Spišská Nová Ves II.

kukulik30
7. apr 2009

Mile snazilky, nesnazilky, mamicky, tehulky a samozrejme rodacky, oteckovia a spioni zo SNV a okolia vitam Vas v dalsom pokracovani nasej naozaj plodnej temy 😀 😀 😀

tesime sa kazdej novej tvari 🙂 tak hor sa k nam 😀

zuzana612
21. apr 2010

Ahojte,

tak tazky den za nami, len dufam ze nieco podobne nebudem musiet absolvovat minimalne dalsich 10 rokov. Ja si ti neviem, a ani nechcem predstavit ze by som nemala uz oboch rodicov, aj ked viem ze jedneho dna sa to stane, len dufam ze tu bude trvat fakt este dlhooooooooooo. Ved Danielovi sme ostali uz len my ☹

Ale mala som dobru babysitterku, ktora moje dieta aj nakojila kedze zacalo revat ze je hladne 😀 Som myslele za si tu Bibka oddychne, a moje deti ako natruc spali asi po pol hodine. Ale zvladla ich na jednotku 😉 Takze baby s babatkami, volajte Bibku ako opatrovatelku, ona vam deti aj nakoji 😀

No nic, ja idem chrapat, bol to dlhy a narocny den a deti budu urcite pred siestou hore, tak nech sa aspon trosku vyspim 😉

anape
21. apr 2010

ahojte baby,
jani aj ja by som prisla na stretko ked bude mm doma 🙂

pati ja chodim ku kamoske do jednoty a tiez som maximalne spokojna, je to take mile ziena, tiez ti mozem poslat cislo

zuzi drzim palce, nech taky den uz nemusis zazivat dlho-predlho

tak dopijem si pohar vinka, co sme si s mm naliali....zistila som,ze to je prvy alkohol, ktory pijem od noveho roka 😕 .... a idem do postielky,dobru noc 😔

maca77
21. apr 2010

oj Zuzi, som dnes na vás myslela 😔

a s Bibkou ako opatrovateľkou si to veeeeľmi dobre vymyslela ... len tak ti hocikto hladné dieťa nenakojí 😀

veronika1982
22. apr 2010

dobre ranko... zuzi aj ja som na vas myslela hlavne pocas tej burky..a bibka to super zvladla aj s tym kojenim. ked som si to precitala tak som si povedala to je cela ona..

my dnes poobede chceme vybehnut na chatu odniest nejake veci a trosku sa tam pohrat tak hadam pocasie vydrzi..

zuzana612
22. apr 2010

Ahojte, ta burka bola fakt zvlastna, zacalo fukat akurat ked sme isli o jednej do kostola a akurat ked svokru priviezli zacalo aj hrmiet a fukat silny vietor a ked sme isli z kostola na cintorin, tak uz svietilo slnko. Ale vam poviem, ze mam doma taky divny pocit, sama sa tu normalne bojim a vecer mi musel daniel nechat na chodbe svietit, co som sa bala, A aj ked idem dole, tak mam taky blby pocit, sa stale obzeram za seba 😨

Ale este tu mam do zajtra mama, tak parada a v sobotu mozno pride Bibka kedze bude tak ako ja sama doma, tak nam bude veselo 😉 A aj ja by som prisla na nejake stretko, ale neviem ci by som nechala Danielovi samemu 2 male deti 😖

susana28
22. apr 2010

Ahojte 😉

Zuzi, tak som rada, že to už máte za sebou, a všetko ok dopadlo. A bibka raz opäť prekvapila 😉 Takže my ktoré na stretko nemôžeme kôli deťom, ich prinesieme bibke, a ona sa už vynájde, aby ich v pohodičke zvládla 😉

Zuzka LE - tak napokon som babe, ktorá s nami poistky uzatvorila zavolala, a povedala som, že buď mi ich zníži alebo ich v momente ruším, a znížila nám ich o polovicu, takže sa už lepšie dýcha 😉

veronika1982
22. apr 2010

my sme sli doobedu do popradu a matej pocas cesty strubil cely flasu caju. boli sme v baumaxe tak som si kupila muskaty na balon a zastavili sme sa v maxe a v exisporte som si kupila bundu a nohavice a nas matej sa tak precural ze bol komplet mokry tak sme sa na parkovisku prebalovali ale pan nechcel lezat tak po stojacky.. aspon mu gulky prevetralo. tu v snv uz plienky pampers vcera nemali a v poprade ich mali habadej tak sme kupili 3 baliky po 6,99 takze sa to oplati..teraz spime a mm maluje balkon aby som si tam mohla potom kvietocky posadit..no a ked sa zobudime tak ideme na chatu. som zvedava co tam bude matej robit kedze minuly rok bol este malicky..

lydia22
22. apr 2010

Tak som sa s Tomaskom vratila z nakupu ze mu dam este doma cicu a hajde spat von do kocika,ale zaspal na cice tak som ho preniesla do postielky a ja kukam damsky magazin.ked vstane tak potom pojdeme na prechadzku.je celkom pekne pocasie az na ten vietor.tato nam zas robi do 18 tej tak uvidim aky Tomasko bude,snad z neho neosediviem🙂

zuzana32
22. apr 2010

Ahojte tak veru, nebyť toho vetra tak je vonku super.
Ale po tých daždivých týždňoch ani vietor nevadí, hlavne že je slniečko.
My sme boli doobeda na návšteve u sesterničky.
Dievčata sa vyhrali, vyšalili, poskákali po posteliach ja som v kľude vypila kávu a šla domov.

zuzanale
22. apr 2010

Ahojte my sme práve prišli od dr Laure zatiahlo na hrdielko tak sme dostali atb a ma tak naserinkali v lekárni a keby len v jednej ale v 3ch ja neviem či to majú kartelovú dohodu či čo s oblubou menia predpísaný liek za iný s tou účinnou zložkou ale dožralo ma to že sa ani neráčia opýtať donesú rovno namiešané a potom budú na teba krivo pozerať keď im povieš že ho nevezmeš lebo dieťa už má naň alergiu po predošlej takejto zámene 😠 😠 😠 😠 v ostatných som už dopredu radšej upozornila tak mi ho chceli objednať a bude zajtra a mne na prd zajtra keď dieťa potrebuje hneď ... nakoniec to doobehovala mama a až v jednej ho mali a to máme v meste 7 lekárni 😠

veronika1982
22. apr 2010

tak mi uz sme doma z chaty. joj super bolo len skoda ze trosku chladno. matej pozdravil susedov, vyhral sa s kamienkami len neviem ako mu mam vysvetlit ze sa nepapaju a ze kde konci cesta a zacina kopec. no to bude v lete zaujimave. dufam ze ho nebudeme hladat u suseda pod kopcom. opiekli sme si spekacky a potom sa ochladilo tak sme sli domov. este sme stihli namontovat zaluzie do spalne tak som zvedava ako dlho vydrzi rano spat...

a videli sme aj katku s mamkou ako sa hraju na chodniku pred obchodom..

maca77
22. apr 2010

ahojte

u nás dnes taký bežný deň.. okrem toho som zbehla k doktorke Adamovi pre potvrdenie do školy v prírody, potom som si odtrpela u zubára 😝 , urobila nákup, vyzdvihla Adama zo školy a došla som domov taká unavená, akoby som dakde na roli robila 😅

vidíš vidíš Zuzi, najprv si snívala ako byť v dome bez svokry a teraz keď sa ti to splnilo, tak máš asi obavy, že ťa bude chodiť v noci strašiť 😅 ... ale verím ti, že je to teraz určite ťažké 😔

rybecka
22. apr 2010

Zeny ja uz na Mojito nemozem 😖 Ondrejko ma teploty acely sa vyhadzal idem zajtra k lekarovi.
Opat to mi nevyslo to uz je ako naschval ja ked si nieco naplanujem tak furt nieco do toho 🙄
INak kde ste nejak malo sa tu popisalo dnes. My sme dnes boli na predoperacne vysetrenia tak to ste mali pocut ten krik a plac ale chudacik uz to ma za sebou este tie mandle vybrat 😝

rybecka
23. apr 2010

Dobre ranko 😎

denisocka
23. apr 2010

čaute banda,
dnes mam STK poobede,tak zbehnem kus do mesta. chcem sa opýtať -kde ma obchod adreansky či kto - chceme objednať koberer na mieru do detskej

jo a nejake akcie ??? nweviete ???
ináč,neviete kde v SNV zoženiem detsku vaničku,ale nie tie piškotoveho tvaru,ale bud taku komunisticku,akoby kockatu,pevnu,alebo niečo čo je akoby obdlžnik,a spodok je rovny,nie taky výzery ako tie piškotove čo ich je všade plna riť

zuzanale
23. apr 2010

Ahojte noc síce bola des ale už je Laure lepšie ....
Deni andreánsky dole na starom nástupišti ale zvyčajne má všetko na objednávku my sme tiež vybrali u nich z jutexu len momentálne zvažujeme či koberec na celú izbu alebo dať plavajucu a koberec len na stred a keďže nám treba obrovský rozmer tak nám treba na koberec majland 😝

a prečo nechceš tú piškotovú ja mám s hladkým dnom bez výrezov a aj lehátko mi do nej vošlo 😕 ..... mimochodom je na predaj 😅

denisocka
23. apr 2010

a to je kde stare nastupište ? kamoška ma taky autičkovy koberec na 3/4 izby / 4m x 2m a že stalo len 2tis . mne to hned aj tak netreba, chcem to dať obšiť. piškotovu nechcem,bo je obrovska, vykydava sa z toho s rozbila sa len čo sa mi šmykla na zem.. takže taku nie
take dačo http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=6952627&tab=5 ........... http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=4387110&tab=9

zuzanale
23. apr 2010

Deni trhovisko na východe dole 😉 autičkovi tiež asi na objednávku jedine žeby mal bečarik ten má väčší výber.....

ta moja je tak akurát a aj dobrý plast má 3,5 roka použili 3 decka a ešte furt je skoro jak nová ani zájdena nieje 😉

zuzanale
23. apr 2010

inak také dačo ako si hodila link mala švagriná a nadávala malá mala 3 mes a jej tam nevošla 😅

gabkazabka
23. apr 2010

Ahojte,pekny den
Baby,mna uz z toho porazi,Nina mala v noci zase vysoke teploty,ale inac jej nic nieje ☹ .Ja uz fakt neviem,ved za posledny mesiac uz po 3x vysoke teploty.Ale vcera som zistila,ze sa jej prerezavaju posledne stolicky,tak mohlo by to byt z toho,lebo ona kazdy jeden zub odteplotovala-ale nikdy nemala take vysoke 😒
Tak teraz sedime na nocniku a ona ani za svateho nechce cikat,ze odnesiem moc k lekarke,ci nema predsa nejaky zapal.

denisocka
23. apr 2010

zuzi,trhovisko pri Sintre? ja som debil zo SNV

anape
23. apr 2010

ahojte 🙂 ,
vcera som sa neozvala,lebo sme najprv boli doobedu u babky na dvore, potom som si chcela rychlo nieco porobit kym deticky spali a potom sme boli este dovecera na dvore a vecer sme si dali s muzickom vinko a ja som zaspala s viktoriou,kedze ja som po vine k.o. 😀

zuzi to ti verim,ze mas taky cudny pocit,ale zvyknes si....to keby som bola ja na tvojom mieste,tak sa tam pos....m,lebo ja sa hrozne bojim mrtvych a vsetkeho okolo toho....mama mi stale hovori,ze zivych sa mam bat a nie mrtvych 😅 .... ja som este v zivote nevidela mrtveho cloveka, aj ked mi babka umrela,tak napriek tomu, ze som ju mala nesmierne rada, nemohla som ist na nu pozriet,bola som pri nej dva dni pred smrtou a tak som si ju chcela uchovat v srdci...jedine co mozem,tak sa pozriet na mojho otca a sestru ako lezia v truhle,ale to ma potom zase chyti obrovsky zial ☹

my dnes ideme k druhej babke,takze sa urcite vratime az ku veceru, babka nam chysta domace parene buchty, mnam,zase sa obzeriem 😝

pekny den baby 😉

zuzanale
23. apr 2010

Deni hej pri sintre trhovisko .....

maca77
23. apr 2010

ahojte

Deni, ja mám tiež ešte od Adama vaničku, je to skôr obdlžnik ... keď sme ju kupovali, tak v tom čase prišli do módy tie piškotoveho tvaru, či ako si to nazvala 😅 ... ale čo som si všimla, tak aj tie sú väčšie alebo menšie...
... skús pozrieť, či náhodou vaničky nemajú v Nezábudke na poschodí, teraz sú tam celkom fajn domáce potreby 😉

veronika1982
23. apr 2010

ahojte.

aj my mame tu piskotovu vanicku a ja som s nou bola velmi spokojna. zase u svokry sme mali tu klasicku komunisticku a v tej sa mi zle kupalo lebo som bola zvyknuta na tuto..

no nic my padame.. papa

antoniab
23. apr 2010

ahojte

aj my mame tu piskotovu vanicku este par tyzdnou a budeme kupat vo vani mala vodu miluje 🙂 inak bola ok len vseobecne su tie vanicky nejake pomale a to mame taku vacsiu 😒

janka tak mojito zrusene mozno inokedy 😉

denisocka
23. apr 2010

super,do nezabudky ideme,muž tam furt čosi nakupuje, zbehnem aj do adreanskeho v meste kupiť malemu par obrazkových plienok,lebo naš šimon svoje ovečkove Tobimu nedá 🙄 , takže hadam budu nejake s inymi obrazkami . no a kuknem tu vaničku

o nejakých akciach neviete??? 😀 nejake lacne plienky pre novorodenca - ktore su dobre??? my sme používali Tesco,ale už su nevyhodne,tak neviem či nakupiť DM babylove a,ebo pampersky giant packy

denisocka
23. apr 2010

alebo kupim kýblik? 😅

gabkazabka
23. apr 2010

Deni,v Hypermove maju teraz v akcii plienky Pampers Sleep and play 70 ks za 6,99 .Ale vcera nemali,mozno dnes este dolozili 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre