Spišská Nová Ves II.

kukulik30
7. apr 2009

Mile snazilky, nesnazilky, mamicky, tehulky a samozrejme rodacky, oteckovia a spioni zo SNV a okolia vitam Vas v dalsom pokracovani nasej naozaj plodnej temy 😀 😀 😀

tesime sa kazdej novej tvari 🙂 tak hor sa k nam 😀

slaviq81
18. jan 2010

Dobre ranko 🙂 🙂 🙂

Co to za debaty o porode. Ja sa pridam k Bibke, sla by som hned rodit. Bolest ako svina, ale ten zazitok... 🙂 Bibka, mojej kamaratke Katke sa narodila Bibianka 😉 Livia ju pozna.
Zuzka, mala si prist rodit do SN, hned by indukovali a uz by si hadam aj doma bola 😀 Drzim palce, ktovie kolko vazi drobec, ci by uz nebol lepsi aj cisarsky 😝 Ale ja nem doktor 😀 😝
A co nove doma? 😅

veronika1982
18. jan 2010

dobre ranko...tak ja som po vikende dobita ako pes...nic sa mi nechce a nalada na prd...

svokra nam vcera kupila take mini radio do kuchyne a rano ho zapnem a nas matej krik z izby.. vadil sa s radiom..

no nic idem robit dajake ranajky..

sophie1981
18. jan 2010

dobre rano...nasa prdula sa v noci roztahovala ako sukromnik na cudzom pozemku..... 🙄 .....som sa nic nevyspala.....hlavne ze ona rano s usmevom pusinkou nas zobudila a potom hned kricala dede a uz k dveram.... 😨 ....

Slavka...u nas nic nive.......zima....a u vas na bahamach??....slnko svieti, voda laka....no a ake krasne meno dala kamoska malej......neviem, preco Zuzana nechce Bibianku..... 😝

idem upratata pojdem s drobcom troska na vzduch...vcera sme sice vymrzli von, ale nuda bo v Markusovciach...vsetci sedeli dnu a ja som si musela dieta kocikovat...tak som sa natoto a vyliezla som skociarom po polnej na kopec za dedinou......tak pekne tam bolo..... 🙂 🙂 🙂 ..

sophie1981
18. jan 2010

Maca a vy ake mena date drobcekovi???.......

antoniab
18. jan 2010

ahojte

tak citam citam a zuzka este nic joj viem uplne ako sa citis to cakanie je najhorsie ja som tiez vtedy povedala bud nech ma robia abo poslu este domov ale oni robili poriadky tak to bolo fajn

mi mame za sebou uz krst sobotu pripravy a nedela taka akcnejsia a kopa ludi no aspon je to uz zanami mala bola v kostole zlata aj celi den potom v noci sa zas pucila no ale dufam ze sa to kazdym dnom bude zlepsovat a uz pekne kojime a sunar len nudzovo tak raz za den 20ml 🙂
tak stiahnem foto a hodim nejake s krstu

susana28
18. jan 2010

Ahojte 🙂
Antónia(Maťka) ty bývaš mimo SK?

A k tým menám. Tak pri prvom bábätku sme fakt veľmi dlho vyberali meno, chceli sme, aby to bolo orginálne. Ale teraz, keď uvažujeme o druhom, tak už som rozhodnutá, že dievčatko bude po mamine Zuzka a chlapček po tatinovi Janko 😉

susana28
18. jan 2010

A dosť často sa tu spomínajú svokry. Pošuškajte aký máte vzťah s tou svojou 😀

susana28
18. jan 2010
spisiacka
18. jan 2010

o svokrach len v tom najlepsom 😉 a kedze robi tam kde sa o par mesiacov musim dostavit tak musim byt dobra.... 😀

antoniab
18. jan 2010

susana uz nie uz som doma presne 3mesiace 😀

maca77
18. jan 2010

ahojte
ja som dnes využila, že má MM voľno a obehla som ÚPSVaR a SP kvôli potvrdeniam za rok 2009

Veronika,ten dr. zelený čo ho spomínaš je gynekológ či ten chirurg?

Bibka, čo sa týka chlapčenského mena sme znovu ja bode mrazu ako pred 2rokmi ... čo sa nám páči je v rodine ... tak jedine že bude po MM ... a dievčenské už ani nevyberám, lebo už 2x chcel MM Lenku ale prvý bol Adam a druhýkrát som vravela, že nie ... tentokrát to už neriešim a ak bude baba, tak bude Lenka ....

sophie1981
18. jan 2010

kto ide von????...bo my ideme na prechadzku,....a nemame s kym ist...

maca, zeleny je aj gyndos....ale je tam aj chirirg zeleny......ja som tiez rodila pri panovi Mudr........a dobre sa rodila, som bola spokojna.... 😉 ....len dlho sije..... 😝

svokra...heee, ja mam svoju rada, ked si dam kavicku a idem domov, prec.....taky vztah je naj.....ale keby som mala pri nej byvat...ach jaj,...radsej nie.....predsa, som zvyknuta zit inym systemom aky maju oni doma a aj priority sa dost odlisuju..... 😅 ....to by bolo nem dobre...ale tak ako to teraz je je dobre........navsteva a hor sa domov..... 😀 😀 😀 😀

inac, Zuzana stale nic....ale uz ma aspon predoperacne za sebou......ale nic...... 😨 ...sa pri nej nacakame.... 😝

sophie1981
18. jan 2010

juj, ja mam taky nerv....konecne dosli papiere z UK......a samozrejme, mm doslo vsetko, mne poslali cteni letter s ospravedlnenim, ze to meska, ale ze maju rozdielny datum narodenia, takze musim poslat rodny list, ze si budu isty, co tam dat......taka som napalena, zase dalsi mesiac bez rodicaku.... 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 ......aaaaaaaaaaaaa.,.....

sophie1981
18. jan 2010

hodila som foto chodiacej katky... 😉

anaja81
18. jan 2010

Ahojte,
ja tiez sem chodim kukat, ze co so Zuzkou a zatial nic....ale ved snad sa dockame a hlavne ona.

Co sa tyka tych mien to je hotova katastrofa...my sme od zaciatku chceli a rozpravali len o dievcatku a pre nu sme mali vybrate az tri mena, uz len rozhodnut. Nad muzskym menom sme ani nerozmyslala a aha, co clovek mieni Pan Boh meni a budeme mat chlapceka a meno ziadne...momentalne ho cely cas od zistenia pohlavia volame bobčo. A jedno meno by sme uz aj mali (Marko), ale termin mam 18.4. a Marka je 25.4. a maly by mal aj narodky aj meniny do jedneho tyzdna...tak sa nevieme rozhodnut....ale prisli sme s alternativou, ze ak sa narodi do 10.4. tak bude Marko (bude to aspon 2-tyzdnove rozpatie) a ak po 10. tak Kristian...tak uvidime, ale mne sa velmi paci aj meno Adam, len by to mal zasa spolu s Vianocami, a aj Samko, Jakubko ale zasa tych je ako hub po dazdi. 😉

anaja81
18. jan 2010

Bibka,
tvoja mala je velmi rozkosna, ale aj riadna bordelarka, tak ako si ju opisala aj ty na fotke...ale podla nej ak ma svoj bordel tak ma vo svojich veciach aj prehlad, kde co ma 🙂

susana28
18. jan 2010

Ja mám so svokrou nadštandartné vzťahy 😀 My v SNV, svokrovci v Humennom, manžel v zahraničí. Vidíme sa tak akurát na vianoce. 😉

Bibka, tak šikulka je tvoja malá, keď už chodí. Bratov syn má 9 mesiacov a skoro 2 týždne a ešte ani sám nesedí. Nuž ale oni mu stále odratávajú dva mesiace, čo sa predčasne narodil. Ale podľa mňa to je blbosť. Čo si vy myslíte?

evitkamalicka
18. jan 2010

ahoj dievcata,

ako vidim Zuzka este stale nic, mna by uz porazilo v tej nemocnici

kukulik30
autor
18. jan 2010

ahojte, nemam akosi cas, manzel je dnes doma, takze sa venujem troska 😉 ..v nedelu sme boli lyzovat, takze nabity program 😀
ale kuka, ze u Zuzky sa nic nepohlo 😅 ta co to...
aaaaaaa, katuska si uz cupita, no pekne 😵

kukulik30
autor
18. jan 2010

a ta ciapocka gulickova je uplne bombasticka 😀 😀 😀 ja sa pamaatm, ze som mala taky svetrik, ked som bola mladsia 😉 strasne som ho milovala...

veronika1982
18. jan 2010

nemohla si bibka skor napisat ze idete von.. by som dosla na mier.. ja som bola v meste od jednej a herec nam odmieta spat v kociari tak som dosla teraz domov a zalomil.. dobru vydrz ma od pol dvanastej byt hore.. zajtra ideme na mier doobedu k "velkemu"matejovi sa pohrat..

a presne tak ako pise bibiana vztah so svokrou je presne aj u nas taky.. dat kavu a ist domov..my sa vidime strasne malo kedze byvaju taaaaakkk daleko...

zuzana612
18. jan 2010

Ahojte, stale som tu, ale uz mam aspon potesujucu spravu. zajtra mi robia sekciu. Teda, ak nestihnem v noci porodit 😀 Ale aspon viem ze ak to nepojde von tade kadial ma, tak to pojde von cisarskym. Tak si zajtra doobedu na mna spomente, neviem este presne kedy pojdem, ale ked sa dostanem k telefonu tak poslem Bibke sms ze co mame a ako sa to vola, kedze este stale neviem 😀 Len to si budem musiet pytat vecer nieco na spanie, lebo dnes som od tretej rana hore co som nemohla spat a uz si viem predstavit ako budem spat dnes v noci ked budem vediet ze ma zajtra operuju. Tak mi fakt drzte palce nech vsetko dobre dopadne, nech je male ok a nech to znasam aspon tak ako pri Matusovi, hlavne tie 2 dni bez stravy 😀

anaja81
18. jan 2010

Zuzka, drzim palce a nech to vsetko co najskor skonci, ze mas maly batostiek na rukach....zajtra budem na teba mysliet...a mohli pockat este jeden den a male by malo krasny datum 20.01.2010...ale zase na druhej strane ty uz cakas dost dlho 🙂

zuzanale
18. jan 2010

Ahojte tak Zuzi silno držim prsty nech je všetko zajtra ok 😉

a môj vzťah so svokrou je fajn a pozitívne je že aj keď býva od nás 200m tak ak nechceme tak sa aj týždeň nevidíme a odkedy majú svokrovci PC a skype tak aj kávičkuju cez videohovor 😀 😀 😀 😀 takže aj na káve ušetrím 😀 😀 😀

susana28
18. jan 2010

Zuzka veľmi ti držíme palčeky aby všetko dobre dopadlo, a zajtra na teba myslím. 😉

sophie1981
18. jan 2010

no konecne sa to pohne...bo mam pocit, kym Zuzana neporodi, tak neporodi nikto..... 😀

Veronika...takze zajtra idete na Mier??.........budete aj poobede, alebo idete hned domov???

Livia, co robis zajtra??...mas nieco v plane??.....by som dosla na kavicku a pohojdat sa.... 😉

kukulik30
autor
18. jan 2010

bibka, hej dojdi, nic nemam v plane 🙂 tak uz si ani nic planovat nebudem 😀

zuzka, tak tfuj tfuj tfuj na zajtra 😉 😵

sophie1981
18. jan 2010

ha aka rychla odpoved... 😀 ...som nem cakala..... 😀 😀 😀 😀 ...ok, prideme poobede...o kolkej vam vyhovuje?

sophie1981
18. jan 2010

ja mam trochen off....dedo hojda katku v dracik taske......kedze my nem mame taku hojdacku ako teta Livia..... 😅 ...ale aj dedo je dobry...kedze ma to aj zvukovy efekt ze homba, hooomba, hoooooomba....... 😀 😀 😀 😀

rybecka
18. jan 2010

Ahojte,
tak konecne sa vsetko ukludnilo po svadbe som poupratovala a uz som tu 😵
Zuzana drzim silno palec budem mysliet.
svadba vynikajuca bola som do rana do piatej uplne vytancovana 😵
Potom hodim fotky 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre