Spišská Nová Ves II.

kukulik30
7. apr 2009

Mile snazilky, nesnazilky, mamicky, tehulky a samozrejme rodacky, oteckovia a spioni zo SNV a okolia vitam Vas v dalsom pokracovani nasej naozaj plodnej temy 😀 😀 😀

tesime sa kazdej novej tvari 🙂 tak hor sa k nam 😀

sophie1981
8. jún 2010

caute...ja nedojdem...dnes idem na pohreb..... 😔

maca77
8. jún 2010

ahojte

oj koláčiky by som si dala ... lenže dnes musím na cca 2hodinky cez obed do mesta, zabezpečiť Adama ... a nechce sa mi ísť domov a zas potom niekam preč ...
... aj keĎ mám už konečne svoje auto 😵 ... tak náhodou som k nemu prišla, že som ani nezaváhala 😀 ... síce nie je najnovšie, ale vo veľmi dobrom stave, málo najazdených km, takmer za polovičnú cenu ako sa bežne predávajú, tak som spokojná, že keď niekam budem musieť ísť, tak sadnem a idem a nemusím sa nikoho spytovať, či môžem auto požičať ....

maca77
8. jún 2010

Bibka, nepríjemná záležitosť 😔 ... dnes má pohreb aj kámošov brat ☹

sophie1981
8. jún 2010

no asi idem jemu.....bol to sused na chalupe na Hnilciku...je mi to strasne luto...hlavne jeho rodiny, kedze viem ze boli dost na seba vsetci naviazani,,,,, 😒 .....

sophie1981
8. jún 2010

aj ked momentalne sa vobec na to necitim ist...tak mozno este prekvapim a ked sa zmestime s kacik ku zuzane do auta tak dojdeme k mati....

maca77
8. jún 2010

tak to určite jemu 😒 nemohla som tomu uveriť, že sa také niečo stalo ... a keĎ som ich všetkých videla v nedeľu v kostole, tak mi ich bolo hrozne ľúto, pre rodičov to musí byť strašné, samozrejme aj pre bratov 😔

sophie1981
8. jún 2010

myslim, ze ked niekto zomrie takto, pre ostatnych najblizsich ostane do konca zivota vycitka, ze kde sa stala chyba, ci sa tomu nedalo zabranit...... 😒 ...myslim, ze je to najhorsie co sa moze stat....ked niekto umrie pri autonehode, chorobe, boli to.....ale.....takto.....nechapem..... 😔

anape
8. jún 2010

ahojte baby,
konecne slnkoooo...my sme od soboty takmer cele dni vonku 🙂

aj ja by som vas uz rada konecne spoznala,no citam,ze sa k matke chystate az popoludni okolo 16tej a to mi nevyhovuje, lebo o 17tej mam jeden termin u lekarky a nemozem to uz zrusit, lebo na to cakam takmer mesiac....

pekny den vam prajem

zmogi2
8. jún 2010

ahoj baby tak ako? mne hruza!navsteva u svokry bola katastrofa tak sa citim pod psa,
@sophie1981 nejdes von?

gabkazabka
8. jún 2010

Ahojte....
Ja dnes asi tiez nedorazim ☹ .Doobedu nemam auto,poobede NIna spi do 15:00-15:30,ale potom ide tatik setrit nejaky uraz,a ja mam o siestej cvicenie... 😔
Bibka a ako vlastne zomrel?Smrt blizkeho cloveka je vzdy velmi tazka....o to viac,ked ide o mladeho cloveka a ked ide o nezmyselnu a uplne zbytocnu smrt 😢

sophie1981
8. jún 2010

zmogi, idem idem...aj ty ides?......

gabkazabka
8. jún 2010

@zmogi2 celkom ta chapem,ze sa citis pod psa.....asi nevychadzas velmi so svokrou,vsak? 😒

zmogi2
8. jún 2010

aj hej len to posral moj manzel,povedal to co nemal uz 2 krat no asi nevie co je dobre

zmogi2
8. jún 2010

@sophie1981 hej ale len tu pockam kym mala vstane cca 20 min.

zuzanale
8. jún 2010

baby dajte potom vedieť či vôbec dakto ide k tej Mati 😅 ja idem do mesta tak sem ešte poobede mrknem ...

sophie1981
8. jún 2010

tak my budeme niekde pri tych vysokych panelakoch...najskor na piesku....tak zatial cau....ideme von... 😎

maca77
8. jún 2010

Bibka, on svoje starosti a problémy poriešil, ale najväčšia rana ostane príbuzným ... pravdepodobne sa nevedel vyrovnať s tým, čo sa stalo pred nejakými 2 rokmi, k tomu prišli iné problémy.... tak urobil za tým všetkým koniec takýto 😔

antoniab
8. jún 2010

dobre ranko 😉

tak co pride vobec niekto 😕
poobede som doma tak kto chce nech pride
zuzanale cislo je 29/19

bibi to mi je luto 😔

veronika1982
8. jún 2010

no tak my sme si na dnes vybavili tatika ze nas odvezie a pride aj pre nas tak to nezruste lebo sa na...

my ideme von. nahodili sme sa letno tak dufam ze slnko nezajde...

lydia22
8. jún 2010

Ahojte tak dnes je to rok co sa nam narodil Tomasko.takto pred rokom som lezala na pasoch a tiekla mi vyvolavacka a to som netusila ze to skonci vecer o 20:37 kedy sme s mm prvykrat uvideli nas poklad.tak rychlo to ubehlo.oslava bude v nedelu,musim stihnut upiect tortu-dufam ze sa podari :-P

gabkazabka
8. jún 2010

Tomaskovi vsetko najlepsie k prvemu rociku,aby bol vzdy zdravucky,stastny a aby robil svojim rodicom len a len radost 😵

pata31
8. jún 2010

ja pridem...
Tomaskovi vsetko naj 😵
a Bibka, to mi je luto... 😔

evitkamalicka
8. jún 2010

ahojte,

Tomaskovi vsetko najlepsie k 1. rociku 😵

zuzana612
8. jún 2010

aj ja by som stale teoreticky mohla, ak ma dovtedy neporazi, nejake mam pocukane nervy, uz som zozrala aj pol velkej milky ale nepomaha. Matus isiel spat aj bez dudy aj bez zaja lebo ma od rana hrozne vytaca, Lili spi este v kociku von tak som si chvilu sadla a je tu tichoooooooo. Len dokedy 😖

Tomaskovi vsetko naj k 1. rocku.

Len dufam ze vydrzi pocasie, lebo von je sice horuco, ale aspon tu u nas sa zacinaju zbiehat mraky 😠

veronika1982
8. jún 2010

tomaskovi prajeme vsetko naj...nech je zdravucky

my sme boli teraz von a uz papame tekvicovy privarok a ked sa zobudime tak nas tatik hodi k mati..

susana28
8. jún 2010

Ahojte všetci 😉

Tak po poriadku.
ZuzkaHuta - no vidíš aký je matúško šikovníček, už sám spinká a aj sa ti v noci pýta 😉
Bibka - hm, nič príjemné, škoda mladého človeka. 😒
Tomáškovi - všetko naj, naj k prvému rôčku.

Gabi, tak neviem či tehotenská nevoľnosť, ale isté je že včera ani dnes som sa ku káve nemohla ani priblížiť a dnes mi už síce tak zle nebolo, ale ráno som okrem pol rožka a vody do seba nič nedostala. ale neverím, že by sme mali také šťastie a niečo by sa zadarilo, nejak matematicky mi to nevychádza 😒

Tak ja sa dnes nikde netrepem, vybavila som akurát nákup v coope, lebo po včerajšku som stálen nejaká rozhádzaná. Tak zatiaľ sa majte a pekný dník všetkým. Pa

gabkazabka
8. jún 2010

Susi,tak ja drzim palce aby to bola ta tehotenska nevolnost 😉
Ja isto nemozem prist....mm pride domov az o 16:00 a ja uz o 17:30 idem cvicit ☹ .Tiez mame len 1 auto,tak som v takychto pripadoch odkazana na manzela 😒
My sme boli doobedu na letnej,ale uz sa ta horucava nedala vydzat,tak sme prisli domov,Nina ide spat,ja nieco uvarim a vylozim nohy 😝
Inac,nam sa to cikanie do nocnika nejak pokazilo,vcera nam nina ocikala sedacku-3x.Som myslela,ze ma porazi 😠

pata31
8. jún 2010

no a uz prsi...hadam to rychlo prejde...

zuzana612
8. jún 2010

aj tu 😎

gabkazabka
8. jún 2010

aj tu 😖

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre