Spišská Nová Ves II.

kukulik30
7. apr 2009

Mile snazilky, nesnazilky, mamicky, tehulky a samozrejme rodacky, oteckovia a spioni zo SNV a okolia vitam Vas v dalsom pokracovani nasej naozaj plodnej temy 😀 😀 😀

tesime sa kazdej novej tvari 🙂 tak hor sa k nam 😀

gabkazabka
13. apr 2010

jeeeeeeeej 😵 satky su prekrasne
Kolko vyjdu v eurach?To sa ti oplati objednavat?Nevyjde velmi draho postovne?

sophie1981
13. apr 2010

baby, ma nestvite s tymi uffinkami...bo uz som za seba kukla do kosicka, ci mame banany, ale mame len jeden..... 😝

kukulik30
autor
13. apr 2010

bibka, krasne satocky..bude cajaaaaaaaaaaaa 😵 😵 😵

gabkazabka
13. apr 2010

tak sa stretneme vsetky v kik-u a pobijeme sa o formy 😀

sophie1981
13. apr 2010

ja platim este v librach, postovne do 7-14 dni ma vyjde 4 £.....takze do 16 £...potom tu predam....na bazare...ak ich moj runtos neznici.....ale idem jej kupit aj nejake na prezlecenie...toto bude len na foto a ceremonie...podlahy v sale uz bude cistit v niecom lacnom.... 😅

kukulik30
autor
13. apr 2010

😀 😀 😀 gabi

denisocka
13. apr 2010

Ja dala temu mafiny a tepša sa mi neujde

sophie1981
13. apr 2010

no ale asi najprv skusim vydrazit za menej...kukam ze start je na 7,99..prihodim libru......a mozno vyjdu lacnejsie... 😉 ...ak nie, tak o 5 minut dvanast kupit za hotovku... 😉

kukulik30
autor
13. apr 2010

deni sak ti kupime 😀

sophie1981
13. apr 2010

ja pecem bez tepse...

kukulik30
autor
13. apr 2010

deni ale nema ani kosicky, ak som dobre pochopila 😀

gabkazabka
13. apr 2010

😀

denisocka
13. apr 2010

Kukulik,hej tak stal,zlty bol,paradny

gabkazabka
13. apr 2010

a kolko eur je dnes 1 libra?Vobec v tom nemam jasno 😖

sophie1981
13. apr 2010

no zeny...este ked sa zapoja vsetci spioni citavy, tak veruze sa vam tepse neujdu... 😀 😀 😀 😀 😀

gabkazabka
13. apr 2010

😀

sophie1981
13. apr 2010

teraz citam, ze tie satky maju aj krinolinu.....yslite, ze to bude vadit mojmu dietatu???....to kruho pod satickami???/.....nieze bude cela nervna z toho a bude po parade.... 🙄

zuzana612
13. apr 2010

vidim ze sa idu vsade piect muffiny 😀 My sme tie nase uz zjedli 😝 Lili zase zaspala, Matus spal malo tak som ho plesla do postele lebo je protivny, ale vykrikuje ze chce mlieko a nemozem mu dat, lebo zase ma hnacku. Ktovie ci aj z mlieka nie, lebo prechadzame z nutrilonu na klasicke, tak mozno kym si brusko zvykne......

ale idem ho asi vybrat, lebo mi zobudi Lili.

Bibka, satocky su krasne a aj cena je dobra. Ja nezabudnem, ako v uk kupovali saty detom moja prva cierna rodina. Mala isla mat rocnu party, kupili jej saty za 100 libier, co vtedy dolo asi 7000 sk a na tej party jej dali do ruky nohu z peceneho kurata. Si viete predstavit tie saty po party. To boli jednorazovky. A na party asi dalsich 150 cernochov a ja jedina biela, po anglicky som vedela asi4 slova, to bolo 😀

kukulik30
autor
13. apr 2010

zuzi, no uz nebudeme slintat za compom, ked tu budes pisat o muffinoch, uz si ich upecieme aj my 😀 😀 😀 😀

evitkamalicka
13. apr 2010

mna ste ale veru na muffiny nenahovorili, akurat peciem jablkovy a kakaovy zavin 😅

kukulik30
autor
13. apr 2010

ja sa na záviny hnevam, stale mi prasknu 🙄 🙄 🙄

evitkamalicka
13. apr 2010

pri akej teplote pecies? ak pecies pri vysokej prasknu

zuzana612
13. apr 2010

evi, aj taku dobru jablkovu strudlu by som si dala, tiez som ju uz dlho nerobila 😝 Ja mam dnes nejaky zraci den, dojedla som kolace, muffinky, potom som to zajedla palivou salamou lebo som bola presladena a teraz jem tycinky. A este som zabudla na roztopeneho cokoladoveho zajaca 😀

evitkamalicka
13. apr 2010

ja som robila strudlu na velku noc, dve jablkovo-orechove a dve tvarohove 🙂

gabkazabka
13. apr 2010

No,a mozem sa ja snazit drzat dietu,ked vy tu same lakocinky opisujete 🙄 🙄 🙄
Idem zozrat pernik 😠

kukulik30
autor
13. apr 2010

peciem pomaly a aj tak pukne...uz mam z toho nervy, tak bojkotujem zaviny 😀 😀 😀

susana28
13. apr 2010

Ty kokso baby, už asi ani nepamätám, kedy sa tak dobre ujala téma, ako tie dnešné mafiny 😀 Keď to bude čítať dajaký špión z kiku, tak kým sa tam dotrepete aj ceny vám zdvihnú. 😀

veronika1982
13. apr 2010

panecku vy ste toho popisali za tu chvilku.. a viem ze aj v kauflande maju tepsu na muffiny lebo ja sa na nu chystam..no som zvedava kto zajtra napise ze piekol..

ja som teraz konecne obedovala lebo nemala som chut na nic..este ze mame tatika doma lebo inac neviem ako by sme to zvladli..

bibka satocky su nadherne..

ja som akurat dnes objednala tortu
http://www.tortyodmamy.sk/?q=ostane-torty-pre-d...... tak dufam ze bude dobra...

gabkazabka
13. apr 2010

Veronika-torta je krasna
No,ked nebudu mat v madarase,ani v hypernove,ani v lidli tak mi este ostava Kaufland :D,uz len cakam na tatina,lebo isiel na aute... 😖

susana28
13. apr 2010

Veronika krásna tortička 😉 Ale to ti ju budú piecť v nejakej cukrárni tu v spišskej?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre