoniab
24. jún 2010

Nokia 5230
Samsung Genio
Samsung F480 Tocco

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre