Spišská Nová Ves II.

kukulik30
7. apr 2009

Mile snazilky, nesnazilky, mamicky, tehulky a samozrejme rodacky, oteckovia a spioni zo SNV a okolia vitam Vas v dalsom pokracovani nasej naozaj plodnej temy 😀 😀 😀

tesime sa kazdej novej tvari 🙂 tak hor sa k nam 😀

antoniab
11. apr 2010

ahojte

veronika dakujem 😉 a nech je matejko rychlo fit

zuzka tak sa zabyvavas hej no nech je to len nastalo neze ujdes zas 😀 😀

pocasie otras vcera sme boli pozerat na jednu svadbu sa vydavala bratova spoluziacka tak bol blahozelat tak som pospomynala na stare casi a nato kolko sme vyzberali ze by sme mohli kazdy rok dostat taky bonus 😀 😀 😀 😀 ale uz sa tesim uz sa to krati a zachvilu budem tenat 🙂

sophie1981
11. apr 2010

akurat som sa dozvedela, ze nemam auto.... 😠 .....bo stary ide na fusku....este ze su bezbarierove busy nie??...tak dojdem klasika s tym o 10 rano.... 😉

rybecka
11. apr 2010

Ahojte,
no ja lezim s teplotami angina ako vysita nic neprehltnem 😖
Zuzanka dobre sa to pocuva ze som zostihlela ved som mala 20 kg plus 😀 😀 ale to brucho a vsetko ostatne no coment 🙄
Anka hej bola som vcera v Kauflande ale som mala naponahlo v aute mi spali deti a cakal ma manzel takze by som ani nehodila rec 😅
Bibka to mas dobre ze mas tak blizko domov ja by som tak od svokry nemohla odist predsa Gelnica je trochu dalej ale nastastie deti my tam neplacu 🙂

antoniab
11. apr 2010

baby nemate niekto skusenosti od znamich z vyzivnim na dieta 😒

lydia22
12. apr 2010

dobré ránko, my noc príšerná Tomáško sa budil každú chvíľu a ani cicka nepomáhala furt zadriemal a hneď bol hore potom reval tak som ho kus ponosila po byte o 1 nej v noci a ked to nepomáhalo tak ho tato dal na chvíľu do postieľky kde si poplakal a potom naspäť ku mne na posteľ a potom už zaspal a spal bez problémov, neviem čo mu zas bolo a zub furt žiadny a to máme už 10 mesiacov, vo štvrtok ideme do poradne tak som zvedavá!!!! joj manžel zajtra nastupuje do práce po dovolenke tak budem zase sama s malým ☹
ešte sme včera dostali defekt na kočíku už druhý od kúpy tak musíme dnes zas opravovať najradšej by som kúpila druhý kočík teda taký golfáčik ľahký na leto ale neviem nechce sa nám míňať peniažky joj šľak ma trafí.
už nech sa aspoň oteplí .......
tak pekný dnik všetkým
antoniab skús pozrieť v téme paragrafy ja by som ti poradila ale nemám osobnú skúsenosť ani známych

anape
12. apr 2010

ahojte,

bibka este som sa ta zabudla minule opytat, ze kde si kupila Katuske ciapky, ze pojdem na istotu, lebo mi treba pre malu, bola som v sobotu narychlo v Kiku v madarase, no videla som tam viac-menej len take male ciapocky pre babatka a klobuciky uz na leto

pekny den baby 🙂

evitkamalicka
12. apr 2010

ahoj kocky,
tak my sme vcera dosli domov zo SN....boli sme pocas toho tyzdna raz v Madarase a teda ja som sklamana, podla mna dost suche o nicom nakupne centrum

susana28
12. apr 2010

Ahojte 😉

Maťa a čo konkrétne potrebuješ ohľadom výžívného? Lebo sestra je rozvedená, a ex jej má platiť na tri decká, ale poviem ti katastrofa, a mám pocit, že štát drží ochrannú ruku nad oteckami, ktorý neplatia 😒

Lýdia, ono my sme to tiež takto mali, keď malá mala okolo desať mesiačikov, A tie zubky prv ani nie je vydieť, že idú von, vlastne celý ten proces keď začne rásť zúbok, trvá hrozne dlho 😒 Tak musíte len vydržať. Nám doktorka macejková poradila homeopatikum vyburcol čipky, tie dieťa aspoň na chvíľu upokoja a tiež sme dávali sedália sirup, to je tiež homeopatikum. Skús sa popýtať keď pôjdeš do poradne.

Evi, no ale ber to tak že spišská okrem madarasu nemá nič. Tak môžeme byť vďační aspoň za ten nezáživný madaras 😀

kukulik30
autor
12. apr 2010

ahojte 🙂
evi vitaj , dame stretko na Mieri? a k Madarasu..no aj to je nieco, ako pise Susi 😀 ..a hlavne je tam paradny detsky kutik...nas Samo je tam statsny prestastny 😵
kym som napisala, tak uz aj samko vstal, tak sa lucim zatial 😀 😀 😀

evitkamalicka
12. apr 2010

livia ja som uz doma v Sali, v nedelu sme sa vratili zo SN 😅

kukulik30
autor
12. apr 2010

jaaaaaaaaaaaj, ja popleta 😅 ja som precitala, ze ste sa vratili domov do SNV, nie zo SNV 😀 no citam velmi rychlo 😀 ..do kelu, ako to , ze sme sa nestretli???

kukulik30
autor
12. apr 2010

no dieta ma nepotrebuje, hraje sa sam, tak mam este chvilku cas 😀 ...ale chcem ist aj von a potom po tatu do roboty, tak dufam, ze pocasko vydrzi, lebo dnes je celkom teplo, na to, ze je zamracene 🙂

evitkamalicka
12. apr 2010

u nas leje od rana vkuse a ma aj zajtra a pozajtra, takze u nas nehrozi ist von i ked musime ist dnes na velky nakup, lebo doma po tom tyzdni v chladnicke prazdno

kukulik30
autor
12. apr 2010

evi...takze to pride aj k nam 😀 ten dazd 😖 , ktovie, ci uz v noci nebude prsat, lebo zamracene je, ale aj dusno....kedy uz bude konecne pekne slniecko svietit 😕

kukulik30
autor
12. apr 2010

a deni sa neozvala 😕 dufam, ze je ok???....deni, dufam, ze nepises iba preto, ze poctivo lezkas .... 😉

denisocka
12. apr 2010

baby čaute,
kukulik dik že na mna myslíš 🙂 hej poctivo ležím,len teraz som musela maleho nakrmiť a vypraviť s dedom vonku,tak som si tu sadla že vypijem kavu. je mi super,odkedy beriem magnezko tak brucho netvrdne,už sa neviem dočkať kontroly a dufam,že stav nebude zhoršený,ja fakt tu serkláž a ani predčastny porod nechcem 😔
-nejak ešte riešime čo a ako s malým,doobeda tu bola teta,tak som sa modlila aby čo najdlhšie spal a vyspal 3hodiny a potom sme čakali deda,ale kedže meškal,tak som ho musela vytrepať z postielky,nakrmiť a prebaliť.ako nič hrozne,len mam strach aby som si nejak nepriťažila,ale šak hadam nie

nakoiec ma napadlo,že som nebola vyšetrovaná od 16tt - takže to zmäknutie nieje asi vec posledných 2týždnov,ale 2 mesiacov . tak verím že to horšie nebude,ked už tak nech nalez ostane aky je,zmäknuty krčok ešte nieje porod

kukulik30
autor
12. apr 2010

deni..jeeeeeeej, super, ze si sa ozvala...som dumala dnes, co je s tebou 😉 ale pocuvaj, ved ta serklaz nie je nic strasne, ked to bude nutne, tak co, zasiju a pred porodom uvolnia, hlavne nech ten predcasny porod nebude...pekne vydrzat do min. 37 tt 🙂 super, ze mas niekoho, kto sa ti o maleho postara...a opatrne najma s dvihanim....

gabi a co mala, uz je lepsie?

ja musim ist, ideme sa obliekat a hajde von, ale precitam potom 🙂

denisocka
12. apr 2010

no mam tu našťastie dosť rodiny,čo sa snažia - tat teraz taha nočne a chodí z nočnej rovno tu,je tu od 7 - 12.00 a tak ide domov navariť a do nočnej , ale to len pondelok a utorok,že ju neuštvem a zvyšne dni planujeme maleho zatial voziť k svokre, doma je aj stara dievka švagrina,tak nech je kus užitočna ! nie len davať rady na vychodu v učebníc pedagogiky 🙄 🙄 🙄 len tam zas človek nevidí čo maly zje a tak a viem,že najprv su na stole čipsy a keksy až tak sa tam nosí ovocie a obec,a to maly nechce jesť,tak ho nahanaju,tak k večeru mam stale hlasenie,že zjedol zo 15druhov veci a z každeho 2lyžičky 😔

denisocka
12. apr 2010

teta teraz ťaha nočne 😀 nie tat >..... no a dedo, ten ho vzal dnes ale už nahlasil,že len do 18.00 a potom už toho týždna nie,bo on patrí v robote k tým nenahraditelným,akých su plne cintoríny 🙄 , takže dedo chce byť,ale vnuka len tak občas,najlešpie najdeneho,prebaleneho na 2 hodiny a šmitec

denisocka
12. apr 2010

ináč,ja som tolko nadavala že musim isť na tu birmovku nasilu,že tam nakoniec fakt nepojdem 😅 . teta došla dnes,že nevadi,že ma isť manžel -ten ked sa to dozvie,tak sa odstahuje do najbližšieho pondelka. on neznaša ak ho ma naša strana rodiny do niečoho nutiť nasilu,a eštde do kostola na birmovku,kde už mna lutoval,že ma tam nasilu napísali. takže neviem,bud sa prekonam ja ak bude krčok OK,alebo pojde niekto inkognito akože ja,šak biskup nas nepozná 😀

veronika1982
12. apr 2010

ahojte tak my sme uz doma..

vcera vecer sa matejovi pohorsilo tak sme sli na pohotovost a vyfasovali sme antibiotika.. to bolo placu.. dr ho nazvala zapasnikom lebo mu pozerala do uska a drzali sme ho traja..dnes sme boli u nasej dr ale uz je mu lepsie zato ja som chora ako pes.. som myslela ze ma v noci vlastne hrdlo zadusi co som ho mala take spuchnute..

matej zase vcera vecer zaspal na rukach a cez den ho babka uspavala v kociariku.. tak dufam ze si na to nezvykne...

kukulik30
autor
12. apr 2010

hehe ..ja sedim u mm v robote, Samko zameta predajnu 😀

veronika ☹ oj..tak to ste zase dopadli 😖 no z toho pock ani nic ine nemoze byt..uz nech je teplo, aj detom sa polepsi 🙂

kukulik30
autor
12. apr 2010

deni a nemoze niekto iny??? 😕

denisocka
12. apr 2010

Na birmovku?no mame tetky,ale obe rozvedene.tak chcu donutit mojho muza

susana28
12. apr 2010

Deni, ale veď birmovnou mamou alebo otcom nemusí byť len niekto z rodiny? Kľudne to môže byť aj nejaký kamarát či rodinný priateľ, priateľka, dokonca sused, suseda ak majú dobré vzťahy 😉

denisocka
12. apr 2010

No ved ,ale akosi nieje kto ani z radou znamych.

kukulik30
autor
12. apr 2010

deni ja nemam birmovku, ja nemozeem 😀 😀 😀

susana28
12. apr 2010

Ale to je podľa mňa dosť trápne niekoho nútiť aby šiel za birmovného 😒 byť na mne bysom radšej decko ani na birmovku nedala, jak takto trapošiť 😉

Lívia a prečo nemóžeš 😀

kukulik30
autor
12. apr 2010

susi, no lebo nemam birmovku urobenu, teda nemozem ani za birmovnu mat 😀

rybecka
12. apr 2010

Veronika, presne ja som pretrpela noc ako ty tiez som si myslela ze sa zadusim no bolest taka ze az 😝 som bola rano o tretej hore a rozmyslala som ze co so mnou take bolesti som mala vzala som si nakoniec coxtral ten pomohol super a zaspala som a zobudila som sa mokra ako mys tak som sa vypotila dnes je lepsie beriem ATB este po manzelovi ostali ked mal anginu 😅 tak som nemusela letiet k doktorke.
Deni ja mam birmovku zaskocim ak potrebujes 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre