Spišská Nová Ves II.

kukulik30
7. apr 2009

Mile snazilky, nesnazilky, mamicky, tehulky a samozrejme rodacky, oteckovia a spioni zo SNV a okolia vitam Vas v dalsom pokracovani nasej naozaj plodnej temy 😀 😀 😀

tesime sa kazdej novej tvari 🙂 tak hor sa k nam 😀

veronika1982
18. jún 2009

my ideme poobede uz na chatu takze ja mozem doobedu.... ale ako poznam bibku cestovatelku tak pojde so mnou doobedu a s vami poobede. ha ha

ako sa ma katka po pive? nas matej chrni a dokonca dnes sa mamke v kociari tak smial ze az.. kupili sme fotak tak sme ho dnes fotili jedna radost.. potom pridam nieco..

sophie1981
19. jún 2009

😕

sophie1981
19. jún 2009

kde ste??

sophie1981
19. jún 2009

my sme uz nemali tku super noc...katku smedilo, tak si kazdu druhu hodinku srkla mliecka.....ale aj tak dobre...teraz zase spinka...dnes sme vstali uz o 5.......tak uz mam vyvesene postelne pradlo na snurach, prezlecene periny, upratane, umyty riad navarene dve flasule cajiku pre katku a cakame na deda, lebo nam slubil po ceste z nocnej cerstve rozky..... 😝 ...tak cakame teraz..........

no veronika....katka bola veselapoobede, a cuduj sa svete, ked som dosla domov poobede, tak bola nervozna, tak som ju supla do kociara(bez sedacky) a sla zase o jednej von......a spala v tom kociari az do pol siestej.... 😕 ...takze pivo asi zabralo.....uvidim dnes, skusim ju dat do kociara, ako to zvladne ci nebude hulakat......

a v meste to zacina o 9 rano.....no uvidime kde zabludime veronika.......kedze na sidlisku uz pozname kazdu strbinku v chodnikoch..... 😅

veronika1982
19. jún 2009

dobre ranko... no tak katka si asi uvedomila ze v kociariku je to lepsie.. asi ju bolel krk.. 😀 😀

nas drobec teraz zaspal ale je posraty az za usami takze to dlho nebude trvat. ha ha... nechcem ho rusit teraz v jeho spanku...

idem este rychlo zbalit veci na chatu a potom vyrazame von takze sa stretneme na nasom krasnom sidlisku...

sophie1981
19. jún 2009

no super aspon niekto kaka rano spolu s nami..... 😀 😀 ...idem si spravit kavicku a nastoknut skrekulu, bo mi uz az usi drie....len blaaaa, nieee, kroch..... 🙄 😕

kajacz
19. jún 2009

pekné ránko... 🙂

livia- myslíme na Teba, nech je HCG ukážkové... 😉

U nás tiež noc nič moc, počasie vonku tiež na figu...aj obed budem musiet zase varit...no, žiadne pekné vyhliadky na dnešný den... 🙄 ak nech aspon Livia poteši... 😲

sophie1981
19. jún 2009

livia ide dnes na krv???...no tak to sa tesim na pozitivne vysledky... 😉

kaja......no pekne vyhliadky na dnesny den mas....si lavou nohov vstala??? 😀

kajacz
19. jún 2009

bibka- nooo, asi to fakt bola lavá noha... 🙄 už ma štve to počasie...ráno som pozrela z okna a už ma to naštartovalo... 😠

sophie1981
19. jún 2009

kaji, nas to nastartuje zajtra.... 😕

Zuzana, co robite v nedelu s Matuskom????

veronika1982
19. jún 2009

aj u nas dnes hlasili neskutocne teplo.. ale asi 15 stupnov na vychode a 15 stupnov na zapade... spolu je to 30 ha ha

kajacz
19. jún 2009

veronika- 🙂

maca77
19. jún 2009

dobré ránko

veronika 😀 si to vystihla s tými stupňami

u nás je zatiaľ všelijako - aj vykukuje slniečko aj nie.. no keďže je malá na atb. tak sa vonku veľmi nechystáme ... alebo aspoň na chvíľočku ... lebo už teraz volá len pááááá

sophie1981
19. jún 2009

my sa uz kojimeee........o chvilek ideme voooon.... 😀 ...veronika ako ste na tom vy??? 😕

pata31
19. jún 2009

Livka ako???

ivana2009
19. jún 2009

dobre ranko
livka myslime na teba 😀 😀 😀
tak ako idete do mesta zacina to vraj o 10h 😉 😉

anape
19. jún 2009

ahojte baby,
vy uz asi "furikujete" po meste , kedze tu je tak pusto 🙂 ... aj ja by som sa velmi rada pridala, no ako som vam spominala, tak viki berie antibiotika, tak teraz nemozme, no buduci tyzden, ak sa nic nezmeni, pridem na stretko velmi rada

livka aj my silno drzime palceky, ale ja som presvedcena, ze si tehulka 🙂

kajacz
19. jún 2009

my sme už zvonku prišli...boli sme len v obchode, kým nepršalo...ale teraz už leje...
dováram droždovu polievku a kuracie rizoto...vyzerá to tak, že pojdem spat so Šimonom... 😝

nemáme žiadne správy od Livie?... 😕

kukulik30
autor
19. jún 2009

ahojte, dakujem, ze na mna myslite 🙂 ...vysledok bude az o pol druhej,ale ja uz ho poznam...telo mi neklame 😒

zuzana612
19. jún 2009

Ahojte,

Livi, preco ten nestastny smailik???? Musis mysliet pozitivne a verit ze vsetko dobre dopadne.........

My sme uz v Hute, cesta bola ok len som bola hroooooozne unavena, este aj toto pocasie je na nervy, uz je pod mrakom a neviem ci nebude aj prsat. A myslim ze hlasia dazd az do utorka 😖

Bibka, este vobec netusim co bude v nedelu, keby bolo pekne, isli by sme niekam na vylet, ale kedze hlasia dazd tak neviem 😖 Vy mate nejake plany????

kukulik30
autor
19. jún 2009

viem to Zuzka, bol by to uz fakt len zazarak a ak je nejake hcg, bude uz zrejme iba mizive a to nestaci...

zuzana612
19. jún 2009

joj Livi, verim ze nie, ze sa aspon jedno babo udrzi ked nie dve. Drzime silno, silno palce, aj ked cakat do pol druhej musi byt asi hrozne, vsak 😖

kajacz
19. jún 2009

kukulik- nevešaj ešte hlavu...
Ved, čo ja viem, HCG nastupuje vo vacsom množstve až 11.den po oplodnení...

kukulik30
autor
19. jún 2009

kaja, ale ja uz som 11 dni po transferi a vkladali uz oplodnene blastocysty/ to je uz skoro 6 dnova vyvinova kultivacia/...to je cele posunute, nie ako pri prirodzenom tehu ....uz davno by mali tvorit velke mnozstvo hcg

zuzka na to cakanie som si uz zvykla pomali, ine to nebude 😀

zuzana612
19. jún 2009

neboj livi , vsetky verime ze bude babo 😉

kukulik30
autor
19. jún 2009

no baby, vysledok uz viem..hcg 25jednotiek ..sestricka ma este presviedca,a by som dosla v pondelok alebo v utorok na krv...ze to mozno mozno este vystupi v soboti , v nedelu na 100, 150..ale neverim velmi tomu...no uvidim .........neviem, ci tomu budete rozumiet, ale ta hodnota je strasne nizka, podla mna to klesa...no tak je to ☹

pata31
19. jún 2009

Livka 😒 drzim palce, aby vystupilo este...

zuzana612
19. jún 2009

mas pravdu ze tomu nerozumieme, aka musi byt ta hodnota minimalne aby bolo vsetko ok?

kukulik30
autor
19. jún 2009

50 je minimum, ale neviem....normalne..ale inak by som mala mat ovela viac....kamoska teraz mala , bola na krv so mnou 200..tak to je rozdiel 😖

slaviq81
19. jún 2009

Livka hlavu hore 😅

Ja mám dnes naprd náladu a ešte ako naschvál nechcela Lara doobedu spať, až na obed zaspala. A plánovala som ísť hneď poobede mrknúť do mesta na ten program. No môžem si ja niečo plánovať? 😝

Boli sme včera v tom Targu, Lara bola skvelá, celú cestu pekne sedela, aj na trhoch v kočiari. Až som nechápala. Ani cicka jej nechýbala. 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre