Spišská Nová Ves II.

kukulik30
7. apr 2009

Mile snazilky, nesnazilky, mamicky, tehulky a samozrejme rodacky, oteckovia a spioni zo SNV a okolia vitam Vas v dalsom pokracovani nasej naozaj plodnej temy 😀 😀 😀

tesime sa kazdej novej tvari 🙂 tak hor sa k nam 😀

sophie1981
14. máj 2010

a z hacika SI UHYZla a polkla.... 😖

sophie1981
14. máj 2010

mata...este si uzi, ze cumel zabera.....o chvilu budes vstavat o 5 rano.... 😝 😀

maca77
14. máj 2010

ahojte

ja som si svadbu tiež užila .. ale priznám sa, také nejaký obavy na mňa doľahli, keď všetci pozvaní boli vonku na dvore, ja som musela čakať dnu a vtedy ma napadlo "že čo keĎ si to rozmyslel a nepríde po mňa" .... ale našťastie sa tak nestalo, zabávali sme sa do rána, najviac sa nám páčilo, že sme mali na stole vždy všetko ako prví a už od vtedy prešlo 10,5 roka 🙂

Deni, ja som minulý týždeň dobrala už druhé ATB kvôli moču ... predtým pred 2mesiacmi ... som zvedavá aký bude výsledok, či konečne zabrali 🙄

Bibka, aj naša Tami strašne veľa pije ... v jeseni som pýtala dr. aj rozbor moču, lebo tiež som mala obavy z cukrovky, našťastie sa tam cukor neobjavil .. ale pije furt veľa ... denne 2 litre, ešte aj noci stiahne 0,5-,75 l prevarenej vody ....

susana28
14. máj 2010

Baby ja viem, že ta vanička možno za tie peniaze ani nestojí. Ale som poslala pár linkov bratovi, že čo by sa im pre malé zišlo, no a oni sa zahľadeli do tej vaničky. A zas sa vždy spýtam, keď kupujem nejaký darček, že čo kto chce, lebo kúpiť niečo, čo niekto potom ani nepoužíva je zas o ničom. A ak im to urobí radosť, tak mne je to v podstate jedno, ja mám radosť, že oni majú radosť 😉 a ja som pre vani mala tiež obyčajnú vaničku z hypernovi za nejakých 180 sk 😉

gabkazabka
14. máj 2010

aj my mame tu obycajnu vanu hruskovu a staci....teda uz daaaavno sa v nej nekupeme,ale bola dobra 😉
Veronika,prave som si pozrela fotky z tvojej svadby a zbadala som tam byv.kolegynu.Asi to bude tvoja rodina......robi niekto na ZS Lipova vychovavatelku? 😅
No a asi som jedina,ktora si svadbu neuzivala....teda nebolo zle,ale tie stresy.... 😒
Bibka,len sleduj ci to najdes v nocnicku....a si si ista ze to prehltla?Moja neter ako 1,5 rocna prehltla tu najmensiu kocku z lega,a to o tom sestra ani nevedela,len ju nasla v plienke 😀

gabkazabka
14. máj 2010

A este som zabudla,budte rady ze vam deticky piju,ja do svojej dostanem horko-tazko 3-4 dcl 😒

denisocka
14. máj 2010

maca a aky si mala teraz? a mala si aj ťažkosti? ja som brala v 14tt do žili Axetine a kukaj,nepomohlo

sophie1981
14. máj 2010

myslim ze zjedla...lebo ju nadvihlo, a kym som dobehla, kusok hacika zmyzol a ani nikde v okoli so nenasla...tak budem hladat v plienke.... 😕 ......uz so mnou pradlo vesta asi nebude......zrut maly..... 🙄

maca....taktze by som mala aj ja poziadat o rozbor do istoty?.....a tebe napadlo zeci po teba pride...mna napadlo, ked ma otec viedol k oltaru, ze posledna moznost zutekat.... 😀 😀 ..ale to bola len sekunda.... 😝 ...potom uz tiez pohoda...naj bolo, ked som konecne po púolnoci zhodila brnenia a natiahla nieco lahsie.... 😉

veronika1982
14. máj 2010

ahojte. tak kontrola sa nekonala lebo u dr. bolo milion ludi a sli sme do madarasu a mame noveho clena rodiny: modru rybku a akurat jej robi byvanie

a inac nas matej vcera vstal o 22.00 a bol hore do 1.00 som myslela ze ho zbijem.. co mam robit ked nechce spat?

sophie1981
14. máj 2010

nic, ideme von....kedze aj u nas uz svieti slnko.....tak mlakam zdar, a dakujem za vyrobok pod nazvom gumaky..... 😉 .....

gabkazabka
14. máj 2010

Veronika,skus ho dat neskor spat,mozno sa unavi a bude pekne spinkat
u nas nesvieti slnko ☹

susana28
14. máj 2010

Veronika a o koľkej ti spal popoludní?

veronika1982
14. máj 2010

spal od jednej do druhej tak nemyslim ze by bol nejaky obzvlast culy a to sme boli poobede hrat sa na ihrisku tak sa ubehal...

a inac v madarase nemaju gumaky a ani ich tam nedrzia ale bolo zaujimave sa tam o 8.30 prechadzat ked je vsetko zatvorene.

zuzanale
14. máj 2010

Ahojte u nás tiež slnko 😅 😀
boli sme u dr tak Timka výter ok nič nenašli a Laura teploty zo zubov + hrdielko zapálena tak dúfam že budú do štvrtuku fit lebo v piatok smer BA....

a svadba no my s mm sme mali čuduj sa svete predstavu rodičia surodenci svedkovia a hotovo 😅 no ako vždy rodičia zatrhli no ale nakoniec sme aj tak presadili "len" 35 ludí a po polnoci pomaličky rozchod takže ja som už o 2.30 sladko bubala v náruči mojho mm a celkom mi to aj vyhovovalo 😅

Susan ten link čo si hodila a hádže na úvodnu stránku a tam žiadna vaňa ale moj názor je že obyčajná vaňa naj a dlho ju nevyužiješ u nás tak max do pol roka takže drahá sa neoplatí kupovať radšej niečo iné praktickejšie príp porieš ako ja daj do obálky k tomu nejakú maličkosť a hotovo príp podla toho čo to bude kúp náušničky alebo retiazku .....

maca77
14. máj 2010

Bibka, to ma veru nenapadlo, aby som zdrhla 😀 😀 ... a svadobná noc asi taká, že sme došli domov, ľahli a spali ... a mrcha s nami 😝 😀

Deni, práveže ja nič necítim, ani žiadne rezanie či pálenie pri močení .... ale zato tam mám dosť baktérií, len neviem akých... to som sa aj zabudla opýtať ...

Zuzi-Le, tak nech sú slečny skoro fit, keD vás čaká taká dlhá cesta ... a kvôli čomu idete do BA? som to nejak nepostrehla ..

Veronika, ja som sa nedávno v madarase rozčuľovala, že obuv velika a nemajú detské papuče ... MM sa zo mňa smial, že či mi to pômôže, keĎ sa tak rozčúlim 😝

Susi , ten link čo si dala hádže na úvodnú stránku mmb ... tak sa k tomu vyjadriť neviem 😀

denisocka
14. máj 2010

mna strašne boli a reže ked ma maly kopne do močaka, a čuram hlavne v nloci aj 10 x plny moč,mechur a cez den len tak cvrkám

sophie1981
14. máj 2010

uz sme doma...a aj spinkame....tak ja mam veget...kavicka a nohy hore...sme sa vyclapkali v mlakach.....poobede ju asi nechasm babke a pojdeme trosku porobit na tu stavbu, ked sa vycasilo.... 😉

maca...aj vy s mrchou...... 😝 ....na porazenie nie??.... 😀 😀

Zuzana...tak nech ste zdrave na ten vylet...nas caka blava v july....sa tesim...

sophie1981
14. máj 2010

joj, deni, si pamatam tu bolest...auuu.....nech ti to coskoro prejde.... 🤐

zuzana612
14. máj 2010

Ahojte, obe deti spia a ja klasicky obedujem pri PC 😀 Pocasie nic moc, akurat ked sme sa vybrali ku susede tak zacalo nenormalne liat, ale nastastie to preslo za 5 minut.

My kupeme Lili uz vo velkej vani na lehatku a je spokojna, lebo moze kopat kolko chce. Akurat mna boli chrbat, ale co narobim 😀

Tema svadba, my budeme mat 4 vyrocie v juli, bolo fajn, ale kedze to bol najhorucensi den v roku, tak ma nic nebavilo. Voda tepla, palenka tepka, kolace sa topili, ja som v kostole zmolila v rukach jednu vreckovku za druhou co som sa tak hrozne potila. Fotenie ani kamerovanie ma nebavilo kedze som bola hladna a smadna, tak neviem ci som si to az tak uzila a ci by som tomu hovorila najkrasi den v zivote 😀 Este som sa aj sama zo svadby odviezla a zaspala som unavena rovno v teplakoch 😀 Urcite by som uz zopar veci zmenila, hlavne uces, nechala by som si rozpustene vlasy, ale hlavne koli tomu teplu som si ich dala vycesat. Saty sa mi este stale pacia, svadobne fotky by som si uz tiez dala urobit ine, ale to je vsetko vec mody ktora sa kazdu chvilu meni. A ja som taky clovek, ktory veci meni rychlo a casto. Uvidime ako to bude s mojim mm, ci aj jeho rychlo nevymenim 😀 😀 😀

maca77
14. máj 2010

Deni, tak to je nepríjemné, keĎ ťa to bolí ... ja mám od začiatku problém s mykózou 🙄 na porazenie...
... a ideš rodiť do Spišskej?

Bibka, si to predstav, že tá mrcha došla aj na 10.výročie 😠 😀

denisocka
14. máj 2010

hej,ved ja z toho mam tiež vytoky v kuse , a hej,idem rodiť do SNV -pan boh ma opatruj

susana28
14. máj 2010

Maca tak ja som včera vaňu hriešne drahú na želanie budúcich rodičov objenala, tak ju už asi stiahli, a preto ten link tam už nieje. Možno že to bol jediný kus, ktorý niekto objednal, haha 😀 A šak mne to žili netrhá, keď sa im ta vaňa páči, nech ju majú, a šak keď sa mi zadarí otehotnieť, tak ich drobec sa už bude kúpať vo vani, a tú ich sprivatizujem ja 😎 Lebo ja máločo robím bez toho, aby som aj ja z toho nemala prospech, 😀 😀 😀 😀 Ale nie, som síce potvora, ale až taká nie 😀

Ináč ja keď som bola v ôsmom mesiaci, tak som chytila nejakú infekciu, ale to svrbenie, som myslela, že ani nerozchodím, a som dostala také žlté tablety čo som si pchala dnu, a do rána to vytieklo a som bola furt špinavá ako od šumienky 😀 😠

sophie1981
14. máj 2010

zuzana...veru, veru...palenka bola tepla..... 😝 ...ale mne nevadilo. 😀 😀 ....kolace...noooo, to bolo...stieklo to do jednej masy.....panecku, ked si spomeniem na tie co ste mali v zahrade na stole...ach jaaaj.... 😅

a manzela nemen----bo takeho co bude len prikyvkavat uz tak lahko nenajdes.... 😀 😀

sophie1981
14. máj 2010

maca, ja dam vediet, ci dojde buduci rok ci nie.... 😀

sophie1981
14. máj 2010

maca...ja som s takou tabletou isla rodit....fuuuj.....som sa najprv zlakla ze zlta plodova voda..... 😀

sophie1981
14. máj 2010

joj, nechcela som maca napisat ale susan.... 🙄

maca77
14. máj 2010

ja tiež obedujem, malá už dúfam spí, lebo je ticho...

aj my sme mali svadbu v júli, ale to som chcela, bo ja som taká "zamrznutá" 😀 ... a tiež bolo riadne horúco ... ešte že v reštike mali nachystaný kopec ľadu a roznášali po stoloch

Zuzi, si to mala tiež zaujímavé v deň "D" 😀 😀

maca77
14. máj 2010

Deni, tak sa možno stretneme aspoň v pôrodnici 😉

Zuzi, Bibka Ti dobre radí 😉 ... a teraz, keď už aj prízemie prázdne 😎

zuzanale
14. máj 2010

Marceli švagrina ma 30 my si nejak moc neblahoželáme bo s m strany neni taký zvyk ale okrúhle sa patrí no a dúfam že počasie výjde chceme decka do Zoo zobrať a ja idem do kiku a ikei na záclony do celého bytu by sa zišli do novej 5ročnice bože sa mi ani nezdá že už 5ty rok bývame 😝

no my sme mali svadbu 28.8 doobedu popršalo ešte že cez deň a obrad bolo pekne.... nám palenka ostala skoro všetka koláče prežili ale víno a pivo sa popilo všetko....

Deni Marceli ja som tiež mala v moči kadečo počas tehu ale nejak som ani nebadala a výtoky sa mi vyhli až na toho streptokoka čo mi atb davali pred a po porode tfuj s infuzky a som mala až v ustach horko 😝

zuzana612
14. máj 2010

ale aj to pritakavanie dokaze ist riadne na nervy, hlavne ked sa chcem pohadat 😀 A ked sa vadime, teda.....ked sa ja vadim 😠 tak mi na to povie tak ma zabi, a ja ho jedneho dna asi fakt zabijem 😀 Ale teraz ked ma nasere, nebudu oddelene spalne, ale oddelene poschodia, ho vystahujem dole 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre