Spišská Nová Ves II.

kukulik30
7. apr 2009

Mile snazilky, nesnazilky, mamicky, tehulky a samozrejme rodacky, oteckovia a spioni zo SNV a okolia vitam Vas v dalsom pokracovani nasej naozaj plodnej temy 😀 😀 😀

tesime sa kazdej novej tvari 🙂 tak hor sa k nam 😀

kajacz
20. jún 2009

janoko- malá je krááásna... 😵 , och, aj ja chceeeem dievčatkoooo.... 🤐

inak kupila som nové plavky, takže ked budem cez prazdniny na Spiši, možeme dat stretko aj na kupalisku... 🙂
prídeme o dva týždne... 😵

manžel robí pizzu, ja som uspala Šimona, tak trochu nakukujem...poobede chceme ist na bicykle...snád nám to počasie neskazí... 🙄

maca77
20. jún 2009

ahojte

Livi, do kelu, tak mi je to ľúto, že tá nádej na drobčeka je taká malá 😔 ... ale snáď nebudeš nadarmo merať budúci týždeň cestu a fazuľkám sa cez víkend podarí poriadne usalašiť 😉

janoko, malinká je zlatučká 😵

Kaji, a čo ti bráni v tom, popracovať na dievčatku? 😀

rybecka
20. jún 2009

Ahojte,
no to je otras cas.
ja nemozem nic robit chcela som si upratat kuchynu ale Ondrejko mi tam zaspinkal v koliske tak ho necham vyhajat takze v dome ticho obidve deticky spinkaju a my gaucing. 🙂
do kelu ja mozem ist na stretko na buduci tyz. od stredy 😖 aj to nemam nikoho k Matejkovi takze sa nedovalim do mesta s obidvoma.
Janoko blahozelaaaaaaaaaaaamm krasna princezna 😉

sophie1981
20. jún 2009

tak uz sme doma s prechadzky...opat ako mantinel len ja s kociarom v dazdi....ale aspon mi nikto nezavadzal na chodnikoch.....

tak ja neviem to stretko.....tak dajme na stvrtok-piatok....mozno aj pocasie bude lepsie.....dufam, ze Katka mi nezareaguje na to ockovanie...... 😲

katka.....tak sup-sup, romantikus a bude dievcatko...... 😅 .....dam cislo mojho chlopa, nech poradi ako sa robia baby?????......

anape
20. jún 2009

dobry vecer 🙂 ,
no to pocasie je fakt hrozne a este horsi je teplotny skok oproti vcerajsku 😒

ja by som uvitala stretko zaciatkom tyzdna, kedze stvrtok-piatok uz bude najvyssi cas pripravit vsetko na dovolenku... no ak to inak nepojde, tak sa budem snazit prist aj v tieto dni 🙂 ... jani, ved ked bude stretko na kosiarnom, tak kludne mozes prist aj s oboma detickami, ja som tak bola, ked sme sa stretli s livkou a bibkou

pekny vecer baby

ivana2009
20. jún 2009

ahojte 😀
dnes vas nestiham ale uz som tu ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, 😉
baby mne vcera matus zaspinkal o 21h a spinkal do 4h 😀 😀 tak som ho rano chvalila som zvedava ako dnes sice dost blby cas spinka od 19h 😀 😀 😀 😀
my sme sa vybrali k babke a taky cas tak sme tam cuckali cely den 😉 😉
anicka a vy kam na dovolenku?
janako mala je zlatucka 😉
tak pa dobru noc 😕 😕

ivana2009
21. jún 2009

pekne dobre ranko 😀 😀

zuzana612
21. jún 2009

Caute baby, mna toto pocasie zabije, je mi zle a boli ma hlava, chce sa mi spat a nic ma nebavi, ale nevadi. Aspon ze je Daniel doma a moze byt s matuskom nech si oddychnem. vcera som tu mala oca s bratom. Brat nam montoval schody, a takeeeeeeeeeeeeeee su kraaaaaaaaaasne 😀 Teda, rezal ich cely den na mieru, na buduci vikend sa pripevnia a mame schody!!!!! A oco s Danielom sa bavili s kuchynskou linkou, tak doska je uz na stene, jedna strana linky uz aj pospajana, este druhu a mame aj kuchynu!!!!!!! Este aby nam prisli dvere na schody a mozme sa stahovat. Teda zatial stale bez vody lebo aj tento druhy vodar chodi uz 2 mesiace nam prelozit jednu rurku bez ktorej sa nam neda spustit voda, ale nevadi. nepoznate niekto dobreho vodara????

Bibka, super ze ma Jozko lepsiu robotu a hlavne na zmluvu, tak nech sa mu dari. Skoda ze uz mame okna, dali by sme mu prvu zakazku 😉

Idem sa aspon naranajkovat ak mi nieco pusti dole krkom, mm mi robi rozky vo vajci 😝

sophie1981
21. jún 2009

dobre ranko.....Ivlka nechval.....ja som tiez chvalila a uz dalsiu noc sme papali skoro kazde 2 hodky.... 😝

no pocasicko je naozaj na hov.., dnes chceme s Katkou pozvat ocka niekde na pizzu, kedze je ten den otcov..... 😉

zuzana. a co ti treba, mozno aj Jozko bude vedel....a ked nie, tak ze ma kamosa vodara..... 😉 ....ale kedze ty dnes nemas nervy na nikoho radsej ostaneme doma a dame ti pokoj..... 😅

zuzana612
21. jún 2009

Bibuska, ved vies ze vy mozte prist vzdy, Jozka zapriahneme do roboty s Danielom nech domontuju kuchynu, ja budem pri detoch a ty mi tam trosku poupratujes 😀 😀 😀 Keby sa mi chcelo aj by som nieco upiekla, lebo doma nemame nic 😀 Vcera bolo v Kauflande tolko ludi, ze som pobrala len co mi bolo treba a dula prec. Ale na palacinky by som doma nieco hadam nasla 😀 😀 😀

slaviq81
21. jún 2009

To je víkend 😖 Dokedy má byť také počasie?

slaviq81
21. jún 2009

No ďakujem pekne ☹

rybecka
21. jún 2009

asi ani stretko nebude ked tak budze labac diždž 😀 😀 😀 joj ale je ta špiščina tažka na pisane 😀

ivana2009
21. jún 2009

tak veru bibka dnes sme vstali ako vzdy o 00.30ha potom kazde 2h na cice a dnes sme mrzuty skoro kazdu hodinku chceme papat nemozeme zaspinkat ☹ ☹ ☹ ☹
to pocasie uz ma hneva 😢 😢 😢
a vase deticky su ake?pochvalte sa 😲 😲

anape
21. jún 2009

ahojte baby,
aj my sedime doma, kedze je take pocasie ake je 😒 ... dopoludnia som bola s viki na nakup, potom sme sli vsetci na kavu a potom rychlo uvarit obedik a teraz vegetim, obidve deticky spia, takze je tu totalny klud 😅

to pocasie je fakt hrozne a prognoza na buduci tyzden je tiez o nicom, tak hadam v piatok vyrazime na dovolenku... ivi mali by sme ist do chorvatska 😎

tak peknu nedelu 🙂

veronika1982
21. jún 2009

ahojte... tak sa idem pochvalit ako sme sa mali na chate.. do vcerajska do pol piatej super.. potom zacal matej tak plakat ze plakal do deviatej v kuse.. ja uz s nervami v koncoch som plakala s nim... bolelo nas brusko... potom od unavy zaspinkal a tak sme skonstatovali s mm ze to bol najhorsi den... den tak isto nemohol zaspinkat takze ivka mame sa asi rovnako...

a este nas hnevaju tie sopliky takze asi rano pojdem k dr...

idem pridat nejake foto..

rybecka
21. jún 2009

Moje dieta nie a nie zaspat cely den a ani ho len polozit do polohy lahnut lebo inak vresk akoby ho rezali len na rukach a vobec ani minutu nespal 😝 😕 😖 ja nechapem co to ja mam za deti 😖

ivana2009
21. jún 2009

Matej aky je uz chlap 😀 😀 zlatucky 😉

sophie1981
21. jún 2009

baby, nieco bude vo vzduchu, aj nasa Katka plakala ako najata, ked sme dosli k svokre..... 😕 ...ale akonahle sme odisli uz v aute sa rehlila.....tak to asi nemala naladu na babku.... 😀

veronika1982
21. jún 2009

janka... my sme sa teraz traja vystriedali pri matejovi... ale uz konecne po hodine zaspal...toto ked budeme mat kazdy vecer tak ja osedivejem...

sophie1981
21. jún 2009

veronika, tesime sa na zubky.... 😀 😀 ....

my uz spinkame....rychly kupel, lebo cez den spala len z rana, ked sme spacirovali po dazdi.... 😝 ...poobede uz nist..... 😖

zuzana612
21. jún 2009

baby, ja som dnes skoro cele poobedie prespala, nebola som schopna ani len vstat z postele, jedine co ma z postele asi 2x vyhnalo bol hlad 😀 Aj na matuska toto pocasie zle vplyva, teda spavo, lebo spal doobedu 2 hodiny a poobede tiez a to ho len Daniel zobudil, lebo uz bolo pol siestej. Tak som zvedava kedy pojde spat, ale vlastne mi je to jedno kedy ho Daniel uspi, lebo ja sa idem najest a idem naspat do postele. A to ma byt taketo pocasie az do stvrtka, takze parada.

Bibka, tak vy ku svokre a ja som koli vam upiekla jablkovo-orechovu strudlu 😝 Tak sme ju museli zjest s Danielom a Matuskom

Baby s nespavymi chlapcami, aj my sme mavali take obdobia, este stastie ze nas bol vzdy plny dom, lebo by som skoncila v cvokarni. Tiez chodil z ruk do ruk az kym nezaspal a potom sme ho vlozli do hojdajuceho kocika a pokracovali v hojdani aby spal aspon pol hod. alebo spal niekomu na pleci alebo bruchu 😀 Ale vas potesim, po roku to bude lepsie 😀 😀 😀

ivana2009
21. jún 2009

oj veru na tie deti to ma vplyv mi sme skoro kazdych ˇ45min na cice a pri cice sa zlosti ta neviem ci sa mu nechce tahat alebo mam malo aj teraz po kupeli tazko zaspavame MMlezi pri nemu lebo plac ☹ ☹ ☹ ☹

ivana2009
21. jún 2009

mate stastie ze mate mamky pri sebe ja som sama ☹ ☹ ☹ je to riadna pomoc 😉

zuzana612
21. jún 2009

Ivka, ja mam mamu pri sebe iba ked som doma u nasich, tu som cely den sama odkazana na seba vacsinou od siestej rana do siestej vecera alebo aj neskor

ivana2009
21. jún 2009

Zuzka to ti nezavidim aj ja som skoro vzdy sama 😖 😖 😖

maca77
21. jún 2009

ahojte

nie žeby som bola rada, že vám deti nechcú spať... ale doteraz som si myslela, že len moja Tami je taká zlá.... tá spala cez deň vždy po polhodine... v noci keď bola hore každé 2hodiny, tak to bola super noc... musím poklopať, že po roku sa to zlepšilo aspoň cez deň, lebo spí len 1x a podarí sa jej potiahnuť aj 2hod. niekedy.... no v noci je aj tak každú chvíľu hore....

sophie1981
21. jún 2009

zuzanka, ved potom som myslela, ze mas doma daniela, tak mas sancu si pospat, tak som vravela mm ze nebudeme vyrusovat, ze radsej sa dovalim cez tyzden.... 😀 ...ale tu strudlu mnam by som si dala....a tvoj manzel uz moze kolaciky??? 😕 ...alebo tehulkuje s tebou???? 😅 😀 😨

tak, idem sa osprsit, dozrala som krupicu a hajde spat bo ked bude noc ako ta minula o 2 hodinky kojim.... 😲

rybecka
21. jún 2009

Bibka aj my v noci papkame kazde 2 hod.
akurat do polnoci je klud to spi od 20 hod do polnoci a potom sa budi kazde 2 hod a niekedy aj menej spi 😝
ale ako pise zuzanka po roku sa to vyrazne zlepsi mam to tiez vyskusane na Matejkovi on bol tiez nespavec 😝 😅
a ja mam mamku kazde 2 tyz. len doma ale je to riadna pomoc 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre