Spišská Nová Ves II.

kukulik30
7. apr 2009

Mile snazilky, nesnazilky, mamicky, tehulky a samozrejme rodacky, oteckovia a spioni zo SNV a okolia vitam Vas v dalsom pokracovani nasej naozaj plodnej temy 😀 😀 😀

tesime sa kazdej novej tvari 🙂 tak hor sa k nam 😀

anape
8. máj 2009

ahojte kocky,
aj ja sa hlasim 🙂
tiez sme boli cele popoludnie vonku, u babky a svagrinky na dvore a aj na mini prechadzku po ulickach v smizanoch

zajtra sa chystame do polska, najprv sme chceli brat obidve deticky, ale s viki by to bolo este o nicom prebehnut v kociari po trhu, tak berieme iba petka a viki nam postrazi babka/svokra... nebudeme dlho, chceme si kupit iba hojdacku na dvor a ja chcem len tak prebehnut trh, ci mi nieco nepadne do oka, ale to maximalne hodinku... potom mame v plane trosku skraslit dvor, no a v nedelu mame grilovacku,lebo vikinka bude mat meniny 🙂

ivka dakujem za cislo, urcite to je ta ista pani, ktoru som myslela ja 🙂

veronika blahozelam k uspesnemu obleceniu povodnych rifli 😉 , mas to super, ja som do tych spred tehu vosla az nedavno, ale stale mam rezervu, lebo do tych spred dvoch tehu sa este nevojdem, ale snad sa toho este dozijem a dokazem aj mamine, ze tie veci neskladujem zbytocne, ako mi ona vravela 😕

livka tak to ste teda sportovci, ja by som az na hrad bicyklom zrejme nedosla 😔 a vobec sa necudujem, ze so samkom nemate odvahu uz ist taku trasu na bicykli, lebo fakt auta jazdia hrozne 😒
my sme boli na sp. hrade predminule leto so synovcami a bol s nami uz aj petusko,ale to mal len polroka,tak to este nevnimal 🙂

slaviq81
8. máj 2009

caute kocky,
tak uz som pobalila, ale ako sa poznam tak do rana este sto krat budem cosi prekladat 😀 😀 . Najradsej by som uz isla na letisko 😝
Tak dovidenia 😉

sophie1981
8. máj 2009

slavka...stastnu cestua vidime sa v utorok na kosiarnom.... 😉

zuzanale
8. máj 2009

ahojte len tak mrkám pred spaním zajtra krstíme tak dnes bol upratovací deň 😝

Ani na teba som zabudla ten príspevok to mam nárok len jednorázovo na 6 týždňov po pôrode.... takže teba sa už netýka bohužiaľ 😒

Kaji mrkni http://www.druzbahotel.sk/ my sme tam síce naposledy boli pred 5timi rokmi a hneď 2roky po sebe a medzitým pristavili aj tú 4hviezdičkovú budovu 😉 no bolo fantasticky 😵 😵 😵 síce to vtedy bolo aj o trošku lacnejšie 😅 ale stojí to za to

kukulik30
autor
9. máj 2009

Dobre ranko 🙂

Zuzka, drzim palce na krst 😉
a v tej Druzbe to vyzera fakt supr, normalne rozmyslam, ze tam pojdeme na predlzeny vikend...a wellnes je zdarmo?...sa mi to zda aj dost lacne, na to ako vyzera tie izby 😕..no pokukam podrobnejsie 😵

Veronika, a vas to caka v nedelu 😉

kukulik30
autor
9. máj 2009

Boli sme troska von, v obchode a obisli sme Mier...nejako to vo vzduchu visi, ktovie, ci nebude aj prsat..ale troska by aj mohlo, lebo je strasne sucho ...
my sa dnes poobede chystame blahozelat..bratrancovi, tak budu kolace a ine dobroty 😝 mnam 😀

rybecka
9. máj 2009

Ahojte,
ja dnes idem na dvor posadit si kvietky a troska sa pohrabat v zemine 😀 momentalne kojim tak mam trosku cas.
tak vyzera to ze dame stretko v utorok na Kosiarnom 😉
vy uz vo velkom krstite a moj drobec chodi nepokrsteny my musime cakat krsnu z Pariza 😀 tak my az v juli budeme uz velky fesaci 😉
Zuzi tak nec vam ten krst dobre dopadne a oslava sa vydari 😉 no idem este pohladat na nete nejaku klokanku pre drobca aby sme mohli v lete vyrazit do hor 😀 😀 😎

ivana2009
9. máj 2009

ahojte tak babka sa paradila s Matuskom a ja idem teraz troska vonku len akosi my je stale horuco este par dni a budeme fit
Matus nam spi zatial fajn v noci je hore 2 krat 😀 😀
Verinika ty si frajerka ak vojdes ja mam dnes oblecene MM sustaky a bundu svoju 😀 😀 😀 😀

ninka1234
9. máj 2009

halloooo ivuška šľapaj už na kávu 😉 😀

maca77
9. máj 2009

ahojte 😀

ninka, škoda že nemám auto.... hneď by som aj ja prišla na tú kávu 😀 ... Tamarka je od rána zarevaná, teraz spí, tak aspoň kus kľud 😝

ninka1234
9. máj 2009

maci a kde máš auto? ved sadni na bus a príď. Aspon uvidíš matúška a Zojka sa poteší Tamarke.

A Bruno upiekol koláčik tak si dáme k tej kávičke 😉

sophie1981
9. máj 2009

ahojte.....ufff...tazky den...rano som dostala defekt na kociariku.....potom sme sli do mesta, v stredu budem mat foto z krstin....no a potom sme sa s mamou rozhodli ze pojdeme do tomasoviec..tak sme si to tak pekne odslapali...dobra streka...ale zvladli sme...najtazsi bol kopec na cingov...tiskat tam kociar nieje sranda...ale.....dobre nam padlo....

idem ku katuske.....sa hrat.... 😵

janka, ved ja som ti slubila klokanku.....tak naco kupujes???? 😕 .....donesiem to na stretko..... 😉

veronika1982
9. máj 2009

ahojte.. joj baby sak ale ja do tych rifli vojdem aj sa zapnem ale sadnut si v nich este nesadnem... takze negratulujte...

my sme v noci zase spali do tretej a od tretej maly spal ale zo sna plakal takze sme sa nevyspali. rano sme boli na nauke a pomaly sme tam s mm zaspali.. potom som sla ku kadernicke sa trosku skulturnit a upozornila som ju na to ze kebyze zaspim tak nech ma zobudi. tak sa smiala.. poobede ked sa schylovalo k dazdu sme sa rozhodli ze to riskneme a sli sme vsetci na chatu a nas drobec spal v retro kociariku 4 hodiny.. potom sa zobudil a 2 hodiny pozeral na svet.. teraz sme rychlo okupali a uz spinka pripraveny na zajtrajsi krst tak nam drzte palce. cely den mu dnes dohovaram aby bol zajtra dobrucky tak ma aj hadam pochopil... 😀 mam aj strach len aby nezacal plakat..

tak ja idem este pod sprchu a este nieco popripravovat a hajde ideme spinkat aby sme boli opat zajtra sviezi..

ivka tak to je super ked sa matusko budi len 2 krat v noci.. nevymenime????

sophie1981
9. máj 2009

veronika, tak nech vam to zajtra dopadne dobre..o kolkej to vlastne krstite...ak budem nahodou niekde okolo na doobednej prechadzke tak skocim mrknut.... 😀 😀 😀 😀

aj nasa uz okupkana a snazi sa spinkat...hladna bola po tej ture akoby ona slapala hore kopcom...mi skoro dudu urvala ked tahala..... 😀 😀 🙄

ja si idem dat KUUUUPEEEELLL,...taky si dam horuci a budem v nom kysnut aspon pol hodku...kym mi to tlak dovoli......dufam ze sa mlieko nezrazi.... 😀 😀 😀

zuzana612
9. máj 2009

Ahojte, tak ja som si konecne sadla ku PC. Cely den tu bola moja mama s ocom a brat s jeho dvoma uzasnymi detmi, tak bolo veselo. Navarili sme si vonku gulasik, tak este teraz mi je zle ako som sa obzrala. Samozrejme ze sa aj nieco porobilo na dome, Matusko uz haja, tak sa idem aj ja poumyvat a idem spat, lebo som ako zbity pes. Daniel ides zajtra na zapas do Ziliny tak budeme cely den sami, ale doobedu budem urcite prat a upratovat kym bude svokra v kostole 😀 😀 😀

A este vam poviem co mi urobil moj uzasny synovec simonko. Isiel sa pohrat hore k nam na stavbu po tom ako som mu dala po zadku lebo zapol ocovi na aute stierace a z von im pomahal stierat a potom este otocil klucik az sa auto pohlo, tak do mna vosla taka zlost ze som mu dala jednu po zadku. No a na oplatku nasiel hore nejaku fixu ktorou mi urobil zopar ciarok na stenu 😠 😠 😠 Nastastie na taku ktora sa este bude malovat. ALe som myslela ze ma porazi. Tak nie Matus, ale druhe deti mi popisu steny!!!!!

ivana2009
9. máj 2009

Dievčatá tu je ninka1234, len píšem z ivkinho PC 😉 , neviete mi poradiť niejaký fotoatelier, može byť aj v poprade, lebo na tento u nás som velmi pozitívne ohlasy nepočula. ďskujem velmi pekne

zuzana612
9. máj 2009

Ivka, uz mi niekto pisal ohladne atelieru v poprade, len neviem kto 😀 Aj my sa zberame s matusom uz rok, a nejak sme sa este nedostali 😀

ivana2009
9. máj 2009

a kde sa nachádza? 😕

veronika1982
9. máj 2009

bibka o pol jedenastej krstime. bude asi 9 deti.. 😀 😀

idem hajat tak sa majte a snad vecer vam napisem ako sme dopadli.drzte palce

anape
9. máj 2009

ahoj ninka,
ja ti to zistim od kamosky, ona sa tam bola fotit so synom cca pred polrokom... ale az zajtra, lebo ona je teraz na svadbe, tak mi urcite nedvihne mobil 🙂

anape
9. máj 2009

my sme dnes boli na vylet v polsku, chceli sme si kupit hojdacku, no nenasli sme 😒 , ja som myslela, ze si kupim nieco na seba, no po prejdeni dvoch uliciek som zistila, ze to nie je pre mna... proste bol tam naval a ja neznasam take nakupovanie, ze musim ist v zastupe 😒 ... nakoniec som si len dokupila kvietky co mi este chybali do hriadky, dali sme obed a sli sme domov 🙂
potom sme skraslovali dvor a teraz si chcem este pripravit nieco na zajtrajsiu grilovacku, no zistujem, ze som veeelmi unavena, tak to vidim tak, ze zaspim s petkom a pripravim to rano 😕 😔

prajem vam dobru noc 🙂

sophie1981
9. máj 2009

uz som z casti uvarena..... 😀 😀 😀

Zuzana...neprehanaj to s tou pracou....!!! 🙄 🙄 🙄

mna boliaaa nohyyyy..... 😲 😲 ..idem za katkou......bo ktovie kedy bude chciet papat...nech sa aspon trosicka vyspim....

veronika, tesim sa na foto.... 😉

bru nooooooooooooc 😔

kukulik30
autor
9. máj 2009

babule,ja len tak narychlo...bo kukam film 😀

veronika, zajtra sa drzte 😉 urcite to bude fajn a Matejko bude spinkat celu dobu...

a zuzka ako dnes dopadla? nejako sa neozyva, asi uz lezi zmorena v posteli 😀

Bibka, vidim, ze nie som sama, ktora sa kupe v takej horucej vode 😉 MM si tuka na celo, ze ako to mozem vydrzat, ale ja to proste milujem a dokazem si este aj dopustat vodu, ked casom chladne..len ta spotreba 😅... nasi sa vytesovali, ked som odisla z domu...vraj im klesla spotreba vody 😝 😀 len bacha, bo mne tieklo mlieko jak sialne, ked som bola v tej vode 😀 😀 😀

ninka, ja tiez pamatam, ze tu niekto pisal o tej pani v PP, ale netusim ako sa vola a nemam cislo 😒

Anicka, tak ste si urobili aspon vylet 😉 ja tiez nemam rada to tahanie davom v polskych ulickach na trhu a skusanie... to uz vobec 😝

zuzka, aaale zajtra uz nic nerob, oddychuj 😉

krasny vecer prajem 😵

ivana2009
9. máj 2009

ok ana dakujem velmi pekne 😉

ninka1234
10. máj 2009

Všetko najlepšie ku dňu matiek 😉

Pa pa krásnu slnečnú nedeľu 😵

kukulik30
autor
10. máj 2009

Dakujeme ninka..a napodobne krasny Den Matiek vsetkym 😵

zuzana612
10. máj 2009

Babyyyyyyyy, kde ste vsetky???? Ja oslavujem den matiek pracou, uz mam upratany cely dom, v pracke tretiu varku pradla, navarene, tak teraz budeme asi s Matuskom uz len lenosit na zahrade. Nejak ma pobolieva hlava tak sa mi nikam nechce ist. Este keby mi tak niekto zobral Matusa aby som si mohla pospat, tak to by bolo super 😀 Daniel pride pravdepodobne az vecer, tak z neho nic 😖 Tak peknu nedelu vam prajeme

kukulik30
autor
10. máj 2009

zuzka 😠 ..ty si predsa len makala 😀 ....no uz len oddychuj a ked zaspi Matusko, tak hajde s nim do postele 😉 aby si bola vecer, ked pride MM domov svieza 😀

rybecka
10. máj 2009

Ahojte,
prajem dobru chut k nedelnemu obedu 😉
Bibka ja som nevedela ci ju este mas tak preto som kukala na nete.
Budem velmi rada ked ju nam pozicias 😉 Dakujeme 😵 Dnes ideme na den matiek tu v dedine deticky maju vystupenie tak idem pozriet majte sa krasne stretneme sa vecer mozno ked nezaspim ako vcera uz o 21 hod som bola tvrda 😀 😀

ivana2009
10. máj 2009

ahojte 😀 😀
Aj ja vsetkym maminkam prajem len naj.... 😉 😉 😉 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre