Spišská Nová Ves II.

kukulik30
7. apr 2009

Mile snazilky, nesnazilky, mamicky, tehulky a samozrejme rodacky, oteckovia a spioni zo SNV a okolia vitam Vas v dalsom pokracovani nasej naozaj plodnej temy 😀 😀 😀

tesime sa kazdej novej tvari 🙂 tak hor sa k nam 😀

zuzana612
9. jún 2009

inac sa mi nejak nepaci to pocasie, vypada ako keby islo prsat 😖

sophie1981
9. jún 2009

nejako sa nam to slno pototo......

pata, tak super...s tou placentou ti neporadim......ale ked vravel, ze sa upravi, tak asi vie o com hovori

maykam19
9. jún 2009

Ahojte mamicky, pripajam do vasho spolku..som este len na pomi spisiacka, lebo s manzelom sme kupili byt v SNV ale stahujeme sa az ta 2 az 3 mesiace...pokial si tam nenajdem robotu....chcela som pracovat v materskej skolke ale vyzera to tohto roku beznadejne...bude to tazke, zo zaciaku, lebo tam nikoho nepoznam ale verim ze si zvykneme a najdeme kamaratov...sme mlada rodinka, manzel 26 ja 22 a dcerka 3 tak vas pozdravujeme...

zuzana612
9. jún 2009

ahoj maykam, vitame ta medzi nami, vzdy sem radi ked sa k nam niekto prida 😉

Bibka, tak ako? Kde a kedy?

sophie1981
9. jún 2009

no ja kojim prdulu....a ked dokojim, tak startujem phila.....ale neviem, rozmyslam ci tam pojdem...v pripade dazda sa nemas kde schovat....tak asi sa len tu potocim....ved dojdi budeme tocit spolu.........

sophie1981
9. jún 2009

cau maykam...si moja favoritka, lebo mas bibianku...... 😀 ..neboj zvyknes a ked my ti pomozeme....... 😀 ..a kde ste kupili byt??

gabkazabka
9. jún 2009

Ahojte,
dakujeme krasne za blahozelania... 😵 😵 😵
Ja musim poupratovat a pozehlit,potom ide Ninka spat a potom poobede pojdeme niekam von....
Maykam,vitam ta aj ja,budete to mat trosku tazsie,ja som sa sem tiez pristahovala pred rokom a pol a tiez nikoho nepoznam,ale neboj,casom si zvyknes,je tu krasna priroda ....a aj povolanie mas podobne,tiez som ucitelka,ale na prvom stupni.....a kde ste kupili byt?

slaviq81
9. jún 2009

Ahojte, aj ja som tu 😀
Nejak mám málo času, mladá mi dá zabrať. Kam sa dnes chystáte? By som prišla konečne aj ja 😝
Livka, tak ako? Sa nemôžem dočkať, kedy v tvojom pase uvidím nejake to tt 😅

zuzana612
9. jún 2009

Tak prideme k vam, dufam ze mate na Mieri nejaku lekaren. Tak sa pomaly vychystajte, ja idem nalozit Matusa do auta a o 5-10 min. vyrazime tak vas pockame pred domom

maykam19
9. jún 2009

Za hornadom...3 izbovy este musime nejake papierovacky dokoncit ked pride manzel z prace ale v podstate je uz nas, ja som z okresu Stara Lubovna....tak hodinka a pol cesty autom do SNV, nam sa obom spisska velmi pacila....tak preto sme si ju vybrali...no aj sa tesim aj mam troska obavy, ale to nic...

sophie1981
9. jún 2009

ok zuzana...

maykam19
9. jún 2009

Joj vdaka, ked mi bude smutno tak vecte ze vas pozvem niekde na kavu...

evitkamalicka
9. jún 2009

ahoj kocky

Ninke vsetko najlepsie 😵

diankav
9. jún 2009

Ahoj maykam19 tak vítaj a ja mam pol rodiny v Starej Ľubovňi tak asi aj niekoho budeš poznať ale ty si len z okresu moja mamka pochádza z obce Matysova ak vieš kde to je tak sa maj

veronika1982
9. jún 2009

maykam vitame ta tu a radi sa s tebou stretneme kedze za hornadom to nie je az tak daleko hoci ja to budem mat o chvilu zo zapadu riadny kus... boli sme pozerat nabytok a uz mam hlavu ako balon...

rybecka
9. jún 2009

Ahoj maykam a vitaj 😉
ninka krasne narodeniny ti zelame aj s mojimi chlapmi 😀
Veronika, ti zavidim tie starosti ja tak rada nakupujem nabytok 😵 len nemam za co 😀 😝

veronika1982
9. jún 2009

jani ani ja nemam za co 😀 zatial len chodim a pozeram a naberam inspiraciu

rybecka
9. jún 2009

aha 😀 😀 ale treba aj inspiraciu 😉

maykam19
9. jún 2009

Vdaka, ja som z Haligoviec takze z Matysovej nikoho nepoznam, 2 km od nas su Pieniny plte, urcite asppon jedna z vas u nas bola... vdaka za mile privitanie, aj zajtra idem do SNV obeham este okolie skolky a podam ziadosti...nech to uz mam z krku a ked mi MS nevide, tak budem hladat nieco ine, nerada by som bola bez roboty... este sa vas chcem opytat, je v SNV nejaka tanecna skola alebo nieco take pre deti, Bibianka bude mat 4 rocky a je velmi nadana v tancovani, od rana do vecera tancuje a kazdy mi vravi, prihlas ju na tanecnu....bo ma talent a skoda ho nerozvijat...ci to je este skoro? mate tam nieco take neviete?

veronika1982
9. jún 2009

maykam viem ze v ludovej skole umenia je urcite tanecna a ked tak skus centrum volneho casu adam..

sophie1981
9. jún 2009

maykam.....nechces ju dat na hip-hop??...je tu fajn skola na to......ale aj v Kine mier pocut castu hudbu....myslim aj ludovky aj nieco ake spolocenske som par krat pocula....a co sa tyka pienin.....no musim sa priznat ja som tak este nikdy nebola....ale musim napravit co najskor.....Katka podrastie a pojdeme na splav.... 😅

babka vzala Katku von na prechadzku lebo ked zuzana odisla zacala byt taka protivna ze az...unavena uz na smrt ale spat to nebude...ani papat nechcela, tak som ju vyhodila z domu....som zvedava, kedy sa dovalia.....ja si uzivam samoty...konecne troska sama...si idem spravit kavicku a vyvalim svojho cloveka na gauc.... 😵

rybecka
9. jún 2009

jaj jak ti fajne ze si sama 😵
ja len snivat mozem.Ondrejko sa rozhodol ze spat poobede uz nemusi ved na co nie? 😅 tak sa tu s nim natahujem teraz je na cice uz zaspava a akonahle ho polozim ta je hore 😝

veronika1982
9. jún 2009

bibus v kine mier nacvicuje cacina..ani ja som na pieninach nebola..ale v st.lubovni mam kamosku mirku...

my pre zmenu spime od pol druhej v obyvacke na gauci.. to bude mat asi po dedovi.. ja uz som stihla aj pozehlit plienky a teraz dojde tatik domov tak ideme dalej zariadovat byt a hadat sa. ha ha

sophie1981
9. jún 2009

veronika...to bud rada ze nestavias dom......to su ine hadky..... 😀 😀 😀 😀 😀

janka...ved zbal chlapov a vyzen ich von...... 😵 😅

zuzana612
9. jún 2009

caute, ja som sa pustila do malovania spodnej chodby ale hlad ma vyhnal najest sa 😀 Tak som si zohriala polievku od nedele, niekedy by som pre tu polievku zabijala a teraz ju do seba musim natlacit nasilu. Asi som si mala kupit pol kg toho rybacieho salatu a nie len 20 dkg, ten mi teda chutil poriadne 😀

Ani ja som na pieninach nebola, teda sa mozem hambit, ale skor mam pochodenu europu a usa ako nase krasne SK 😖 Ale to som si nechavala ked budeme mat deticky, aby sme mali kam v nedelu chodit na vylety 😀 Tak o take 2-3 rocky mozme zacat, nech z toho deti aj nieco maju. Teda, ak sa nam dovtedy nerosype auto 😀 Asi idem dnes poslat sms-ku na kabrioleto 😀

ivana2009
9. jún 2009

maykam19 vitam ta neboj kamosky najdes raz dva 😀 😀 😀 za hornadom je fajn byvanie a celkom blizko do centra 😉 😉 😉 😉

sophie1981
9. jún 2009

no zuzana. len posli a budu ta potom otravovat sms-kami ako mojho manzela, non-stop..... 🙄

ivana2009
9. jún 2009

ta veru bibka otravuju 😀 😀 😀

maykam19
9. jún 2009

Ano aj nam sa to okolie Za Hornadom pacilo... joj nech som uz tam, my teraz byvame v mojom rodnom dome, prerobili sme si pristavbu, mame vlastnu kupelku, zachod, spalnu, kuchynu, no nemame ani detsku ci obyvacku a uz sa tiskame...mala je uz vlastne velka a ak by sme chceli druhe mimi tak sme uz museli nieco vymysliet...
dnes mi bolo tak smiesne ked som bola po malu v MS, ucitelka sa ma pytala ze ci cakame babatko, lebo Bibianka vsetkym vravela ze budeme mat druhe...to tak dopadlo vcerajsie tatinove vysvetlovanie, (lebo Bibianka nechcela ani pocut ze budeme inde byvat , lebo nas dom je tu...) , ze ked raz budeme mat druhe babo tak kde by sme ho dali...ona nakoniec suhlasila, ale vidim ze to vzala po svojom a uz ma plnu hlavu fantazie...

maykam19
9. jún 2009

joj, vacsina mate este malinke babatka...a ja uz skoro 4 rocnu slecnu, pana strasne ten cas leti...si to vychutnavajte...prve mesiace su tazke ale takto vsetko zbehne, o chvilu nam budu utekat na diskoteky....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre